• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ivi, taky posílám pár linků co se u nás ujalo. První měl malý ale zájem o kolotoč. Ten mi poradila paní, že mám brát pestré barvy, omyvatelný-takže umělohmotný, ne plyšový,s melodií co se dá i vypnout. A pak mají velký úspěch ty hračky šustící, pískací, hrací melodii,vibrující...co se dají zavěsit na klips.Čím víc variabilní, tím líp. Já třeba zavěšovala na postýlku a autosedačku i klasika hrkávky.co jsme dostávali jako dárky.Je toho tak strašně moc, že je z čeho vybírat. Ale pokud budeš mít možnost, tak si nechej něco nadělit jako dárek od známých a rodiny. Je to docela finančně náročné :sweat_smile:.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21221446&tab=3
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11919823&tab=3
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8773821&tab=4
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28119609&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22531690&tab=5
16. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla. Držte se, už to máte za pár.
Já nastupuju zítra do nemocnice a v pondělí jdu na operaci, tak na mě myslete. Až mě pustí, ozvu se. Papa
16. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Ajko budu na tebe moc myslet určitě to dopadne dobře a pak dej určitě vědět jak se vrátíš :slight_smile: Drž se :slight_smile:
16. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Ivanau jsi šikovná, já žehlení pořád odkládám, protože když sedím tak mi to tlačí na bříško a malé se to nelíbí ale musím to stihnout dříve než půjdu do porodnice.
Mám podobný názor na manžela u porodu jako ty ale když se na to některá z vás necítí, je to vaše věc. Nikomu to neberu ale já si prostě nedokážu představit že bych rodila sama i kdyby tam můj manžel být nechtěl tak se ho fakt snažím uprosit. Ale to není náš případ. Sám tam chce takže jsem moc moc ráda za to.

Aji, drž se! Budu na tebe moc myslet!!
16. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Holky moc moc děkuju. Jste báječný, tolik odkazů! :dizzy_face: Já mám doma jen tu sicherku a kousátko na zoubky, to obojí jsem dostala. Jinak fakt nic. Takže něco vykoumám a aspoň dvě, tři hračky ať má.
16. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Ajinko, budu na tebe taky moc myslet. Určitě se pak hned ozvi.
16. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Aji, taky držíme všechny palce co máme...to je celkem 8 palců:wink:...určo bude vše v pořádku
16. led 2010 v 19:47  • Odpověz
ajko drzim palce!!!! :dizzy_face:
ahojda holky....koukam, ze jste stale 2v1. :dizzy_face: ale uz brzy se dockame miminek. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Manzilek nas dnes po dlouhych 13 dnech vyvezl do mesta. Jsem pres tu kalamitu nejezdila autem. prosli jsme se po meste a pak zasli ke tchyni na obed a pak zajeli na nakup do globusu. Jsme byli jak u snedeneho kramu. :sweat_smile: A musela jsem nakoupit na zitrek....odpol mame vitani obcanku a pak jsem naplanavola mensi posezenicko... :wink: ted pecu babovku, zitra dópol udelam oblozene talire... :slight_smile:
16. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
ahojky co nového? koukám pořád sama kindervejce :grinning: :grinning: :grinning: Já už chci nové mimi.... Jak se jinak máte holky? Já už se těším, jak s Toníkem začneme přikrmovat - ještě 14 dní :dizzy_face: Ale zvažuji pořád, jestli začít kaší nebo mrkvičkou...
16. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
aji jejku...na operaci? to je po tom nezdařeném těhu? tak to držíme palečky!!! :confused:
16. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
Mili, jejda, neříkej,že už budet mít půl roku:slight_smile: toto letí!!!já začnu určitě mrkvičkou, jenže my začnem v červnu a bude zásoba dsobrých a zdravých mrkví, jenže ted v zimě ty mrkve jsou stejně asi naprd...a kašičky, to se asi kupuje hotové, že?
Holky, mypořád bojujeme s večerním pláčem a začíná už plakat pokaždé,když mu oblékám rukávy:frowning2: jenže on má tak velké dlaně, že semu to blbě obléká:slight_smile:

Holky to mě nenapadlo, že to hrkátko bych si měla pořídit nějaké lehké, aby ho unesl co nejdřív. tak to ještě musím poříditnějaké lrhučké, ty co jsme dostali jsou dost těžké.

Tak já jdu do hajan.dobrou"
16. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
aji držíme palečky at to dobře dopadne :slight_smile:

mili jojo pořád jsme kindervejce, mimčům se ven nechce. Ale myslím že až to tu někdo protrhne tak bude jedno mimčo za druhým :slight_smile:

mili já bych začla raději mrkví to je takové bez chuti, zápachu :slight_smile:, kaše už má přece jen chut tak aby pak ty nechutovky chtěl
16. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
smar jenže mě se teď nějak budí v noci..tak esi to není hladem víš...třeba už mu prostě mlíko nestačí. nevim. A navíc jak už je hotovej a unavenej, tak mi usíná u prsu a prd sní. U kaše by neusínal :sweat_smile: tak já nevim....
16. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
mili Tom se mi po kaši budil víc, kašičku miluje ale dávám ji na snídani nebo svačinu ne na noc, to ho nezasytí. Zkus kaši jestli myslíš že máš hlad ale rýžovou ta je celkem bez chuti, raději ne žádnou ovocnou. Ale když kukneš třeba na kojení.net tak se doporučuje začínat příkrmy právě zeleninou-nejčastěji mrkev
16. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
kojeni.net mám pročtený skrz na skrz...tam právě taky říká bud zeleninu nebo kaši... a rýžová kaše se kupuje nebo se dělá nějak z rýže doma??
16. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
mili já rýžovou kaši kupovala, malému nejvíc jela sunarka ale má ji i Nutrilon a jiné, chce jen vyzkoušet co bude nejvíc vyhovovat vám. Já dát malému první kaši tak zeleninu do něj už nenacpu hodně dlouho, takže ted taky budu u Honzíka začínat zeleninkou
16. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
ahojda mili a smar
mili tebe jsem tu dlouho nevidela. to je mazec, Tonikovi bude 6 mesicu... :astonished: :dizzy_face:
mili dle meho zacni nejdriv mrkvi.... Ja uz jsem dnes taky nakupovala zasoby....sklenicky v DM. DM je dela primo bez soli. A taky jsem kupovala kasi-prvni od 4 mesicu. :wink:
16. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
smar já to ještě musím promyslet a ješt ěto zkonzultuju s mou laktační poradkyní:slight_smile:

sluni ahojky:slight_smile: no letí to neskutečně...Toníkovi půl roku...taky mám zásoby z DM. ale budu to dělat půl na půl..někdy vařit, někdy skleničku. sluni a jakou kaši jsi koupila? a kdy ji jiříkovi dáš?
16. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
..jinak jakou maš značku z té dm? já tam koupila Hipp a Hami..tak snad to je taky bez soli, nekoukala jsem an to...
16. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
Sluni proč jsi smazala všechna alba?? :frowning2:
16. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
Mili kasi jsem koupila prvni od Nutrilonu a zkusim mu ji dat az po ukoncenem 4.mesici.
Sklenicky jsem kupovala Babylove-ty jsou bez soli a jeste Hipp Bio. Docela me prekvapilo, ze delaji sklenicku jen samotne maso...to pred 2,5 roku jeste nebylo. ¨
mili alba jsem smazala proto, ze na netu je hodne zlych lidi a nevis, kdo vse na ty fotky kouka....poslu ti do IP heslo, mam je na rajceti. :wink:
17. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky.taky stále vyhlížím nové mimčo a nic..
Mili to není možný vy už budete baštit jak velcí :slight_smile: letí to šíeně..nám už budou 3 měsíce. Jinak já bych šla asi do kaše..přijde mi lepší než mrkvička..
Ivi s hračkama si nelam hlavu, dost ji určo dostaneš a zezačátku je mimísek vůbec nepotřebuje... jinak je vědecky dokázané že děti mají rády červnou a bílou barvu..nejlepe přechody.. já scháněla knížečku leporelo, které je jen černobílé...prodávají to v anglii ale nesehnala jsem to..kamarádka ho měla půjčené a její Fíla byl z něho uplně odrovnanej :slight_smile:)
17. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holčiny! tak my máme nes nějaký divný režim,malý vstával v 6:30 a už neusnul, manžel s ním ted jel ven, ale jezdíme až kolem 10:30, uvidíme, co se bude dít přes den.

Ajka, držím palečky, ale vůbec netuším,proč jdeš na operaci...doufám, že ne kvůli ženským problémům...:frowning2:

Holky, taky budu začínat zeleninkou, kaše až potom, asi ybch do ěnho pak zeleninu nedostala:slight_smile:

Jinak jsem dnes poprve ukázala malému takovou chobotnici od Lamaze - on na ni civěl a usmíval se na ni snad 30 minut, ani neměl čas mrkat očima:slight_smile: ona je úžasná,má 8 chapadel sladěných od C1 do C2 a dá se na ni hrát písničky, jsme z ní s manželem naprosto unešení:slight_smile:
http://www.a-zbaby.cz/good.php?goodId=1318
17. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak se hlásím :slight_smile:
chtěla jsem se zeptat sice jsem si to všude přečetla, ale raději se Vás zeptám
taky se Vám mimísek začal méně hýbat když jste byli v týdnu jako já ? mě se zdá že se nějak málo hýbe, ale snad je to jen tím že má fakt málo místa :slight_smile:
17. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Dobre poledne :slight_smile: tak ja se taky hlasim.
Ofi: u me to bylo uplne stejne. Spis nez kopani, citim ted tlaceni, pretaceni a vrteni. Jo a taky docela casto citim, jak ma Arthurek skytavku, to je prca :slight_smile:
17. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Ahojky holky, taky hlásím stav kindervajco :slight_smile: Teď mi začínají zase bolesti jako na Ms a tvrdnutí bříška, uvidíme co z toho bude. Jenže nemůžu do vany, manža tam škrábe omítku. Musím vydržet. Stalo se Vám, že Vám bylo špatně od žaludku třeba při poslíčcích nebo když to bylo ono?
V noci jsem docela dobře spala ale malá se moc neozývala tak jsem ji trošku postrčila nechtěla jsem být tak hnusná jako sestřičky na monitoru když mimčo usne tak tleskají u bříška aby se probudilo.
Pak mi to ale dala zase sežrat kopala jak divá.

Mili, to je neskutečné už budete mít 6 měsíců. Správně se rozhodni s příkrmy, čeká to každou z nás :slight_smile:

Raduško, snad Vám to plakání zase brzo skončí. :slight_smile:

Leni, malá ma taky hrozně často škytavku je to sranda.
17. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se rozloučit, odjíždíme. Nervy mám úplně v háji - jestli teda ještě nějaký mám. Pa :cry:
17. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ajko myslíme na tebe :slight_smile:
17. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj

Ofi, dneska jsem se te chtela zeptat prave na to same, zda se mi ze mimis pohyby dost omezil.Vydrzel treba pulku noci a ted kope dost malo...

Ajko - drzim palce
17. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Koukam ze se tu rozbehla hrackodiskuse:slight_smile:.

Ja mam jedno chrastitko od Kikka, je ze zajimaveho materialu - mrknete na http://www.kikko.cz/internetovy-obchod/eco-hracky-kikko/sterkatka/-/3087.html?PHPSESSID=6615f9cd3a1ac527a26cef1558984d78

Pak jsme dostali leporelo na postylku od Lamaze a na me prani i Blesku Anezku:slight_smile: - http://www.spuntik.cz/lamaze-bleska-anezka-0m/

Pocitam ze jeste neco dostaneme, chci si udelat jeste jedno albicko a nahazet tam co by se nam libilo jako inspiraci pro kamaradky a pribuzne...
17. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.