• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
zdeni a plně kojíš nebo ještě přikrmuješ?? to je fajn, že tak pěkně přibíráte :sunglasses:
28. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
Mili, po tom prujmu, co Natalka dostala, jsem s prikrmama skoncila. Kojim jak diva :grinning:
28. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
zdeni tak to je super :slight_smile: mě ted toník akaká 3x denně :sweat_smile: Asi tím spurtíkem a tím nachlazením nebo nevim čim to je.. Dřív kakal tak 1x za 3 dny.
28. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Jinak dnes máme přesně 5 měsíců :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
jeje, mili, tak to Natalka ma nakakano prakticky v kazde plince a jeste se mi zpravidla pokaka rovnou pri prebalovani...uz dvakrat jsme kvuli ni museli vytirat koupelnu a prevlikat ji, me i manzela:grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
mili: velka gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
zdeni tak když byl tonínek takhle maličky, tak taky kakal do každé plínky a včude kolem:wink: :grinning: :grinning: pak se to cca ve 2 měsících změnilo :wink:
28. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
aha, tak to jsi me uklidnila - ja uz myslela, ze bude takhle strilet uz porad... :grinning: prebalovani je fakt zabava, nevim co chytat driv :grinning: :grinning: :grinning: zpravidla to konci mytim, kompletnim prevlekanim a revem :sweat_smile:
28. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky..
Simi Nikolka je krásná holka..super že tak hezky rostete..bříško snad brzo přestane..já musím zaklepat máme zatím pokoj a to docela dlouho..tak snad to vydrží..
Ofi- já si koupila porodní vložky v lékárně a pak i v tescu tam mají s lepícím proužkem což na doma bylo super, já jsem odcházela z porodnice a nekrvácela jsem zase tak moc..
Mili spurtíka ti nezávidím no my ho měly už 2x. jinak včera jsem odstříkávala a zkusila moje mamka jí dát mlíčko a bez problémů..chudinka byla hladová..jsem s ní zase vaničkovala.. tak vysosla 125 a pak si trošku ještě cucla u prsa :slight_smile: jinak po tom ostříkání mám dneska laktaci jak blázen :slight_smile:))

Zdeni co dudlík?? vede ten z čr? :slight_smile:)
28. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj kočenky! :slight_smile:

Aji uvidíme, jestli to stihneme. Pokud se malá narodí opravdu za 5 týdnů, myslím, že by to mohlo vyjít. :wink:

Mili asi nepůjdeme. Od vánoc mě celkem dost píchá v podbříšku a vlastně v celým spodku, tak občas jdu "jak kdybych ho tam ještě měla" :grinning: (jak říká mamka). Včera jsem šla v noci ze záchoda a chytla mě taky taková bodavá bolest v podbříšku, že jsem šla krok po kroku a za každým krokem odpočívala. Chvilkama jsem myslela, že budu muset počkat až to přejde, než udělám krok další. Ale bylo to jen jednou a pak nic. A ani se mi nechce, abych pravdu řekla.

Holky a co je to ten spurtík?! :sweat_smile: Jako období nějaké nenasytnosti nebo rychlého růstu? Já to tu tak po očku vždy zahlédnu a ani nevím, kdy se to sem dostalo.
28. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky, děkuji za povzbuzení :slight_smile:
mili, teeda to to letí, za chvíli bude Toníkovi 1/2 roku :slight_smile:
Ahoj sari, jak se vede?
Mně Nikolka zlobí u kojení, je neklidná, kroutí se, chytá a zase pouští a vzteká se, přitom mlíčko tam je. Myslela jsem si, že ji nebaví tahat, když ji potom dávám dokrm ve flašce, ale děl to někdy i u flašky, tak mi to rozum nebere.
Tky je u nás běžné, že třeba celou půl hod po jídle naříká a brečí, hrůza místo aby to bylo spokojené najedené mimčo, tak je po jídle cirkus. Myslím, že hladem to není, asi jak se ji to posouvá ve střevech, tak ji to bolí...
Taky ji skoro nemůžeme nechat bez rukaviček, jak dostane bolení, je schopní si podrápat obličej do krve a to ji nehty stříhám kdy to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky! my asi máme ten spurt furt, já kojím po hodině a pul přes den normálně:slight_smile:je to náš otesánek..
koupila jdem dudlik kytičku a taky ji nechce:frowning2: ale třeba jeste zmekne:slight_smile:
zdeni, nakakáno máme taky v plínce každé a i u přebalování kak a čurá:slight_smile:je to zábava, fakt:slight_smile:
Naru, ty jo, ty už budeš pomalu rodit, toto uteklo, holky lednovky, myslim ny vás..
my se za chvilku jdeme koupat...jinak u nás vede vanička pred kyblíkem, v nem je moc schoulený a on chce kopat nožkama...
Sima, náš malý nekdy u kojeni taky dela blbiny, cucí po všem, obvykle když nemá až tak hlad.
28. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
Simi to máme taky, a je to u nás tím, že ji někde zasekl vzduch..pomůže když si odříhne nebo odprdí a je klid..jinak se máme dobře.. Sofinka se hezky směje, ale není to tak že bych řekla celý den že má od ucha k uchu..to zase ne.. a čekám kdy se začne smát pořádně nahlas..zatím jen náznak :slight_smile: jee to mě mrzí, že si takhle sama ubližuje..chudinka neví co má dělat co.. no jo..Sofinka se narodila 37+5 ale vy o dost dřív takže prostě ty střeva a tak nebyly tak připravené..no ještě že se blíží ten 3. měsíc co :slight_smile:

Radu jj spurtíka znám..člověk musí vydržet..fakt tak po 2-3dnech bývá klid..a vrátí se to zpět do normálu.. jinak Sofinka taky kadila po každém kojení ale ted už ne..
28. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahojky holky, vy to teda s tím spurtíkem máte veselé :slight_smile: ale jak píšete miminka jsou spokojená. Snad to i Nikolku brzo přejde a začne mamince a tatinkovi jenom radost! Moc bych Ti to Simi přála.

Zdeničko, to máte teda veselo, když malá takhle kaká, pokud se to objeví i u naší prďolky tak jinde než v koupelně nebudu moci přebalovat a to mám komodu na přebalování jedině v ložnici.

Raduš: uteklo to rychle, manžel sám říká, ještě nedávno jsi měla dvě čárky a já si říkal, jak dlouho to bude 9 měsíců to ani nevydržím a teď už to může přijít každou chvíli. Uvidím co nám zítra řekna paní doktorka, mám kontrolu a první monitor.

Mili: citím se dobře i když už docela funím, a malá už tam má málo místa ale doufám, že se už otočila tak jak má být. Začínají mi natékat prsty na rukou a dokonce i nohy. Ale to k těhotenství patří. Horší je ten strach z toho neznáma a porodu.
V domečku už jsme zabydlení, je to už přes měsíc. Hlavní je, že jsme ve svým.
Skoro už mám všechno nakoupené, pořád zvažuju nad monitorem dechu, chybí mi fusák, chůvičky, vanička je u známých, sbalit tašku do porodnice, vyprat ještě něco málo a dokoupit ty věci z lékarny. Možná jsem zpožděná že to ještě nemám všechno ale ještě mám pořád tři týdny čas.
28. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Baru jj utiká to rychle.. ted jsme měli bezmiminkovská období a ted nastupují vaše lednové termíny..jen Gol zase předběhla :slight_smile:) to fakt letí..
29. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Zdeni ty jsi smazala tabulky? chtěla jsem se podívat na poslední těhulku..ale asi je to Ivča
29. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Teda Baru s tou taškou bych teda radši pohla! Kukni kolik holek to ani k monitorům nestihlo :sweat_smile: . Já už mám teda komplet všechno, jen tam hodit přezuvky a ponožky. Prsty na rukou mám taky nateklý, ale tak nějak normálně, těma kilama nahoru, nejdou mi sundat prstýnky, ale jinak všechno dobrý.

Sari z toho ledna/února jsem asi fakt poslední já. Přesně ani nevím, kdo tam všechno je, vím o Baruš, pak ještě Tar, Smar a já. Nevím ale, kdo je přesně přede mnou, myslím že smar. Pak je hned Ofi, březen myslím.
29. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
ahoj holky, jdu se podívat co nového nějak nestihám, u nás se chodí a chodí a jak spí jsem ráda že se na chvíli zatáhnu, bolí mě záda a to jak jsem zohnuta k malému a chodím s ním mi zrovna nepomáhá

bekulko gratuluju k Honzíčkovi :slight_smile: :slight_smile:

baru já už mám tašku sbalenou už to fakt může přijít kdykoli :slight_smile:, já do své přihodím jen boty a doklady (těhotenský průkaz, občanku a je to)

ještě jsem se chtěla zeptat kdy jste dostávali od dr. papír kvůli jménům? nebo až v porodnici?
29. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
ahoj smar! dávej na sebe pozor, vím jaký to je to shýbání a ty to máš mnohokrát horší!!!
mě dávali papír už přímo s průkazkou - tedy dr. Vyplňovala jsem ji před vánocema
29. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak a je po vanocich... Pristi rok uz pro spoustu z nas budou uplne nove jine, ve trech :wink:
Jinak v unoru jsem jeste na rade ja, mam TP 8.2. Jak vypada ta hlenova zatka? Je to ciry gel? Neco takovyho nachazim na kalholtkach od stedryho dne, tak jen doufam, ze tak moc Arthurek jeste nepospicha...
29. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
jeee holky teras pozeram tie vase tyzdne za chvilku tu mame same miminka bude to tu zasa ako na pase :grinning: jak to strasne rychle leti este nedavno som mala tehotenske nevolnosti a teras stale zasa beham na zachod a v noci sa uz dobre nemozem vyspat a kriza mna tiez pekne bolia a uz asi 4 dni mi vecer napuchaju prsty na rukach a bude hur :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
az teras si niako viac uvedomujem ze som tehu a tak nenormalne sa tesim na toho prcka asi to viac vnimam teras aj preto ze ho dost citim a aj rano on ma vo zvyku maminku kopkat ked chce ist spinkat a rano kedy by este rada spala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
drobecek si mna chce naucit uz popredu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zatim nemam zadne strie no uvidime mazeme mazeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
holky myslim na vas
29. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
ivi no jo chtěla jsem druhé dítě tak to mám, ale fakt mám večer dost a to ted Tom usíná mezi 21:30-22 takže síla ale dneska půjde dřív spal jen hodinu pak ho vzbudila listonoška

na ten papír se teda musím zeptat, mám zítra poradnu tak se poptám-od Toma to neznám, to jsme si vyřizovali na matrice když jsme nebyli svoji

no nic já jdu dojde návštěva-prý jsou do 30minut tady, nejsem nadšená protože přijdou i s tím malým smradem (pordon ale o jejich synovi nejde nic jiného říct) jenže je mi blbé je odmítnout. ach jo
29. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj Leni! vidíš na tebe jsem úplně zapomněla! :sweat_smile:
Leni ta zátka musí být "zakrvavělá" a co holky říkaly, je to takovej narůžovělej, krví zabarvenej hlen. Nevím, co by mohlo být tohle, ale možný je všechno.

Smar, určitě se zeptej. No a s tou návštěvou ti to nezávidím, já bych se určitě snažila na něco vymluvit... :sweat_smile:
29. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem dneska byla na kontrole... zánět pořád neustupuje, krev v moči stále hodně a antibiotika zatím nezabírají :frowning2: už jsem z toho celá špatná. Doufám, že se máte líp než já
29. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahoj tar. Tak to mě fakt mrzí. Co bude, když se to nezlepší? A jak se ti to vlastně stalo, prochladla jsi? Musí to být strašný.
29. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
Leni je to takový hled s příměsí krve..mě odešla s plodovkou.. tak snad si Arthurek ještě počká nějaký ten týden :slight_smile:
Tar..to mě mrzí..drž se..
29. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoj holky tak jsme zpátky z nákupů a už máme zaplacen kočárek nakonec jsme vybrali uplně jiný než jsme chtěli, ale je krásný :slight_smile: pak sem hodím odkaz :slight_smile:

Tar : to je mi líto že se to nelepší musí to být velice nepříjemné měla jsem to jednou teda jen tak trochu a byl to teda pěkný hnus :frowning2: tak snad ti bude lépe a kdy jdeš na kontrolu ?
29. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
no pokud se to do zítřka nezlepší budu mít jiné antibiotika a ani nevím odkud se to vzalo, určitě jsem neprochladla, protože už jsem bývala doma pěkně v teploučku :slight_smile:
29. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
To je divný teda. Ale prckovi to snad nijak neublíží ne? Třeba při porodu, jak je nebezpečný nějaký zánět atd. A kdy jdeš na pásy nebo už jsi byla? Moc si nedovedu představit, že tam budu 20 minut ležet na zádech.
29. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
no když jsem se bavila s lékárnicí, tak říkala, že ho antibiotika zatěžují, ale neublíží mu... tak snad to bude vše v pořádku. dneska jsem byla naposledy u své dr. na kontrolu a 7. jsem už objednaná do porodnice, tak už mi asi budou dělat i monitor.
29. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.