• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
baru na řadě jsi ty tak by jsi mohla :slight_smile: ale upřímně já bych se taky nebránila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: necháme to osudu ale možná tomu dneska trošku pomůžem a dám si teplou vanu a večer asi znásilním manžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Smar já vím že jsem na řadě ale malou nemůžu donutit, manžu asi neznásilním protože on každý večer usíná u televize jen co ji ve 20h zapne, teplou vanu se dávám každý večer a nic tak mi pak řekni co mám dělat. Ale hlenová zátka mi už odchází třetí den.
21. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
baru nemůžeš dělat nic, až malá bude chtít jít tak půjde a nijak ji nedonutíš, já si taky dávala vanu, manža se obětoval na sex s vorvanem :grinning: :grinning: ale nebylo nám to nic platné a Tom se narodil až na termín, až bude chtít půjde ven ale fakt to může být rychlovka-ted nic a večer můžete jet. Mi dr. ve středu řekl že to na porod není-na monitoru vůbec kontrakce, byla jsem úplně zavřená a že budu přenášet a v sobotu v poledne byl na světě
21. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Baru, ja normalne pouzivala v tehu lactacyd pro tehulky, ale po porodu taky jen vodou...on ten nastrih a mydlo by asi nesly moc dokupy.
21. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Zdeničko moc děkuji za radu.

Smar no uvidím, nevím jestli jsi četla jak mi dopadla kontrola v úterý tak to taky na porod nevypadá i když doktorka se ve mě prošťourala tak říkala že to chce uspíšit ale uvidíme. Teď už se člověk opravdu jenom pozoruje a čeká.
21. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
baru jak dopadla kontrola jsem nečetla, aspon myslím ale zas od sebe vím že se to může změnit rychle a že to nic neznamená že to na porod nevypadá
21. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Holky a já si schválně koupila do porodky intim mýdlo. Normálně ho doma taky používám. Takže mi bude asi celkem naprd co?!
Baru aspoň že ti ta zátka odchází, to je další krok. :wink:
Mě teda furt nic, ale taky mám stále 13 dní do termínu.
21. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jo holky a je tu nějaká mamina, která nezažila poslíčky? Nebo to bylo fakt tak slabý, že si ani neuvědomila, že nějací byli? Třeba jen mírné bolení břicha na MS a to fakt jen chviličku. Nebo vůbec nic?!
21. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
ivi u Toma poslíčky vůbec a ted jednou, jinak jen trošku bolení břicha jako při MS a zátka mi u TOma odešla až na sále
21. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
psala mi Mili, asi vytušila, že se něco děje..je prý na horách mám vás moc pozdravovat a ptala se na miminka.. má asi šestý smysl hihi :slight_smile:)
21. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
kamarádce se dneska narodila Esterka..jupíí no vtipné je že na naší svatbě. nebo těsně po ní otěhotněli 3 mě kamarádky :slight_smile:) první rodíla ted, druhá má TP 8.2. a třetí 6.2. a všechny čekají holku :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Sari, mohla by ses Mili zeptat koho tipuje dalšího :slight_smile:
to je super tolik kamarádek kolem
21. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
ČAUVEC HOLKY! :wink:
Gratuluju Lenouškovi k Artíkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , přeju hodně zdravíčka.
21. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ivanas krásně nachystaný to máš :slight_smile: .

Mili je na horách? To jsem ani nezaregistrovala. A kdy odjížděla? S Toníčkem a manžílkem?

Smar napiš mi do IP, jak jste dopadly s Tomíkem na vyšetření, nemůžu dlouho sedět u pc a tak nestíhám dočítat.
21. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
ahoj holky
taky gratuluju lenouskovi k Artikovi :slight_smile:
a dekuju mone, ze mi dala vedet :wink:
21. led 2010 v 15:29  • Odpověz
ahojky, novopečené mamince moc gratuluji a malý ať roste :slight_smile:
jinak moje kontrola v porodce: zase nic nového, hrdlo uzavřené na monitoru vše o.k., takže Mates si asi čeká na termín :grinning:
21. led 2010 v 16:42  • Odpověz
holky já si myslím, že některé z vás to stihnete ve stejný den.. :slight_smile:)
21. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Sari myslíš, že tu budeme rodit ve stejný den? Taky už mě ta myšlenka napadla. Tak jsem teda zvědavá.
21. led 2010 v 17:54  • Odpověz
tak kdo bude další? :grinning:
21. led 2010 v 18:03  • Odpověz
já myslím že Baruška nebo Smar :slight_smile:
21. led 2010 v 18:04  • Odpověz
sar: a já zůstanu na ocet co? :angry: :grinning:
21. led 2010 v 18:05  • Odpověz
sari já se hlásím :slight_smile: klidně jedu hned ted, ale já tipuju že ted pojede barus
21. led 2010 v 18:21  • Odpověz
tak jsem byla zase u zubaře a tentokrát mi " jen plnila ten zub co mi minule vyvrtala a vytahala nervy bolelo to ještě víc než před tím :frowning2: doufám, že do porodu už budu mít pokoj jinak nevím :frowning2: :frowning2:

taky jsem přemýšlela jaké si vzít mýdlo, takže ted už vím děkuji moc :slight_smile:
21. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Holky nechaly by jste si píchnout epidurál????
bavila jsem se se sestřenkou - doktorka-zubařka -a ta říkala ať do toho rozhodně jdu, ale já o tom moc neuvažuju zvažovala jste to některá??
21. led 2010 v 18:43  • Odpověz
ofi: já bych to chtěla zvládnout bez toho :slight_smile: ale nikdy neříkej nikdy že...
21. led 2010 v 18:56  • Odpověz
ofi o epidurálu neuvažuju-u Toma jsem ho neměla a ani jsem o něm neuvažovala a ted taky do toho nejdu
21. led 2010 v 19:01  • Odpověz
No o epidurálu nic moc nevím, proč ho tolik lidí nechce, takže nevím, jak to posoudit. Ale pokud to bude schůdný, tak asi ne.
21. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Jinak já mám dojem, že pojedu fakž až na termín nebo budu přenášet.
21. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Tak jsem doma z kurzu, jsem si zacvičily a bylo to fajn... :slight_smile:

Tak u epiduralu je hlavně blbé, že se píchá k páteři a ta maminka nad sebou nemá takovou kontrolu co se stahů týče...na porod to stáhnou takže tlačení prý funguje normálně...(to nám aspoň říkali ve škole) Myslím, že je fajn zkusit to bez, ale když to jinak nejde a pomůže tak bych to uplně neodsuzovala. Od strýce rodila první i druhá žena S a říkal, že bylo vidět jak moc velká úleva to pro ně byla, když jim to píchli. Kamoška teď měla težkej a dlouhej porod a píchali jí ho za tu dobu dokonce třikrát, už ani ten anezteziolog nechtěl, ale doktor říkal, že to potřebuje...
21. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.