• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ivi : téda krásně rostete už máš krásné bříško :slight_smile: a moc ti to sluší :slight_smile: a ty věcičky jsou supr :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Díky ofi, když se člověk obtáhne a nastaví, tak už vidět je :slight_smile: doufám, že to není špek :grinning: pořád se ptám manžela jestli není brzo na břško :slight_smile: ale jsme ráda, že ho už trochu mám, tento týden už je takový orpavdičtější nebo jak bych to řekla
12. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
AHOJKY HOLKY, TED JSEM SE PROBUDILA TAK HLÁSÍM VSE V KLIDU. NOC NEROZHODLA TAKZE RANO BUDU ČEKAT NA VIZITU A SNAD ME PUSTÍ. OZVU SE PAK AZ Z DOMU:slight_smile: OFINKO, JE SUPER ZE UZ MATE KOČÁREK A VSE POSTUPNĚ PŘÍPRAVUJETE:slight_smile:
IVANAU BRISKO JE KRASNÉ TOTO LETÍ. AT TRIPPLE TESTY DOPADNOU DOBRE:slight_smile:
OLDŘI, TAKY SE VZORNĚ PŘIPRAVUJETE:slight_smile: TA KOMODA A POSTÝLKA BUDOU URČITÉ SUPER A OBDIVUJUTE ZE JDES DO LÁTKOVEK:slight_smile:
SMAR, MOC ME MRZI ZE TI KONTROLA DOPADLA TAKHLE. SNAD BUDE V PORADKU MIMI I TY! DRŽ SE.
IVANAS TY JSI AKČNÍ:slight_smile:Z PLÉST KOŠÍKY PRED PORODEM TO MUSI BYT NECO, NEBER TO ZLÉ. TO ČEKÁNÍ JE HROZNE TAK SE SUPER ZÁBAVUJES. DRŽ SE URCITE S TAKOVOU VYDRŽÍTE AZ DO TERMÍNU, LUCINKA JE HODNA A POČKÁ SI:slight_smile:
RADUSKO, URCITE JE DOBRE MIT CHUVICKU A JAK JSEM SE PTALA HOLEK TU CO JSTE VYBRALI SI VSICHNI CHVÁLÍ. TAK URCITE BUDETE SPOKOJENI.
HOLČINY MOJE, SNAD JSEM REAGOVALA SKORO NA VSE. MOC VAM DEKUJI ZA PODPORU PRI KAZDÉM PŘEČTENÍ NOVÉHO POVZBUZUJÍCÍHO VZKAZU MI BYLO LEPE A ČEKÁNÍ BYLO SNAZSI. MEJTE SE MOC HEZKY. PA
13. led 2010 ve 04:17  • Odpověz
Dobre rano holky. Barusko, nic si z toho nedelej, nejsi ani prvni ani posledni mamina, ktera jela do porodnice na vickrat. Vetsina z nas jsme prvorodicky a myslim, ze vsechny stejne vystraseny.
Holky, kukla jsem na vase albicka. Mala Nikolka od Simi je naprosto uzasna :slight_smile:
Ivanas uz ma krasny pupik, to uz nejde prehlidnout, ze :slight_smile: Taky uz te lidi v autobuse pousti sednout jako me?
Ofi, ty mas nadherny malinkaty brisko!!! my postylku staveli cirka v 35 tydnu a vcera jsem ji dochystala (povleceni, nebesa, atd.)
Ivanau, uz se ti brisko zacina rysovat :slight_smile: nadhera!
13. led 2010 v 08:34  • Odpověz
dobré ranko, hlásím že jsme 2v1 a že tu dneska moc nebudu, jedu s malým na bazén a pak do tesca-mají jeho UM za super cenu a do něj to padá jak do popelnice takže udělat zásoby a pak k našim

baru nic si z toho nedělej, fakt raději zbytečně než pozdě. Máte natrenováno a příště už naostro :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2010 v 08:41  • Odpověz
jdu hned ráno kvůli Barusše jestli je něco nového :slight_smile:
barusko : tak asi když bude vše v pohodě tak tě pustí domů aspon si doma odpočineš když se ni nechystá .Uvidíš po vizitě. Držím ti pěsti a pak se nám ozvi :slight_smile:

Leni : no každý mě říká že mám bříško malinkatý, ale mimčo je docela velký a doktor říkal, že na tom vůbec nezáleží :slight_smile: tak snad nebude mimčo příliš malé :slight_smile:

dneska si zabalím tašku do porodnice tak se Vás možná ještě budu ptát :slight_smile:
13. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahoj Smar :slight_smile:

jo ještě jsem Vám chtěla říct že ode dneška mají v Tescu slevu na miminkovské věci jako je kosmetika a myslím i oblečení jak psala Smar :slight_smile:
13. led 2010 v 08:43  • Odpověz
ofi jo i na nějaké oblečení mají slevy v tescu ale to už dlouho, už před vánoci byli slevy na oblečení ale ted jsou v létaku body, overaly, nějaká kosmetika. My jeden pro mlíčko, ted je za 170 a u nás už stojí 229 (zdražili potvory jedny) a malý je mličkounek co má krabici na max. 5 dní ale někdy ani to ne takže vezmu 5krabic a fakt ten rozdíl poznám :grinning: :grinning: :grinning:

kamarádka mi řekla že jsem "divná" že jdu na plavání, že by už nešla a seděla doma a čekala až to přijde
13. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Ofi, mas krasny brisko, mimisek se tam urcite posklada :wink:
Smar, jestli se na plavani citis, proc ne. Je to jen tvoje vec. Aspon prijdes na jiny myslenky.
13. led 2010 v 08:57  • Odpověz
leni jsem jak vorvan, nejraději bych si lehla a spala a spala, zas se mi vrátili nevolnosti tak si užívám, ale to je jedno protože o Tomáška se starat musím a jestli budu chodit s ním doma za ručičky a hrát si apod. nebo půjdu na bazén je jedno a mu se ve vodě líbí, brečí jak má jít ven tak mu ji dopřeju když to jde :slight_smile: :slight_smile:, je to takový náš potapěč, tento měsíc mají focení pod vodou tak možná nám ještě vyjde :slight_smile: :slight_smile: když se Honzíkovi u mě líbí
13. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Smar, s tou unavou jsem na tom podobne. jen nemam doma prcka, o ktereho bych se musela starat (kdyz nepocitam manzela :slight_smile: ) Nemas to jednoduchy, ale jsi sikulka!!!
13. led 2010 v 09:24  • Odpověz
leni manžel se stará sám, nemá nárok :grinning: :grinning: :grinning: má ručičky a nožičky a na obědy chodí v práci a večeři si nachystá sám, sice má rád teplé večeře ale už z domu je naučený že funguje samoobsluha-co si udělá to má
13. led 2010 v 09:28  • Odpověz
No, ja si myho ted trosku rozmazluju,kdyz jsem ta zena v domacnosti, :wink: ale nebude to trvat dlouho, bo o dve deti se teda starat nebudu :slight_smile:
13. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky, dala jsem nové fotky do alba, šla jsem kvůli nim spát ve 2.30, tak si jdu teď lehnout, snad mě Nikča nechá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baru, myslím na Tebe.¨
Smar chápu, že jsi strašně unavená a to ještě kolotoč přijde viď. :sweat_smile: No ale budeš ít 2 krásné děti, jen to přežít :grinning:
13. led 2010 v 10:24  • Odpověz
ahojky! :slight_smile:

Baruško neboj, aspoň to máš takový "zajímavý", když nečekáč jen tak doma jak my ostatní. Aspoň už máš takovou premiéru za sebou a víš, do čeho pak půjdeš. :sweat_smile:
Baru ty koše bych nepletla, kdyby mě netlačil čas. Je to celkem náročný, a to i na čas, tak mě to někdy i prudí, jenže nechci mít kuchyň několik měsíců s dírama místo skříněk - vypadá to, jakoby tam někdo zapoměl namontovat dvířka. Však tady se můžeš mrknout, jak jsem si to vymyslela. Jsou tam vpravo dva koše, vlevo bude taky police a dva koše, prostě z obou stran trouby, která tam taky ještě není budou takhle dva koše. Myslím, že to bude fajn.
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/ivanas11/album/zarizujeme-nas-novy-domov/5011824

Leni no přehlídnout to opravdu nejde, ale s tím autobusem mám teda takovou příhodu - nebo spíš pocity. Jela jsem dopravou od doktora k autobusu a sedla si mezi prvníma v MHD. Ono když stojím, tak se mi břicho sotva vejde do bundy, ale jak si sednu, tak se bunda zkrabatí a není poznat, jestli je tak "nafouklá", protože zrovna tím směrem dopředu drží tvar, jestli mě chápeš anebo že pod ní mám břicho. No a jak jsem tam tak seděla a kolem mě se na každý zastávce kupili důchodci, tak měli mezi sebou dost nepříjemný poznámky. Sice nemluvili na mě, ale byla jsem z nich nejmladší a bylo to furt: někdo by vás měl pustit sednout. To jsem měla vstát a ukázat jim břicho?! A to jsem jela z první zastávky až na konečnou, což oni jen vedle do ulice na nákup. Prděla jsem na ně, ať si postojí.

Smar, přeju ti, ať je ti líp a jsi trošku odpočatá. Musí to být náročný...

Ivi, bříško už je hezky vidět, počkej, až se ti začne kulatit čím dál víc. Bude ti to moc slušet. :slight_smile:
13. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Simi, ja uz fotky videla hned rano. Nikolka je krasna !!!!
Ivy, ta kuchyn vypada dobre. S tema kosema jsi teda sikulka, ja bych to nezvladla, na takovy veci jsem antitalent..
13. led 2010 v 11:25  • Odpověz
ahoj kontrola stavu :slight_smile:
uz se zase musi rozjizdet porody tak jdu zkontrolovat jak to tu vypada, bohuzel si uz nepamatuju kdo je kdy na rade, ale protoze se stejne kazdou chvili predbihate tak to ani nevadi :slight_smile: tak nejake nove miminko nebo je jeste brzo?
13. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Ivi : jsi strašně šikovná a ta deka je úžasná to bych taky chtěla umět. už několikrát jsem se na fotky domečku chtěla zeptat, ale zapomněla jsem se se tě zeptat :slight_smile:

na mě taky v bundě není nic moc vidět vždy se musím rozepnout, ale by bylo bříško vidět :slight_smile:

Simi Nikča je úžasná :slight_smile: krásný fotečky
13. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Holky moc díky. No jsem takovej kutil. Proto mi ani nevadí a spíš i vyhovuje, že jsem doma sama (a budu bývat, manžel je zase takhle zařezanej do jakýkoli práce kolem domku a aut - automechanik :wink: ), takže se fakt nenudíme a nemáme se teda ani kdy hádat, když se skoro nevidíme! :sweat_smile: Proto se i bojím, že si s malou neodpočnu, protože nedokážu odpočívat :sweat_smile: .

Simi to je broučínek! :slight_smile:

Dark ahoj! Zatím se nic neděje. Jen Baruška je na porodním od včera myslím, zřejmě jen poslíčci, snad dnes půjde domů - má takovou předpremiéru.
13. led 2010 v 11:50  • Odpověz
mám dotaz kde jste kupovali kojící podrsenky ? já si jednu včera koupila takovou dražší a tedka tu druhou bych chtěla jen nějakou obyčejnou :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
tak jsme doma z plavání a ještě chci stihnout 28.1 focení pod vodou ale to uvidíme zda ještě budu 2v1 pokud jo chci jít i když to bude 3dny před termínem ale to je jedno

simi už jsem koukala na malou, je kouzelná :slight_smile: :slight_smile:

leni no já manžu nerozmazluju i když jsem doma, jsem ráda jak dojde z práce a Tom že jde za ním-jak kdy někdy se drží mě ale někdy jen a jen tatínek tak že si odpočnu (no odpočnu udělám to co s ním nejde třeba vysaju)

holky byli jsme v tom tescu a slušné slevy: měli slevy na příkrmy pokud už to tu někdo řeší i na různé UM-beba, hami sunar kdo na nich jste a na kašičky a dost slevy na oblečení a dalo se vybrat - aspon u nás na kluky teda jo, koupila jsem malému 3 overalky na spaní za 217 a bundičku na jaro-takovou tu chlupatou za 89 Kč, slevněné z 310 a měli toho dost: bundy, kombinézy, overalky, body, svetry, kalhoty a tepláky, ponožky no fakt vše. Koupila jsem jen ty 2věci protože jsem spěchala
13. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ofi já ji koupila prostě v prvním spdním prádle, na který jsem narazila. Stála mě 360,-, koupila jsem rovnou dvě a tím to pro mě haslo. Akorát jsem pak našla obchod, o kterým jsem ani nevěděla, že existuje a tam měli ceduli od 290,-.

Holky loučím se, za půl hodiny vyrážím na monitor. Večer se ozvu. pa
13. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
ofi já kupovala podprsenku normálně ve spodním prádle ale raději jsem si koupila kvalitní, koupila jsem si jednu že ji odzkouším zda bude po porodu sedět a zda budu kojit a byla fajn tak jsem si koupila ještě tu samou :slight_smile:, kukni do drogerie rossmant tam mají myslím za 299 tu jejich značku babydreem a prý není špatná

ivi příjemnou poradnu :slight_smile: a monitor, at tě Lucinka tak nevyleká jako mě včera Honzík
13. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ofi, ja kupovala v CA. meli baleni po dvou kusech za 490 Kc.
13. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Aha díky za tipy ještě se po té druhé podívám :slight_smile:
tedka jsme byli objednat koberec a v úterý nám ho dovezou jé už se docela těším pomalu dozařizováváme obývák tak to bude zase krok kupředu.

ivi : jsem zvědavá jak jsi dopadla na kontrole
BARUSKA SE ZATÍM NEOZÝVÁ TAK TŘEBA SE POROD VÁŽNĚ ROZJEL :slight_smile: drž se :slight_smile:
13. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Holky,já mám 3 kojící podrpdy a je to málo - teče mi mlíko, dnes jsme byli na kyčle a já chodila s flekem na triřku, protekla mi i ta vložka:slight_smile: já je furt peru a suším a dokola, chci si ještěnějaké pořídit a ta cena z CA vypadá super.

Smar, do tesca chci jet o víkendu a nakoupit, už nemáme v čem chodit:slight_smile::slight_smile: jinak plavala jsme taky dlouho, ale asi od 37 týdne mi to Mudr. zakázala kvůli inferkcia streptokokovi a že bych nemusela poznat prasknutí vody...strašně mi to palvání chybělo a chybí, nevíte, jestli po 6 nedělí už můžu plavat???
13. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Raduš a kde jsi je koupila ? a jak jste dopadli na kyčlích ?
13. led 2010 v 17:11  • Odpověz
já měla 2kojo podprdy a jen jsem prala a sušila, sotva jsem si dala čistou šla jsem přeprat, bez podprsenky jsem fakt byla jen ve sprše jinak vůbec, to jsem hned měla flek.

radi no u nás v tescu byl fakt výběr a ceny slušné :slight_smile: super mikča za 97 Kč apod, fakt vše. Jakou ted nosí malý velikost? my ve věku Jindřiška teprve najížděni na 56 takže pohoda a fakt je že jsem měla slušné zásoby (ještě ted mám pod postelí zásoby věcí co jsem koupila jako těhu a Tom je má velké-no ale nekup super next za 20 nebo 10 Kč když na netu za to chtějí i 300nebo 400). No to plavání bych chtěla ale uvidím, včera jsem se ptala dr. a říkal že můžu že není důvod proč ne tak uvidíme zda se to změní za těch 14 dní když tak nepůjdem a prasknutí vody doufám že bych poznala (nemám zkušenost tak nemůžu říct). Já myslím že jak už nejsou očistky tak že už bys plavat mohla ale asi bych se na kontrole zeptala dr. stejně po šestinedělí na gyndu musíš
13. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Čau holky, tak mě odsáli ráno krev a snad bude vše ok... Jinak jsem byla předat své místo nevému kolegovi, který nastupuje za mě...se mě ulevilo, že už našli zástup.
Jsem pořád jakási unavená a přitom nemůžu večer stejně moc spát...v moudrých knihách psali - snažte se dospávat ve dne! a co budu jako dělat v noci?? Nespím už i tak, když jsem přes den vzhůru :sweat_smile:

Tak Baruška je doma?
13. led 2010 v 17:55  • Odpověz
AHoj holky..koukám že zprávy od Barušky nejsou tak jsem jí písla sms, snad se ozve.
13. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.