• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Holky a to jako vypadá jak, když vám je nechají hned po porodu třeba ty dvě hodinky? To jako leží u vás a tak? Jako aby jste se poprvý poňuchňali a měli je v náručí? Celý ty dvě hodiny?
14. led 2010 v 09:37  • Odpověz
ivi já to můžu říct jen zprostředkovaně protože byl s manžou ale přivezli postýlku pro Tomáška aby měl kde být ale manža ji nechtěl tak měl malého v náručí :slight_smile:, ale kdyby u mě bylo vše v pohodě tak je u mě, přece jen u maminky je mu nejlíp protože slyší její srdce, cítí vůní na kterou bylo zvyklé 9měsíců. Doufám že ted si to s Honzíkem po porodu užiju
14. led 2010 v 10:16  • Odpověz
holky, podprdy jsem kupovala stejné, jak mám velikost, jsou elastické aa pěkně se přizpůsobí, mi ty prsa až tak ennatekly...jinak ale mám taky prsa nulanulanic:slight_smile: a mléka jak dojná:slight_smile:

mi malého dali hned po porodu špinavoučkého na bříško a pak ho umyli a donesli na přisátí. pak 2 hodky s nama na pokoji (ale my byli v inkubátoru, takže tam byl s ním manžel) a po 2 hodkách na sále společně už na pokoj. ale ten první den nám je brali, abychom se vyspali.

Porody nic? Baru jak je?

Holky mám na bříšku takové povadlé svaly? nevíte, co se na to dá cvičit? po 6 nedělí už můžu, ne?
14. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Ivi nejdíře malou držel manžel, protože mě šily a měla jsem strašnou klepavku..z vyčerpání a tak bála jsem se, abych ji neschodila na zem :slight_smile: no a pak jsem ji měla..ponuchnala jsem se a pak si ji odnesly..
v potýlce jsem ji neměli..byla tam ale prostě jsme ji nuchnali :slight_smile:)
Radu můžeš jen šímkmé bříšní svaly a od 3 měsíců příme..dej si na to pozor aby se ti nerozesotupili svaly a břicho a tak.. jinak neboj to se srovná..
já mám třebas pořád ještě tu linii na bříšku :slight_smile:)
14. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Sari - to jako tu hnedou čáru??? já taky:slight_smile: snad zmizí, já nemám čáru, ale křivici:slight_smile::slight_smile:
14. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Jé tu hnědou čáru?! Tak to mám taky :grinning: . Sice zatím ani jedna strije, ale jakoby pod prsama až k pupíku uprostřed hnědá čára. Kdoví, jak a proč se tam dělá...

Jinak jsem zjišťovala u nás v porodnici jak to chodí - tak nám tam malou taky nechají dvě hodiny, pokud nebudou nějaké komplikace. Tak to je moc fajn, to ani Peťa možná neví, tak se aspoň bude víc těšit.
14. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahojte maminky a skoro maminky :slight_smile:
ta ciara pigmentova sa robi kazdej tehotnej a po niakom case zmizne
ako sa mi mate?
ja celkom fajn skoro nic mna netrapi niekedy mna bolia kriza a niekedy ani neviem ze som tehotna :grinning:
14. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Čau holky to je tak dojemný jak píšete o těch porodech...teda hlavně o tom ňuhňání potom :grinning:
Jdu dneska porvé do kurzu :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky, mně ta hnědá čára na břiše teda zatím nezmizela, jo a taky vůbec necvičím, břicho mi plandá, asi 8kg navic, růza. Když já moc na nějaké hubnutí či posilování nejsem :frowning2: Ale tady v jedné školce sou různá cvičení i s kojenci, tak se tam s Nikčou chystám, ale až tak od 1/2roku a taky je tam scénický tanec, já hrozně ráda tancuju, tak snad půjde hubnutí i tímto způsobem, jinak si nebudu moct obléknout plavky...
Jo a včera jsem nikde nebyla a dostala jsem strašnou rýmu, nechápu z čeho :pensive:
Manža jde dnes na bowling, tak si moc neodpočinu ani večer.

Sari ahooj, dlouho si tu nebyla, jak se vám vede?
14. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
ahoj holky.¨
jee, tady to zije porodama....bud se na nej vzpomina a nebo pripravuje.... :slight_smile: mne nejake nuchnani po porodu bylo odepreno a 2x.....hmm, cisar je cisar. :pensive: :cry:

holky, tehulky, mate to uz za par....drzim palecky at je vse OK. :dizzy_face: :dizzy_face:

U nas dobry. Terezka chodi od pondeli do skolky.Je moc spokojena. :slight_smile: Jiricek je zlaticko. Ted uz pres 2 hodky spinka venku.
V pondeli mi na Terezku prisly krasne hadriky...jsou bomba, super material a ta kvalita. A dnes mi prisel balik oblecku na Jiricka. Oboje jsem brala ve sleve a usetrila jsem skoro 3000Kc. :wink: Jsem desna, ale chci, aby me deti chodili pekne oblecene. A to nemuze rozdychat tchyne.... :angry:

Dnes cekam pana na opravu digestore a trouby....zatim nejede. :angry:

simi Mala je kouzelna. At te vecer moc nepotrapi. Ja mam taky jeste 9kg po porodu nahore a ac jim mene, tak se vaha nehne....no chybi mi pohyb. tesim se na jaro, budu porad nekde chodit.
baru nic si z toho nedelej...takhle pojedes treba vickrat nez to bude naposledy a malou si poneses domu. svagrovka takhle jela 3x.
14. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj Simí já taky chtěla chodit na říkladla a cvičení o 3 měsíců ale říkala jem si, že si zatím doma vystačíme, takže začneme od dubna s plaváním a od září pak bud to cvičení nebo yamaha školičku :slight_smile: to už zabijeme čas, kdy bude jak šídlo :slight_smile:) jinak se mám dobře...Sofinka je fakt zlaté dítě.. zatím musím zaklepat stále neznám to, že by třebas hodinu plakala.. to vůbec.. ale to víš, že jako je to už potvůrka malá.. když ji nakojím a položím do postýlky během dne kdy není unavená tak si umí říct že jako chce na ruku..no má smůlu..jsem drsná dám ji cumel a je klid :slight_smile:) ted si moc oblíbila lehátko co dostala.. vydrží v něm hodně dlouho a hraje si s hračkama.. :slight_smile: jinak už skoro drží hlavičku..není to 100% ale za týden si myslím že už bude bez problému uplně a co vy??? jak se vám daří?
14. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
sari s malou je to mnohem lepší, už s ní je sem tam fakt sranda, směje se,dělá blbosti a chvilku nevydrží v klidu. Když jde spát, tak ji zavazuju na těsno do pleny, hrozně to pomohlo, spí mnohem klidněji, i večery jsou už o dost lepší :slight_smile:
Jo a hlavně teď spí v noci už cca 8h v kuse, n ale nechci to zakřiknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak taky drží hlavičku, sem tam s ní binkne o moje rameno nebo hlavu a to je potom řev :sweat_smile:
Taky se hrozně ráda kouká na sebe do zrcadla a ráda si prohlíží flaštičky s kosmetikou no ženská. A nejraději má přebalování, když jí pucuju zadek, tak se vždycky rozzáří :grinning:

Suni ahoj, tak to je dobře, že se ve školce líbí, oblečení taky objednávám, už ho mám asi na 10 dětí a pro sebe nic :grinning:
14. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Simi to je bomba, že jste se s Nikčou tak sesinchronizovaly :slight_smile: je to pak uleva, když člověk přijde na to co těm drobečkům vyhovuje..to ale aby byl jasnoviden nebo prostě pořád dokola zkoušel :slight_smile:) Kojíte?? jak spíte v noci?? já v noci kojím 2x dneska v 9 kojení a spánek noční a pak si řekla ve 3 a v 6.
S touhlavičkou je to u nás to samé.řev přitom se bouchne málo včera se kopla o topení a nebrečela vůbec :slight_smile:)
Tak u nás přebalování je nuda ale miluje topení v koupelně tak se to dá přežít..pořád se na něj směje :slight_smile:)

Sluni super se školkou..je to určo velká uleva, když pak máš jen Jiříčka doma. A kde objedáváš hadříky??
14. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
sari, pořád kojím a dokrmuju, ale u kojení se vzteká, už to trvá cca 3týdny, ale zatím jsme to obě vydržely :grinning:
Dávám ji spát kolem 11 a budí se kolem 6 ráno, ale myslím, že ji to moc dlouho nevydrží :sweat_smile:
14. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
saronko nakupuji ruzne....ted jsem malemu nakupovala na www.princeoliver.cz a terezce na www.eurokosik.cz zboznuji znacku mayoral... :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
ahoj opet se hlasim a chci slyset aktualni stav maminky, miminka, tehulky :slight_smile:
jo a mala stiznost jak to ze nehlasite ze Bekulka uz ma Honzika :angry:
14. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky holky,
hlásím se stále 2v1 i když jsem si myslela, že noc bude v pohodě ale zase nás trápily poslíčci. Teď už to asi nebude jiné, dokud se úplně nepřipravíme.

Řeknu Vám byl to docela mazec, když jsem dost často chodila na monitor a přitom se nic nedělo kontrakce se ukldiňovaly ale dvakrát jsem byla na monitoru a vedle na porodním sále křičela ženská ale hodně. Vyděsilo mě to.

Simi, malá je rozkošná, a je super že už Vám to tak klape spolu. :slight_smile: Držte se.

Sluni, je fajn že Jiříček je hodný a Terezka je zase ve školce a je spokojená to je důležité.

Ivi já mám pěkně hodně strií na zadku a stehnech. Prostě se tam zničehonic udělaly a už mazání nepomohlo to zastavit. Jen se rozjely. Takže budu muset po porodu koupit plavky které budou mít nohavičky a a budou sportovní. No co se dá dělat všechno pro mimi.

Ofi, koupila jsem jednu kojící podprsenku za 350 kč, v normálním obchodě s prádlem, v baby obchodu vycházely podprsenky na 500 a výše, a pak jsem si koupila jedno bezešvé body, uvidíme jak to bude po porodu.
14. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
no maminky vy to tu zvladate levou zadni :slight_smile:
ja uz zacinam pomaly panikarit nakolko nemam este postielku ale ma este niaky cas no nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
uz sa to celkom rychlo blizi :slight_smile:

barusko-na teba stale myslim a kontrolujem ci si zasa nejela mala pojde za chvilku na svet neboj nic :slight_smile:
a jak sa ja tesim na toho nasho nezbednika juuuuuuuj :grinning:
14. led 2010 v 15:26  • Odpověz
ahojky, taky se hlásím 2v1, dneska na kontrole nic nového, na porod to stále nevypadá :grinning:
14. led 2010 v 15:34  • Odpověz
tar-jeeeee ty uz tiez za chvilku
14. led 2010 v 15:47  • Odpověz
mona: jo jo už se to blíží :slight_smile:
14. led 2010 v 15:50  • Odpověz
tar- a ako sa citis???
14. led 2010 v 15:51  • Odpověz
a kde mas aktualne brisko :slight_smile:
14. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Baru, Tar vyfotte nám aktuální bříška..nějak to flákáte :slight_smile:)
14. led 2010 v 15:57  • Odpověz
jo jo holy flakate to :slight_smile:
14. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem doma z práce a docela to byla fuška štvala mě holka co bude místo mě je strašná "prudička " no seděla mi skoro celý den za zádama :frowning2:

jinak mě bolí dost solidně kloub asi jak jsem celý den seděla no už to na to není tak ještě zítra a pak ofiko na mateřskou :slight_smile:

Mony : a kdy budete kupovat postýlku? a jinak máte všechno?
Taras: no tak to je fajn Matýskovi se ještě nechce :slight_smile: a už máte všechno nachystané ???
14. led 2010 v 17:13  • Odpověz
ofi-noooo dobra otazka a vy ju uz mate kupenu?nie nemame vsetko ale to su len drobnosti co nam chybaju ale ta postielka esteeeeeee uffff
14. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Čau holky, tak jsem doma po cvičení a bylo to fajn, jsem se příjemně protáhla, uvolnila, uklidnila... :slight_smile: pak jsem snědla zavináče a na to hrozny :sweat_smile: tak nevím co to semnou udělá :grinning:
14. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Ahoj holky,

iva . ja mela chleba s lososovym kremem a pak svestkovy kompot a v pohode :slight_smile:

Mona, ja uz mam postylku vybranou, ale dovezou ji asi za tyden, jeste mas cas

Ivi - ta animace porodu je moc pekne udelana.

Ofi - prudicku ti nezavidim,vydrz. Muj zastup je v pohode, jen bez zkusenosti, tak jsem na telefonu...Jinak ja jsem dnes koupila kojici v tom Rosmanovi za 299,- 80C (bezne mam 75 B/C) je pruzna a sedi dobre.Tak ted uz jen ty porodnicke vlozky a uz to budu mit v tasce komplet.

Raada, budu zada, kdyz budu mit s kym bezplenkovat :wink:

Baru - hlavne ze jste v poradku, treba to pak pujde rychleji kdyz tak trenujete :slight_smile:
14. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Jinak dneska manzilek dorazil z prace se zimnici a bolesti hlavy a tela, ted ma 38,2 bojim se ze ma chripku...Vcera jsme se tulili, takze ted cucam pastilky s propolisem, ceka me kren s medem a jen doufam ze se mi to vyhne...
14. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.