• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Dobre rano holky, teda tady je novinek.
Bekulko, vy jste ale dostali necekany darecek pod stromecek,ze :slight_smile: hod nam sem nejakou fotecku
Smar, no jo chlapy. Mate rozdilny nazory a to se hlavne co se tyce vychovy stane urcite jeste x-krat. Oba chcete pro Toma to nejlepsi, jen to proste vidite jinak. Vsak on se zase odrazi.
Ivanau, jak pises, je hrozny, nekdo chce a nemuze a maminka nechce a povede se. maminku chapu, myslim, ze moje uz by mimi taky nechtela
Jinak dnes me vzbudily hrozny bolesti, jakoby mne nekdo rval vajecniky z tela za ziva, asi poslicci :frowning2: Dnes mam kontrolu, tak jsem zvedava, co se dozvime.
12. led 2010 v 08:19  • Odpověz
AHOJKY HOLKY, TAK JESTE PORAD NIC. BOLESTI SICE JSOU ALE ZATIM NIJAK MOC VELKÉ. LEZIM NA POKOJI, DOKONCE JSEM I POSNIDALA:slight_smile: BUDE TO POMALÝ POROD. MEJTE SE!
12. led 2010 v 08:29  • Odpověz
ahoj kočenky!
Teda Baruško, moc na tebe myslím a určitě dávej vědět! Ať je pomalý jak chce, hlavně ať moc nebolí :wink: .
12. led 2010 v 08:31  • Odpověz
tak jsem Vás dočetla .-)

Ivi : to mě mrzí no je to jak zákon schválnosti, ale snad to mamka zvládne, mimčo už by bylo asi opravdu pozdě tak to zvládněte

Smar: no s manželama je to někdy boj zkus mu vysvětlit že počkáte na to EEG a pak se rozhodnete jestli ty léky dát nebo ne a pak bych si možná ještě zašla k té obvodačce víc názorů je vždycki lepší.
my jsme ted taky poslední dobou trochu na nože no jo jsme doma oba dva a na to nejsme moc zvyklí :frowning2:

Aji jsi šikulka s tou zkouškou :slight_smile:
12. led 2010 v 08:31  • Odpověz
ofi my jsme na nože protože já jsem utahana a manžovi chybí cigarety a do toho se bojíme o Toma a ten pes včera mi taky nepřidal, bude mít na oušku jizvu :frowning2:

baru myslíme na tebe, snad se to rozjede a nebudou tě dlouho trápit
12. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Smar to chápu je starost a ještě k tomu Honzík za chvíli na cestě no a s těmi cigaretami se nedivím manža se taky pokouší přestat, ale moc mu to nejde , ale nekouří moc tak to nehrotím.
Ouško se snad brzy zahojí a nebude to moc vidět :slight_smile:
12. led 2010 v 08:44  • Odpověz
Baru drž se, at to máš rychle za sebou.. a budeš mít Sárinku u sebe :slight_smile: jste holky statečný zvládnete to na jedničku. jinak možná zkus chodit, at se to trošku hýbe..ale nechci radit..já to měla šup šup :slight_smile: však oni ti řeknou v porodnice..
12. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Barusko, moooooc drzim palce. Budeme mit miminko, juchu :slight_smile:
12. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Baru, každá kontrakce je krok k miminku, takže seber veškerou sílu a trělivost a s úsměvem do toho, už to bude za chvilku!!!myslím na tebe!
12. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Baru :slight_smile: držím pěsti a posílám sílu, ať je to šup šup...těším se na zprávy :dizzy_face:

Holky díky... :pensive:

Zítra jdu na krev na triple testy, tak snad bude vše ok. a za týden poradna
12. led 2010 v 10:18  • Odpověz
AHOJKY HOLKY, JSTE MOC HODNE ANI NEVÍTE JAK MI VAŠE VZKAZY POMÁHAJÍ. DEKUJI MOC. HLASIM PORAD 2V1, VE 12 ME CEKA ZNOVU MONITOR A KONTROLA A PAK SE UVIDÍ, JESTLI MI DAJI JESTE DALŠÍ INJEKCI NA USPÍŠENÍ NEBO ME MOZNA PUSTÍ DOMU. BYLY TO ASI JEN POSLIČCI.
MUSIM POČKAT. ZASE SE OZVU.
12. led 2010 v 11:11  • Odpověz
baru drzim palecky, at je Sarinka, co nejdrive u vas...snad se ji bude chtit rychle na svet a at te uz domu neposilaji. :wink:

smar Jezis, tak snad se to malemu rychle zahoji. :dizzy_face: A k dr jste nejeli?? Ono vlastne s uchem by asi nic nedelali. :pensive:
smar vcera byly asi nejake erupce ci co....my jsme se taky s manzilkem trochu pohadali. Kvuli hokeji....mame v nedeli vitani obcanku od 14hod, chci pozvat celou rodinu a udelat pak male posezeni.....a on mi v pohode rekl, ze v 17hod pojede na hokej. Jsem mu rekla, ze se to nehodi a on to nechtel pochopit a ja byla ta spatna. Tak jsme si to vysvetlili a nakonec sli spat v pohode.....ale my se hadame jen kvuli tomu hokeji. :angry: :angry:

lenousku Tak snad nam taky nerodis....jsem zvedava na info od doktora. :wink:

mili Uz mate sanky??? Jinak se kupuji ve sportu...nebo obcas v hrackarne. :slight_smile:
12. led 2010 v 11:45  • Odpověz
jeeee Barusko drz sa holcicko nech mas malinku co najskor pri sebe a ziadne posielanie domov my chceme uz miminkooooooooo :slight_smile:
smar-vcera som si precitala skype az ked si bola vypnuta :frowning2:
12. led 2010 v 11:49  • Odpověz
raadi My mame tuto chuvicku a jsem s ni moc spokojena. mame ji jeste po Terezce, dostali jsme ji od tchanovcu. Jestli muzu radit, tak vybirej takovou, ktera ma svetelnou signalizaci hluku, ktere ukazuji, kdyz mimi place.....my jsme byli na svatbe a byl tam hluk, takze nebylo nic slyset,....ale ta signalizace mi ukazovala, kdyz Terezka plakala......takze to je jen mala rada. :wink:

http://www.medabeda.cz/Prodavane-znacky-46154/PHILIPS-47763/Chuvicky-54492/philips-scd-499
12. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Holky, tak na kontrole vse v poradku. Pani Dr. rika pri prohlidce, jejda, to uz je vse krasne nachystany, to bude urcite jeste v lednu :astonished: :astonished: tak ted budu nervozne kazdy den cekat.. asi dnes nachystam postylku :wink:
12. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
leni-super spravicka
hiolky potrebujem radu segra ma priletiet v aprily co bude uz malinky na svete a pyta sa mna ako krsna co mi ma doniest co mi chyba ale ja vazdne neviem nemate niektora napad co sa tak nosi od krsnej
12. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
holky, chůvičky super, ale ty ceny:slight_smile::slight_smile: já myslela, že to vyjde tak na 1000:slight_smile: no ale nevadí, tak ta philips je asi nejlepší, co? ted mám malého na verandě já jsem v 2. patře a pořád tam musím lítat a kontrolovat ho, už abych měla tu chůvičku:slight_smile:
12. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
raadi sezenes i do tisicovky.....ale nevim, zda budes spokojena. rekla bych, ze philips je fakt nejlepsi. :wink:
tak to uz fakt potrebujes chuvicku....jinak se ulitas, ale jindrisek je zatim malicky a krasne spinka. vic se mimiskove budi, kdyz jsou vetsi.
12. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
tak pozeram ze Baruska sa uz neoziva tak asi nejedu domu hura dalsi miminko :grinning:
12. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Radu já chuvičku nemám ale pár kamarádek si nemůže vynachválit ty co prý prodávají v globusu..je slyšet i ublinknutí..sama nevím tak nemůžu posoudit
12. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
AHOJKY HOLKY, JSEM FAKT NA PRASKY. Kdybych nebyla blba a poznala stupidní posličky od pravých kontrakci, nemusela bych v nemocnici byt pres noc kdyz to na porod vubec nevypadá. A ted muzu jenom čekat jestli se to rozjede nebo ne. ACH JO! mrzi me to zatim nase princezna nechce na svět. ozvu se. pa
12. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj Baruško. Nic si z toho nedělej, to jsi nemohla poznat, když to bylo po 5 minutách. Co vím, tak známá takhle jela na 3x. Pořád jí říkaly, to bude každým dnem a vždy ji po dnu, dvou, poslali na den dva domů a byla tam zase. Nechápala jsem, proč tam pořád jezdí a zase pryč, ale nakonec přenášela 10 dní. Buď byla taky zmatená a vždy tam raději jela, nebo ji prostě po pozorování pouštěli domů, aby se zase za moment přijela ukázat. Lepší jet jednou zbytečně a klidně tam dva dny pobýt. :wink:

Já mám teď třeba úplnou hrůzu z toho, že mi předčasně a nečekaně praskne voda někde venku, třeba cestou k dr. - v tom mrazu, být třeba v autobuse atd., to si nedovedu představit. A protože je fakt tak kluzlo a hrozně, asi mě budou k dr. vozit každý týden naši, jsou momentálně oba na neschopence.
12. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Baruš drž se, lepší zbytečně než pozdě a rodit cestou...myslím, že žádná prvorodička nemůže poznat jestli už je to 100% ono, člověk je vyjukanej co a jak, tak co...je to normální... Já teda budu vyjukaná určitě...jsem už teď...
12. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Tak jsme zpátky a kočárek už máme u rodičů a je super až tam zase pojedu tak si vezmu foťák a vyfotím ho :slight_smile:

Barus celý den jsem na tebe myslela :slight_smile: vím, že tě štve že to jde tak pomalu ale je fakt že lepší jet zbytečně než přijet pozdě a nemohla jsi to vědět- Třeba se to tedka uspíší. Porodní asistentka nám říkala že nejlepší je mít nohy co nejvíc od sebe třeba klečet a nebo dřepět , ale hlavně mít roztažené nohy tak se tam udělá větší místo pro hlavičku. Držím ti pěsti a jak bude něco nového tak se ozvi :slight_smile:

Ivi : taky se někdy docela bojím že mi praskne voda někde na ulici bylo by to dost nepříjemné snad se nám to nestane.

Včera jsme si dovezli oblečky od sestřenky , jsou nádherný a ted už nemusíme vůbec nic kupovat :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Tak holky, mamka dnes udělala další test a nic....teď mě říká, že to bylo asi tím, že použila mou lahvičku, kterou jsem používala na testy já a že to tam bylo po mě :sweat_smile: ale já tu lahvičku vždycky dost umývala uplně vařící vodou, že jsem ani ruku pod ní neudržela, právě, že jsem si říkala, že je to od moči, tak ať to pořádně umyju...tak nevím
12. led 2010 v 17:27  • Odpověz
ivi : tak to je zvláštní :frowning2: a není možné že mamka byla těhu, ale že to odešlo hned v začátku? a má ms nebo ne ? a byla u doktora? ten by jí to potvrdil a nebo vyvrátil
12. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Ofi s tím klečením a dřepěním a nohama od sebe mě teda nestraš! :sweat_smile: Já celý den sedím na balonu a pletu ty koše, pak je v kleče natírám :sweat_smile: . (ale to je tak 15 minut a to na 3x, tak to mi snad nic neudělá).

Ivi tak to je teda musím říct fajn, že to mamka nemusí řešit a vyřešilo se to za ni. Je třeba možný, že by na mámu začaly působit hormony menopauzy a nějak i to to mělo význam? Doufám kvůli mámě, že už tam dvě nebudou....
12. led 2010 v 17:38  • Odpověz
ivi : to snad by nemělo nic udělat to je asi spíše když už se začínáš otvírat tak ti to má pomoct se otevřít rychleji, ale tedka by ti to snad nemělo nic udělat :slight_smile:
a pleteš s pedigu a nebo s novin ?
12. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Ivi třebas prostě odešlo mimí s MS, to se stává, pokud měla jen stíneček..kolika z nás se to stalo před oficiálním otěhotněním...
Ivi raději si nic neplánuj :slight_smile: já musela celou dobu ležet na monitoru a na chvilku jsem byla na míči a vůůůbec mi to nepomáhalo :slight_smile: připrav si seznam věcí co jde dělat a pak uvidíš co ti bude vyhovovat..ale je fakt, že když jsem mohla jít na wc tak mi tam bylo dobře a nebo v dřepu u topení na zemi :slight_smile:) no ale smůla.. monitor to jistil
12. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska jsem si pospisila, abych vas tu zastihla :wink: , jdu vas docist, zahledla jsem neco o dalsim porodu... :slight_smile:
12. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.