• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ale souhlasím a obdivuju ty, co to zvládnou. Je to určitě jen a jen dobře.
24. led 2010 v 10:26  • Odpověz
ivi zítra protože Tomík je 25.10 tak by se mi líbil Honzík at má datum 25.1 tak uvidíme :slight_smile: :slight_smile: ale počítám že porodím až na termín

mili já taky střídala skleničky a domácí ale po poradě s dr. jsme začínali sklenička-těma prvníma lžičkama a jak už pak jedl ty 3,4druhy zeleniny tak jsem začla vařit doma

koukám že probíráte kojení, známá kojila malého do 2,5let, měl to jako uspávání a bez toho neusnul. Já bych chtěla tak do toho roku pokud to půjde, pak už mi přijde že to dítěti moc nedává a že je to jen o zvyku, že má mamču jako dudlík nebo fakt jako uspávadlo, uklidnovadlo
24. led 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
smar já taky silně uvažuju nad tím začít skleničkami - aby mi to pak chtěl no...nebo jaký důvod ti řekla doktorka? koupila jsem hipp první lžičky mrkev, pak mrkev+brambor, pak mám brokolici, věták a něco se špenátem..myslím krůtí maso..to je až na dýl. jinak na kojení mám stejný názor. podle mě je to pak už holá závislost...a o to fakt nestojím. takže si myslím, že je dobrý dítě odstavit dřív, než si to vlastně uvědomí :wink:
24. led 2010 v 11:43  • Odpověz
mili dr. ze začátku doporučuje skleničky že jsou víc hlídáné a že tam není tolik dusičnanů jak v kupované zelenině, říkal že pokud člověk nemá možnost vlastní zeleniny tak že je ze začátku spíš pro ty skleničky, já dávala ty první lžičky od hami-to je mrkev, květák a brokolice a jak si zvyknul na tohle tak jsem začla vařit i doma :slight_smile:, tohle doma ale kupovala jsem třeba to co doma nemám-skleničku s jehněčím masem apod., nechtěla jsem jen skleničky aby mi to pak jedl protože mám známou která jela jen na skleničkách a malá má 18měsíců a pořád domácí nechce a je na skleničkách. Takže fakt jsem střídala domácí a kupované a nebo jsem to dělala tak že jsem míchala-normálně jsem koupila tu malou skleničku a doma si uvařila brambor a nějakou zelinku (mrkev, brokolici,květák) a smíchala a bylo to ale to spíš jak už si na příkrmy zvyknul a ta malá sklenička už na 2dny vystačila a můžu říct že s příkrmy nemáme problém a jí vše (jediné co nejí je dušená mrkev-mrkev v polívce nebo jak je tam jiná zelenina sní v pohodě ale dušenou ne a pak řepu) ale zas se přiznám že dodneška má občas skleničku-strašně mu jedou tak nevím proč mu ji občas nedopřát-může se utlouct po bolonských špagetách a ted jsem mu koupila ty nové od hippu-jsou pro děti od 1-3let a jsou to těstoviny a to mu taky jede ale to má občas třeba když nestíhám nebo se přiznám že se mi nechce. Kolem roka začal jít s námi takže jí co my ale zas třeba smažené mu nedávám, uzeniny ještě taky ne :slight_smile: a jednoznačně u nás vede vše kde jsou rajčata :slight_smile: to mu jede hodně
24. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím stav 2v1.
Mili je super že jste si hory užili.
24. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
sluni je to super že ti děti dělají jenom radost :slight_smile:
24. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
Tak jsem přidala pár fotek..a je plné album - od půl roku založím nové :wink:
24. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Mili koukala jsem na fotečky, malej je kouzelnej a na některých fotkách celej ty (se mě zdá :slight_smile: ) moc hezoučkej...jsem se zakoukala jak čtou s tátou :dizzy_face: taky se těším až budu mimi fotit s tatínkem je to roztomiloučký, velikej chlap a prďolka :slight_smile:
24. led 2010 v 17:05  • Odpověz
holky mám dotaz na ty co jste už dělali nebo budete dělat klukům dětský pokoj, co jste tam dávali za nábytek, v jakých barvách ho máte? nám ho asi bude dělat známý na zakázku a bude nám dělat návrhy tak nad tím už začínám přemýšlet ale nevím co jim tam dát, zas bude to pro batole-Tom a asi 5měsíční mimčo, budem ho dělat už pro oba dva ale uvidíme kdy tam Honzík půjde ale nevím co dát na zem, jakou skřín nebo tak tak hledám inspiraci :slight_smile:, zatím mám asi vybranou barvu
24. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky,

hlasim navrat z vikendu u rodicu, mela jsem se jako v bavlnce :wink: .Ten presun me ale dost zmohl, takze ted se jdu nacpat a odpocivat.

Mili bezva, ze vam ty hory vysly podle predstav, taky se tesim az budeme moct s prckem neco podnikat.

Ofi, jak rikal Jara Cimrman - Zuby pohroma huby...a u tebe to teda plati na 100%. Me ty dasne prestaly zlobit, ale uz druhy den me brni prava ruka a po ranu mam dlane jak kdyby mi je nekdo prifoukl, jsou hrozne citlive. Snubak uz jsem musela sundat :frowning2: .

Smar, my zatim budeme mit prcka v loznici, tak do 1 roku nez propojime nas byt 2+kk s vedlejsim2+1( ktery potrebuje stavebni upravy).Objednala jsem postylku a komodu v prirodni barve od MIBB(mam to v albicku), hodlam to doladit barevnymi doplnky.Ale vim ze delaji i barevna provedeni - inspiraci najdes na detskydesign, kompletni pokojicky.

Baru, zajimavy sen, uvidis jaka bude realita :grinning:.
24. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Ahojky kočky :slight_smile:
tak jsme zpět z krásného víkendu na chalupě u tchánovců byla tam naprostá pohoda :slight_smile: sice zima ale u kamen bylo dobre a kdyz jsme šli na proscházku tak jsem se pořádně oblekla a bylo nám bezvadně :slight_smile:

Děkuji za podporu zuby už jsou lepší jen na té straně nekoušu tak snad už budu mít pokoj ještě měsíc to musí vydržet.

Oldri : to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mynžel zítra bude dělat přebalovák na komodu tak jsem zvědá jak to bude vypadat, ale už se docela těším :slight_smile: pak to nafotím.
Oldri a budete už skládat postýlku ??
Mili to je super že jste si to užili :slight_smile: na horách je krásně :slight_smile:

jdu Vás ještě dočíst :slight_smile:
24. led 2010 v 19:08  • Odpověz
Ahoj Ofi, uz jsem si myslela, ze tu jsem sama :slight_smile: .Manzilek cte hodne napinavou knizku, tak mam cas na pokec :wink: .Postylku jeste nemame, chteli nam ji privezt tenhle vikend, ale to jsme jeli za nasima, takze se mi maji v po ozvat, kdy maji dalsi rozvozni a montazni den.Zitra budu vyklizet nocni stolek, musi pryc kvuli mistu a taky se tesim na ten balicek s kosmetikou a barevnyma plinkama :slight_smile: .
Na ten prebalovak jsem zvedava...A jak se jinak dari?
24. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Oldri už jsme v 35 týdnu toto letí :slight_smile:
jinak se mám dobře jen už mě trošku všechno bolí někdy mě bolí břicho, záda a taky se mě už špatně sedí i leží i jí máš to taky tak ?
bolí tě něco a nebo jsi v pohodě ? a kolik jsi přibrala ? já mám tedka asi 12 kilo od své váhy :slight_smile: ale poslední dobou se mi zdá že už tolik nejím
jo a taky mě pálí žáha, ale to asi každou :slight_smile:

tak to bude prima až Vám to všechno přivezou :slight_smile:
24. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
old no my se budem stěhovat tak v červenci a to bude mít TOm už rok a půl takže myslím že už by do vlastního pokoje fakt mohl a když už ho bude dělat tak tak at je pro oba kluky ale uvidíme kdy tam Honzík půjde. Dík za ty stránky něco mi tam padlo do oka tak třeba využijem :slight_smile: ale už mám asi vybranou barvu pokojíčku a nějakou představu o něm
24. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile: Jdu vás jen v rychlosti pozdravit a kouknout, jestli je na světě nějaké další mimčo..
Ještě mi zbývá jedna zkouška - ta nejhorší - statistika.. :frowning2:
Přidala jsem pár foteček Terezky, nestíhám je zmenšovat, tak můžete kouknout..
Papa a brou noc bez pláče :slight_smile:
24. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Reny : moc Vám to sluší hlavně tam jak jste všichni tři :slight_smile: a Terezka je malá princeznička :slight_smile:
24. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
ahoj kocky, tak my jsme se v nedeli odpoledne vratili z porodnice. Arthurek v porodnici porad spinkal a budil se jen na papani. Co jsme prijeli domu, porad place a usne v jen v naruci. Asi ho boli pupik, chudacek :frowning2: Vytvorila jsem nove albicko, tak se na ten nas poklad mrknete.
25. led 2010 ve 02:34  • Odpověz
Ahoj holky, je něco nového nějaké mimčo ?

lenousek, Arthurek je krásný :slight_smile: neboj bude plakat méně, jen to chce vydržeeet :grinning:
My tady včera měli kamarády, bylo to super, připravila jsem nějaké dobroty a konečně jsem si mohla i s někým pokecat ne jenom šišlat :grinning:
25. led 2010 v 07:36  • Odpověz
Reny Terezka je krásná a krásně roste :wink: Na zk držím palce, musí to být náročné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tím kojením mám podobný názor, jednou jsme s manžou viděli, jak ženská kojila asi 5letý dítě na koupálku a potom mu dala hranolky, úplně se mi zvedal žaludek, bylo to úchylný.
Mili jdu si prohlídnout tvoje fotky :wink:
25. led 2010 v 07:40  • Odpověz
dobré ranko hlásím se ve stavu kindervajca :slight_smile: :slight_smile:. my snad stihne ve čtvrtek i to focení pod vodou :slight_smile: :slight_smile:

lenousek gratuluju k malému, Arthurek je krásný :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 07:57  • Odpověz
Mili, nejvíc se mi líbí ta, jak je tam Toník s knížkou :slight_smile: Ono už mu bude fakt půl roku, to je neuvěřitelný :sweat_smile:
25. led 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahoj holky..koukám žádné miminko... Reny, Simi..holky vám hezky rostou..jsou to kočky :slight_smile:)
Leni Arthurek je krásný... takové miminečko na muchlování :slight_smile:)
25. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahojky holky, taky hlásím stav kinder vajco :slight_smile:
Noc klidná, ještě vydržím dnešní den a zítra se musím hlásit do porodnice. Holky máte to fajn, že jste rodily před termínem teď už to je fakt na palici.

Lenousku, Arturek je krásný, sluší Vám to. Jak píšeou holky s pláčem je třeba vydržet.

Reny, fotečky jsou krásné, i manžel včera koukal se mnou a říkal, že vám to moc sluší. Držím pesti na poslední zkoušku. Jsi šikulka to zvládneš.

Simi, když přijdou přátelé a můžeš si s někým pokecat je to fajn, taková odstavená od všeho jsem si připadala už na nemocenské když za mnou nikdo nepřišel a teď s mimičem to bude asi podobné ale to už nebudu mít myšlenky na to myslet. Zabavíme se jinak.

Mili, Toník už je velký chlapák. Hlavně s tou knížkou ta fotka je super.
25. led 2010 v 08:33  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
téda Arturek je krasavec :slight_smile: moc Vám to sluší hlavně to zvládněte já už z toho mám hrůzu jak to všechno zvládnu :frowning2:

Mili : Fotky máte krásný a Toník to je až neuvěřitelný jaký je to už šikovný chlapák :slight_smile:

Barus : nedivím se ti i já už pocituju že je to dost náročné a to mám před sebou ještě aspon 3 týdny :slight_smile:

u nás - 13 pěkná kosa :frowning2:
25. led 2010 v 08:56  • Odpověz
ofi u nás zatím -19 to fakt nejdem ven
25. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Smar téda tak to je ještě víc jak u nás :frowning2: brrrrr to fakt raději nechodte ven.
25. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Krásné ráno! :slight_smile:
Tak u mě taky žádná změna. A to jsem celou neděli od oběda až do 7 večer uklízela na stavbě a pak s manželem lepila stropy. Sotva jsem pak chodila, protože jsem celej den stála na nohách, chodila sem a tam s koštětem, případně zohnutá či klečela na zemi s hadrem. No malá je asi nezmar, protože se fakt obávám, že snad budeme přenášet. Ráda bych příští pondělí byla už v porodnici, tak na tom o víkendu jemně zapracuju!

Leničko ahoj! Zrovna včera jsem ti chtěla napsat, co a jak, jak tu na tebe myslíme. Ale byl oběd, tak jsem nechtěla a pak jsem byla na té stavbě a doma byla až skoro v 8 večer a to jsem už psát nechtěla. Tak držím palečky, ať se malej co nejrychleji sklidní, je krásnej! :slight_smile:

Reny Terezka je teda taky úžasná! Má takový papulky kulatý. :slight_smile:

Baruško dnes máš termín co? A jak je to s tou porodnicí? To je tak jen u vás nebo všude? Jakože nastupuješ a budou tě sledovat nebo tam budeš dojíždět? Já vůbec nevím, jak to chodí, když se přenáší. Už z toho mám teda taky obavu, i když já na to mám stále ještě 9 dní.
25. led 2010 v 09:26  • Odpověz
HOLKY : psala mi Oldriska ze ji v 1 hodinu v noci praskla voda a že je tedka už v nemocnici že nemá žádné kontrakce, ale dávají jí 24 hodin a potom budou vyvolávat

TAKŽE DALŠÍ MIMČO NA CESTĚ

TEDA MAZEC ona má stejná termín jako já :frowning2: snad to bude mít dobré A MOC VÁS VŠECHNY POZDRAVUJE :slight_smile:
25. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahoj Ivi, termín sice mám ale vůbec to nevypadá že by malá chtěla ven, už máme v baráčku teplo teď přijeli chlapíci montovat kuchyni tak jsem ráda, moc se těším.
Minulý týden mi doktorka řekla že když neporodím tak se mám dnes už hlásit na kontroly v porodnici, dnes není čas tam jet takže tam jedeme zítra, snad si mě tam nenechají a budu tam jenom dojíždět asi každý den na monitor. Takhle je to myslím všude.
25. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Teda ofi, to je celkem brzo!!! Snad budou v pořádku! Ale určitě jo, pár dní si poleží v inkubátoru a určitě ji pustí brzy domů. Takže na ni musíme všechny myslet a držet palce! Doufám, že se brzy ozve, jak to vypadá.
25. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.