• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
dobré ranko hlasím se ve stavu kindervajca, dneska tu moc nebudu jedeme do té nemocnice na EEG a pak k našim takže tu budu nejspíš až večer

a holky roztrhněte už některá tu lavinu porodů :grinning: :grinning: fakt už se s tím moc couráme
20. led 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahoj smar!
Tak držím palečky, ať tam Tomovi nic nenajdou. Pak se určitě stav. No a já se prvního místa rozhodně vzdávám. :grinning: Aspoň do konce týdne, pak už je to fuk! Dnes montuju postýlku, tak už budu fakt klidná (no a v pátek nám mají přivézt velké spotřebiče i s ukázkou funkčnosti, tak to musím taky ještě zařídit). :wink:
Jinak teda hlásím stále stav stejný a přidala jsem aktuální bříško. :slight_smile:
20. led 2010 v 09:54  • Odpověz
ivi já bych to první místo brala ale Honzík je jiného názoru takže holt počkám až bude chtít ven :slight_smile: ale o víkendu zase nesmí, to zas hlídání jede lyžovat takže do čtvrtka a pak zas od pondělka :grinning: :grinning: :grinning: už vidím jak mě poslouchá
20. led 2010 v 10:16  • Odpověz
20. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Ivi: krasne brisko - a pekne velikeeeeee :grinning:

Ja jsem pridala novou fotku Natalky . dostala od manzelova kolegy chrastici boticky, tak koukala :grinning:
20. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky tak u nás stav taky nezměněn dneska jdem na prohlídku porodnice tak jsem zvědavá :slight_smile:

Ivi : bříško máš krásný a zdá se mě že už je i dost dole tak snad vydržíte do konce týdne :slight_smile:

Ivanau : ta ses ptala na X.landera já jsem ho taky chtěla, ale potom jsem zjistila jednu zásadní věc že nejde přehazovat rukojet ani korbička u sportáku a to byla jedna s mých hlavních priorit a taky X-lander má nejmenší korbičku na hluboký kočár a hodně lidí říká, že se tam s fasakama ani nevlezou ty děti :slight_smile:
tak pro změnu my máme jednu z největších korbiček a přehazovat nám jde jak rukojet tak i celá korbička :slight_smile: no tak uvidíš ale třeba ti to nebude vadit .

musím vyfotit taky bříško zdá se mi že ho mám nějaké malé :slight_smile: no tak snad mimísek dobře roste :slight_smile:

Smar držím palečky at Vám to dobře dopadne a pak se ohlas :slight_smile:
20. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Čau holky, tak už jsem doma. Dneska už je o hodně líp. Dokonce mě víc bolí páteř a ramena - vystřeluje do krku než břicho po oper.. Tak to se je fajn, dá se to vydržet. Jinak péče byla fakt výborná, skákali kolem nás, nikdo nebyl nepříjemný - akorát jedna uklízečka měla trochu nosánek nahoru a myslela, že je tam nejdůležitější ze všech a dělala furt chytrou. Ale šlo s ní.
Oproti včerejšku a pondělku je mi o moc líp.

No a kde máme nové miminko nějaké??? Vy se s tím téééda flákáte.

Ivanau, myslím, že holky psaly nebo jsem někde četla, že ty x-landery jsou dost poruchový a takový rozviklaný, nestabilní. Že pak úplně cítíš rozdíl, když zkusíš jet s x-landerem a třeba s Jané. Tak nevím, mno raději koukni ještě někde v jiné diskuzi, abys pak nebyla zklamaná.
20. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahoj Zdeni. No mě se zdá celkem malý, no fakt nevím. :sweat_smile:
Teda Natálka se nádherně vyvaleně kouká, ty botičky jsou úžasný. To je fakt super nápad, už jsem je viděla, tak to určitě taky pořídíme (časem).

Ofi myslíš, že je dole? Já teda nevím, vidím se pořád a jak mi každej doma říká, že ho mám dole od začátku, tak to teda vůbec nedokážu poznat.
Ofi a bříško určitě vyfoť. Já tuhle minule na pásech fakt čučela. Týden před tím tam přišla holčina, která byl děsně drobounká, vypadala jak nějaká feťačka, ale třeba ne, jen tak na mě působila. Měla lacláče (hooodně plandali i přes bříško) a pod tím bříško malinkatý, řekla bych tak pátej měsíc. Říkala jsem si, no ještě tam nic nemá a schválně nosí lacláče, aby bylo poznat že je těhotná. No a týden na to vycházela přede mnou z pásů. :confused: Fakt jsem měla nutkání se zeptat sestry, jestli je taky jako devátej měsíc nebo se něco děje a pásy se používají i v jiným případě.

Ajinko, to je super, že jsi doma. Už ten pocit ti určitě pomůže. A to, že tě to míň bolí je taky moc fajn. Uvidíš, že si za chvíli na tu bolest ani nevzpomeneš. :wink: Hlavně aby to bylo to poslední, co si musíš projít a aby už bylo všechno v pořádku.

Mimouš asi žádnej zatím nikde. Baruška se teda neozvala, tar a leni taky ne. Já se smar jsme ještě celé!
20. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Ty brďo Ivanas, ty už máš krásné veliké bříško. To se ti nedivím, že tě bolí záda. A už jsi dopletla ty koše? Hele a myslíš, že je to bezpečný nebo že se ti ty koše nezničí, když jsou hnedka vedle trouby? Mě z ní teda jde hodně horkého vzduchu, když jí otevřu a něco vvyndavám, musím chvíli počkat, jinak bych si opařila ruce i obličej. Máme horkovzdušnou.
Ty seš stejně šikulka. Povlěčení, polštářek,oblečky, koše no prostě paráda. Máš IP.
20. led 2010 v 11:28  • Odpověz
ahoj holky.
Ivi já taky chodila na monitor už ve 29tt, jak jsem ležela v nemocnici a břicho jsem neměla žádný ještě cca ve 34tt když jsem si lehla, tak jsem prostě břicho neměla, asi to bylo tím, že Nikolka byla malinká 43cm a 2200g a já jsem vysoká, tak se to tam nějak srovnalo :grinning: Ale přišla jsem si hrozně, když mi holky v nemocnici říkaly, že mám hrozně malý břicho, bála jsem se o Nikolku, že bude hrozně malinká :pensive: Ještě mi říkali na uz, že má tolik a tolik gramů a jiný holky v tom samém týdnu měli mimčo o hodně těžší, hrůza, měla jsem z toho nervy, že se narodí brzo a ještě, že je menší, než by měla být.
Bříško máš krásný, já takový nikdy neměla :wink:
20. led 2010 v 11:35  • Odpověz
ajka ahoj, myslím na tebe, doma je vždycky líp než v nemocnici, držím palce, aby to bylo už jen lepší a lepší :wink:
zdez natálka je krásná :slight_smile:

Jinak u Inglesiny co mám já taky není přehazovací rukojeť, jen korbička.
20. led 2010 v 11:43  • Odpověz
To jo, Nátálka je krásná, ale Nikolka taky. A jak už pěkně Niky přibrala viď? Ty dvě bradičky předtím neměla.
Všechny máte krásné drobečky.
20. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Ajko to je super že už jsidoma a že tě to mín bolí ted už to bude jen a jen lepší :slight_smile:

Ivi : no mě se zdá že je dole ale zas tak tomu nerozumím možná je fajt že ty jsi ho měla dole vždy :slight_smile:

Simi : mě se zdá že mám taky malé břicho a taky se bojím aby mimčo nebylo moc malé, ale doktor říkal že na tom nezáleží :slight_smile: tak uvidíme :slight_smile:

Taky máme horkovzdušnou a ta pára z toho to je vždy mazec málem jsem si už párkrát opařila obličej :slight_smile:
20. led 2010 v 11:51  • Odpověz
ajka no jo, už je to buřťík, snad nebude mít bradu trojitou :grinning: Zítra jdeme na 3měsíční kontrolu, tak jsem zvědavá :slight_smile: Ale váhu přibližně vím, máme kojeneckou váhu doma, tak má cca 4600g.
20. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Aji no už mám hotovo (máš to v IP), o víkendu přidám foto kompletní kuchyně, pro představu. Teď budu relaxovat jen u pletení nějakých svetříků. Pletu tak průběžně už na další zimu, teď toho mám fakt dost i nakoupeno.
S těma košema fakt nemám strach. Sice jsou vedle trouby, ale trouba je vestavná, takže i mezi koši a troubou je ještě příčka kuchyňské linky. A jsou přelakované lakem, tak by to nemělo nic udělat. Dokonce jednu nechám i u kamen na dřevo. Sice tam teplo bude ale né takové, že by se mohlo něco stát (jako když něco postavíš k radiátoru).

Simi tak to chápu, jak ti asi muselo být. Dokážu si to představit, mít takový strach.
20. led 2010 v 11:59  • Odpověz
tak holky přidala jsem do albíčka moje bříško tak ho zkoukněte a řekněte mi jestli se Vám nezdá malé :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
ivi, já mám taky vestavnou horkovzdušnou troubu a koše hned vedle a v poho :wink:
20. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Simi já si taky myslím :wink:
Ofiku já myslím, že je moc hezký. Fakt nevím, jestli mám psát malé. Velké není, ale jestli je malé nebo normální nedokážu posoudit. Každopádně menší bříška jsou hezčí. :wink:
20. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky..tady se nerodí jak to..:slight_smile:) jinak Ivi bříško máš krásné...nejde o to jaké máš bříško ted ale jak brzo ho budeš mít dole..já třebas po porodu měla břicho vypouklejší jen pár dnů a pak v pohodě a kamarádka co měla o dost menší břicho než já tak je měsíc po porodu a vypadá že je tak ve 4. jinak velikost břicho nevypovídá o velikosti mimča atak.. já zase měla mega břuch a jen 7kg navíc.. a Sofinka se narodila s hezko váhou 3240g.
Jinak my zítra jdeme na KO, jsem zvědavá jak zase vyrostla a kolik vážíme :slight_smile: odhaduju tak 65cm a 5700g :slight_smile: no uvidíme..dostaneme už očkování a pak hurá na naučničky :slight_smile:)
20. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Sari ahoj! To máš naprostou pravdu s tím bříškem. Ale je to zajímavý co? Kam se tá váha ztrácí nebo jak to, že velký bříško tolik neváží?!
Chápu správně, že naušničky? Já myslela, že se mají dávat od 6. měsíce nejlépe. Taky se moc těším, až té naší princezně dáme naušničky. Prý je to teď mnohem lepší než dítě trápit později, teď to tolik nevnímá a není to ani tak "nebezpečné".
20. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj sari, taky zítra máme kontrolu, u nás odhad 55cm a 4700g, je tak koukám, že je to přesně u 1 kg meně a 10 cm :grinning: Očkování u nás neproběhne, může se až od 5kg.
Holky dneska mi Nikča nechce nějak spát, potvůrka :sweat_smile:
20. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
ahoj holky, tak já zatím nerodím :grinning:
20. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ofi, tak žádný obr nejsi. Ale před tím jsi byla hubeňourek, takže máš bříško akorát. A třeba ti ještě vyroste. A když Dr. říká, že na tom nezáleží, tak neměj strach.

Sima - ikdyby měla ty bradičky 3, tak je fuk. Aspoň hezky papá a prospívá, a to je přece moc dobře.

Iví s tou troubou je fajn, že se košům nic nestane. A navíc to vypadá moc pěkně. A úplně nejlepší je - že můžeš říct - tohle jsem si udělala já sama :wink: . Mě teda jde hodně páry ven, když troubu otevřu. Taky máme vestavku, oddělenou. Ale ze začátku jsem se málem opařila, protože jsem na tu páru z té elektrické nebyla zvyklá.
20. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Simi to jsem ani nevěděla to my těch 5kg budeme mít určo :slight_smile:) jako není nějak oplácané to ne.. žádné velké faldy nemá ale trošku jo..ona je dost dlouhá :slight_smile: tak se to asi vyrovná :slight_smile:) my zase máme spurtíka..zase má svou žravou..3. měsíc a je to tu..takže zase pak kolem toho 6.měsíce :slight_smile:) ale sosá jen 7 min a hotovo :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Sary, taky mame spurtika - vyzaduje co hodinu a pul, ale taky tomu moc neda :wink: ted ale chrupka, tak mam cas natankovat :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Zdeni :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Ahojte holky, tak ja taky jeste nerodim. Prave jsem se vratila z prvni kontroly v porodnici. Uz jsem pry na prst otevrena, odhad vahy 2,9 kg a jinak vse v poradku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ivy: mne se taky zda, ze mas brisko dole, ale krasny!
Zdeni: no mala je rozkosna, uplna princeznicka :slight_smile:
Ofi: ty mas brisenko podobny jako ja ve 34 tydnu a vidis nas Arthurek bude mit podle odhadu uplne normalni porodni vahu, takze na velikosti fakt nezalezi :wink:
Aji: hlavne, ze se citis lip. Kdy mas nejakou kontrolu?
20. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj Leni. Tak to je super, že je všechno ok. No když říkáte, že je bříško dole (porovnávali jste i starší fotky?!), tak vám budu věřit, já se víc znám, tak mi to nepřijde.
20. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
ahojky holky tak vcera v poradne vse vporadku malej uz ma 2,80kg takze pekne pribira :slight_smile:
20. led 2010 v 15:33  • Odpověz
holky tak jsme doma, EEG v pohodě až mě překvapil jak byl hodnoučký, slíbila jsem mu za to něco koupit takže asi dostane vodolepky do koupelny :slight_smile: :slight_smile:

aji je super že už jsi doma a že na tebe byli hodní, ted už bude jen dobře

gol to krásně přibírá, šikulka :slight_smile:
20. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.