• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Dobry vecer holky,

tak jsem zvedava jak dlouho vydrzi obleceni nam, mame toho dost v 56,62 a neco v 68.Hodne jsme toho dostali, nastesti jsem stihla rozhlasit, ze 56 uz je moc...

Ofi, zada me berou hlavne vecer, cvicit nesmim:frowning2:.Snazim se sedet co nejmin, chodit a polehavat, to mi pomaha. Jinak IP.
26. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky tak tady dneska nikdo nebyl :frowning2: my jsme odpočívali a taky chodili po návštěvách :slight_smile: jinak taky budu kontrolovat výbavičku a sepisovat co nám ještě chybí :slight_smile:
jinak nám dneska teta dovezla krásný proutěný košík na kolečkách no musím ho nazdobit , ale bude super.
Tak Vám přeji krásný zbytek dne :slight_smile:
27. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj Ofi,
ja jsem tu take jen na moment, nazdobeny kosik urcite nafot, jsem zvedava.... Ja jsem mela take klidny den, u nas byli na navsteve rodice a bratr.Pekla jsem jim kachnu :wink: .Pekny zbytek vecera.
27. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
ahoj holky, tak doufám, že už tu budu bývat častěji, už budu doma na mateřské. Včera jsem byla na pohotovosti v porodnici už jsem bolestí nemohla vydržet :frowning2: tak mám antibiotika a zánět močáku, Matýsek je naštěstí v pořádku, tak aspoň že tak...
27. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj Tara, tak to me mrzi, ze mas takove komplikace.Zkus brusinky(ale ty nesirene nebo hodne dobre proplachnutehorkou vodou).At je ti brzy lepe....
27. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tar to musí být hodně nepříjemné :frowning2: ale snad ti bude lépe a hlavně že Matýsek je v pořádku :slight_smile:

Oldri : košík pak nafotím :slight_smile: kachna mmmňam tu mám taky ráda :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
prášky už mi trochu zabraly, ale chození na záchod je zatím stále utrpení
27. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
holky, do tech velikosti se fakt nevleze, Natalce je mesic a 56 je porad jeste velka, sice uz ne moc, ale vule je, hlavne rukavy a nohavice, pres brisko ne :grinning:
27. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj kočenky! :slight_smile:
Tar přeju brzké uzdravení, musí to být fakt hnusný.... :unamused: Mě zas od vánoc bolí celej spodek při pohybu, jako bych ho měla snad už po šití... A v noci se otáčím jak lazar, vždy mě tam dole a v podbříšku strašně vystřelí taková bodavá bolest, stejně tak se musím i opatrně zvedat.
28. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme s Nikolkou zdolaly 4kg, teda Nikolka, já ne :grinning: a to už ji táhne na 3 měsíc :sweat_smile:
Jinak bříško zlobí pořád, tak si to užíváme, taky jsme s manžou nastydlí, tak snad to Nikča nechytí.
Jo s tím oblečením, tak -nikča má teď 56, na délku dobrý, ale kolem bříška by se tam vešla 2x :grinning: , má hrozně drobnou kostru, tak i ručičky má jak párátka.
Jo a už se konečně umí smát od ucha k uchu, ale jen když ji nebolí to bříško, což je tak 2x za den. Taky má hrozně ráda, když na ni mluvím, ale já už kolikrát nevím co, nedivím se, že ty ženský jsou po mateřský zmagořený a na všechny šišlaj :grinning:
28. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Simi ahoj. To je pech s tím bříškem, tak by jí bylo fajn a usmívala se pořád kdyby to šlo viď?! Ale máš můj obdiv, že to zvládáš...
28. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
ivi ahoj, no jo co nám zbývá :pensive: Koukám, že se ti to blíží, ještě poslední týdny, už se na Lucinku těším :wink:
Jinak když se malá zasměje od ucha k uchu, je to fakt nádhera :slight_smile:
28. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
No simi to teda, je nás tu dost jen s odlišností několika dní, myslím že snad 4, to bude nadělení! :sweat_smile:
Simi věřím, že je to nádhera, na to už se taky těším. :slight_smile: Jen doufám, že tam vydrží fakt do termínu, i když už mě to nebaví.... aby jsme stihly dodělat domeček.
28. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Simi, doufej že to s třetím měsícem skončí, jako nám, máme pokoj, Petřík si teď dává furt nožičky do vzduchu a prdí o sto šest :grinning:
S tím smíchem je to nádhera, na mě se těď směje furt a nejvíc při přebalování a nahlas :grinning: a o vánocích si začal tak moc povídat, no museli jsme ho natočit na kameru, a představte si, že jak jsme to ukazovali babičce, tak na sebe Petřík koukal na televizi a začal na sebe mluvit, jak kdyby si odpovídal, no nařechtali jsme se pěkně :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj Luci! Teda to je veselý :grinning: , to musí být fakt nádhera.... :slight_smile:
28. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
Luci to musí být krásný jak se Petřík směje :slight_smile:

Simi jste šikovní snad to bříško přestane brzi bolet.

Mě zase trápí zuby, ale už s tím asi nic neudělám bolí mě celá jedna strana, ale mám ji zkontrolovanou před týdnem:frowning2: :frowning2: takže musím jen vydržet :frowning2:
28. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Prosím mám dotaz poporodní vložky a kalhotky jste kupovali kde ???? v lékárně nebo třeba v DM ???? díky :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Luci, to jsem ráda, že se Petřík už netrápí, moc vám to přeju :wink:
ofi zuby jsou prevít, já jsem zvědavá na sebe, až půjdu k zubaři :angry: , ale zatím to nehrozí
28. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky moje :wink: . Doufám, že i přes všechny případné neduhy a bolístky drobků se máte fajn :slight_smile:.

Ofi to bude tím těhu ty zuby, a bolí tě vyloženě zuby nebo dásně? Já to měla taky, zubařka říkala - těhotenská paradentoza, bolely mě dásně a zuby, přitom žádný kaz, nic. Tak jsem pořád vyplachovala různými ústními vodami a modlila se, ať mi nevypadaj zuby. Musíš vydržet, po porodu se to spraví. Ach jo, zuby nejsou žádnej med :angry: . Pomáhá prý i čaj zelený a taky šalvěj, nějak ty dásně stáhne a dezinfikuje. Tak to zkus - nevím teda jestli se může v těhu šalvěj a zelený čaj, tak nejdřív někde prozkoumej.

A co Mili, už jste zdraví?

Ivi, za chviličku je to tady viď? Páni 35tt, to strašně uteklo. No a jak se ti vydařili vánoce u vás, u tchánovců, jsi psala, že je to tak nějak vše napůl. Jak to vypadá s domečkem, stihnete do porodu?

Simi Nikolka je krásnej drobeček, takovej malinkej uzlíček. Tak se brzo bříško spraví, jak říkaj holky.

Tar chudáčku, močák to bolí, přeju rychlé uzdravení.
28. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky holky!
Manža dělá se dřevem a zatepluje půdu. Tak jsem se přišla na vás podívat.

Ofinko, košík určitě na foť, taky budu mít buď jenom košík ještě po nás co měla moje mamča a nebo mi nabídla manželova teta košík dokonce na kolečkách. Tak uvidíme co budeme mít.
Poporodní vložky a jednorázové kalhotky jsem kupovala u nás v shopu pro těhotné. Ale i v lékárně je koupíš. Když jsem byla v DM nakupovat za kuponky tak tam měli jenom velké kalhotky.

Tar, uzdravuj se, už jsme v pořadí my dvě :slight_smile:

Simi, máte krásnou fotečku, Je krásné že Niki tak krásně přibírá a věřím, že s koncem třetího měsíce skončí i bolení bříška. Držte se!!

Luci, Petřík musí být k sežrání když se směje! A to s tou kamerou muselo být sranda :slight_smile:
28. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Aji děkui moc za radu zkusím ten zelený čaj a taky nějakou tu šalvěj třeba to pomůže :slight_smile:

Barus tak já zkusím lékárnu, nebo nějaký obchod díky :slight_smile:
28. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile: Tak Toník už sice nemá chřipku, ale zato začal šíleně kýchat a pokašlávat...takže to vypadá ještě na nějakou rýmičku, v horším případě kašlíček :frowning2: Hned jsme mu nasadila homeopatika, tak uvidíme..taky odsáváme a vytírám mu nosánek Otrivinem...Na kašel jsem koupila Stoptussin, ale ten dám až v nejhorším případě, pokud nezaberou do 3 dnů homeopatika.Jinak manžel už je ok, ještě trohcu kašle, ale lepší se to. Dnes naposldy asi bude spát jinde a od zítra říkal, že už by se přestěhoval zpátky k nám do ložnice :wink:

Jinak na 99% máme ještě ke všemu spurtíka a to pořádného. Včera mi vyloženě řval hlady už po 3h!!Což u něj neznám...Dnes od rána jsem teda kojila po 2 a něco a pokaždý si vezme plnou dávku, jako kdyby týden nejedl :sweat_smile: Úplně se na to klepe... Teď jsem ho dala spát do garáže (ven radši nejdeme), tak uvidím, jak se probere a bude mít hlad. Snad to za pár dní odezní a my se vrátíme k našemu starému režimu :wink:

Simi krádmná fotečka v pase:slight_smile: Já jsem přesvědčená, že trápení s bříškem se pomalu, ale jistě chýlí ke konci - po 3. měsíci to bude oukej, uvidíš :slight_smile: Moc bych vám to přála, je to strašné trápení.... :frowning2:

Luci s tou kamerou si to dokážu představit - dtičky jsou fakt komické :grinning: Toník nezavře pusu od rána do večera, pořád si povídá, napodobuje různé zvuky, výská..no prostě komediant :grinning:

Ivi to to letí..za chvíli bude Lucinka venku :wink: Co na ten ples? Půjdeš?

barushko: a jak se cítíš Ty? vy už bydlíte v nocvém, viď? A už máš komplet vše nakoupené a připrvené pro mimi? :wink:

Tar močák je hnus...:frowning2: chudáku...ale neboj, antibiotia rychle zaberou a zase bude dobře:slight_smile: Mě pomáhal na močák Urinal a orologický čaj, ale nevím, jestli se může v těhu... Kdyžtak si dej každý den lžičku brusinek - ty jsou taky super!! Mám je pořád v lednic a když by něco, hned si dávám :wink:

ofi: poporodní vložky jsem kupovala normálně v lékárně, nebo zkus zdravotnické potřeby. mě se osvědčila značka SANU nebo tak nějak. Kalhotky jsou super Hartmann síťované, z lékárny :wink:

zdeni: já myslím, že my měli 56 některé kousky až do 3 měsíce skoro.. No a třeba jednu pletnou vestičku 56 nosí ještě teď :grinning: :grinning: Ono strašně záleží na výrobci. S velikostí kolem bříška problém nemáme, nám byly spíš vždycky krátké rukávy a malé přes ramena :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
..jo holky bacha, šalvej se v těhu nesmí...
28. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
ahojte zlaticka moje ako s ami mate?idem vas docitat
28. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
ahoj moni, jak se vede? :wink: doufám, že je vše ok... ym byli přes vánoce nemocný, takže na prd..snad budou ty příští lepší... :pensive:
28. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
mili-jo vysledky som mala vsetky v poriadku :slight_smile:
dufam ze vam uz je lepsie
ja som tuto noc nemohla spat stale na zachod a zacali mna bolet kriza ale len prava lopatka aspon vetsinou :frowning2:
28. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
joo mono to chozeni na zachod koncem tehu bylo strasne...celou noc jsem chodila jako koroptev uz jsem ani nesplachovala to nemelo cenu :grinning:
28. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
mili-nooooo este mam dost casu ale leti to :slight_smile:
28. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahoj holky, díky za povzbuzení. Urologický čaj jsem si koupila, ale je tam napsáno, že není vhodný pro těhotné :frowning2: jinak antibiotika mi přijde že moc zatím nezabírají, pokaždé když jdu na záchod tak to skoro obrečím a to chodím tak co 20 minut :angry: zítra jdu na poslední kontrolu ke své dr. tak mi třeba podle moči řekne jestli se to zlepšuje nebo ne, jinak budu muset najít nějakého urologa.
28. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
Mili: no ona je Natalka na delku porad mala, jako panenka, jen brisko se ji pekne kulati, podle me ma uz pres 4kg, zitra jdeme na KO, tak jsem zvedava. A taky uz ma pekne faldiky na stehynkach a podbradek :grinning: :grinning: :grinning: Ale je kraaaaaasnaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Spurtik mame asi taky, v noci jsem kojila o 106, do pul treti do rana se mi hlasila uz po hodine a pul a taky rvala hlady, chuderka, mela uplneho hysteracka, pak ji to rvani a piti asi unavilo a spala az do 7 jak spalek :grinning: dopolko se mi taky hlasila po dvou hodinach, ted ale hezky chrupka, tak uvidime, jak to pujde dal :wink:
28. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.