• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Já jdu 6., tak jsem taky zvědavá. :slight_smile:
29. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
máme od sebe termín jen 5 dnů :grinning:
29. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
tar-dufam drzim palecky nech ta to uz nezloby a aby bolo vsetko v poriadku
ivi-ahoj :slight_smile:
29. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Tar a už máte kočárek ? a všechny věci nebo Vám nějaké ještě chybí ?
já si budu pomalu taky balit tašku co kdyby náhodou :frowning2:

http://www.sambaby.com/1985-kombinace/25385-kocarek-fyn-4ds-kolekce-2009/

http://www.sambaby.com/1985-kombinace/25385-kocarek-fyn-4ds-kolekce-2009/
barva tati ale ve skutečnosti je to vínová tady to vypadá jako spíše růžová, ale to není :slight_smile: no snad to nebude vadit když to bude kluk co vy na to ?

Moni ty máš taky červený kočárek že ?
29. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
AHA tak to se neobjevilo tak je to kočárek Fyn . teda my máme vedi, ale to tu nikde není a barva je 182 ta vínová s těmi kroužky
29. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
OFI-AHOJ ANO AJ JA MAM CERVENA SA MI PACI :grinning:
29. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
Mony ahoj! :slight_smile: Byla jsem na skok pryč.

Tar to jo, ale ty jsi dřív a jdeš na monitor později. Už jsem to tu několikrát psala, ale mě ty prohlídky vyšla zrovna tak, že na první monitor jdu náhodou 36+0, takže přesně měsíc před :slight_smile:

Ofi a to jste si vybrali ze všech těch barev nebo jste měli na výběr barev míň? Kočárek celkově vypadá moc dobře. Kdy teda bude?
29. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
ahoj holky, prave jsme se s Natalkou vratili od dr - je v poradku, jen ma trochu mykozu z plinek, tak jsme dostali masticku. Jinak z mlicka prospiva pekne, uz vazi 4330 a to mela pri porodu jen 3020g :sweat_smile: Dr se taky udivoval, hlavne jakou ma Natalka silu. Polozil ji na brisko a ona se mu tam natotata prevalila na zada :grinning: A taky mu ukazala, jak umi hezky drzet hlavicku - sikulka nase :dizzy_face:
29. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
ahoj holky:slight_smile:

zdeni to je super, jak natalka prospiva a jak je sikovna:slight_smile: Z Tonika je vzdycky taky doktorka paf :grinning: Minule tam strasne zvatlal a doktorka se smala...pry jestli tu pusu taky nekdy zavre :grinning: On ted patla proste porad :grinning:

holky tehulky, pekne se vam to uz blizi :wink:
29. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Ivi : no mohly jsme si vybrat v podstatě ze všech barev- taky jsme měli vybranou uplně jinou, ale to by se možná do porodu nestihnlo- bylo by to tak tak a já jsem chtěla mít jistotu že kočárek budeme mít
a tak se nám to trochu zúžilo- ale líbil se nám tak snad to nebude vadit když to bude kluk ne ? i kluci mají červenou a je fakt že ve skutečnosti je ta barva uplně jiná:frowning2:

Zdeni teda vy jste šikulky :slight_smile: Natálka krásně prospívá a dělá Vám jen radost :slight_smile:
29. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj zdeni! To je teda šikulka! Bude to určitě ženská "krev a mlíko", žádná pápěrka. :slight_smile: Mykózu z plínek - takže budete zkoušet jiné nebo by to měla z každých? Já tak strašně obdivuju a "nechápu" na jednu stranu, že jste vesměs tak spokojené, já z toho mám úplně panickou hrůzu, že budu na nervy, že nevím co a jak.... :sweat_smile:
29. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
mili, ofi: jo, byla to sranda, on hlavne dr necekal, ze se mu pretoci, kontroloval ji zadicka, a ona sups a byla pretocena - dr to okomentoval slovy: "teda, madam, respekt!" :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
zdeni a to se pretocila poprve?? nebo uz i doma se vam takhle pretaci? tonik se ze zadicek taky pretocil brzy, ale ted mu tonejak uz prestalo jit...nebo spis se mu nechce..na brisku se mu libi :wink:
29. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
ivi, plinkama to neni, proste na to nektere deti trpi, z vlhkosti v plince - mame na to tu masticku a jedeme dal na pampers. a jinak se neboj, ja jsem taky obcas na nervy, hlavne v noci, kdyz Natalka rve, nechce spat a ja padam na hubu unavou...ale to k tomu vse patri...a neboj, zabehnes se rychle stejne jako my ostatni :wink:
29. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
iva: neboj se, na ty nervy už tady byla každá z nás :wink: :grinning:
29. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
zdeni to jsem jeste neslysela..mykozu z plinek..chudak :confused: :pensive: jak se to projevuje?
mili: jo, poprvy :slight_smile: ale snahu uz projevovala predtim. nastesti ji prebaluju doma na pracce a ma z jedne strany zed a z druhe skrin, kdyby ne, tak uz treba taky lezi na zemi :sweat_smile:
Ofi, tak to jo. Je to pech co?! Člověk má tolik možností si vybrat a nakonec stejně nemůže. Mě popravdě se na obrázku tahle barva nelíbí, ale když říkáš, že vypadá v reálu jinak, může být fakt hezká. Červená pro kluka určitě nevadí. Mě se na nich líbí. Ale u kočárku jsme vybírali schválně neutrál, protože mě by vadilo (prostě nešlo by mi to k oku), kdybych v nějakým barevným kočárku měla mraky barev na oblečení prcka, jinou dečku třeba atd. Je to malichernost, ale mě by to fakt vadilo. Proto klidně černej, šedej kočárek a k tomu se vyřádit v barvách. Třeba mám křklavě růžuvou deku, malá bude mít taky krásný růžový oblečky a tak. Stejně tak i kluk, když by se příště povedl on. Tímto nechci hanět nikoho, kdo si koupí kočárek barevnej, mě se jinak barevný kočárky strašně líbí, třeba zelenej hráškově, i rudej celej, je to nádhera, ale kvůli tomuhle jsem od toho ustoupila (jestli mi rozumíte).
29. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
mili: drobne bile pupinky na zadecku..taky jsem netusila, ze je to mykoza...no ale hlavne ze to vi dr :wink:
29. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
zdeni tak snad ji zabere ta masticka... a jak ted ka spi natalka v noci? koupete casteji?
29. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
mili: koupeme denne, ale treba dnes v noci zase od 1 do 3 rvala jak tur :sweat_smile: prospala totiz cely den a pak byla zkratka fit a chtela zabavu. dnes jsme ale byli ve meste, pak u dr, tak skoro nespala, snad ted po koupani zabere
29. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
holky já se z té bolesti asi už zblázním :cry:
29. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
zdeni: to je fajn s tim koupanim - uvidis ze casem uz to proste bude mit spojene se spankem. a v noci ti řve že nechce spinkat a nudí se nebo ji trápí bříško?

tar chudáčku :frowning2:
29. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
musela som odbehnut
tar-jaj chudacku je mi ta tak luto
no holky vy to budete mat vsetko za sebou a ja som predposledna pomooooooooooooc :slight_smile:
29. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
aspoň, že se tam Máťa pekně hýbá, vím, že je v pořádku :slight_smile:
29. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
holky, to pak bude mazec, až budeme v porodnici... to budeme všechny překvapené, až se vrátíme :sweat_smile: ! ani jedna nebudeme tušit, kdo tam kdy odjel, pokud se to nakupí fakt pár dní na sebe
29. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky holky, tak dnes jsme byli u doktorky, vše je v pořádku, malá je otočená hlavičkou dolů, má podle měření asi 2800g a doktorka mě moc nepotěšila i když manžu ano protože řekla, že se už připravujeme na porod, čípek zkrácený ze 3cm na 1 cm takže předpověděla, že nám dává max 14 dní. Dnes jsem si nachystala skoro všechny věci do porodnice kdyby to přišlo tak to hodím jenom do tašky. Nevím jestli si mám brát vlastní košili a župan.

Zdeničko Natálka je šikulka :slight_smile:

Ofi: kočárek je krásný.

Tar snad to brzo přejde.
29. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
barus-niak tomu stale nemozem uverit ze zachvilku budes rodit este nedavno simala //na testiku :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
baru super :slight_smile: to budeš za chvíli držet Sárinku v náručí :slight_smile: :slight_smile:, já jsem zvědavá co já zítra na poradně
29. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ivi : v pohodě každému se líbí něco jiného :slight_smile: ale je fakt že na tom obrázku vypadá fakt hrozně ale ve skutečnosti je pěkný

TAra : vydž snad to přejde :frowning2:

Moni myslím že my jsme na tom tak podobně jen já jsem na začátku března a ty na konci :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.