• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Sluni, krátí, uvidíme jak dlouho to bude trvat, zítra jdu na kontrolu co mi řekne doktorka.
Jak včera byla malá úplně v klidu, tak dnes začíná pěkně vyvádět. Docela dost to bolí, už aby sestoupila dolů.

Snad čípek co nejdříve zabere. :slight_smile:
4. led 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
baru, ty už jsi 38tt..to to letí :wink: za chvilku máš sárinku u sebe :slight_smile:
4. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Mili letí to hrozně, ještě včera jsem byla 37 a dnes už jsem 37+0. Hlavně manža se už nemůže dočkat ale myslím že až bude na světě a on se nebude moct pořádně vyspat když půjde do práce tak změní názor :slight_smile:
4. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky zubařka mě znovu rozvrtala zub a vytahala mi nervy a vyčistila kanálky no hnus tak snad to bude ono a už mě to nebude bolet. ted si jdu lehnout strašně mě bolí záda zítra tu budu už od rána :slight_smile:
4. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
barushko třeba se vyspíte, jako my...manža spí jako před tím..a já jsem taky v pohodě. Třeba bude Sárinka v noci hodná :slight_smile:

ofi taky jsem byla v těhu s kanálkem..celkem hnus...ale je to prý docela běžné, v těhu zoubky zlobí :cry:
4. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj holky..jak se máte..koukám, že už se tu rozjíždí lednové porody..držím palce
Baru.. já kojila dříve co 2 hodiny v noci po porodu a Sofinka nekřičí hlady..jen tak bručí a to ho nevzbudí, jen moc nespal, když jsme měla bolení bříška..takže se nemusíš bát..:slight_smile:)
4. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
sari já taky myslím, že u spustu miminek to s tím nevyspáním tatínků nebude tak žhavé ....... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: U maminke už jé to horší, no.... :sweat_smile:
4. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
To máš pravdu.. je fakt, že občas schávlně v noci mluvím nahlas, aby to manžel slyšel hihi :slight_smile:)
4. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
Ahojky holky, ráno se sem nedostanu, a přes den to bude taky horší tak jsem tady na skok teď. Když máme přestávku ve spánku :slight_smile:

Ofinko, taky mi doktorka na začátku těhu, rozvrtala jeden zub a pak dokonce i druhý stejný jen na opačné straně takže jakoby mi za těhu umřely dva zuby (5). Po porodu mě čeká revize a rentgeny atd. Tak to bude asi nepříjemné ale my se nedáme, kvůli mimi uděláme cokoliv. Snad už to teď nebude bolet. Věřím, že bolest musí být strašná a když si nemůžeš vzít nic proti bolesti, někdy je člověk schopný i bušit hlavou do zdi. Drž se!

Mili a Sary, děkuji za povzbudivé názory.
Uvidíme jaká bude naše malá miminko, já prý byla hodná ale manžel byl jako mimi hrozný křikloun, a taky nevím jak moc velký vliv měly moje stresy a pláč do 5 měsíce těhotenství.
Jen doufám, že se upraví můj spánek protože velmi často spím jako dřevo, nic nevnímám, třeba časté chození na záchod vůbec neznám, zajdu jednou a to jenom vyjímečně a manžu budí opravdu všechno. Tak si dělá srandu, že se o nás bude starat a pojede nonstop. Což není moc reálné.
Ještě jednou díky.

Ještě jedna pozitivní věc přijde mi, že se malá posunula dolů a celé břiško mi sestoupilo, neboť se mi lépe dýchá. Asi to půjde fakt rychleji než si já myslím.
Ozvu se co nejdříve, jak jsme dopadly u doktora, zase po dlouhé době jdu sama. Je to takové zvláštní asi jsem moc zhýčkaná, tím, že manžal chodil se mnou opravdu často.
Přeji příjemný den!
5. led 2010 ve 02:50  • Odpověz
Ahoj kočenky! :slight_smile:
Jsem tu na mě (poslední dobu) dost brzy! Čekám, až mi dají řemeslníci echo a půjdu jim otevřít domeček na tu kuchyň.

Baru určitě se brzy ozvi. Jsem fakt zvědavá.
5. led 2010 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky jsem doma v noci mě bylo strašně špatně bolelo mě jakoby břicho a taky podbřišek tedka je tolepší ale pořád to není ono a je mi pořád trochu špatně

nevím comám dělat MÁM JET DO NEMOCNICE NA KONTROLU NEBO MÁM POČKAT ??? měla jste to některá prosím porad te mi :frowning2: :frowning2: :frowning2:????????
5. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Ofinko ahoj! Já teda vůbec netuším, jak asi tě to bříško bolí, tak nemůžu radit. Chudáčku, třeba se ti jen natahujou vazy nebo bříško bolí tíhou, to mě taky bolívalo, teď už ani tak ne, spíš všechno ostatní. Zkus víc popsat tu bolest. A třeba prvně někam jen zavolat a zeptat se, popstat jim to, co ti řeknou.
5. led 2010 v 09:14  • Odpověz
dobré ranko, před chvíli jsme vstávali

ofi jestli je ti fakt blbě tak raději fakt jed, maximálně pojedeš zbytečně. nebo tam zavolej-ale ne na pohotovost ale přímo do porodky nebo svému dr. a popiš mu to a on ti řekne
5. led 2010 v 09:17  • Odpověz
ahoj ofi promin že vstupuju do hovoru, já měla před týdnem takový hodně silný bolesti jako tak snad 30krát horší jak krámy po chvilce tak jsem jela do nemocnice a dávali mi kapačky. ale nevím jaký bolesti máš tedka ty?

já je mám ted taky mírnější beru magnesko a není to ještě ono ale je to daleko lepší.
5. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Ivi : včera mě to bolelo jako na pravé straně jakoby vaječníky a možná jako bych to měla dostat, ale fakt jen na pravé straně. a to právě mě včera říkala na kurzu že toby mohla být jedna ohlašovna porodu no ale tedka už je mi prostě jen špatně jako by na mě něco lezlo a měla žaludek na vodě :frowning2: tak nevím volala jsem na gyndu a tam mi řekli že když budu chtít tak jedině že mám zajet do nemocnice tak si tam možná zkusím ještě zavolat .-(

a tobě bývá taky někdy špatně od žaludku ?
5. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj smar. Tak jak je?
Za čtvrt hoďky jdu ke kadeřnici, snad mi s tím koštětem nahoře něco udělá. Vždycky to šlo samo, ale teď je to hnus! Každej se mě dřív ptal, jestli mám vlasy po natáčkách a já měla svoje. Teď se mi to sotva vlní (čím jsem starší, tím se to víc rovná) a kor teď, ještě je spávám jen na boku, tak to mám šíleně přeležený a ještě "vyžehlený". Humus! Jdu na něco kratšího, snad to aspoň s tou úpravou bude jednodužší. No a snad mě vezme, protože jsem byla objednaná i na melír a půjde se jen ostříhat - tak bude mít proluku.
5. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahoj Sun budu ráda za každý názor :slight_smile: a co ti v nemocnici řekli co by to mohlo být ?a hned tě pustili domů ?
5. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Ofi tak špatně od žaludku mi nebylo jedla jsem o sto šest. a tobě je blbě jako na zvracení a do toho ty bolesti??
5. led 2010 v 09:21  • Odpověz
ivi furt stejně ale nic se neděje tak uvidíme co dnešní monitor-jdu ale až odpoledne na 15.30 to mám totiž hlídání, jinak bych musela tahat Toma a s tím monitorem už je to na něj dlouhé a nevydrží to, řval by
5. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Ofi já ti to písnu do ip ju?
5. led 2010 v 09:23  • Odpověz
no na zvracení mi není je mi jen divně od žaludku a včera jsem měla i zimnici a není možné že bych to mohla mít i z jídla? včera jsem snědla salám s olivama a česnekovou pomazánku a na oběd kapustu :frowning2: možná už blázním :frowning2:
5. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Sun OK :slight_smile: díky moc
5. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Ofi pamatuju si, že jeden den a to mohlo být taky po tom 32tt mě takhle celý dopoledne taky bolelo na MS jen na pravé straně a až píchání sem tam, takový bodání až do pochvy. To mě začalo před vánoci no a od té doby mě právě neustále bolí "spodek" (né podbříšek, ale jakoby pochva). Když víc zaberu, když se zvedám a hlavně když při nějaké činnosti zaberu s nohama mírně od sebe. Ale možná je to jen přesezený, nevím. Přes svátky mě tam i pak dost píchalo, ale pak to přešlo a teď to bolí jen jak jsem popsala. Tak nevím no. Ale nebylo to nic, kvůli čemu by mi bylo zle nebo mě napadlo volat dr., tak možná ty to máš horší, nevím.
5. led 2010 v 09:26  • Odpověz
ofi třeba je taky normálně možný, že na tebe leze nějakej bacil.
5. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Ofi může to být z jídla i nějakej bacil k tomu.

Ivanko tak já mám od 32tt to samý. tak to bude asi normální. :grinning:
5. led 2010 v 09:29  • Odpověz
Holky děkuji moc chvilku asi počkám a pak uvidím jestli mám jet nebo ne :frowning2: pořád je mi tak nějak divně, ale zas nechci zbytečně panikařit ať nevypadám jako plašon
určitě se vám ozvu :slight_smile:
5. led 2010 v 09:52  • Odpověz
ofi bude to ok. určo. lehni si uvař si čajík a odpočívej. :slight_smile:
5. led 2010 v 09:53  • Odpověz
holky co vaříte? mě se nic nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Čau holky, já si dneska pěkně pospala...ráno došel manžel z práce a konečně jsme si TO pěkně užili se vším všudy :wink: :sweat_smile: předtím to bylo divný, měli jsem oba jakejsi blok či co a furt hlídali, aby jsme něco nepokazili.... tak asi po té dlouhé abstinenci :grinning:

Jinak mě včera bolelo v zádech, nějak mě zlobí levá strana v kříži a píchá mě to do zadku a do stehna...břicho mám zatím malé, tak to jsem zvědavá, co na to budou ty záda říkat dál...

Díky za rady ohledně kurzu, už jsem se přihlásila a zítra to půjdu zaplatit.

Ofi snad to bude ok, odpočívej a kdyby něco radši skoč k doktorovi...

Jinak já budu vařit čočku na kyselo s párkem a vajíčkem. :slight_smile:
5. led 2010 v 10:52  • Odpověz
ivanau ahojda. To jsem mela v tehotenstvi taky to boleni zad....je to od svalu a je to pekne neprijemne. Me to zlobilo cele tehotenstvi a nekdy mi delalo problem i se postavit na nohy. :sweat_smile:

ofi Snad se ti ulevi a pokud ne, tak bych se do nemocnice jela ukazat. :wink:
5. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.