• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
simi, co ochutnas - ty sklenicky a proc?
mona snad maly zustane hlavickou dolu. :dizzy_face:
19. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
Sluni, zatim jo, ale kdovi co bude za 2 mesice :wink: Ona je Natalka pekny jedlik :grinning:

Sima: a mas nejaky tip, jak to kricici nemluvne naucit spat v noci? budis pres den nebo tak neco?
19. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
zdez a co si vzit malou k sobe do postele?neusla by lip....ja jsem mela asi 3 tydny noc co noc jirika u sebe a od te doby spi mnohem klidneji a spi mi 11hod bez jidla.
19. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
JEEEE ZLATICKA MOJE ANI SA NEDADEJEM A MALINKEHO MAM PRI SEBE TAK STRASNE SA TESIM VIEM ZE TO BUDE ZAHUL ALE ZASA MAM TU MAMKU TAK KEBY NECO MI POMOZE :grinning:
A TAAA JAK SA TESI NA MALINKEHO ALE CO JE FAJN ONA SA NIKDY NEKASLALA SEGRE ANI BRATOVY DO VYCHOVY AJ MNE POVEDALA AKO SI SPRAVIM TAK TO MAM A KED BUDEM CHCIET RADU VZDY JE TU PRE MNA :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
mona to je skvele...toho si vaz, ze ma mamka takovy pristup. :wink:
19. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
sluni: ona uz spi u nas posteli :grinning: tedy zpravidla usina v postylce, ale behem noci skonci u me - ono je to i s kojenim prakticejsi, nemusim vstavat, a casto u toho obe usneme :wink:
19. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
zdez jo, tak to je skvele...takhle jsem to praktikovala s Terezkou. :wink:
19. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
sluni, no jen mě zajímá jak to chutná, nic víc :grinning:
zdez mi začali zavinovat a spí klidněji, ale myslím, že to chce fakt hlavně čas, oni na to ty prckové přijdou. Teď už skoro ani neuspávám na ruce, jen ji dám do postýlky, ale nevím, jestli to jsou moje zásluhy a taky nevím, jak dlouho ji to vydrží
19. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
sima aha....tak to jo. nektere sklenicky jsou vynikajici....ale ty vice slozkove. :wink:
19. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
sima: tak snad mas pravdu a Natalka to taky pochopi...

...ale ona treba jeste moc nepochopila, jak funguje dudlik - musim ji ho treba 10x dat do pusinky, nez si ho tam necha. Pritom neco dumlat chce - ma porad rucicku v puse...
19. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
sluni: 11 hodin bez jidla, to je kraaaasa...sice nekojis, coz te asi mrzi, ale zas mas jine vyhody. Nas rekord je 5 hodin bez jidla, ale to bylo jen jednou. Zpravidla to jsou ty 3-4, vecer 2
19. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
zdez az bude mala vice vazit, tak si cas jidla taky protahne. :wink:
Jiricek vecer ji okolo 7h a rano ji mezi 5-6h. :wink:
19. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
sluni: tise zavidim :sweat_smile:
19. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky..tak co..nějaié miminko?? jsem zvědaváá kdo bude první..jinak moje kamarádka- farářka co nás oddávala bude rodit 21. má naplánovaného císaře, takže dítka naše budou přesně o 3 měsíce :slight_smile:
19. led 2010 v 17:02  • Odpověz
ahojky tak jsem byla na poradně a na porod to prý nevypadá ale sám dr. říkal at to neberu vážně že se to může rychle změnit a v noci můžem jet :slight_smile:

no a novinka je že budem na 99% kupovat větší byt - 3+1 a v průběhu července se stěhovat. Měli jsme tu domovní schůzi, paní se zmínila že by ho prodala a za dobrou cenu- 600 000 takže jsme se tam byli podívat (je to byt hned nad námi, my chtěli sice až příští rok ale je to dobrá cena, chceme tu zůstat) a plácli jsme si takže v průběhu červenci bychom se stěhovali s tím že o víkendu už si tam můžem dělat co chceme protože o víkendech jsou na stavbě svého domečku ale chtějí si ho nechat do června at tady dochodí jejich syn školu. No a ted se tam má dělat nová koupelna a nový záchod a paní už nechá na nás jak to chceme, takže jdu kouknout na nové obkládačky :slight_smile: :slight_smile: takže mám fakt radost, ráno nic a ted tohle :slight_smile:
19. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Smar neboj..u mě to taky na porod nevypadala v noci mi plodovka odtekla..
no super moc gratuluju k novému bytu a cena je super, tedy nevím v jakém městě.. určitě se větší byt hodí s dětma :slight_smile:
19. led 2010 v 18:25  • Odpověz
sari nebojím, u Toma mi hrozili přenášením a že se za týden uvidíme a za 2dny jsem začla rodit :slight_smile:

je to v Orlové ale i tak cena super, kluci budou mít svůj pokojík což jsem štastná :slight_smile: :slight_smile:, a jsem ráda i za místo nám se totiž líbí místo kde bydlíme tak jsme rádi že se nemusíme nikde stěhovat jen jedno patro nad nás :slight_smile:
19. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Smar no to je báječná novina! Teda to vám moc přeju! :slight_smile: Konečně budete mít krásný místo a nepřemýšlet, kam s druhou tak malou postýlkou. Snad paní už necouvne - znáš to, co není na papíře, lidi jsou různý, celkem by mě to strašilo. Ale snad to opravdu vyjde, kor když tam můžete už i pracovat. A co ten váš byt, dá se prodat nebo je to podnájem?

Zdeni, Sluni díky za rady s těma ručníkama a tak. To si radši fakt ten ručník nachystám.

Zítra večer už si doma budu montovat postýlku. Tak pak pošlu foto :wink:
19. led 2010 v 18:42  • Odpověz
ivi myslím že paní necouvne, oni staví vlastní domeček a chtějí ho prodat at mají na vybavení a ještě nějaké ty dodělávky takže podle mě necoufne, i když víš jak dokud to není černé na bílém couvnout může vždy ale doufám že ne. No ale zas my máme kde bydlet takže i kdyby couvli tak nás to mrzí a i štve ale nebude to žádná katastrofa. Jo byt je náš takže se dá prodat ale právě ještě budem zvažovat co nás ted vyjde líp-jestli ho prodat ted nebo za čas až stoupnou ceny byt takže čekat a ted třeba pronajímat nebo prodat hned, to ještě musíme zvážit.
19. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Smar tak to moc gratuluju za ty peníze to je zlatý u nás se takové byty pohybují před 1,5 milionu :frowning2: ale naštěstí my máme taky 3+1 po rekontstrukci tak to neřeším :slight_smile:
musíte být fakt rádi :slight_smile:
19. led 2010 v 18:57  • Odpověz
ofi my máme byt po rekonstrukci taky ale 2+1 a fakt to chce pro kluky vlastní pokoj takže si ho budem postupně spravovat podle svého. Ted se bude dělat ta koupelna a záchod takže něco bude opravené a zbytek postupně, žít se tam dá to je hlavní a postupně si to spravíme podle svého, na prvním místě bude určitě pokoj pro kluky ale to bude stačit vymalovat, koupít koberec a nábytek
19. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Smar tak to je dobrá cen a je super, že kluci budou mít svůj klid a vy taky :slight_smile:) tak se budeme těšit na fotečky z nového bytečku :slight_smile:
19. led 2010 v 19:04  • Odpověz
sari fotečky až v červenci, chtějí tam zůstat do června aby jejich syn nemusel měnit školu ale to je jedno zas tak nato nespěcháme :slight_smile:, ale obkladačky do té koupelny, na záchod, zda vanu nebo sprchový kout si už vybíráme my, domluvili jsme se tak
19. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Smar to bude báječný i pronajímat, možná to vyjde i o dost líp. Budete mít na částečnou nebo třeba i celou půjčku měsíčně na ten novej byt a pak ho ještě třeba za 5 let či tak prodáte a máte peníze zase o to navíc. To je náhodou dobrý. A v dnešní době je možná i lepší to pronajímat, lidi si asi nebudou chtít nebo nebudou moci půjčit jednorázově na celej byt a vyjde jim lépe být v pronájmu. Každopádně je to velký plus, když je byt váš. :wink: Hnedka nová radost do života co?! :wink:
19. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Dobry vecer holky,
co noveho?Jdu vas docist :wink:.Jinak dneska jsem nakoupila Bepanten, Hemagel a poporodky Samu dle doporuceni, tak to snad uz mam komplet :slight_smile:
19. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Smar, tak to gratuluju k bytecku, za 600000 se u nas prodavaji garsonky....Super cena
19. led 2010 v 19:50  • Odpověz
old no jo Orlová je Orlová ale je fakt že ceny bytů klesly, my před necelými 2lety kupovali náš 2+1 za 840 i když fakt je že v daleko lepším stavu, nebylo tady třeba dělat vůbec nic a tam bude ale to nám nevadí, uděláme si to podle svého
19. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Taky jsme kompletne rekonstruovali, mame to podle svych predstav.Uz musim koncit, ale zitra se tu stavim behem dne,manzilek je doma i s notebookem, leci si to nachlazeni...
19. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Čau holky :slight_smile:
Smar tak to je super a báječná cena :slight_smile:

Holky mám dotaz, máte některá kočárek X.lendr nebo nějaké info, které by mě nalákalo nebo odradilo?? Ještě teda kočárek moc neřeším, ale zaujala mě na netu jedna nabídka a docela o tom teď uvažuji. Barva se mě zdá poměrně obojetná... Prostě si říkám, jestli to není dobrá nabídka, kterou teřba za 4měsíce nenajdu...přece jen se vyprodává kolekce 09 a začne 10... Ale x.lendr jsem ještě nikde neviděla, hledala jsem je v Brně na netu dost pracně. Co vy na to?
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1200105
19. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
ivanou xlander má kamarádka-má čtyřkolku a je spokojená jen už ho měla 2x na reklamaci kvůli boudičce u sportáku ale je spokojená, u nás ho chtěl manžel ale já ne protože nesplnoval 2moje požadavky. ale jezdí jich tu u nás celkem dost tak to asi bude oblíbený kočárek :slight_smile:
20. led 2010 ve 02:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.