• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
holky tak na letáku v hypce je jen to sleep and play, ale ty belly jsem tam neviděla. smar psala, že by je moc nebrala, tak nevím. k nám ani nechodí žádné letáky, tak fakt nemám přehled a pochybuju, že až budu doma s prckem, bude se mi chtít každej den sledovat net, kde je jaká akce. :unamused:
1. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
smar, zopakuj mi prosím, jak se držet dobré ceny plen? pod 3,50 za kus? abych si to kdyžtak uměla spočítat.
1. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Holky mě už se snad dělá zase opar, :frowning2: já na to teda trpím od jakživa, ale už jsem měla v těhu jeden hned z kraje a teď asi zas...doufám, že to miminkovi nevadí...jsem hledala a i tady na konikovi psali, že to snad vadí jen když se ti to v těhu udělá poprvé v životě, ale že když je na to tělo zvyklé, tak by to nemělo vadit
1. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
AHOJKY HOLKY MOC DEKUJI ZA VAŠE NÁZORY, VYRAZIM TEDA DNES PRO PAMPERS A OD ZITRA JE AKCE NA BELLU HAPPY TAKZE SI JE KOUPÍM.
JINAK NA KONTROLE VSE V POHODE. MALÁ MA 1960G, DOKTORKA ME TROSKU VYSTRAŠILA ZKRÁCENÍM ČÍPKU KDYZ VYŠETŘOVALA, TAK MUSELA UDELAT VNITŘNÍ ULTRAZVUK ALE VSE V POHODE.
SLUNÍ DRŽTE SE. MUSI TO BYT HROZNE NAROCNÉ BYT NEMOCNA A JESTE K TOMU NEMOCNÉ OBE DETI. SNAD TO BRZO PREJDE.
IVI, VERIM ZE KONTROLA DOPADNE DOBRE.
MEJTE SE HEZKY. PA
1. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahojka holky.
Tak konečně se i Raduška dočkala Jindřiška...jupíí a Velká gratulace mamince!!teda míry měl skoro jako náš Šimi :sweat_smile: , takže se nedivím, že je potrhaná. Já teď radši nechci ani moc jíst vitamíny-zobu jen poloviční denní doporučenou dávku , aby nebyl Kubíček moc veliký:sweat_smile:.
Jinak taky holky nedoporučuji plíny Sleep and play, neb byli hned pročurané a malý se mi po nich v tříslech osypal....takže z mojí zkušenosti říkám nebrat :confounded: . Fajn jsou ta nejmenší velikost Pampersek 1, ty jsme měli asi měsíc a to nebyl malý opravdu žádný drobek a chci vyzkoušet i DM-káčky pro miminečka, neb pro větší se nám osvědčili.
Já teda ještě nemám pro prcka koupeno skoro nic :confused: , ale jsem zatím v klidu, že drogérku nakoupím až v lednu, včetně plín a oblečka mi spousta zůstala po Šimískovi. Takže jen nějaké teplejší kabátky a soupravičky jsem doobjednala.
smardi: taky řeším jestli mojemu koupit Mikuldu, ale je pravda, že mu musím kupovat laskominy průběžně, neb večer by mi byl schopný sníst i čokoládu na vaření. jsou to muka, když vidím, jak si k TV donese vždy nějakou dobrotu a já jen slintám. Ale nedá se nic dělat, minulý týden na kontrole jsem dostala nadané, že jsem přibrala za měsíc 3 kg :fearful: ....takže brzdím, ale stejně mi přijde, že teď mi kila nahoru jen letí. Osladím si čaj a kilo je nahoře :angry: . S tím jsem problém nikdy neměla. :frowning2:
a jak vy holky? doléhá na vás předvánoční shon?
1. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Ivi : já taky na opary trpím od malička , ale docela mi tedka pomáhá nacpat se vitamínama a hlavně vitamín B nejlépe B komplex.
Barus teda to už je malá teda měkně velká :slight_smile: mě by zajímalo o kolik jsme poskočili my :slight_smile: ale to budu vědět nejdříve za 3 týdny :frowning2:

Ivi : možná je to opravdu jen u nás :frowning2:
1. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
ahoj baru a marku! :slight_smile:
Teda baru, to už je kusanec co? Já jdu až za týden, tak uvidím. Nikdy mi zatím míry a váhu neříkala, ale minule povídala, že vezmeme zase krev a jestli bude nějaký "velký" utz?! no nevím... něco tak jsem pochopila

Marku ahoj! teda tobě to letí nahoru. ale mě ta minulá kontrola taky víc jak předtím a te´d to bude jen letět. Jinak shon žádnej nemám, mikuláše neslavíme, vánoce jsou až za měsíc a budeme si dávat jen maličkosti, nemám ani kde dělat vánoční výzdobu dle sebe (a tím pádem na to nemám ani chuť), takže na mě žádná vánoční atmosféra nedýchá. podstatný pro mě teď je nastěhovat se do novýho a vánoce jsou aaaaž někde daleko za tím. takže ta správná šťastná nálada přijde až pak.
1. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Holky tu váhu prcka vám říkají mudři sami od sebe? nebo se ptáte? neb mi nikdo o váze nic neříká a ráda bych věděla :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
marku mě nikdo nic neřekl. jen když jsem byla na 3D, což nebylo povinné, tak mi to namluvil i na DVD, ale jinak můj dr. nic. dokonce nekomentuje ani prohlídku, řekne všechno skvělý, hezky rostete (to když prohmatával dělohu) a nic víc. Jednou jsem se zeptala, tak mi to odhadem řekl, jinak nic. doufám, že teď po tom 30tt mi to řeknou. je přeci nějaký ten druhý velký utz ne?
1. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Ivi: to chápu :wink: ,když jsme byli ve dvojce s manžou, taky jsem to nijak ještě neřešila. Je pravda, že ty Vánoce prožíváme asi spíš díky malému....neskutečně se totiž těším na reakce na dárečky. je to první rok kdy to bude totiž opravdově vše vnímat. Jinak bych to taky nijak neřešila. Výzdobu a perníčky děláme společně se Š, neb ho musím taky nějak zabavit, ale on je hrozně rád, když může asistovat.
1. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
ivi ty sleep and play mám já blbou zkušenost i kámošky z okolí a co vím tak i na MMB jsou dost nespokojené, že je po nich vyrážka. My ted vyzkoušeli nové plíny-clever z billy a super takže zůstaneme asi u nich
já plíny moc na jednu rozpočítáné nemám, vím co je výhodné u plín co používáme my - a to megapack huggies za 299 kč nebo pampers jumbo pack taky za 299 ale na kus to fakt nevím a ted jsme zkoušeli ty clever z billy a přijdou mi podobné těm huggies premium a v akci jsou za 169 :slight_smile:

ivanau já na opary taky trpím, ted jsem ho měla 2x v těhu a u Toma snad 5nebo 6x a malej je zdravej

marku já přibrala taky za měsíc 3kg ale dr. mi neřekl k tomu nic, jím jak chci :slight_smile:. a předvánoční shon na mě fakt nedoléhá :slight_smile: úklid dělám tak jak je třeba a ne že budu stresovat jéžiš jsou vánoce musím umýt skleničky, skla apod. jak moje mamka to fakt ne, cukroví budu péct u rodičů s nimi :slight_smile: a něco dá babička, dárky jsou ve skříni a zbytek přijde poštou :slight_smile:, kapříka donese tatka-půjde ho ulovit ke známému (ten to dává jako poděkování zaměstnancům a spolupracovníkům že má v kádi kapry a můžou si ho ulovit) takže my půjdem jen strom vybrat a to taky půjdu s tatkou protože manža je zvyklý na umělý a já bych nevěděla na co se koukat at je v pořádku takže tak :slight_smile: takže u nás pohoda, klídek :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
marku u Toma mi váhu neříkal nikdo, poprvé až na příjdu v den porodu v porodnici a upřímně jsem za to i ráda :slight_smile: žádný zbytečný stres že je o týden menší nebo větší :slight_smile:, no a ted mi ji teda na 3D říkal ale to se mě ptal zda to chci vědět ale sám říkal že je to orientační at to neberu vážně a to měl celých 100g a od té doby to nevím a nepotřebuju to
1. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
No právě po tom 30tt je ten velký UTZ hlavně zaměřený na váhu miminka, takže já v tom pevně doufám :sweat_smile: , že nám přesnou váhu řeknou. Ptala jsem se ve 20tt a to mi bylo řečeno, že průměrně v tomhle týdnu mají asi :unamused: ........ Takže nic nevím. Na kontrole mi přijde, že do průkazky mi doktorka napíše jen to co si sama nadiktuju :confused: . Takže se žádnou novinku ani nedovím. ale hlavně, že vždy zazní je vše v pořádku.
1. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
jo jo marku, taky na mě dr. šel s tím, že to nijak neříkají, protože je to nepodstatné a orientační :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak doufám, že teď ano... teď už vlastně budou sledovat především váhu ne? Jinak já byh vánoce prožívala i ve dvou dost, jenže pořád přebýháme od rodičů k rodičům, stále bydlíme ofic i neofic každej zvlášť, takže já u nich nic nemám, manžel u nás taky ne, takže nemáme ještě "nic společnýho" a vánoce trávíme teda tak, že já jsem s našima, od taky u rodičů, my si to doma odbijeme i s večeří, oni taky, pak jdeme my ke stromečku, což je tak hodina a já pak jedu k nim a jdeme ke stromečku u nich a až je hotovo i tam, jedeme s manžou zase zpět k nám a máme vánoce podruhý a to s ním, že si rozbaluje ty jeho a tak... no tak to máme všechno rozházený, takže si to pořádně nemůžeme užít. moc se těším, až si budeme zbobit svůj stromeček, vařit svoji večeři, jíst sami dva a tu atmosféru zažívat jen ve dvou (i když pak půjdeme taky k rodičům). A protože to teď nemáme a máme i jiný priority a starosti, tak to prostě ani nijak prožívat nejde :frowning2:

smar, tak to je smůla, billa ani nevím, kde u nás poblíž je :unamused: no hlavně si někde napíšu, který preferuješ, abych věděla :wink:
1. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj Marku :slight_smile:
mě když dělají ultrazvuk tak se zeptám a řekne mi to minule mělo mimi něco přes 500 g ale to bylo před víc jak měsícem tak ted snad už bude mít přes kilo ted už by měli přibívat nejvíc.

Vánoce začínám řešit jen dárkama :slight_smile: musím už něco nakoupit takže zítra jedeme do brna a tam snad něco seženu
stromek budem mít od tchánovců cukroví nějaké napeču , a zbytek mamka a něco jsme si objednali
Jinak jsem pořád v práci , takže na nic moc čas nemám. A když mám čas tak jsem zase utahaná. Nějakou výzdobu si udělám baví mě to ale jen "od sud pod sud" jinak to nějak neprožívám

pro mě byly Vánoce vždy stresové a neměla jsem je ráda protožě můj bývalý mě je dokázal vždy zkazit, ale ted už je to lepší tak si to letos snad užiju :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Tak to já se na vánoční atmosféru fakt těším a vůbec mě to nestresuje ani nedepkuje. Je to krásný čas a úplně mě to nabíjí či co. Jen letos to bude tlumený a utlumený asi... No nejsou to poslední vánoce. Jinak budu péct a zdobit perníčky a to hlavně kvůli sobě a né vánocům :grinning: , mňam mňam. Vždy jsem dělala vánoční věnce, svícky atd., ale letos fakt ne. Doma ta výzdoba není kam dát.
1. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Já se na to taky těším, ale mě bývalý přítel vždy udělal z Vánoc ty nejhorší dny v roce tak jsem se z toho dlouho dostávala, ale ted už je to dobré mám skvělého manžílka a rodiče kam potom půjdem a na to se těším :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
tak jak se na vánoce těším šíleně, hlavně kvůli Tomáška. Loni sice byli vánoce s ním ale to byl ještě maličký a nevnímal to ale zas musím říct že nám dal dárekček i on - usnul v 18 hodin a vzbudil se ve 4ráno, to bylo poprvé co tak spinkal. Ale letos už to bude vnímat, nemůžu se dočkat až uvidím jeho rozzářené očka až uvidí rozsvícený stromeček a jak bude trhat papír :slight_smile: to se mu bude líbit nejvíc, co je v tom až tak ne, i když teda 2hračky co dostane už viděl a brečel když jsem mu je brala .-), jen máme dlema kdy zdobit stromeček-zda 23večer až usne nebo 24 s ním, on nepomůže a spíš by se pletl pod nohy tak nevím, no a trošku se bojím o jeho stabilitu-toho stromečku jak za něj bude tahat ale naučí se že nesmí
1. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
smar to chápu, stejně tak si užijeme vánoce příští rok :slight_smile:

holky přidala jsem do alba setík do porodnice, co jsem si konečně dopletla. je to dle velikosti 56, ale připadá mi to jak na panenky! :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
ivi hezký, ty malé věcičky jsou fakt jak na panenky :slight_smile:, já ještě nemám vybrané v čem půjde z porodnice, je více variant
1. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
smar no právě proto, že jsem si něco namyslela a kdyby se cokoliv stalo, tak nevím, kdo by mi to správně dovezl (a ani to moje pletené by se třeba nakonec nevyužilo), tak jsem si to nachystala. mám taky ale dvě varianty, ani nevím, jak bude veliká a tak. Mám bílé body, bílé dupačky, bílé teplé capáčky a rukavice a tenhle setík + zateplenou medvídkovou kombinézu, no a pak mám ještě jeden froté overal a jeden fleecový, kdybych to oblíkla místo toho setíku a nějaké dvě tři čepičky raději. No je to půlka igelitky, tak už jsem klidná, že je to nachystaný. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
ivi já se na to chystám asi zítra, dneska dožehlím zbytek-toho co mám po malém tak se pak kouknu do skříně a rozhodnu se
1. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
ofi: ahoj :slight_smile: , je smutné když ti někdo blízký dokáže tak zkazit Vánoce :frowning2: ....tak si jich teď budeš užívat o to víc!!!!
ivi: kompletek vypadá bezvadně...miluju ty růžkaté čepičky...jsou hodně slušivé a milounké na miminkách :dizzy_face:
smar: u nás jsem byla zvyklá z domu zdobit stromeček až na Štědrý den, ale co máme Šimouška,tak zdobíme 23. právě kvůli té jeho velké asistenci :sunglasses: .Sice už večer padáme na hubu, neb toho 23. se u nás doma nejvíc věcí chystá a dodělává, ale s ním by to opravdu nešlo :grinning: . Tento rok to bude v tom případě až někdy po 22,00h večer, neb chodí čímdál pozděj spát :angry: .
1. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ivi : jsi šikulka teda to bych asi nikdy neupletla, ale máš výhodu že si to upleteš sama a docela i ušetříš :slight_smile:
a už máš sbalenou tašku do porodnice ?
1. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
holky díky... ty růžky mi spíš pomohli, než že bych je dělala kvůli vzledu. Nevěděla jsem, jak při takovém vzorku čepičku nahoře "ubírat, aby se mi zužovala, až do hotova. Tak jsem ji upletka do roviny a ty konce přivázala, aby mi to tu "kulatou" hlavičku vytvořilo :sweat_smile:
jo ofi, mám nachystáno vše. Akorát dobalit zubní pastu a takový ty blbiny, jako krém, hřeben a tak.
1. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
marku já jsem taky byla zvyklá zdobit až 24dopoledne u pohádky ale kvůli malému to vidím na 23, on nejpozději v 19 spí tak pak se do toho dáme-i když zákon schválnosti bude fungovat a on jak naschvál spát nebude :slight_smile: :slight_smile: a manže není zvyklý vůbec, oni stromeček neměli, nemá snad žádné hezké vzpomínky na dětství
1. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Nevím ale když porovnám měly jsem belly, pampers a huggies tak jsou ty pemper a hagiies asi nejlepší... ty belly mi přijdou v porovnání s pamperskama takový tlustý nevím no.. jinak já ted chytla akce na pepmers tak jedeme ted na nich..měla jsem klasické a ted máme z té hypernovy sleep and play a super..
1. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
holky my jak byly doma všichni dospělý (myslím teda já a ségra :wink: ), tak jsme si vánoce dělali ještě jinak - jako požitek pro oči. Stromeček jsme nazdobili několik dní před vánocema a postupně, když u toho nikdo nebyl, se tam balíčky krásně nazdobené přidávali a my pak všichni čučeli, jaká je to krása, kro koho a od koho to asi je a tak. kochali jsme se tím až do vánoc, aby ta krása nepřišla na zmar. :slight_smile: fakt doporučuju, až na to bude možnost
1. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
já se ted těším na vánoce moooc..loni jsem si přitukli s manželem..byli to moje první Vánoce mimo domov.. a přáli jsem si, ať za rok jsme s mimískem a ono to vyšlo :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
Sari tak to chápu, já si holt musím ještě rok počkat ( i když už jsme to plánovali letos).

no holky pomalu se loučím, jedu za manželem a pak jdeme pojistit dům, už se nám to šplhá ke 2.000.000 a nemáme na to ani prd, žádnou pojistku. no omrknu i nějakou tu sedačku a zjistím dodací lhůty, abych byla v obraze. tak se mějte :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.