• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ivi ale i tak ji máte v bříšku to je taky krásný :slight_smile:)
jo maminy..nechala jsem si předepsat antikoncepci mám Azalii, berete už někdo nějakou antikoncepci??
1. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky,
tak pozdě, ale přece velká gratulace raadě k Jindříškovi, ať se jim daří a Jindříšek se má čile k světu :wink:

Zdez Natálka je mooc rostomilá :slight_smile:

My měli včera zase teda večer, asi kolika, jinak nevím co by to mohlo být, večerní brek asi 3h :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska teda taky není moc naladěná, teď mažu ven, než tady začne pršet.
Je to hroznej kolotoč, jsem ráda, že do sebe hodím za celý den chleba a vypiju nějaký ten čaj :angry:
Beru si vždycky ven termosku a piškoty, v kočárku je celkem klidná, ale nesmím s ní dlouho stát :grinning: asi ji zaškrtím opici jednu. často jí říkám, že ji odnesou čerti. Já doufám, že nám to trápení s bříškem brzo skončí, snad to nebude déle než ty 3 měsíce :frowning2:
Co vy, co je nového, nestíhám číst :unamused:
1. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj Simí je super, že jsi došla..
To mě mrzí s tou kolikou.. zkusila si baby calm, musím zaklepat a od té doby zatím super.. držím palce, at to Nikulku tak dlouho netrápí...
1. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj sari, jo jo baby calm, sab, probiotika, ale myslím, že to chce asi jen pevný nervy :pensive: letím ven, kočárek už je před dveřma, potom sem juknu :wink:
1. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahoj holky.
ja mam dnes den........pred mesicem jsem si objednala balik za 2000Kc, PPL jsem to zaplatila. Ale nevsimla jsem si, ze u meho podpisu neni uvedena castka, ac ji ode me ridic PPL vybral-byla uvedena na baliku. :confused: Ale penize nebyly nikomu predany a ta firma, co jsem od nich ten balik mela po me ty penize samozrejme chtela.......takze jsem to po nekolika telefonatech na PPL, ridici a do te firmy stejne musela znova uhradit. :rolling_eyes: Jsem moooc ponaucena a zadny balik si neprevezmu driv nez zkontroluji papiry....
1. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
ahojky holky koukam ze se to tu rozjelo nestiham docitat jinak ume nic noveho budu rada kdyz vydrzim do vanoc pak uz se muze malej narodit :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
ahoj goly. Tak se drzte. Snad maly jeste v brisku vydrzi. A jak se citis???
1. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Sluni to je hrůza..fakt šílený... jak se jinak máte s Jiříkem a Terezkou??
Goll držte se..
jo včrera se jedné kamarádce narodila dcera Laura a dneska se jiné narodil syn Kornel, měl termín 24.12. tak asi chtěl už oslavit vánoce s rodičema :slight_smile:)
1. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahoj saronko Mame se nemocne. psala jsem to uz rano. Jsme vsichni doma...za tyden z toho budu pekne silena. :sweat_smile: jen Jiricek zacal kaslat....snad to zdola bez antibiotik.Tak malej a uz takhle marodi. :unamused:

A co Sofinka, je hodna???
1. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
Sluni, tak at jste brzo fit.. jinak Sofinka je hodná..když ji bříško nebolí tak je to spavé a hodné miminko :slight_smile: zítra kočníme šestinedělí..utíká to neuvěřitelně :slight_smile: upřímně ani nevím že jsem rodila :slight_smile:) je to krásný ale náročný ...fakt se člověk doma nenudí :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
saronko a s dvema detma se nenudis uz vubec. :sweat_smile: Jiricek orad jeste pres den dost spinka, ale uz taky vice kouka a vydrzi byt dele vzhuru... A kdyz ho neboli brisko, tak je zlaticko. koupila jsem mu ty probio kapky, tak snad pomuzou a jeste to kombinuji se sabem.
1. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
sari jo já azalii brala a ted už tu chybu neudělám

sluni to je teda síla s PPL, dík za upozornění budu si na to dávat pozor zrovna čekám balík za 2500 a doveze ho PPL :slight_smile: poslední dárečky. Mám problém jak přestat Tomíkovi kupovat hračky :slight_smile:

gol to určitě to vánoc vydržíte 2v1

jo byla jsem v té hypce a happy u nás v akci nejsou, tak asi to fakt je u ofi jako náhrada za oranžové
1. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
já ted toho sabíka vyměnila za baby calm..musím zaklepat a zatím docela dobrý..ale je fakž, že jsem nikdy Sofinku nezažila, že by hodinu brečela kvůli bříšku to jako ne..jen se svíjela a tak.. většinou ji to zlobí k ránu...
to je super, že Jiřík je hodné miminko.. my už taky máme koukací dobu.. někdy si vystačí sama..někdy si ji vemu a zpíváme si nebo si ukazujeme hračky..ale stejně se jí nejvíc když je mimo postýlku líbí strop :slight_smile: v postýlce zase mluví na Ijáčka a panenku co dostala od manžela
1. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
smar jojo, dej si pozor....prispela jsem ridici do jeho rozpoctu 2000Kc. :angry: :cry:

saronko Jirik jeste taky neplakal vic jak pul hodky, vzdy to nejak prokrouti. A nejvic se mu libi v postylce kolotoc. Zatim jeste moc nekomunikuje, asi ma jeste cas.
:wink:
1. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
sluni dá si pozor fakt nehodlám přispívat, ale fakt je že jak mi něco PPL doveze podepíšu, zaplatím a jdu a nic nekontroluju. Mám právě objednaný kolotoč pro Honzíka :slight_smile: a ještě nějaké blbosti
1. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
ja jsem taky podepsala....a nezkontrolovala :angry: :frowning2: chyba se stala nekde jinde nez u me a stejne jsem na to doplatila ja. Jsem na sebe desne nastvana-tento extra vydaj se mi ted zrovna nehodil. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
sluni to věřím :frowning2: řidič se hezky obohatil
1. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
to teda.....ja mu volala a on mi rekl, ze kdyby mu v penezence zustalo navic 2000Kc, ze by si je nenechal......to at rika nekomu jinemu a ne me!!! Jsem tak vytocena, jak jeste nikdy. :angry:
nesnasim takovehle jednani a obohacovani na jinych....
1. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
sluni kecá jenže co jiného ti měl říct? prominte jsem zloděj?? je to hezký hajzl a tipovala bych že nebudeš jediná
1. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
manzel mi taky rekl, ze se neprizna....je mi z toho i desne smutno. pro me to neni nejaka mala castka a se dvema detma opravdu nemame penize na rozhaovani. :sweat_smile: Ale je to i ma chyba, mam kontrolovat, co podepisuji....ale kde by me napadlo, ze se tohle stane. :unamused:
1. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
sluni je to chyba toho vola ale chápu že fakt 2 000 s dvěma dětma jsou vždycky potřeba, ale už nic neuděláš fakt zbývá jen to kontrolovat a já jsem ráda že jsi to tu napsala, budu si dávat pozor protože jsem to zatím nedělala
1. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
jsem rada, ze jsem vas mohla upozornit, aby jste si davaly pozor.... :wink:
1. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
smar Nevis, jak to ma Mili s Tonickem-musi na tu operaci nebo ne???
Ja jsem s ni ted dlouho nemluvila, tak nic nevim. :sweat_smile:
1. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
jo já čekám PPL zítra-zrovna jsem se dívala že balík odeslali ale nebudem doma, snad předem zavolá-jezdí tu k nám takový debil co nevolá a už se mi stalo že měl přijet v pátek ale nepřijel schválně jsem byla doma, zvonek fungoval a nic, ve schránce nic a v sobotu ráno jdu do schránky a tam nezastižen-ale ještě ve 22 když přišel manža z práce ve schránce nic nebylo takže se na to vysral a pak to tu asi hodil (auto PPL parkuje u jednoho baráku co je 3minuty chůze od nás tak si myslím že je to on)
1. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Čauky, tak na miminko se nekoukali, jen mě pověděli spoustu instrukcí co mě čeká a udělala běžné vyšetření a stěry z čípku, po nichž trochu špiním :frowning2: říkala ale, že je to normální, že dnes a zítra můžu... Těhu průkajdu dostanu až po prvních vyšetřeních krve a po velkým ultrazvuku - na ty mě objednali za 14 dnů - odběry krve + si připlatím vyšetření na toxoplazmozu a krev k tomu ultrazvuku, který si nechám udělat ten větší NT+. Ultrazvuk bude ve čtvrtek. Pak 21.prosince poradna a když bude vše ok, tak průkajda... Člověk když si předstvaí co všecko se musí povyšetřovat... :zipper_mouth: kéž by bylo vše v pořádku...
1. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Jo a holky měli jste opar v těhu?? Já už druhej :frowning2: jsem se dr nezeptala, protože jsem myslela, že už mě to přešlo a opar to není, ale asi je... já teda opary mívám, to už jsem tady psala, ale ne tak často... mám takovej pocit, že je to právě důsledek těhu...doufám, že to miminkovi nevadí...možná dr. zítra ještě radši zavolám, nebo já nevím...přitom si beru calibrum a zinek a vit. C
1. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
ivanou já si taky připlatila a na NT šla :slight_smile: člověk je hned klidnější a opar jsem v těhu měla-i u Tomáška a to několikrát má rok a má 13měsíců a je naprosto v pořádku a ted taky a podle všeho je Honzík v pořádku, jinou možnost si nepřipouštím
1. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
Holky kde jste kupovali matrace do postýlky ? někdo tady psal že to objednával na netu prosím písnete mi stránku :slight_smile:díky moc

ivi já jsem taky měla opar, ale myslím, že to nevadí trpím na to celý život takže mě to ani nepřišlo nějak zásadní. na NT screeningu jsem taky byla v Brne v Genetu na Veveří.
1. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme konecne zprovoznili pripojeni z domova a tak vas budu moci navstivit casteji. Koukam, ze jste rozsirili nazev :slight_smile: . Ja jsem stale v PN, klidovy rezim bez namahy, prcek je hodne nizko, tak se snazime, aby se mu nechtelo na svet drive....Ted uz jdu do perin, ale zitra se pokusim tech 14 dni docist at vim co je tady noveho. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Holky, tak jsem vas nasla a docetla.

Zdeni, mala je nadherna!!!! A velka gratulace Radusce!

Ja byla dnes na kontrole, vse v poradku. Malej uz ma hlavicku pekne dole, tak snad tam zustane :slight_smile: Jen me zase pekelne boli zada (teda spis zadek :wink: , jak narazena kostrc)

Ofi: dobrej dotaz, ja matraci jeste nemam, tasku nenachystanou, no proste musim rodit az v terminu..
1. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.