• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Barus máte krásnou váhu :slight_smile: aspon to budeš mít za sebou a nebudeš přenášet :slight_smile:
díky za pochvalu :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Baru tak to je moc fajn! Však už máte všechno nachystaný ne? Bydlení a tak.... stejně by jsi pak jen čekala a počítala dny, ať už to je tu :slight_smile: . Celkem ti to závidím, i když mám strach, jak to pak všechno bude. Ale protože my to bydlení vyřešený ještě nemáme, nemůžu si to přát. Zkus sem hodit ještě bříško. :wink:

ofi až ho budeš mít doma, nafoť ho, určitě bude fajn :wink:
29. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Moni, taky si s manžou říkáme to samé.

Smar a Ofi: Díky, na jednu stranu už bych ji chtěla mít u sebe a na druhou stranu nás ještě čeká to předělání kuchyně takže by fakt mohla počkat až do toho 25. kdy nám ji přijedou montovat..
29. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky, dočítám u uspávání na rukách, náš jediný problém je večerní usínání...jinal není čas moc psát,pořád tu máme návštěvy...
už se těším na dalšímimuška. co bekul nevíme???
29. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ivi, pár drobností chybí nachystat, jelikož nemáme žádné velké zrdcadlo tak se sama nevyfotím a manža toho nemůžu přemluvit ať mě vyfotí, taky bych si přála nějakou památku.
29. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Baru a ty máš termín opravdu toho 25? To je vlastně měsíc že? Tak to i tak budeš mít přesně v rozmezí, který je k porodu daný, což je super. A ještě k tomu čípku - to pozná dr. jen hmatem? Já tam byla před týdnem, i když né na monitorech, jen na kontrole a dr. mě jen prohmátla snad za 10 sekudn a bylo to. To tak bude i dál a pozná to?
29. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
a jo Baru, to mě nenapadlo. No já bych to bez zrcadla teda taky neměla, to je fakt. Vlastně krom těch pupků nemám žádnou fotku, kde jsem celá a tak nějak "nenuceně". A někomu říkat, ať mě vyfotí mě přijde takový blbý
29. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
ivi já mám zítra už 2monitor :slight_smile: a už bych taky i rodila, já si půjdu do porodnice totiž odpočinout :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Raduško, Bekulka 25. porodila Honzíka psala to Peťka.

Ivi doktorka to pozná prohmatem. Před měsícem se trochu ujištovala vnitřním ultrazvukem protože se jí zdálo že už je zkrácený ale jinak to dělá jenom rukou.
Asi se zajdu vyfotit k rodičům když nebudou doma. :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
smar fakt? No všude to dělají asi jinde. A teď budeme teda chodit po týdnu ne? Baru díky za objasnění.

Radu ahoj, vůbec jsem tě v těch příspěvcích nepostřehla.
29. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
ivi já zítra mám druhý monitor a já chodím od minulého týdne po týdnu-byla jsem v úterý a ted jdu vyjímečně ve středu protože na monitory mají nabito a už jsem objednaná na příští týden na úterý
29. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukam ze to tu zase zije :wink:
29. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ofi, kocarek vypada dobre, barvam fandim, svet je bez nich smutnej dost... ja jsem vybrala oranzovy:slight_smile:.

Tar - brusinky horem dolem, nebo zkus Uroval D manosa tabletky, drzim palecky at ti je co nejdrive lepe...
29. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj Oldri :slight_smile: no mám taky ráda barevné věci no a třeba budeme mít holčičku :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: i pro kluka to bude fajn a ve skutečnosti je barva trochu jiná :slight_smile:
a jinak jak ti je?
29. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj Ofi,

cervena/vinova barva je dobra pro kluka i holcicku :wink: .Je mi dobre, jen jsem se dneska docela precpala...jeli jsme na vylat a cestu zpetjsme se stavili na veceri, divim se, ze se to do me vsechno veslo :grinning: .Pripadam si jak snehulak s nozickama...Zitra jdu na kontrolu - 3utz.A co ty, dasne/zuby se lepsi? Jo a bacha na tu salvej, tu tehu nesmi...
29. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ofi,dobrou,valim do postele, zitra pisnu jak dopadla kontrola.
29. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ofi, kocarek je moc pekny.
Tar, vydrz. Ja mela taky zanet mocaku, ale nastesti mi jedna davka antibiotik pomohla. Pry je to mensi zlo, nez zanet v tele.
29. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj holky..
Ofi kočárek je super, má to i sporták nebo ne? barva je taky fajnová :slight_smile:
Ivi to víš..holčičky holt můžou mít všechny naše dospělácké neduhy jako my :frowning2: jinak co se plenek týká používám pampers nebo huggies co je v akci ale ted zrovna jedeme docela dlouho na pamperskách. :slight_smile: blbý je, že velikost 3-6 mi přijde už malá tak jsem ted kupovala nové balení 4-9 a to mi zase přijde velké :slight_smile: no dorosteme :slight_smile:

Zdeni to je Natálka fakt šikulka.. hezky roste a přetáčí se..to je bomba :slight_smile:

Baru super, že rostete..váha je super, a i kdyby už jen 14 dní tak by to přes 3 kila mohlo být :slight_smile: jinak já měla vše svoje..župa, noční košile.. zaprvé jsme to mít musely, a za druhé bych i tak chtěla být ve svém :slight_smile: hlavně jsem si brala ponožky.. jsem strašný zmrzlík na nohy.. no holky..fakt jsem na ten další boom zvědavá :slight_smile:

Mili a Zdeni s tím koupáním já koupu ob den, záleží jak to vyjde se spaním a tak..jinak 2x týdne ted plaveme ve vaně velké..ale jako mám spíše problém s tím,že mi jako na takové to noční (dlohé spaní) usíná až kolem 9. třebas v 7. koupeme, pak kojení, usne tak na hodinu a pak se kouká ale nevyžaduje pozornost a pak zase kojení a to už spíme 5-6 hodin do dalšího kojení. nevím proč chodíme pozdě spát...přitom doma už je zhasnuto a vůbec jak já říkám navozená atmosféra spaní :slight_smile: jo a budíme se po 7. hodině.. holt asi nemám spáče.. :slight_smile:
Přes den mezi kojením mi taky už spí tak max hodinku.. už je prostě zvědavá a pořád kouká a zajímá se co se děje :slight_smile: jen když jdeme ven tak mi vytuhne i na 4 hodiny, ale jelikož chodíme ven kolem 2 tak ji po 3 hodincách budím, abychom vše večer stihly..
30. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj Sari :slight_smile:
kočárek je trojkombinace takže i se sportákem a sedačkou takže je to fajn- sedačka teda bude až za 8 týdnů, ale snad to stihneme :slight_smile:

Oldri držím pěsti na kontrolu a pak se určitě ozvi.
Zuby teda asi spíš dásna se nelepší je to hrůza, ale asi mě nic jiného nezbývá, než to vydržet :frowning2: ale nikomu to nepřeju je to hnus :frowning2:
30. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Ofi určo..jen at si mimisek hezky počká..přinejhorším by jste i na cestu z porodnice od někoho půjčili :slight_smile: než vám dojde ta vaše :slight_smile:
holky já se tak vytočila kvůli synovi od manžela..tak mě dlouho nikdo nevytočil
30. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
SAri jak pak to co se stalo ?
dokážu si to představit manžel má taky dceru žije teda naštěstí v německu s matkou, ale máme ji tu na prázdninách a to je je jí 16 roků a ta mě dokáže taky vytočit až se mi zvedne tlak jen na to pomyslím :frowning2:
30. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
ahoj tehulky a maminky
preju vam vsechno nejlepsi do noveho roku, stesti, lasku a hlavne zdravi pro vas a vase miminka
30. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
dark : tobě taky hodně zdravíčka a štestíčka a aby mimísek k vám přišel :slight_smile: a jak se daří ? co nového?
30. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
ofi dari se dobre, noveho u me asi neni nic, zmeny jsou akorat u vas :wink:
teda to to leti ty uz jsi v 31tt :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
ahoj holky:slight_smile: čekáme návštěvu tak se sem jdu jenom podívat:slight_smile:

dark - já měla dnes sen o Tobě!!! prosímtě, zdálo se mi, že jsi těhotná a že jsme Ti všechny tady gratulovaly :dizzy_face: :dizzy_face: A víš, že mě mé intuice neklamou.... :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
mili fakt? tak se tesim az se ti ten sen vyplni a budu sem moct za vami konecne prijit natrvalo a ne jen na obcasne kouknuti :slight_smile: i kdyz ted bych tu mohla byt casteji protoze moje krize s tim, ze se nam nedari pominula a jsem vpohode, ale stejne si tu s vami nemam tolik o cem povidat, protoze tomu houby rozumim :sweat_smile: i kdyz mam trenink s neteri...
30. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahoj holky, tak ty anitibiotika co mi včera napsala moje dr. a mám je začít brát ode dneška jsou na... naštěstí jsem si přečetla příbalový leták a tam se píše: NESMÍ být podáváno v těhotenství a období kojení.... ta moje doktora je snad úplná krá... polívá mě pot, když si uvědomím, že bych je normálně brala a pak se něco stalo :frowning2:
30. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
tar : tak to je hrozný to je podobný jak moje doktorka, která mi řekla ať si koupím šalvějové cucavé léky a v lékárně mi řekly že se to v těhu nesmí :frowning2: ach jo a co budeš dělat půjdeš tam znova ?
30. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
ofi: ne k ní už nepůjdu, akorát se chystám, že ji zavolám aby věděla jakou botu udělala.... budu doufat že mi stávající antibiotika zaberou (dnes už to vypadá o něco lépe) jinak nevím... asi na urologii pak...
30. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
tar-zavolala by som jej nech vie krava
zdravim vas zlaticka
dark-netrpezlivo tu na teba cakame :slight_smile:
30. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.