• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
baru Ja nevim, myslim, ze ne. Dle meho je to skolkou....je tam hodne deti a kazde ma v sobe nejake bacily, takze je to naprd. :frowning2: :cry:
Holky, ja mam chmurne myslenky....porad ji pozoruji. Rika, ze ji hodne boli hlava....mozna je to z te horecky. Ale bojim se, aby to nebyl treba zapal mozkovych blan a jine. Desne se o ni bojim. :pensive:
6. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
ted usnula....tak snad to prejde. ja se tak bojim....... :cry: Takhle mi nikdy nemarodila...myslim tolikrat za sebou.
Mili nedoporucis mi nejaka homeopatika na podporu imunity u deti???
6. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
sluni nemůžeš zavolat dr. jestli ji máš dál srážet teplotu nebo přijet?
6. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Ofi, Ivy: no ja poslicky vnimam jako kdybych to mela dostat, intenzivni bolest celyho spodku, ktera za chvilku prejde a pak se zas vrati, ale max tak 3x.
6. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Pridala jsem si do alba fotky z profi foceni, tak se kdyztak mrknete na muj pupicek :wink:
6. led 2010 v 15:51  • Odpověz
leni - jsi krasna tehulka se super briskem - kdyz to srovnam se svym popraskanym.... :zipper_mouth: :frowning2:
6. led 2010 v 17:19  • Odpověz
lenousku krasny pupik. malinkaty. :dizzy_face:

zdez to nemas na muj vytahany a popraskany bricho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 17:45  • Odpověz
ahojte koceny moje
tak teras mam zmatek ja myslela ze poslicka su ako falosne kontrakcie a nepravidelne a teras vidim ze je to ako ms?
protoze vcera mna asi hodku bolel spodek jak na ms a dnes tiez niaku dobu tak uz mam poslicku nieje to niako skoro?
6. led 2010 v 17:47  • Odpověz
leni-pekny pupik ale ja som oproti tebe uz ako tank :grinning:
6. led 2010 v 17:48  • Odpověz
sluni, moje sestrenka mela taky takto casto nemocne dite, teploty, bolesti hlavy briska, litali po doktorech a opravdu to byla reakce na nové mimi:slight_smile:
holky ja taky nemela ani jednu strii a po porodu se mi udelali :grinning:
6. led 2010 v 18:11  • Odpověz
raadus Fakt??? To slysim prvne. a kdy to odeznelo??? :confused:
6. led 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
ahoj holky jsme doma..ultrazvuk nic novýho, nelepší se to ani nehorší.....takže operace je více něž jistá :pensive: 11.2. jedeme do Hradce na konzultaci....acho jo :pensive:

sluni já si teda taky myslím, že ty Terezčiny nemoce jsou reakce na Jiříčka....Určitě by Ti to potvrdila i homeopatka. vem si, že má teď v životě 2 velké změny - školku a bráchu..takže se tomu přizpůsobuje a bojuje s tím... Kdybys chtěla zkusit ty homeopatika, dám Ti číslo na tu moji homeopatku a zašly byste tam. Určitě by vám pomohla :wink:
6. led 2010 v 18:16  • Odpověz
mili ja tohle fakt slysim prvne....ze by to byla reakce na nove veci......myslim, ze cislo mam ulozene. a kde sidli ta homeopatka???¨
mili Bude lepsi, kdyz Tonika odoperuji, co nejdriv......nebude si to pamatovat a lepe snese narkozu a pooperacni prubeh. :wink:
6. led 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
sluni víš já měla něco podobného...šla jsem do 1. třídy a do toho se narodil brácha...bojovala jsem s atopickým ekzémem... Zkus fakt homeopatii, ta mi tenkrát taky pomohla! A když vám to nepomůže, tak to neublíží. Já říkám, že zkusi se má všchno :dizzy_face: Ta homeopatka sídlí naproti Babycentru v té rohové vilce - víš kde to je?

s tou operací máš pravdu...jenže jsme chtěli čekat, protože minule to vypadalo, že se to bude lepšit.
6. led 2010 v 18:32  • Odpověz
mili vim kde to je. Tak az se Terezka da dokupy, tak se k pani asi objednam.... diky moc za typ a radu
mili ted uz se jen "teste" na datum operace a at to ma Tonik, co nejdrive za sebou a budete mit klidek vsichni. :dizzy_face:
6. led 2010 v 18:38  • Odpověz
autor
no je pravda, že se tím pořád trápíme... :pensive: 11.2: se to rozhodne. Další věc je, že Toník ještě nemá žádné očkování, ani jednu hexu, nic...pořád se to odkládalo....musím to zítra vyřešit, jestli ještě čekat nebo mu to spíš dát co nejdříve.
sluni jasný objednej se a vyzkoušej to :wink: Ale určiě ven Terezku s sebou, paní ji bude chtít vidět :slight_smile:
6. led 2010 v 18:42  • Odpověz
mili jasny, bez ni bych nejela. :wink: pokud cislo nenajdu, tak te o nej pak poprosim. jak moc dopredu se musim objednat???
mili jiricek taky nebyl ockovany, kdyz sel na operaci. a proc se to tonikovi odkladalo???
6. led 2010 v 18:44  • Odpověz
autor
sluni kyžtak písni sms...objedná Tě na brzo, když má volno tak klidně na ten samý týden, nebudeš čekat dlouho neboj.
odkláalo se to taky kůli operaci...měli jsme jít 30.11. a to vycházelo na 2.ávku tak se to odkládalo....a pak se čekalo, jestli se mu ješt ěudělá reakce na TBC (stále mu nevyhnisalo ramínko...)...pak měl tu chřipku a teď mu to chtějí dát v půlroce...ale zítra tam zavolám, at to je co nejdříve, kdyby se operoval, at už o na to nemá vlvi. prý to pak působí snad měsíc a to by nemohl na tu operai zase....je to nějaký komplikovaný...
6. led 2010 v 18:49  • Odpověz
mili aha....tak snad se to vyresi.
6. led 2010 v 18:53  • Odpověz
autor
sluni no doufám, je to pěkně zamotaný...hned zítra budu volat do hradce a pak obvoďačce, abychoms e nějak domluvily.
6. led 2010 v 18:55  • Odpověz
holky moje aj vy ste to maly tie bolesti ako pri ms?vcera som to mala a dnes sa mi to stalo zase ale mna to bolelo dlhsi
6. led 2010 v 19:00  • Odpověz
autor
mona to můžou být poslíčci..kyž to je nepravidelný tak to nevadí
6. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Mili : no asi opravdu bude lepší když na tu operaci Toníček půjde a brzy se to všechno zahojí a ani si to nebude pamatovat tak malé miminko by to mělo snášet dobře :slight_smile: určitě to dobře dopadne

Sluni : pořád nějaké trápení ty nemoci se Vás teda ale drží zkus ty homeopatika a vitaminy jíte ?

to jsem ani nevěděla že poslíšci jsou jako bolení na ms já si vždy myslela že to je tvrdnutí břicha a měli jste to někdo tak brzo jak já ?

tedka je mi už lépe tak jsme nikam nejeli mimísek se hýbe tak je to fajn a v pátek zajdu za svým doktorem :slight_smile:

leni máš krásné fotky a krásné břísko taky takové malé jako já :slight_smile:
6. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahoj kočenky, tak jsem doma od dr.!
Tak malá má asi 2920g a prý těch 3300, 3400g mít bude. Zatím se nic nechystá, CS mám stále 0 a o monitoru mi řekla sestra jen "dobrý", takže nevím. Jen sebou tolik škubala, že jsem si ty pásy musela držet na místě a rachot to byl hroznej! jak se hemžila tak to rachotilo, že jsem se vždy lekla, že se to snad rozsype. :grinning: Ani srdíčko přes to nebylo slyšel a sem tem nám "uteklo" z doslechu. Ale pak se trochu zklidnila.
Spodek mě bolí proto, že se malá posunula hlavičkou do pánve a roztahuje to tam. Je to dobře, prý je tak vidět, že se tam vejde a spodek pracuje, i když to bolí.
Jinak autem jezdím jen fatk z ulice do ulice, naposled jsem byla po svátcích za taťkem (asi 15km). Řídí se mi špatně, protože i tak mám krátý ruce k volatnu a když už jsem si i předtím přišedla blíž, aby se mi volant líp držel, zase jsem měla zbytečně blízko nohy. Teď tam sedím jak v lehátku, ruce našponovaný, jedu pomallu, protože nemůžu ani ručkovat a funím u toho, protože mě malá tlačí po celým břiše. Takže normálně bych nikam autem asi taky nejela.

Leni nádherný fotečky - nebo spíš ty, moc tito tam sluší, jsi vzorová těhulka! :wink:
Mili moc jsem to nepročítala, ale snad se nic nezhoršilo, i když operace je neodkladná. Určitě mu to pomůže. A taky jste tu psali že u chlapečků je to taková celkem "běžná" vada ne? Nejste v tom sami a bude to dobrý, uvidíš. :pensive: Sluni, to píšu u tobě :wink:
6. led 2010 v 19:03  • Odpověz
mili-ja myslela ze poslickovia su len chvilku a nepravidelne po niakych minutach ale mna to bolelo aj pol hodinu ale nie velmi ked som sedela vpohode ked som stala bolo horsie a dnes to same a potom nic
6. led 2010 v 19:05  • Odpověz
jime vitaminu kupu-a davam je terezce i v sirupu......proste uz nevim, je to des.
6. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Ivi: ja jezdila k Mudr sama, to jo,ale autem neee:slight_smile: autem bych si netroufla.jezdila jsme vlakem a pak šla pešky, nebylo to daleko:slight_smile:
Sluni, to envím, kdy to odeznelo, ale odeznelo, prostě to bylo psychického rázu a nevím, jak to řešili, ale pokud bys chtěla, tak to zjistím. ale možná je lepší doktorce říct, že je ted často nemocná a jestli si tím podvědomě nemůže vyžadovat víc pozornosti...vím, že je to debilní rada,ale zkus se jí víc věnpovat....ale já vím, že to je rada nad zlato s mimčem to moc nejde...tak ji třeba do všeho zapojovat a udělat ji tou nejdůležitejí velkou sestrou, bez ktere se neobejde zadne prebalovani a koupani a vozeni a třeba to zabere...jinak ale vliv má i školka a bacily, my nebyli nemocní do 3 let vůbec a jak jsme byli ve školce, tak každý měsíc...děti si tím budují imunitu...
6. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky

Ivi,tak CS 0 ti zavidim, ja uz ted mam 2.Jinak ohledne toho nocniho vstavani, ja take beham na wc tak 3-4x, jeste ze ho mame vedle loznice :slight_smile:

Sluni, jednou mi dr rekla ze pri zanetu mozk blan hodne boli kdyz das bradu dolu na prsa (predklonit ji), tak pokud mate tohle v pohode, pak by to zanet snad byt nemel....
6. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky tak dneska je mi už lépe zaklepu to :slight_smile:
jsem taky skoro poslední den v práci tak budu mít asi šrumec :slight_smile: všechno musím dodělat a předat :slight_smile:
a zítra frčím k doktorovi a jsem zvědavá kolik budeme vážit :slight_smile:

Ivi : je super že jste dopadli u doktora dobře a váhu máte přímo krásnou :slight_smile:
7. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobre rano holky, dekuju za pochvaly :slight_smile: Strie se mi zatim neudelaly, tak doufam, ze uz to doklepu bez nich :wink: mazu jak diva :grinning:
Ivy: mne vahu zatim nikdo nerekl, snad v 38.tydnu, kdy jdu na prvni kontrolu do porodnice. Ty bolesti spodku jsem mela taky a Dr. mi rekla to same, ze to tam maly hlavickou roztahuje.
Mili: jak psaly holky, urcite to dopadne dobre a cim mensi je Tonicek, tim lepsi. Nic si nebude pamatovat.
7. led 2010 v 08:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.