• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
mili-presne jak ty pises fotecky briska ja uz ich tam mam :grinning:
9. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
mili třeba Toma to naučit nešlo :frowning2: to byla a je hysterka k pohledání, už v porodce jak nebyl u prsa dokáza řvát a řvát 3hodiny až se dusil

aha fotky bříška, jo zítra nějaké vložím i nové fotky Tomáška :slight_smile:, uvažujem že půjdem k holiči-mě se teda nechce prostě je to takový divný pocit že by se měl stříhat, už to nebudou ty jeho první vlásky ale má to šíleně dlouhé a potřebuje to
9. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
mono už koukám, krásný bříšenko :dizzy_face: :dizzy_face: to už je doba, co jsem taky takový měla :wink:

smar to je divný ...já myslím, že kdybys ho tam nechala párkrít vyřvat tak by se to naučil ne...no td o tom čtu knížku - koupial jsem si jen tak pro zajímavost tu Každé díě může dobře spát. je to tam pěkně a rozumně sepsaný...
9. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
Moni takto je sranda že Angláni zavírají školy a tak :slight_smile: no my máme zimní gumy a v té klouzačce jsou naám taky na dvě věci :slight_smile: :slight_smile:
Máš už krásné bříško :slight_smile:a kdy jdeš na další kontrolu ? tam by ti měli už říct jak je mimčo velké ne ?

a ostatní taky vložte aktuální foto bříška já taky vložím :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mili vydrželi jsme 10dní nechat vyřvat, efekt že řval a řval až se nemohl nadechnout, celý rudý. Opravdu si s ním uživáme, je horká palice ale moje láska :slight_smile: a zlatíčko, jen bojujem a bojujem s jeho vztekáním, zlobením se-včera jsem mu něco zakázala a byl zrovna u mě a normálně mě chtěl kousnout tak se přiznám že normálně po papuli dostal a byl z toho v šoku ale už ho to nenapadá, nenechám si ho narůst přes hlavu, on je hrozný pokušitel. Ale zas na některé věci je fakt naučený že nesmí a postupně jich přibývá
9. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
mili jo on vydrží řvát 3hodiny, náš rekord vydržet poslouchat je 2hodiny ale možná ho u Honzíka překonáme
9. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
smar-no bolo by na case meskas s foteckou
mili-strasne to uteka este nedavno sme tu maly prve miminko a uz je to aka doba co sa TONICEK NARODIL JA SA UZ NEMOZEM DOCKAT NA NASHO KRPECKA
9. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
mona letí to strašně...já už ani nevím, jaké t je být těhotná a jaké to je mít doma miminko..Toník už je prostě takovej kluk, žádný mimi :wink: Užívej si to, uteč to jako voda...
9. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
Holky prosím od kolikátého týdne mám pít ten maliníkový čaj ?
9. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
MILI-jojo uzivam si to ale nemozem sa uz dockat co ho budem drzat v naruci sak to poznas len dufam ze sa tieto tyzdne nebudu moc vliect jaj este nedavno sa nam nedarilo a za chvilku Davidek bude venku :grinning:
9. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
ofi-myslim ze od 35 alebo 36tt ale niesom si ista
9. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
ofi já myslím 34 ne?
9. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
smr třeba bude honzík hodný a spavý mimi, jako toník :wink:
9. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
holky nemam niak moc velky brisko? :slight_smile:
9. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
autor
mona, nemáš!!:slight_smile: každ´á máme bříško jiné, ale každé je pěkné :dizzy_face:
9. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
Holky zlatíčka, díky, za vaše rady. Jste hodné jak mě posíláte do porodnice ale pokusím se počkat do zítřka uvidím jaká bude noc, cesta je totiž opravdu strašná a dojet do porodnice Ostava Vítkovice asi nebude jen tak. Možná plaším a je to jen výtok, na intimce to totiž vypadá později trošku žlutě jen ta krev včera v noci mě polekala, po půlnoci jsem balila tašku.
Jak já to mám poznat, když jsem nikdy nerodila. Jsem ráda, že nemám poslíčky a zvažuju pití maliníkového čaje aby nepřišli.
Mám hrozný strach, chtěla bych mít už malou u sebe ale přitom si říkám, že má ještě 14 dní čas a teď když děláme tu kuchyň nechci nechat manžu samotného.

Nějaké fotečky jsem nafotila ale nejsou vůbec pěkné. Zkusím to znova.
9. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
ofi malínik od 34 týdne, já pila maliník u Toma od toho 34týdne ale poslíčky jsem neměla, tohle na to fakt vliv nemá

mili doufám že Honzík bude hodný, usnadnili by mi to život ale moc tomu nevěřím, manža byl jako dítě ve spaní hrozný a já taky, prý jsem byla vzhůru i 20 za noc a celou noc jsem prospala ve 3letech poprvé, takže jsem na tom vlastně super :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
holky dala jsem do alba aspon jednu fotečku s bříška co mám ted nejnovější a mám ji v počítači a zítra dodám novou
9. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
Ahojky holky, tak jdu vám nahlásit, že noc proběhla úplně v klidu, spala jsem jako zabitá, teď mě akorát probudil plný močový měchíř a bolest v kříži, doufám, že to spolu nesouvisí. Teď co Vám píšu, tak se malá vrtí o 106 a cítím ji až v pánvi, takže to může fakt asi přijít kdykoliv, ale pořád se utěšuju pomyšlením, že kamarádka měla termín 5. ledna a do dneška nic, přenáší, ale je možné že ji vyjde ten druhý termín to je 13. ledna. No uvidíme třeba vydržíme. Při našem štěstí budeme i přenášet. :slight_smile:

Kdyby něco budu psát některé z vás. Jdu si znovu lehnout. Mějte hezkou neděli. Papa
10. led 2010 v 07:11  • Odpověz
Ahoj holky.jak se máte.. koukám zatím z lednovek nerodi nikdy..no už máte pomalu na čase co..to bude velký boom. Baru má už termín koukám brzo :slight_smile:
Jak to zlvádáte s miminkama a s bříškama??
10. led 2010 v 08:25  • Odpověz
dočítám několik dní a už envím, co jsme to všecko chtěla:slight_smile:
Aji: my tam máme tolik fotek???:slight_smile: tak to jsi dobrá, že jsi vydržela:slight_smile: manžel je amrtin - slovensky mato a jindříška vymyslel manžel, ale je to čeksé jméno a slováci ho tak trochu neumí vyslovit :grinning: :grinning: :grinning: ale oni se to naučí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ivi, mi taky teklo jen z jednoho prsu v těhu a ted kojím v poho z obou a ty stroupky jsme tam taky měla, bud v klidu, na kojení je nejdůležitější pohoda a věřit si, že to zvládnete a hlavně moc, moc chtít a nevzdávat to. já jsem malého přikládala, vždy, když si řekl, bylo to otravné, někdy jsme nedělali nic než kojili a odříhávali:slight_smile: ale ted už kojíme v pohodě a malý vydrží, v noci 3 hodiny, ve dne tak 2.

Mili, ty kuřecí kousky vypadají superně, zkusím:slight_smile:

Jinak holky obdivuju, jak jste dlouho vzhůru, to já teda chodím spát s malým:slight_smile: ale my máme večer ted problémy, on od 16:30 zhruba je vzhůru, koupeme v 18:30 a kolem 19:00 už bych ho dala spát, ale on poplakává, chviličku spí a pak zas se budí a to dělá až do 21. kdy se zase nakojí a spí. Holky co s tím?

A ještě jedna anketa- pořád nemáme chůvičku a už ji cheme tento týden koupit, tak bych chtěla slyšet vaše tipy a recenze na ty vaše:slight_smile:
10. led 2010 v 15:50  • Odpověz
Mili, prošla jsme si postupně všecky fotečky Toníka, jak roste a jak to letí, uplně z toho mám husí kůži...my zítra slavíme konec šestinedělí, taky to uteklo.

Holky, já se těžce loučím s oblečkama, které měl malý na sobě jen párkrát a už jsou malé:slight_smile: jsem trubka co?:slight_smile: vy to neprožíváte?:slight_smile: jo a taky nám asi začínají být malé plínkly číslo 2:slight_smile::slight_smile:

Holky, já měla před porodem taky výtok silnější, prý je to Ok:slight_smile: tak jdu dočítat poslední 2 stránky.-)
10. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Baru, ty nás napínáš:slight_smile:jak jsi na tom?
10. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Ahojky Raduško a holky, pořád držíme 2v1 :slight_smile:, máme ještě čas - 15 dní do termínu, dnes se cítím dobře, jen jsem unavená, nepomáhá mi ani dopolední kafičko a zelený čaj.
Tady je přímo sněhové nadělení, cesty jsu hrozné, neda se skoro nikam dojet. Je to adrenalin. Zase začalo sněžit, zítra asi manža zůstane doma ani do práce nedojede.

Mějte se hezky. papa
10. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Raduš: Jindříšek je už pořádný chlapík :slight_smile: rychle roste je to šikulka, ale nedivím se ti že je ti smutnou když vyrůstá z oblečků - to mě asi taky bude mrzet :frowning2:

Barus tak odpočívej a nic nedělej všechno už máš asi nachystané tak je to pohodička :slight_smile:

Holky jak to máte s kafem ke konci těhu ? pijete každý den ? já totiž joa nevím jestli to nějak nevadí.

MAliníkový čajík začnu za chvíli pít díky za rady :slight_smile:
10. led 2010 v 17:15  • Odpověz
ahojky, tak já také stále 2V1.
ofi: já kávu piju pořád - tak 2x denně, jenže je pravda, že já si ji hodně ředím mlékem. jinak kávu miluju odjakživa, ale je fakt, že posledních pár týdnů se po ní můžu utlouct, ráno se vzbudím a už se těším jak si ji uvařím :grinning:
10. led 2010 v 17:27  • Odpověz
holky, hodila jsem nove fotecky do alba..
ja jsem v tehotenstvi taky pila kavu, ale bezkofeinu....ale vic jsem pila meltu... :wink:
10. led 2010 v 17:34  • Odpověz
Sluni, krásná rodinka aj maličký, ale jak ty dětičky rostou, letí to...jiříček je ale maličký, oproti našemu, kolik váží? a jakou máte velikost? my ted máme 68 ale něco ještě i 56, no ale větší než 68 ještě nemám doma nic:slight_smile::slight_smile: musím nakupovat:slight_smile:
10. led 2010 v 17:49  • Odpověz
raadi Vsak Jindrisek je taky nadherny... :dizzy_face:
Jiricek ma 5150g a 57cm. Zatim mame velikost 56 a 62. Jsem mu jeste pred porodem koupila krasne zelene oteplene kalhoty velikost 62-68 a mozna je ani neunosime....jsou mu porad obrovske. :unamused:
10. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Sluni moc Vám to sluší a Jiřík je krásný klučík :slight_smile: už se těším jestli my budeme mí taky Jiříčka :slight_smile:
10. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.