• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
já vím, že dva měsíce nic neznamenají, ale když se člověk na to soustředí a kolem sebe vidí, jak všichni mají miminka, tak o to je to horší...
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj eerryy. Chápu jaký to je, on je i blbej měsíc dlouhej, když na to člověk musí myslet, i když ví, že by neměl. Já brala HA od 19, tedy 7 let a po vysazení jsem otěhotněla hned druhý měsíc. Ten první byl teda mega bolestivý, jak se tělo dávalo do kupy, ten druhý už bylo fajn a zadařilo se. Taky jsem to nechtěla pocenit, abych si právě nemusela říkat, jestli nedělám něco špatně a hned ten druhý měsíc jsem si koupila ovulační testy, abych měla aspoň jistotu, zda mi tělo funguje a je na těhotenství připravené a taky abych věděla, že jsem se fakt do těch plodných dnů trefila a svou nevědomostí se netrápila další měsíce navíc. Ale nikde není psáno, že i přes toto všechno se to podařit musí. Ono je tělo nevyspitatelný, ale jsem ráda, že jsem pro to udělala maximum. Tak držíme palečky, určitě to vyjde. :wink:
18. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
jé já tu chvíli nejsem a tady je rušno :slight_smile:

chtěla jsem se zeptat jak vlastně vypadají ti " poslíčci" co Vás bolí nebo jak to je ???? mě tedka před chvílí bolelo břicho a tak jakoby celé píchalo lehla jsem si a i jsem se bála otočit tak nevím jestli to bylo ono nebo ne ?????

Baruš krásné bříško :slight_smile: moc ti to sluší :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
taky si říkám, že to vyjít musí, protože se už na mimi hrozně těšíme! mám ale vždycky po milování pocit, že veškeré sperma ze mně vyteče a do mě se už nic nedostane. Ale i v jiných diskuzích jsem četla, že je to normální jev...docela vám těhulkám závidím:slight_smile:
18. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
eerryy já vysadila HA, začla jsem brát kyselinu listovou a nechala jsem to na přírodě. Dítě jsme chtěli ale říkali jsme si že je jedno zda otěhotním za měsíc nebo za půl roku, že budem štastni tak jako tak. Byli jsme v klidu, užívali si milování a vyšlo to, nechtěla jsem být jak kamarádka která jejich vztah proměnila za honbu za dítětem, milovali se jen v plodné dny protože jindy to nemělo smysl
18. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Baru, taky jsme dnes hleděla ma tem tvůj 40TT s údivem.
Zdeni,my máme ještě tepláčky, dupačky, košilky a mikinky 56, ale bodíčka už jen 62 a ted jsme nakoupila v tescu 3_6 m - nevím, jaká je to velikost, asi 68??? on má strašně dlouhý trup, jinak jsou mu ještě i ty 56 dobré. ale jsou mu těsné přes dlaně, má velikánské ručičky:slight_smile:

eerry - musíš ležet, aby to z tebe nevyteklo, aspon půl hodiny, ony se musí zkapalnit...téééda, tyto problémy jsme tu dlouho neřešili, držím ti palečky!
18. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
máš pravdu, taky jsem poznala jednu kolegyni z práce, která se s přítelem snažila o mimii, ale tím způsobem, že pro nic všechno ostatní přestalo existovat a soustředili se jenom na to, pozděj už byla podrážděná, nedalo se s ní normálně bavit a asi po roce takového vztahu se s ní přítel rozešel, takže zůstala sama bez přítele i bez miminka...
18. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
eery : já jsem brala HA asi 80 let a vysadila jsem a otěhotněla jsem ai po půl roce začala jsem si měřit teplotu a tak jsem aspon zjistila jestli mám vůbec ovulku a pak jsem to jeden měsíc přestala řešit chodili jsme na párty a pak jsem našla //
takže uživejte si to a zkus si třeba měřit tu teplotu :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
holky, moc děkuju za rady a povzbuzení!!! asi si nakoupím ovulační testy a budu doufat, že se brzo zadaří!!
18. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Čau eerryy o snažení a blbnutí z toho bych ti mohla vyprávět...a ujišťuju tě, že si muže člověk říkat jak chce nebudu na to myslet, nebo nebudu mít sex jako honbu za plodnými dny a tak podobně, ale realita je poměrně jiná....moc to přeju maminkám, které otěhotněly hned, ale ty které našly mrchu po šeste po sedmé...chápou, že je to sice dle "Dr. a moudrých knih, no a většinou i dle celého blízkého okolí strašně brzo a nejlepe ti poradí nemylset na to, což se moc krásně řekne, ale to JAK to máš udělat ti nikdo neporadí" Co jsem dělala po roce já, si můžeš přečíst v albíčku...a to, že doma bylo dusněji, to bylo, byla jsem nervní nejen já, ale i manžel...
Každopádně na mimi jsem mylsela od první vysazené tebletky, možná ještě o něco dřív :slight_smile: a otěhotněla jsem po nepodařeném IVF normálně ( já vím, že v důsledku stimulace, ale okolí nás s manželem ubezpečovalo, že jsme na to konečně přestali MYSLET a pustili snažení z hlavy - úsměvné - vzhledem k tomu, že jsem měla ve skříňi ten měsíc asi 14 použitých OVU testu a po sexu dělala svíčky).
Prostě až se mimi rozhodně, tak se uhnízdi ať na to myslíš nebo nemyslíš - moje rada je mysli na to tak jak je ti to příjemné - to je podle mě normální. Nemůže přece někdo očekávat, že ženská vysadí HA a řekne si, tak chci dítě a tím okamžikem na to přestane mylset - no to je pěkná blbost... Spíš se snaž být v pohodě a mysli na to příjemně,třeba kup ty ovu testy, když ti to udělá dobře - jak říká Ivča - i pocit, že jsi pro to NĚCO udělala ti udělá dobře... S měřením teploty jsem já přestala, protože mě dr. ujistil, že žeská je schopná si ovulaci v těle jakoby udělat (myslím její příznaky, jak se na to soustředí, proto ta teplota, při větším snažení nemusí být objektivní...)
No a sexování to chce ob dva - tři dny, jak mě řekl dr., žádný ufff teď byla ovulace a kašlem na to, prostě furt :sweat_smile: :grinning: jo a rada od Dr. která se líbila moc manželovi, kupte si víno nebo šampus a pite, líp se uvolníte oba :grinning: dodržovali jsem to, divím se , že nejme alkoholici :grinning:

Konec románu, omlouvám se, ale pořád je to pro mě nějak horké a srdeční téma a to jsem nezažila naštěstí dobu, co některé holky... :frowning2:
18. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
18. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
eerryy: ja vim, je to tezke na to nemyslet, ale snaz se o to, aspon ze zacatku, zatim nenei duvod se nervovat. Nam se zadarilo po 5 cyklech - poledni dva jsem merila teplotu, protoze jsem taky uz nervoznela, ze to nejde :wink:

Radi, ja uz musela vyradit i overalky a nektere dupacky a kosilky. Asi fakt zalezi na vyrobci. V kazdem pripade nema natalka dlouhy trup jako jindra - ona ma pekne kulate brisko:slight_smile:))

Luci: nemam zkusenost, neporadim :pensive:

Jinak jsem byla na KO po 6n a vse je uz jako driv - i ta deloha uz ma jen 7cm a siti pry neni ani poznat - manza taky rika, ze je vse jak pred porodem :sweat_smile: Dostala jsem prasky, ale bez estrogenu pro kojici matky, tak to bude snad ok, pry u nich neni ani ms - to doufam, protoze jsem prvni ms mela uz 4 tt po porodu - mam ja to kliku :sweat_smile:
18. led 2010 v 15:12  • Odpověz
eerryy neboj, bude to fajn. Musím jen podotknout, což tě asi moc neuklidní, že málokterá z nás umí být tak nad věcí jako Smardik - fakt jí to závidím - takže nemyslet na to to fakt nejde. Je pravda, že v ty plodné dny jsem byla při milování (nebo spíš na konci :sweat_smile: ) trošku nervózní, ale právě proto, aby to na mě nebylo zas tak poznat (a myslím, že nebylo), jsem se to "snažení" snažila před přítelem utajit. Na mimi jsme domluvení byli, ale já s tím začala o pár měsíců dřív, právě z obavy, aby se povedlo a z jistých rodiiných důvodů, což je fuk, ale taky jsem byla klidnější, že jsme to neřešili spolu a nebyli z toho nervozní oba. Bylo to fajn! Pak až jak to věděl, už jsem byla nervozní jen z toho, že oba víme, "na čem že se to pracuje" (i když nijak nucený to nebylo, ale trošku divně jsem si připadala). A to se fakt povedlo hned na podruhé, neumím si představit, jak by mi bylo, kdyby to trvalo dýl, jak bych se chovala nebo cítila, fakt netuším a jsem ráda, že jsem si tím nemusela projít. Tak držím palečky a nedej na řeči "nemysli na to" "nesmíš na to myslet", ono to fakt asi 90% z nás nejde. Jen se snaž být v pohodě a pořád optimistická.
Jo a tu listovku jsem taky brala, to určitě doporučí každá! :wink:

Zdeni tak to je super, že jsi OK! :slight_smile: Ty mi přijdeš tak strašně spokojená, už po porodu jsi mi připadala nejšťastnější tady ze všech! Moc ti to závidím a doufám, že mi bude taky tak! :wink:

Luci ahoj! Jsem ráda, že jsi se tu zase ukázala. :slight_smile: Zítra mi tu myslím naskočí 39tt, i když dle správna to má být až den poté - ale den sem, den tam... :slight_smile:
18. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Luci :slight_smile: ahojky tak s tím poradí asi spíš maminy :slight_smile:

holky co ty poslíčky ?? jak to vypadá ?jaká je to bolest ??? moje otázka se tu nějak ztratila :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 16:37  • Odpověz
ivi a čím bych se měla stresovat? že nemám dítě hned v dobu co si umanu? já počítala s tím že to bude chvíli trvat že toho půlroku nebo tak nějak je naprosto normální a opravdu nepotřebuju mít ze vztahu jen honbu za dítětem. Ale tady něco říct-jiný názor než ostatní stojí fakt zato, raději mlčím :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 16:39  • Odpověz
Smar já to myslela dobře, že ti fakt závidím, že to dokážeš tak brát, ale většině to prostě nejde. Proto jsem to taky tak psala eerryy a naznačila jí, že spíš ten blbej přístup má většina a chtěla ji tak připravit na to, že nebude jedinná, která by to případně moc řešila. A to co píšeš si můžu říkat dokola jak chci, vím že rozum mi to tak káže, ale prostě ta "hlava" se vyměnit nedá :wink:. Protože přesně to co píšeš, jsem si říkala pořád, ale stejně tak pořád mi hlavou lítali blbý myšlenky a vytěsnit to nešlo.
18. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahoj holky..zajímavá diskuse se tu rozjela... já si nemyslím, že se člověk nemůže stresovat když tohned nepříjde.. každá jsme jiná a prostě někdo je na neuspěch citlivější než jiný a ruku na srdce každý z nás jsme byla překvapená když to hned napoprvé nevyšlo... ano člověk jde do toho s tím, že čeká že se to hned nepovede, ale to neznamená, že ho to pak nemrzí, když to hned nevyjde..protože prostě doufá... nevidím na tom nic špatného...
eerry jak psala ivča chce to testovat ovulku at se snažíet taky ve správnou dobu..já zjistila že jsem se snažili pak přestali a zrovna ovulka došla.. ten vítězný měsíc jsem se tulili fakt skoro každý den..mrkni do prvního albíčka na teplotky :slight_smile:) hezky vydrž a uvidíš, že to půjde.. třebas ne hned, ale třebas jo.držím moc palce.
18. led 2010 v 17:02  • Odpověz
Možná teď budu znít kousavě, ale nemyslím to zle, ale musím... Smar promiň, ale sama jsi psala, že první mimi máš první měsíc a to druhé na první pokus - nezlob se na mě, ale opravdu nemůžeš tušit jaké to je, když to tak není a o mimi se snažíš dýl...a přesně tohle pak dělá stresy těm co se snaží dýl, řeči o tom jak by se co mělo a jak by se kdo choval, kdyby to měl tak a tak a přitom neví jak by se choval, protože to neprožil...
...sice je pěkné co píšeš, ale je to přesně ten ideál, který pak nechápe, že se někdo trápí (i když eerryy se asi ještě netrápí, jen zažila to první malé zklamání jak píše saronka, určitě se doma nehroutí...)
18. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holčičky, zdravím z nemocnice. Je to strašný, bolesti šílený. Jinak přístup, sestřičky, dokroři - vše vynikající. Akorát mi manžílek přinesl věci a noťas a musel odejít. jsem na poperačním, tak ho tady nenechali. Jste hodní, že jste držely palečky, mám vás ráda.
18. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Jo jo, musíme všem držet palečky, aby byly co nejvíc optimistické a snažily se špatné myšlenky zahánět! :wink:

Ahoj Aji! Tak na dálku "foukám bolístku", ať je brzy všechno zahojeno. Vím, že už kdysi jsi účel té operace uváděla, ale nějak mi to vypadlo. Je to tak, že to byl základ pro další snažení se o mimi? To, co se muselo vyřešit, než budete moci na miminku pracovat?
PS: asi tu už nebudu až odepíšeš, jedeme s manželem pryč, ale jak budu moct, jsem tu zpět (i kdyby zítra). Tak pa a měj se čím dál líp... :dizzy_face:
18. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Ivi to jsem nepsala. Kvůli mimi a otěhu to není. Je to kvůli tomu, že po revizi mě druhý den vykopli domů a nedali antibiotika a já dostala zánět dělohy a sliznice, a pořád přetrvával za dělohou nějaký útvar-který tam nemá co dělat, musel ven.
18. led 2010 v 17:23  • Odpověz
ajii-ahoj zlatko tak aspon ze tak a konecne mas dobry personal pri sebe :slight_smile: myslim na teba
18. led 2010 v 17:24  • Odpověz
A na to by musel jít každý. Ne jenom ten, kdo chce mimi.
18. led 2010 v 17:25  • Odpověz
Aji drž se, snad ti bude brzo líp :slight_smile: držím pěsti
18. led 2010 v 17:25  • Odpověz
Ajko to mě mrzí..drž se..
18. led 2010 v 17:30  • Odpověz
jj Mony snažím se. Ale strašně to bolí.
18. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Dík holky, jste zlatíčka :wink: .
18. led 2010 v 17:33  • Odpověz
ivanou ne to netuším a nic takového jsem neřekla, neřekla jsem že vím jak se cítí někdo kdo se snaží dýl, řekla jsem jak jsem to brala já a že jsem nehodlala mít ze vztahu hon za dítětem-ne jak kamarádka co se v pondělí rozhodla mít dítě a v úterý už měla ovu testy a milovali se jen když měla plodné dny, to je co říkám ne. Ale fakt nemá cenu tady cokoli říkat, jak člověk má jiný názor hned se tu do něj pouštíte-no nejen tady v téhli diskusi ale v jiné, na MMB takže fakt raději mlčím a myslím si své

aji je mi to moc líto, drž se bude líp
18. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Ne ale řekla jsi jak by ses cítila ty, že jsi byla připravená na půl roku či víc a nehroutila by ses kdyby ne...taky jsem byla připravená...asi teda špatně... Budeme si raději tedy myslet každá své a to bude nejlepší...
18. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.