• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
ahoj holky, tak tady je sněhu jako nikdy...

barush: no já být Tebou tak teda jedu do porodky, protože Ti klidně může utíkat plodovka!! jsi 38tt..to bych teda jela se tam ukázat, udělají ti test, jestli to je ono. vem s sebou tu mokrou vložku...
9. led 2010 v 11:44  • Odpověz
ofi my dneska sedíme doma, prší takže to hezky namrzá, manža byl jen v obchodě-300metrů od baráku a sotva vyšel už letěl tak jsme dneska doma. Manža vařil tak jsem trošku ležela, ted jsem dala malého spát a čekám až usne a jdu žehlit, mám tu toho totiž hromadu. No a manža je na zabití, dneska mu ty cigára nějak extra hodně chybí takže hrůza, musím se ovládat abych ho neposlala někam a brzdit protože je škaredý i na malého

jinak asi pomohlo že jsem tu Toma pomluvila protože zase spinkal celou noc-ve 20 usnul a spal do 6 do rána (u nás nevídané) v 6 si dal svoji 180mlíčka a asi půl hodinky si poskakal jak žábaček a protože si ještě třel očka tak jsem ho vzala k sobě do postele a on usnul a všichni jsme spali do půl deváté :slight_smile:
9. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky. Smardi budu na vas v pondeli moc myslet!
Barush, ja mam posledni dobou taky obcas "mokro" v kalhotkach. Myslim, ze je to zvyseny vytok a obcas si trochu "cvrknu". Proste mi maly nejak zatlaci na mocak a je to :unamused: Aspon myslim, ze to neni plodovka. Neda se v lekarne koupit neco na urceni, zda je to moc nebo plodovka?
9. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky, myslím, že něco takového existuje - jako vložky které se zbarvují, když odtéká plodovka...někde jse o tom myslím slyšela, ale nevím...

Dělala jsem obrácený řízky, manža to furt vyžadoval, byl na to zvyklej z domu, tak jsem našla recept a fakt jsme si teda pošmakovali...úplně nacpaný pupky máme :grinning: manža se šel natáhnout a já se držím...nemůžu pak spát v noci. Včera jsem si zdřímla po o a usla jsem až ve 2hod ráno :unamused: ale úplně cítím, že kdybych lehla, tak jsem tuhá...
9. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem dala do alba pár nových foteček :dizzy_face:
9. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Ahoj holky
Mili, Toníček je už tak velký a už toho tolik umí super, jo a na té poslední fotce vám to všem fakt moc sluší :wink:
My byli s manžou a Nikolkou taky venku, ale i když máme na kočárku velká nafukovací kola, tak v tom hlubokém sněhu nic moc, na Prahu je taková kupa sněhu nevídaná :sweat_smile:

Smar držím vám všechny palce, ať to dobře dopadne. Není to s těma dětma jednoduché co :unamused:

Nikolka už pase pěkně hříbátka, ale jednu ruku dává pořád dozadu, myslím že to je tím, jak jsme ji pořád nosili na odříhnutí na jedné straně a ona se o nás opírala hlavně tou vnější rukou :frowning2: Snad to napravíme
9. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Ahojholky tak u nás je naprostá kalamita. Venku prší a hned to mrzne na autě mám asi 5 cm ledu a vůbec se do něho nedostanu. Naštěstí nic nepotřebujeme tak jsme doma. Byli jsme jen u našich a šli jsme jen po cestě na chodnících je ledovka a pořád prší a namrzá to . No mazec.

Mili : krásná fotečka jak jste venku moc Vám to sluší.a Toník je už tak veliký :slight_smile:
9. led 2010 v 19:19  • Odpověz
ofi-ahoj moja ako sa mas co mas nove ako sa citis?
simi-neboj s tou rucickou sa to urcite spravi
mili-Tonicek je nadhernucky :slight_smile:
9. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahojky holky, u nás to taky všechno namrzá, cesta je jeden zmrzlej škraloup a jet autem je fakt mazec.

Mili, Toníček je už velký a šikovný moc Vám to sluší společně.
Mili, nějak jsem vložku vyhodila ale doufám, že to nic není a v úterý jdou zase na kontrolu. Jenom mi pořád tvrdne břícho a malá se hrozně mele. Nepoznám jestli chce už ven nebo jí něco je.

Simi, Nikolka je šikovná určitě to zvládnete napravit. :slight_smile:

Lenoušku, taky se mi občas stane že si cvrknu. Zkoušela jsem hledat něco na test plodovky ale nic jsem nenašla.
9. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj Moni u nas je vse v poradku :slight_smile: teda zaklepu to :slight_smile: na to boleni me dal doktor magnezium tak pocitve papkam a mimčo už je otočený dolů tak snad tam už zůstane :slight_smile:
a jak je u Vás je tam taková zima jak říkají ve zprávách ?
9. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
baru A tece to z tebe porad....?? To by fakt mohla byt plodovka a pokud ti i vic tvrdne bricho a mala se tam mele.....hmmm, neni to porod???
9. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
tak toník už hajá...

baru sluni má pravdu..teče to pořád?? apokud ti tvrdne břicho.....fakt tam nechceš raději zajet???

ahoj sluni:slight_smile:

holky díky za chválu fotek :dizzy_face:

simi nikolka je šikulka, že už pase a ta ruka se spraví, neboj:slight_smile: mě zase otáčel toník hlavičku jenom k jdné straně, tak má trochu šišatou hlavičku teďka, ale je to jenom kosmetika :wink: není to už skoro vidět, navíc se to stále lepší a až bude velkej, zaroste mu to vlasama :dizzy_face:
9. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
ahoj mili
promin, jsem ti nestihla pochvalit fotecky. moc vam to slusi a Tonik je krasny, jak haca. :dizzy_face:
9. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
mili Jiricek taky dava hlavicku na jednu stranu. dr rikala at ho motivuji,aby ji daval i na druhou....snazim se, ale moc se mu nechce. :sweat_smile:
9. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
sluni díky :dizzy_face: on ještě nesedí sám, ale pořád se přitahuje a chce sedět.. když je u stolu u mě na klíně, tak se už krásně v sedu udrží. Jinak ho samozřejěm nikde násilím neposazujeme..V tom lehátku se přitáhne do sedu a pak takhle chvilinku vydrží, než se sklopí zpátky :grinning: je to komický :grinning: co terezka a jiříček? jak se vám daří?
9. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
sluni to nám taky dr. říkala, ale toník se prostě nedal...takže jsem se na to prostě časem vyprdla. nemělo to cenu, akorát se u toho vztekal, tak jsem řekla dost. časem se to spravilo samo, ted ji krásně otáí na obě strany a dokonce když spí, tak ji má většinou na té stran, na které dřívě vůbec nelehávat...
9. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
jasny, Tonicek sed jeste vypiluje a bude za chvili sedet uplne sam. :dizzy_face: Ty jo, uz mu bude pul roku.....utika to. :confused: :dizzy_face:

Terezka ma opet desne provokativni obdobi.....takze dela naschvaly. Ale dnes me potesila, byli jsme vsichni venku a ona krasne bobovala a sankovala. Vloni se bala a dostat ji na sane byl boj.
Jiricek je zlaticko. Objevil rucicky, tak si je porad prohlizi. Kouzelne se smeje a je komplet k sezrani. Miluji ho cim dal vic a jsem z nej vedle. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jaky jste meli den??
9. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
tak malej mi ted usnul :slight_smile: ale čekám na vklad jedné paní, bude vkládat 86 v Nextu a má hezké věci tak čekám co vloží že bych něco vzala Tomíkovi :slight_smile:

baru jestli to teče pořád tak bych raději vzala vložku a jela do porodnice zda to fakt není plodovka. Ze mě taky něco teče-je to jak výtok ale ne tak moc že bych měla vložku mokrou a měla jsem to i Toma takže plodovka to není. Ale vzhledem k tomu že ti asi odešla zátka, něco teče a tvrdne ti břicho tak bych jela a vzala sebou asi i tašku :slight_smile:.

No už by to nějaké mimčo chtělo, u nás je dneska neobvyklý klid, hýbe se strašně málo a nějak to břicho začíná vadit Tomovi-zkouší mě po břichu mít a řve po něm, mračí se na něj tak nevím co to je, jestli mu už dochází že tam je pro něj vetřelec. No bojím se toho jak to bude jak se narodí a hodně
9. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
autor
my byly na procházce abyla to sranda se prodírat a doslova prtlačovat tou hromadou sněhu všude:slight_smile:) na zítra máme půjčený sáně od sousedů..a v týdnu si koupíme někde svoje snad..nevíš kde se prodávají?? takový s tou ohrádkou... jinak co jste dělali vy?

smar vid že by měla barush zajet do porodky... no a neboj, náročný to bude, pro toma hlavně..než si zvykne a tak..ale časem to budou velký bráchové :sunglasses:
9. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky!
Baru souhlasím s holkama. Pokud ti to teď bude vytíkat pořád i na další intimky, určitě jeď. Nevím, proč jinak by jsi tam našla i krev. Tvrdnutí břicha neznám, tak nevím. Já mám teda asi jako většina nebo každá taky klasickej výtok, většinou to až pění a je to někdy jak bílý zdrclý hlen v záchodové míse, ale na intimce je to mírně nažloutlý. Takže vodu bych asi poznala, toho by bylo asi fakt víc - a zbarvená nijak není ne? I když čistá voda to možná není, fakt nevím.
9. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
mili jo pro jistotu by měla jet :slight_smile: jistota je jistota a už by tam mohla zůstat, chce to už nějaké lednové mimčo :slight_smile:

jo náročné to bude on je takový mamánek - jak jsem doma tak prostě maminka,maminka. Jak odejdu tak je v klidu a hraje si s tím s kým je- když mě vidí odcházet velký řev a hysterie ale pak se sklidní, jak mě nevidí odcházet tak je naprosto v pohodě ale jak jsem doma on si s nikým jiným hrát nebude, chodí kolem nábytku ale vyžaduje mě u toho, na záchod chodím taky s jeho asistencí
9. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
smar jo už by mohlo být další mimčo :wink: a kluci jsou vtšinou mamánci, toník bude zrovna takový..ale já se tomu nedivim, vždyť s náma jou celý dny...
9. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
ofi- jo zima tu je napadol sneh ale to je tolko snehu ako u nas na zaciatku zimi len anghlani to nepozmaju tak zrusili skoly a neisla ani doprava no hruza tu ani neposypaju chodniky tak nekam nemuzu ve Skotsku je vice snehu tu ked napadol v utery a bolo to asi 5 cm tak neisli metra skoly zavrely na tyzden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no co uz anglani nepoznaju zimne gumy tu maju vsetci letne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
barusko-ja byt tebou taky bych zasla radsej
sma :grinning: r-neboj mozno zo zaciatku bude maly ziarlit ale potom mu dojde ze Honzicek je sucastou rodiny
9. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
mili no jsem fakt zvědavá kdo porodí první, je nás ted celkem dost v lednu. Ono je to normální je to takové období a ja kříkáš jsou s námi celé dny ale prostě je to fakt únavné když se nemůžeš v klidu ani vys................, už tak je někdy těhu únavné hlavně ten konec ale prostě s Tomem si nejde lehnout a odpočívat, je malý aby to pochopil
( i když dneska jsem si odpoledne na 2hodky zdřímla, byli mi nějak slabo tak jsem si lehla a zabalila jsem to tak byl s tatínkem)
9. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
smar já vím, je to záhul...a bude hůř... :sweat_smile: ještě mimi do toho....to si ani nevydechneš...Ale zase to budeš mít brzo z krku a kluci si pak spolu vyhrajou :wink: A ty budeš mít brzo "pokoj" jestli chápeš..
9. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
mili jojo bude hůř s tím počítam :grinning: :grinning: ono je na houby že manža chodí domů až kolem 18 hodiny takže ani moc nepomůže, jen o víkendu. No já včera pořídila pro jistotu starší kočárek na balkon-představa je že v něm bude Honzík na balkoně spát a já budu mít čas na Tomáška, protože upřímně si nedokážu představit že bych to dělala jak u Toma (třeba 3hodky dopoledne venku, jít domů a odpoledne taky) ne u dvou dětí když vezmu vytahovat kočár, snášet je oba do kočárkarny, oblíkat (Tom dodneška nesnáší oblíkání a jsou to boje a řve, vzteká se i když občas už to jde v klidu ale to jsou vyjímky) tak snad tam bude spát a nebude jak Tomášek že kočárek bude muset jet
9. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
holky idem dat fotecky aktualne
smar-aj ty by si mala :grinning:
9. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
moni co bych měla i já, rodit?
9. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
smar když ho to naučíš tak i tam spát bude neboj. jak si ho naučíš, tak to bude :wink:
9. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
smar ne mona myslela přidat fotečky bříška:slight_smile:
9. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.