• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Mili: no ja to ted provedla tak, ze mala zrovna knourala a mela otevrenou pusinku, tak jsem ji to tam soupla :grinning: dokonce se po tom olizovala :grinning: S tou krvi doufam, ze to rozdycham, nejspis se jim tam rozbrecim ja :sweat_smile: hormoooooooonyyyyyy :grinning: Jinak manzel mluvi na Natalku nemecky, moje mamka cesky a ja podle toho, s kym zrovna jsem...snad z toho nebude mit gulas :sweat_smile:
2. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Zdeni ono jim to chutná je to slaďoučký..Sofinka si i mlaskne :slight_smile:
jinak myslim, že Natálka to zvládne dobře.. a bude umět jak česky tak neměcky..kamarádka žije ve FR, a taky na malou mluví česky a manžel francouzsky..
2. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
sary, myslela jsem si to, ze je to sladky, vypada to tak....a Natalka se fakt olizovala a tvarila se, ze chce vic :grinning:

Jinak bysme oba chteli, aby mala ovladala oba jazyky, kdyz uz tuhle moznost ma...
2. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
zdez ahojda.
Natalka bude 100% ovladat oba jazyky a za 2 roky uvidis, jak bude paradne mluvit s kazdym rodicem jinak. Oni jsou na tohle deticky uplne senzacni a obdivuhodne. :dizzy_face:
svagrova to takhle ma s klukama- ma manzela japonce a kluci mluvi paradne japonsky. :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
zdeni já to i chutnala :grinning: :grinning: Jinak stopro bude umět 2 jazyky, což je super....do života jí dáváte super šance :wink:
2. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Mili, to jsi tedy odvaha, vypada to jak cukrkandl :grinning:

Sluni: ahojky - jsem na tu nasi malou zvedava, ale myslim si, ze to zvladne...jen si sama musim davat pozor, abych na ni mluvila dost cesky, uz jsem se pristihla, ze s ni mluvim nemecky, i kdyz jsem s ni sama :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
zdez hmmm, to chce aby jsi na ni cesky mluvila....jinak bude mluvit jen nemecky. :wink: a to byla pak babicka smutna... :wink:
2. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
HOLKY, JEN VAS CHCI UPOZORNIT, ABY JSTE SI NA BALIKY OD ZASILKOVYCH SLUZEB NECHAVALY VYPISOVAT STVRZENKY.
Ja jsem svoji hlouposti a nevedomosti, prisla vcera o dalsi 2000Kc.
Se mi z toho chce porad plakat......ridici jsem paradne prispela do rozpoctu. :angry:
2. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
já jsem taky chutnala a dobrý :slight_smile:)
jinak zajímavý odkaz http://www.maminkam.cz/vyvoj-deti/
Sluni včera jsem to četla to je šílený zatím si vše nechávám posílat přes poštu ale dám si ted víc pozor
2. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
sary jo je to hnus...... :frowning2:
2. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
sluni ja to včera četla...to je hnus v dnešní době co si dovolej..Já teda přes net objednávám hodně, ale vždycky platím převodem na účet předem..Je to pro mě i pohodlnější. Nemám u sebe většinou skoro žádnou hotovost a takhle to můžu zaplatit přes mobil třeba z postele :sweat_smile: Sluni, chápu, že to je nepříjemný - ale říkej si, že jsou horší věci... :pensive:
2. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
mili Jo, jsou horsi veci....ale zrovna ted se mi tento vydaj fakt nehodil. Ale nejvic me na tom stve to, ze to ten ridic vi a zapira-moc dobre vi od koho ty penize navic v penezence mel. proste lidi jsou na sebe desne zly.....me by hanba fackovala a svedomi uziralo, kdybych neco takoveho provedla. :pensive:
2. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
sluni a máš číslo na toho řidiče :slight_smile: co udělat malou pomstičku :slight_smile:)) :sunglasses:
2. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
sary a jakou??? :rolling_eyes:
2. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Zdravím ještě jednou všechny! Zase jsem měla problém se stránkama...

Sari úžasná stránka, hned jsem si ji uložila.
Taky bych chtěla napsat svůj poznatek, kterej časopis se mi zdá opravdu nejleší. Zkoušela jsem Maminku, Betynku a taky Miminko - to bylo nejbáječnější! Jsou tam opravdu dobré rady a články, který se hoděj, je to malej formát časáku a mraky stránek za 33,- a každý měsíc! Fakt se mi moc líbí a vycházejí k němu ještě 4 speciály, který si myslím by mi taky bodly, takže jsem si časopis předplatila.

Zdeni bude to báječný, že na Natálku mluvíte takhle dvojjazyčně. :wink:

Jinak jsem vás nijak nedočítala, protože doteď jsem opožděně odpovídala na maily a už mám fakt unavený oči.
2. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
sari tak jsem koukala na ten odkaz a dívala se na Toma a neumí skoro nic co by měl, podle všeho je pozadu ale i tak je pro mě nejšikovnější dítě na světě

ivi já mám zas nejraději betynku :slight_smile:, miminko není špatné ale betynka se mi líbí víc, u miminka jsem si koupila speciál-příkrmy,myslela jsem že tam budou recepty a snad 2, tak nějak o ničem

zdeni to bude mít Natálka super ty 2jazyky, bude se jí to v životě hodit :slight_smile:
2. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
sari super stránky:slight_smile: se teda pochlubim že náš toník zvládá vše podle popisu :grinning: a dokonce i něco navíc :sweat_smile: Ale vcelku to odpovídá tomu, co zvládáme :wink:
2. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Taky jsem moc ráda, že něco takového je ... aspoň pro orientaci, co tak asi prcek může umět. Manžel si třeba myslel, že chudák bude celej první měsíc "nevidět" :grinning:
2. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Holky a kdy myslíte, že můžou dorazit první poslíčci? A na čem je to vůbec závislé? Že je někdo třeba vůbec nemá nebo co nám tím chce tělo říct, když jsou moc moc brzy? Mě teda nic netrápí, spíš se tak nějak "připravuju" na to, co může přijít (a kdy).
2. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
Čau holky...já dnes lítala jak hadr na holi :slight_smile: Jsem se ráno probudila opar přes půl tlamy, tak mě to nedalo a volala jsem Dr na gyndu, ta že miminku by to snad vadit nemělo, že když už jsem to měla jsem na to zvyklá ale , že by se to mělo přeléčit, když se mě to vrací - a napsala mě Herpesin-tablety. Jsem si jela pro recept a v lékarně mě jako lékárník řekl, že proč mám takové dávkování, tak jsem mu řekla, že asi proto, že jsem těhotná - se jakoby podivil a že se podívá jak to v těhu je - tak mě tam přečetl, že při akutních případech a na zvážení lékaře se může...načež druhá magistra tam se tak divně koukala i hlavou vrtěla, tak jsem se ptala co jako je, jestli je na tom něco divnýho? Se ptala v kterým jsem týdnu a pak mě řekla, že ona by si tohle teda v 10tt rozhodně nevzala!!! Snad jen při pásovém oparu..No a pak babo raď!! Jsme byla přešlá jak něco...pak jsem nevydržela a volala kamošce gyndařce a ta říkala, že do 13tt by to taky zbytečně nebrala (ale že to jako není až zas tak nebezpečný) a že pokud mám ten opar běžně jako jindy mívám, tak že si to brát nemám...že ten opar se stejně vyrazil, až jako na konec a že ten herpesin to neurychlí, spíš jen zabrání recidivě...že pokud mě může doporučit, tak si to mám vzít, až jestli se udělá i po třetí anebo po 13tt preventivně, aby se mě prostě nedělaly dál...
Tak si to teda zatím neberu.

Omlouvám se za román :sweat_smile:
2. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj Ivi... to je teda fakt pech, jak ti každej řekne něco jinýho. Člověk aby se pak bál, čemu věřit. Ale asi bych to taky nebrala, když je to u tebe "běžná věc" :wink:
2. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
já si myslím, že stránky jsou taky fajn, sofinka umí vše co by měla umět na konci prvního a i věci navíc.. :slight_smile: jinak jsem se v těhu registrovala na rodina.cz a chodili mi každý den info o miminku v bříšku.. a ted mi chodí každý týden o Sofince co se děje v tom určitém období očkování a tak..
Ivi je super, když pak zjistíš, že se mimísek na tebe divá..ne skrz tebe ale na tebe.. byla jsem z toho odvařená :slight_smile:) dneska jsem Sofinku kojila a uplně jsem ji celou postříkala..3 prameny stříkali :slight_smile: tak jsem se začala straně smát a očividně to Sofinku taky pobavilo se tak šibalsky usmála :slight_smile: je to bomba jak můžeme pozorovat ty naše sluníčka jak rostou, a co už umí.. je to báječný..i když jsou i nevýhody..třebas Sofinka se naučila nově pištět tak aby si mě přivolala :slight_smile:
jinak Sluni, pokud bys chtěla..ráda do IP napíšu nějakou malou pomstu :slight_smile: když už tak at si to užije :slight_smile: bože..já jsem ale zlá :slight_smile:)))
Ivi já měla opary taky nazačátku těhu to jsou ty hormony co se v nás melou...jinak no zvaž to.. taky bych se zrovna ten Herpesin bála brát.. ono asi fakt záleží na doktorovi a lékárníkovi..však oni vědí co a jak..
2. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
No vědí snad, ale každej se na to tváří jinak...já ai počkám do toho 13tt a pak uvidím jeslti se mě ještě vyrazí nebo ne. Mě ať to klidně svědí, pálí, ale mimouškovy aby to nic neudělalo o to mě šlo... už se mě zdá ale trošku zaschlejší...
2. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
ivanou já bych to taky nebrala, opary mi přijdou celkem normální takže bych to neřešila, já mažu vectavirem-mast to mi pomáhá a je to :slight_smile:, ale ani mě nenapadlo opar nějak řešit
2. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Sari taky jsem tam registrovaná a ty maily mi chodí. Tak to jsem netušila, že budou pokračovat i pak, když si tam zadám datum narození prcka. To je fajn. :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
jj musíš se tamIvi pak přihlásit a dát datum narození..chodí to každý týden a pak vždy každý měsíc..co by jako mělo mimčo umět a co se dá očekávat a tak..
2. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se asi trefila do doby kdy tu zase nikdo neni...ale prispeju do diskuse :wink:

ivanau - jaq take dostala v 11 lek ktery dle rad lekaru na netu mas uzivat nejdrive od 13 a take jsem radeji pockiala, nebylo to totiz tak akutni...

sari - gratuluju k ukonceni 6 nedeli :wink:,to to letí

ofi - doufam ze jste dobre nakoupili a jeste tady chvili budu cekat jestli se nepripojis.
2. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Oldri jsem tu :slight_smile: zrovna jsme přijeli :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
jsem totálně utahaná ani necítím nohy :frowning2: prochodili jsme Brno a taky Ikeu něco jsme nakoupili, ale dárky ne a to mě štve :frowning2: vůbec nevím co budu kupovat
Oldri jak se máš ?? a co ti říkal doktor už budeš doma nebo třeba ještě půjdeš do práce ?
2. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj ofi,
tak to ti verim, ze necitis nohy.Zada taky boli co?A co jste poridili?
K doktorovi jdu az 8, tak uvidim...
2. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.