• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Dobré ráno těhulky a maminky, tak Matýsek měl včera večer poprvé škytavku (teda alespoň si to myslím) v přesných intervalech mi poskakovalo břicho. Tak jdu vás zkusit dočíst, tak uvidím jestli to stihnu.
2. pro 2009 v 07:07  • Odpověz
Dobré ránko kočky :slight_smile: dneska mám dovču a jedeme s manžílkem do Brna na nákupy a taky do Ikei tak snad něco pořídíme :slight_smile: tak tu budu až večer :slight_smile:

Leni : no taky ještě takové věci nemám já mám teda ještě chvilku čas, ale už taky né moc :slight_smile:
2. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
dobré ranko

já dneska ráno prohlásila že nechci druhé dítě, trochu pozdě
2. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
smar jak to ? špatná noc ?
2. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
ofi jo tak nějak, proč by ve 3ráno spal? spala jsem asi hodinu to stačí
2. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
jééé to je ale nezbeda nedovedu si představit že spím hodinu :frowning2: musíš to před den nějak dospat :slight_smile: ale s Tomem to bude asi těžké :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
2. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
ofi nedospím se,spí ted ale jedem na plavčo tak to moc nemá cenu a on spí už jednou denně většinou-takže bude spát po plavču a to bude jeho jediné spaní a než dojedem z plavča k našim, najím se tak bude pomalu vzhůru a pak jde spát 18:30-19 takže smůla :slight_smile:, tatínek chodí mezi 17-18 tak tomu ho taky nemám možnost strčit. Proč by spal,od 2:30 do 4:30 nespal a řval jak tur že by vzbudil celý barák tak si chvíli poskákal po zemi-to ještě dostal přes prsty protože jsem si dovolila mu zakázat házet flaškou o půl čtvrté ráno tak mi zkoušel dát banu tak dostal-zkoušel to do břicha a celkem se povedlo takže ještě vzbudil Honzulu tak si udělal diskošku a pak jsem to s nervava nevydržela a vzala ho do postele a 45minut si vytrvale sedal a já ho dávala ležet a pak usnul ale on se tak roztahuje že s ním spát nejde, přenesla jsem ho tak se vzbudil a pořval si ale dělala jsem mrtvého brouka a pak spal do půl sedmé. No já usla někdy ve 2, chce se mi spát ale prostě nemůžu usnout tak jsem žehlila, poklidila a ve 2 usla a pak strašil on. Ted teda spí at není na plavání moc ufnukaný, nechala jsem ho vyřvat-přes půl hodky řval jak tur a pak usnul
2. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
tak my jedeme zatím pa večer :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
ofi dobře nakupte
2. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: já to svoje děcko miluju, šla jsem se na něj podívat a on se snaží rozlepit ty svoje očka, tělo by chtěla spát ale on ne, podařilo se mu rozlepit očka a sednout si ale unáva je silnější takže sotva si sednul se mu oči zavřeli a on spadl na záda a spí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
jo jo smar, nemáš to jednoduché :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
tar ale miluju ho :slight_smile: a před chvíli jsem se pobavila, je to trdlík malý :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky..
Smar to mě mrzí..my měli noc v pohodě..jen nemohla večer v 10 nějak zabrat..
no k ránu málo pila, tak jsem ji po hodině musela nakojit znovu..asi máme růstový týden :slight_smile: joo a dneska kočníme šestinedělí :slight_smile:))
2. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
sari jednou se musí naučit spát celou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale než se to naučí bude Honzík. Já začínám přemýšlet že pořídíme cestovní postýlku do obyváku kdyby jeden strašil at se vzájemně neruší
2. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
jj to je dobrý nápad :slight_smile: musím taky objednat cestovní postýlku..našla jsem fajnovou za 1000kč.. až pojedeme na Moravu bude se to hodit..jinak pojedeme pendolínem.. auto nás zlobí a takovou dálku to nechceme riskovat.. a kdo ví jaké budou silnice..loni na vánoce jsem jeli přes 6 hodiny..hrůůza
2. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
my jednu cestovní postýlku máme ale tu má u rodičů když tam spinká :slight_smile: :slight_smile: tak musím pořídit druhou, bud koupíme starší nebo nějakou v akci :slight_smile:. ach jo musím ho za chvíli jít vzbudit, jedem na plavání
2. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
no já koukala na ty v MMA či MMB a jako jsou docela drahé jen o 200 lecinější než normální cena
2. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
občas se najde i za 500 ale to je hned pryč, člověk musí mít štěstí uvidíme, začnu se koukat :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
ahoj holciny, jdu na vas mrknout. Chtela jsem se zeptat: davate ty kapicky proti boleni briska mimiskum preventivne, treba vzdy pred spanim, nebo jen kdyz se "sviji"? A jak jim je davate? Na lzicku nebo do trosky vody do lahvicky???

Natalku to brisko taky obcas potrapi, neplace, ale sviji se, no :pensive:
2. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak dnes opět chrupka do půl desáté :dizzy_face: :dizzy_face:

zdeni kapičky jsem preventivně dávala a dávám na noc. POkud jsem viděla, že se svíjí, tak při potížích dvojnásobnou dávku. Jinak to dej Natálce určitě na lžičce s trochou Tvého mlíčka. Vodu ji nedávej, ani lahvičku... Když si ji teď naučíš na lžičku, tak pak jak když to najdeš :dizzy_face: Vidím to u Toníka. Všechno mu dávám na lžičku a ten už krásně otevírá pusinku, když ji vidí a když řeknu HAM. U příkrmů se to bude naaaaramně hodit :wink:
2. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
ahojdaa :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
souhlas s Mili.. Sofinka už pozná svou žlutou lžičku a otevírá papulku :slight_smile: taky zdeni záleží, kdy Natálku to bříško bolínás k ránu tak dávám večer
2. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Zdez ja davam taky sab a jeste 5 kapek probio kapek a na lzicku. Jirik dostava jeste zelezo, tak uz na lzicku taky krasne otvira pusinku. :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
ahoj sluni:slight_smile: ptala se sjak operace - odložili nám to :slight_smile: Na jednu stranu jsem ráda, ale na druhou se děsím únorové kontroly... :unamused: Pořád věřím tomu, že se mu ta ledvinka třeba srovná sama...doktor říkal, že šance je strašně mizivá, ale pro nás pořád JE. Jak vy?? Jste všichni nemocní pořád?? :confused:
2. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
JInak já Sabíka dávám teď uže jenom an noc 3 kapičky, někdy 5. Začínala jsm 3x denně 10 kapek, ale protože Toník neměl žádné potíže, tak jsem snížila na 2x 10. Teď už dlouho dávám jenom an noc. Doktorka mi říkala, že při potížích se může dát i 15 kapek..
2. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
mili To je parada. Pevne verim, ze se vam ta operace vyhne. :dizzy_face:
Jojo, jsme nemocni a vsichni. Ja uz se teda citim dobre. Terezka je celkem v pohode az na kasel a zadni rymu. Manza pokaslava a spustila se mu ryma. Jen me trochu desi Jiricek-zacal kaslat. :unamused: Vsichni cekame na vysledky vyteru....at radsi neco najdou a preleci nas.
2. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
já ted dávám babycalm ...sabík nám pak už nezabíral..držím jinak palce at na ni nemusíte
2. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
moc dekuju, holky, za tipy - ja si vubec nebyla jista, jak to provest. Hlavne jak tu lzicku Natalce vnutit - ale klaplo to. Dostala kapicky a poslala jsem ji s babickou ven na prochajdu. Odpolko jdeme na brani krve kvuli zloutence, to bude horor, ja tak nesnasim jehly a ted budu muset prihlizet, jak berou krev tomu memu pokladu :frowning2: ale neda se nic delat, trosku zluta jeste je, tak aby se nic nezanedbalo :zipper_mouth:
2. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
zdeni já to do tý pusinky nejdřív toníkovi prostě nalila:slight_smile:) a postupem časi jsem lžičku strkala blíž a blíž do pusinky až to jednoho krásnýho dne olíznul :grinning: Zdeni neboj, to vydržíš...Toník u toho ani nebrečel, fakt. Skolň se k ní a šeptej jí do ouška a hlaď jí - budeš pro ni důležitější než nějaká jehla :wink: Zdeni napadlo mě - jak vlastně na Natálku mluvíte??ˇČesky nebo německy??
2. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.