• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj gol! Matyášek je fakt krásnej. Už aby měl ještě k tomu vzezření konečně ten miminkovskej úsměv. :slight_smile:

Holky prosím vás, jak je to teda s těma penězma na mateřský (viz. dřívější dotaz)?
11. led 2010 v 15:37  • Odpověz
ofi pritel je porad stejnej takze si zvykam ze budu s detmi sama (radci) ivan Matyasek uz se umi pekne usmivat kdyz ma hlavne plny brisko :grinning:
11. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Ivy: ja ohledne materske neporadim, jsem na tom jako ty. Nastupovala jsem 14.12.
Smar: jsem stejnyho nazoru, urcite bych maly dite necpala sedativama. Jeste ke vsemu, kdyz mu pravdepodobne nic neni. Drzim palce, at je pristi tyden vse ok.
11. led 2010 v 15:59  • Odpověz
ahooooooj, mám jen pár minut tak vís všechny zdravím, HGonzík se má čile k světu ale ty prdíky :frowning2: ach jo a co vy tady???
11. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Ahoj Bek :slight_smile: teda jsem ráda že jsi tady aspon na chvilku a že se máte dobře :slight_smile:
u nás zatím nic nového zatím žádné mimčo na cestě, ale myslím, že se to tady za chvíli rozjede :slight_smile:
a jinak porod ? jaký byl? jak budeš mít čas tak nám to sem určitě napiš jsme zvědavé :slight_smile:
a kdy jsi vlastně rodila v kolikátém týdnu ?
11. led 2010 v 16:32  • Odpověz
ahoj Veru hlavně aby bylo vše v pořádku, jen si počkej :slight_smile: teď je venku zimní pohádka tak si užívej ještě doma
:sweat_smile: my nemůžeme ještě pořádně ani ven :frowning2: popravdě?! hnus! na štědrý den jsme se milovali tak jsme si asi krapet pomohli hi hi no u večeře začala odtíkat plod. voda ale já mysleůa že když je to tak "málo" tak že je to spíš ejakulát že :grinning: a ono nééé u stromečku jsem rozdejchávala bolesti u rozbalování dárků a ve 22:30 už sem měla 3 min. stahy a jeli jsme do porodnice, tušila jsem jen poslíčky, a tam taky mi řekli že se neotvírám, no bohužel stahy byly intenzivní tak mi pomohli dali injekci a čípek na otevření a po kruté noci plné teda bolestí jsem porodila o půl páté ráno :sweat_smile: ale stálo to za to člověk zapomene na bolest hned jak to maličké vidí, dá se to vydržet ale spíš jsou naprd ty stahy porod samotnej je jedno zatlačení v poho a je to za 5 min. venku ale než klesne porodníma cestama tak sem si to teda vychutnala brr no ale nebudu tě děsit, páč to za to stejně stojí! neboj se toho a lez hodně do sprchy!!! :sweat_smile:
11. led 2010 v 16:41  • Odpověz
jo Honzík byl 37+0
11. led 2010 v 16:42  • Odpověz
ahojky bekul gratuluju k Honzikovi to ja si porod moc neuzila to vis cisar bricho me jeste trosku boli jizvu uz mam zahojenou :frowning2:
11. led 2010 v 16:47  • Odpověz
goly no popravdě císaře bych nechtěla je to sice hned ale ty bolesti pak a hlavně já už sem se spodkem celkem ok ale oteklá jsem byla a při čůrání to donedávna ještě pekelně štípalo ale naštěstí mě nestříhali, měla jsem jen malou vnější ranku jinak nic, měla jsem úžasnou PA, pomáhala mi i prstama ke konci prý aby nemusela nastřihávat no jsem jí vděčná! :sweat_smile: jizničku máš jistě mrňavou, brzo budeš ok, no nezávidím, jistě je to horší nebo spíš delší na zahojení pak, ten císař :frowning2:
11. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahojlky belulko! :slight_smile: Tda já jsem ráda, že jsi se stavila. Myslela jsem na tebe. No už z toho začínám mít teda taky hrůzu. Ach jo. To, jak a kdy to přijde a jaký to bude. Už abych to měla za sebou na jednu stranu a nemusela setoho už bát, ale zase se bojím i toho, jak to budu zvládat. :zipper_mouth:
11. led 2010 v 17:15  • Odpověz
ahoj Ivinko, kašli na veškeré kecy o bolestech, za prvé to každá má jinak intenzivní a za druhé to za to stojí a navíc přirozený porod je jistě lepší, nemysli na to, já sem se jen držela pokynů PA a nepotřebovala jsem žádné kurzy předporodní a je to lepší, nic nevědět, navíc to mimčo za to stojí
za mnou je velká vlna budoucích mamin tak já na vás všechny budu moc myslet a doufám že brzo tu budu číst samé super novinky o mrňatech, těším se..
mizím, všem ahoooooooooooooj :sweat_smile:
11. led 2010 v 17:21  • Odpověz
Bekulko neboj, jsem smířená s myšlenkou, že se tomu prostě vyhnout nedá! :grinning: pa pa
11. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Čau holky, já jsem teda taková smutná...musím se vám vypovídat, protože jinde to říkat nesmím.... Mamča byla na horách a říkala, že jí bylo furt tak mdlo a tak a blbě, dneska jsme byli nakoupit a taky že je jí blbě, pak zní vylezlo, že nemá MS. no tak u mě prubla test a je pozitivní...sice slabě, ale je...Bude jí 45, mimčo už nechce, z jedné strany to chápu, bylo by jí 60 a děcku 15...z druhé strany mě to tak mrzí....někdo tolik chce (švicu mají s taťkou z IVF) a pak když to člověk nepotřebuje... jsem z toho tak smutná...i mamka byla, že ať se tím netrápí a že ju to mrzí, že to teď spolu řešíme a že to je kolem mě , když jsem ťěhu.......Nemrzá mě to, že mimi nechce, to chápu, mrzí mě to, že má teď trápení, že na to myslí a trápí se...
11. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Jinak jsem spolu ještě před tím nakoupili první oblečky v 50% slevě :dizzy_face:
11. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Ivi tak to chápu, že se máma trápí. Je to asi strašná otázka ano či ne. To je asi to, co jí trápí. Kdyby jí to bylo fuk a prostě dítě nechtěla, neřešila by to. No je to pech, tak teda vůbec nevím, jak to bude řešit. Každopádně držím palce a určitě napiš, jak to mamka rozhodla. O moc těžší musí být rozhodování, když jsi těhu i ty. Tak ať si co nejdříve zajde k dr. a má to "jistý" a promluví si s ním. :pensive:
11. led 2010 v 17:41  • Odpověz
No já myslím, že to má v podstate rozhodnutý, říkala, že by to připadlo v úvahu jen kdyby bylo už pozdě a test byl fakt slebě pozitivní....volala Dr. a ten říkal, že je možné, že je to i z antikoncepece, ale to se nám nezdá...kor když ví, že dva minule vynechala... Víš co ale mrzí ju to je jasné, jak říkáš jsem ťehu a ví jak to trvalo, sama čekala na malou 4roky a nakonec po IVF, já jsem obklopená kámoškama co nemůžou mít mimi...ale chápu, že je jí to líto, ale že prostě nechce, já bych taky zohlednila věk, prostě bych nechtěla bát "stará maminka" a ani bych nechtěla mít v 20 "starou maminku"
11. led 2010 v 18:34  • Odpověz
holčiny moje, co ty vaše chůvičky, prosím, prosím, manžel už je na mě nervní, jakou budem kupovat:slight_smile: prosím napiště mi vaše zkušenosti:slight_smile:
11. led 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
raadu my máme AVENT SCD 510 a neměnila bych!! denně je používáme 3x - na každý spánek malého :wink:
11. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
holky jste tu některá? potřebovala bych potěšit, doma jsem se s manžou akorát hezky kvůli těm lékům pohádala, on je chce Tomovi dát že když mu je dr. dal že je potřebuje a já jsem proti že je zdravému dítěti dávat nebudu atd. prostě to co jsem tu už psala a odpoledne mi malého pokousal pes od mých rodičů :frowning2: :frowning2: tak jsem z toho špatná a potřebovala bych podpořit ale nějak není od koho, manža se urazil a šel si lehnout
11. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Smar, to se vyreší, zkuste třeba zajít za obvodackou a poradit se s ní, co ty na to?
Smar, jakou máte chůvičku vy? Mili dík, na tu vaši se mrknu.
11. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
Smar, to jsou chlapi, mě napsala Dr v těhu Herpesin a v lékárně se na mě dívali jako na úplnýho blázna, že si to chci vzít...rozhodla jsem se, že nevemu a manžel nadával, že nedodoržuju co DR. řekl, tak jsem to konzultovala s jinou Dr. a ta taky řekla nebrat...už jsem to s manželem neřešila...

Mě je taky smutno, to s mamkou a ještě to manžel dost nezvládl s chlasetem, až extrémě dost bych řekla...nesnáším to...nebudu u něj ani spát, zůstanu v obýváku
11. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
radi jo zítra dr. zavolám ale jsem na něj naštvaná, ještě ten pitomý pes :frowning2: chudáček kousnul ho celkem dost

radi my chůvičku nemáme do 2+1 je zbytečná takže fakt neporadím
11. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj děvčátka :wink: .
Letím sem hlavně kvůli Smar, co je s Tomíkem. A taky okouknout, jestli už nemáme nové miminko.
11. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
ahoj aji, kopíruju co už jsem tu dneska psala o té neurologii, nechce se mi psát vše znovu: tnak jsem byla s Tomáškem na té neurologii takže celkem dobrý . Zkoušel reflexy, poměřil mu hlavu a takové podobné "nesmysly", poptal se kdy co začal dělat (strašně se divil že říká jen mama, baba, ham, papa tak nevím zda by podle knížek měl říkat toho víc ale to neřeším) a že se mu zdá že to epilepsie není, nicméně 100% jistotu budeme mít až po EEG a na to je objednaný příští středu, ještě nás poslal na oční-udělat oční pozadí že by mohl mít něco z očička a proto u toho má ty oči v sloup-to jsme objednaní na konec února kvůli šilhání. No a trošku mě naštval a dal mu prášky-prý mu mám dávat 1/4 ráno a 1/4 večer a že uvidíme zda to bude dělat i po nich, má ho to prý zklidnit a ještě říkal že po nich bude dost spát. Už v ordinaci jsem byla rozhodnuta že mu je nedám a ted jsem si je na netu našla podle názvu a jsou to nějaké léky se sedativním účinkem a dávají se při léčbě schizofrenie a léčbě psychických poruch a je tam psané že dětem do 6let se nepodává takže mu je nedám ani omylem. No volala jsem to manžovi a ten mu je chce dát, že když to napsal dr. tak to mám dodržovat ale jsem proti, nebudu to zdravého dítěte cpát takový sajrajt. Počkáme na to EEG a uvidíme, ale vypadá to že je zdravý a prostě se mu to jen líbí a proto to dělá

jinak nové mimčo nemáme, Tomáška mi dneska pokousal pes-do ucha, kvůli těm práškům jsem se pohádala hezky s manžou a jinak nic nového
11. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
ježiš marjá Smar a to se ti zdá málo? prej nic nového :slight_smile: , takových zpráv
Tak to mám radost, že Tomíkovi nic nenašli jupíí, ale radši to hlídej. Jinak souhlas, že chemii teda neeeee. A jak píše Mili, zkusit přírodní věci, je ještě malý na prášky - a ty mají dost vedlejších účinků. Uvidíš po EEG, doufám, že to bude v pohodě.

Kousanec do ucha - to musel být řev a krve jak, fuj. Chudáček, a co že na něj tak vystartoval? Něco mu Tom prováděl? Ach jo.
11. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Smar a s manžou se to spraví, neboj, chlapi jsou takoví. Dneska toho bylo na vás hodně, a manža jak jsi psala je nervozní, že nehulí, ono se to srovná. myslím na tebe.

Radu díky z vysvětlení mého snu, teď už budu v klidu :grinning:.

Holky na tom facebooku ty fotky jsou k sežrání - konkrétně malá Sofinka, Natálka a bombarďáček Toníček. Moc se mi to líbí :slight_smile:.

Přeju všem dobrou noc a krásné sny, odcházím do věčných lovišť jsem mrtvá. Dnes jsem dělala dost hnusnou zkoušku, a spala jen 4 hodiny, do noci jsem se učila, ale mám za 2.
11. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
AHOJKY HOLKY, HLASIM PŘÍJEM NA PORODNÍM ODDĚLENÍ, KONTRAKCE PO 5 MINUTACH, OTEVŘENÁ NA PRST. PŘIJALI ME NA LŮŽKO DOSTALA JSEM INJEKCI NA OTEVÍRÁNÍ A BUDEME ČEKAT. ZASE SE OZVU. MEJTE SE. PA
12. led 2010 v 06:16  • Odpověz
baru ahoj, no super bude miminko :slight_smile:, hlavně rychlý porod at máš Sáru brzy u sebe
12. led 2010 v 07:00  • Odpověz
aji ne Tomášek psovi neudělal nic, jen kolem něho prolezl po 4 a on se otočil a kousnul ho, naštěstí jen do ucha, malý začal šíleně plakat-bolelo to a tekla mu krev a taky šokem protože to nečekal, fakt to byl mžik. No ale zas můžu být ráda že do ucha má to celkem dost, kdyby to bylo někde do obličeje u očka můžem tak fičet na pohotovost. Jak tam bude Tom tak pes prostě musí být venku, my hlídali at mu Tom nic nebere, nešahá na něj at na něj třeba nevystartuje přece jen už je to starý pes ale že na něj vystartuje jen když projde kolem nás nenapadlo
12. led 2010 v 07:04  • Odpověz
Barusko to jsou super zprávy po ránu tak ti přeji rychlý a bezbolestný porod a at už máš Sárinku u sebe :slight_smile:

dnes jedeme pro kočárek tak se už těším jak ho budeme mít u rodičů tak ho nafotím :slight_smile:
12. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.