• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Gol, tak to je moc fajn, že se má malej k světu. :slight_smile:

Smar a dobrý i výsledky, už je víte?
20. led 2010 v 16:29  • Odpověz
ivi výsledky až příští týden, dělají to na oddělení a jen to udělají a dr. si pro to 2x týdně chodí a vyhodnocuje a pak se to dozvíš, ale dr. je tam jen pondělí a pátek a musíš tam osobně tak uvidíme který den to zvládnu. no ale hlavní je že už to máme za sebou, jsem ráda že jsem s ním šla já přece jen ke mě má nejblíž tak byl se mnou nejklidnější a už fakt můžu v klidu rodit, pro výsledky může i tatínek to už není problém :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Smar to je moc fajn. Tak doufám, že tu všechny ještě ty vaše výsledky stihneme. :sweat_smile:
20. led 2010 v 17:07  • Odpověz
ivi já doufám že ne že už bude nějaké mimčo fakt už to nějaké chce
20. led 2010 v 17:23  • Odpověz
tak jsme zptáky z prohlídky porodnice teda musím říct že je to tam docela malé a takové vše průchozí no snad tam nebudu muset být moc dlouho už z toho mám ted hrůzu :frowning2:

Smar tak to je fajn že jste to tak zvládli a určitě výsledky budou v pořádku

Goly : jste šikulky že tak přibíráte :slight_smile:
20. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Holky díky, říkal to dnes i kolega manželovi v práci, že jsou poruchové, prý je lepší V-cross...no tak na to prdím a pak se někde podíváme na různé...příjde mě, že je těch kočárku tolik, že se v tom nevyznám. Přehazovací madlo nevím na co je dobré?? Proti sluníčku nebo čemu?

Jinak dnes triple testy negativní!!! :grinning: , toxoplazmoza taky, tlak v poho a viděla jsem i miminko :grinning: koukaly jsem s Dr. na srdíčko a taky na nás mavalo levou ručičkou.. :grinning: tak se mě ulevilo...dnes jsem měla pocit, že cítím i kopaneček. DR. říkala, že už můžu a že se na to mám začít pomalu soustředit :slight_smile: Další velký ultrazvuk 17.2. v 15hod a 15.30 pediatr vyšetří srdíčko - budem 500Kč připlácet, ale neva.

Ivi krásné bříško..Pomalu by jsme mohly uzavírat sázky na koho to příjde dřív

:grinning:
20. led 2010 v 18:14  • Odpověz
ivanou kočárků je hromada, oni si to chce ujasnit jaké máš požadavky a cenovou hranici. Já měla 2hlavní požadavky a to sporták až do lehu a přehazovací rukojet-vadila mi představa že na malého neuvidím a můžu říct že to fakt dost využívám, někdy se chce dívat ven ale někdy je ufnukaný když na mě nevidí tak se kouká na mě a je spokojený a musím říct že i v létě jsem to fakt využila, prostě jsem otočila malého tak at nesvítí sluníčko a je to (ještě mám jeden kočár na rychlovky busem a když vím že venku nebude spát a tam právě není přehazovací rukojet a v létě nám to dost vadilo, svítilo na něj sluníčko. Sice se to dá vyřešit slunečníkem podle některých ale mi slunečník nevyhovuje-jak jsem se otočila s kočárem už abych natáčela slunečník, pořádně nedržel a Tom ho chtěl pořád shazovat)
20. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Ivi : tak to moc gratuluju k triple testům :slight_smile: je možný žejsi cítila kopaneček- já třeba cítila až někdy ve 22 týdnu

přesně jak říká Smar je to dobré na otočení proti sluníčku a nebo když se chce mimi na tebe dívat nebo ty na něho :slight_smile: na V- cross jsem se taky dívala ty myslím nejsou špatné :slight_smile: my máme JEDO Vedina
20. led 2010 v 18:26  • Odpověz
ivi a ještě jsem si vzpomněla přehazovací rukojet využíveme i když venkou fouká vítr, prostě otočím a k němu do kočárku nefouká. Ted na sourozeneckém kočárku to nemám, bohužel-nechtěla jsem dávat za kočár třeba na půl roku 20 000 takže jsem od toho musela ustoupit ale asi mi to bude chybět
20. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Ahoj holky,

Ivi, super ze testy jsou v pohode.Ja mam zarezervovany kocarek X lander XA 08 - super cena z veletrhu ITEA, hodne jsem se ptala maminek co ho maji a v naproste vetsine byly spokojene.Prodejna ma vlastni servis a v pripade nejakeho problemu zapujci nahradni (jsou to dovozci teto znacky). Prehazovaci madlo ale nema.Na kazdy kocarek majdes + i - :wink:

Ofi, me prohlidka porodnice teprve ceka, 3.2., a jak je? Uz te prcek kope vice? Ja jdu zitra na ukonceni PN a od 22 uz ofiko materska :slight_smile:
20. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Ahoj Oldri mám se dobře jsem taková neohrabaná :slight_smile: je to sranda s tím břichem :slight_smile: jinak mimčo kope jen občas, ale tak určitě několikrát za den a pak to stojí za to :slight_smile: vždy to chci ukázat manželovi a jak přiloží on ruku tak přestane :slight_smile: je to jak naschvál :frowning2:

a jdeš zítra na kontrolu ? a už jsi byla na těch pásech nám dneska v porodnici říkali že se chodí od 36 týdne a jedna kočka co s ním chodím do kurzu tak jse stejně jak já a už na pásech byla tak nevím zeptám se v pátek doktora jdu na kontrolu měla jsem jít až příští týden, ale skočím si tam raději tento týden Oldri IP.
20. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Ivi taky jsem moc ráda, že jsi zase klidnější, to je to nejlepší, co ti kdo může říct. :wink:

Ofi manža malou cítil taky asi jen 3x, když se k tomu zrovna nachomejtl a to se tam jen tak pomlela, že to ani cítit nebylo. Když jsem mu říkala, jak se mi kolikrát ze strany na stranu škube břicho a boulí všude možně, tak čučel jak puk. Bohužel to nikdy nestihne a večer mi skoro usíná, tak ho pak nechci budit. Však si malý užije, ale je to škoda no. :confounded:

Holky, už mám nachystáno, smontováno :slight_smile: ... kukněte do alba! Pod postýlkou je ještě čurbes, taška do porodky, přebalovák a deky do kočárku a vedle ten stoleček tam zůstane jako přebalovací pult. Celkem mi to klaplo, že ho tu mám. Napadlo mě to až dnes. Pod něj dám koš na špinavý prádlo (né na to pokaděný teda :grinning: ) a zdruhé strany postýlky je vysoká úzká skříňka, kde jsem dvě police vyklidila na mimi kosmetiku atd. Takže všechno při ruce.
20. led 2010 v 19:40  • Odpověz
ivanas vse mas paradne nachystane....ted uz jen, aby se Lucince zachtelo na svet. brisko mas teda velike. :dizzy_face: A jsi moc sikovna....jak pletes a sijes. :slight_smile:
smar to je bezva, ze maly vysetreni zvladl....snad budou vysledky co nejlepsi. :dizzy_face:
smar Vycerpala jsi od pojistovny ty 4,5 tisice???
20. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Ofi IP, zitra normalni tehu poradna
Iva - moc pekna postylka :slight_smile: .Nas to ceka pristi tyden.
Pekny zbytek vecera
20. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
ivi super :slight_smile:, Lucinka určitě čekala až ji postavíš postýlku

sluni jo zvládl až jsem čuměla, musel 20minut sedět v klidu. Nene od pojištovny jsem vyčerpala nakonec jen 2500, ten zbytek jsem už prostě neměla na co, myslela jsem že aspon tento rok bych to vyčerpala celé-otec u porodu apod. a podle toho co píšou nemám nárok na nic :frowning2: tak jsem zklamaná
20. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
smar a kde to pisou.......ja jsem nic neobjevila??? Ja byla dnes na pojistovne a taky me dostali...muzu dodat jen paragony do konce roku a pak uz nemam narok na nic.....takze jsem jim 1000Kc nechala. :angry:
20. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ivi : postýlu máš krásně nachystanou :slight_smile: jsi šikula :slight_smile:
taky nás to chystá ještě poprat nějaké věci a taky ji postavíme :slight_smile: no tak vidím, že u Vás je tos tím kopáním asi tak stejné manžel si z toho už dělá srandu že se před ním vždy schovává :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
sluni já nakoupila věci za 2500 a kvůli 1000 tam musím ještě zajít, ale stačí jim to donést do konce ledna. A na stránkách píšou tohle: pokud pojištěnka čerpala program "Manažerka svého mateřství" v roce 2009 v částce přesahující 1500 Kč, v roce 2010 již tento program čerpat nemůže (na sebe ani na dítě) takže mám smůlu. Kdybych to věděla tak jsem si koupila hromadu kosmetiky do zásoby nebo něco, no mám smůlu. Doufala jsem v otce u porodu nebo plavání s malým a houby
20. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
smar jsou to hajzlici....ja jim tam dnes dala paragony za 394Kc a nechala doma paragon za 630Kc za ortop obuv....tak snad mi ho proplati. :confused: Musim tam jeste zajit....ale musim sehnat hlidani, mame pobocku v 1. patre. :angry:
taky bych byvala nakoupila kosmetiku a vycerpala to cele.... :rolling_eyes:
20. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
sluni no jo ted už je to jedno :frowning2: u nás je to taky v 1.patře ale je tam výtah tak dobrý. Já si teda nějakou kosmetiku koupila ale vědět to koupím třeba 3balenní do zásoby, ale ted už je to jedno, holt už mám smůlu
20. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
tu smulu nas ma vic....jsi to odhadla, ze to zkrouhnou. :angry:
20. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
sluni no jo to je jedno tak se nebudem rozčilovat
20. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
smar presne tak.... :wink:
tak kdy uz se tady bude rodit? se nemuzu dockat vasich mimisku!!!!!!! :dizzy_face:
20. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
sluni já se na rození hlásím ale Honzík to nechápe takže musím čekat až bude chtít jít ven :slight_smile: :slight_smile: asi je mu u maminky dobře. Ale dr. jsme zvládli a ted už nic důležitého nemáme takže může ven
20. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím stav 2v1.
Neuvěříte, včera nám chlapi přišli opravovat jedno topení které nám začalo téct a vyměnit tlakovou nádobu a když to spravili začali napouštět celou topnou soustavu tak nám bouchlo druhé, zase vypustili tentokrát to svařili a když napouštěli po 3 tak nám bouchlo další topení o tom jsme nevěděli a vytopilo nám to celý nejmenší pokoj kde byly nastěhovány krabice s věcmi z kuchyně a koupelny, no málem mě odvezli.
Dnes jsem byla u tchánovců protože tady je fakt zima. Zítra se chci vyspat takže bude doma.
V pátek a v sobotu si budeme hrát na škatule škatule hejbejte se abychom byli schopni nějakým způsobem vyměnit celou tomnou soustavu, všechny radiátory. Pokud neporodím o víkendu tak v pondělí už chci nastoupit do porodnice ať mám klid. :slight_smile: Nebo asi budu těhotná dva roky jako slonice :slight_smile:

Smar, je super, že Vám to dopadlo dobře. Určitě budou i výsledky dobré.

Ivanas máš krásné bříško a fakt nízko :slight_smile: postýlka je super. Jsi šikulka.

Golly krásně příbíráte!

Zdeni Natálce to sluší :slight_smile:

Simi a Sari holčičky Vám krásně rostou!!!!!

Ivanau, blahopřeju k negativním testům a všem dobrým výsledkům. Teď už budeš čekat jenom na kopanečky.
20. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
No zajedem na kočárky jak bude čas...jen tak na čumendu, aby byla nějaká představa a nad čím přemýšlet...zatím je čas, ale tak v poklidu omrkávat terén :wink:

Ivi postýlka je moc pěkný a vypadá pevná, taková fajnová :slight_smile:

Jsem dneska tak unavená, že to vidím na postel :sweat_smile:
20. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Krásné ráno! :slight_smile:

Hlásím první miminko!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Psal Lenousek (podotýkám mamina s nejposlednějším termínem z nás tady):
"Ahoj tety. Narodil jsem se 21.1. v 1 hodinu a 10 minut. Jmenuji se Artur. Vážím 2940g a měřím 50cm. Maminka to zvládla bez epiduralu a jsou s tatinkem moc šťastní!"
Další sms psala Léňa tuto:
Šlo to tak rychle, že jsem ani nestihla napsat. O půl 10 večer mi praskla voda a po jedné byl Arturek na světě. Bolí to šíleně, ale stojí to za to!

Tak a já to jdu ještě na hodinku zabalit, zase jsem šla spát po 1 v noci (manžel zase řádil na stavbě do rána).
21. led 2010 v 07:27  • Odpověz
Jinak ještě k té postýlce. Nebyla vůbec drahá, je z netu a polská výroba! Ale vypadá parádně a festovně a monžáž úplně jednoduchoučká.
21. led 2010 v 07:35  • Odpověz
dobré ranko

koukám že máme konečně miminko, JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ a to teda byla rychlost. Leni moc gratulujem a přejem hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile: :slight_smile:

holky tak šup šup už jdem na to taky :slight_smile:, asi večer skočí na manžu třeba to pomůže :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 08:21  • Odpověz
JÉÉÉÉÉÉÉ tak to moc gratuluju :slight_smile: to je krásný že to měla tak rychlé snad to budeme mít všichni tak rychlé jak Lenička :slight_smile: už se těším na fotečku :slight_smile: a hlavně at jsou zdraví :slight_smile:
21. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.