• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Baru tak to jo, to tak myslím je. Proto doufám, že přenášet nebudu nebo se pokusím pro to něco udělat. Mám to 30km... ach jo.

Teda to je super, že budeš mít kuchyň! Pak se moc těším na foto! :wink:
25. led 2010 v 09:40  • Odpověz
To je mazec tak snad to bude mít co nejdříve za sebou. A mimíska u sebe. Budu na ní myslet.

Holky to je tak depresivní, další mamča mě předběhla, moc jí to přeju ale já snad budu těhotná fakt ty dva roky jako slonice.
25. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Ivi: no má termín 3.3. takže víc jak měsíc tak my snad ještě vydržíme :slight_smile: takže dneska budu prát a chystat at to mám raději vše nachystané. Manžílek ted vyrábí přebalovák tak jsem zvědavá jak to dopadne :slight_smile:

Barus snad to budeš mít rychle za sebou a kuchyn bude super taky se těším na fotky :slight_smile:
25. led 2010 v 09:43  • Odpověz
aaaaaaaaaaaaa tady se předbíhá :angry: :angry: :angry: to se nedělá, za chvíli nás všechny předběhnete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky nestrašte s přenášením já nevím jak bych to dělala s Tomem, já potřebuju do pátku do rána bud at se porod rozjede nebo porodit
25. led 2010 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky, tak já stále taky 2v1
25. led 2010 v 10:16  • Odpověz
holky před 15měsíci jsem ted byla na porodním sále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 10:18  • Odpověz
teda SMar to by byla sranda kdyby se Honzíkovi zachtělo dnes na svět :slight_smile: :slight_smile: to by jste měli krásné data obou kluků :slight_smile:
25. led 2010 v 10:32  • Odpověz
ofi já doufala že porodím dneska, líbilo by se mi to ale nějak tomu už nevěřím :frowning2: ale pořád ho přemlouvám at už jde za maminkou že by měl podobné datum, Tom 25.10 a Honzík 25.1 ale asi to tak nebude, na porod nic nevypadá a i kdyby se to třeba večer rozjelo nebudu mít štěstí na rychlý porod

ještě hodku a půl a je na světě :slight_smile:
25. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky, Arthurek spinka, tak vyuzivam chvilky. Ja vim, ze s placem proste jen musime vydrzet. Ale je to hrozny, kdyz clovek nevi jak mu pomoct. On je tak malicky a bezbranny...
Na Oldrisku moc myslim. Az budu mit vic casu, napisu vam prubeh meho porodu. Zatim se opatrujte.
25. led 2010 v 10:39  • Odpověz
ahojte no tak na ofinku mooooooc myslim hlavne nech su zdravucky
a vam holky uz zelam porod
:slight_smile: :slight_smile:
ofi-my musime este vydrzat :slight_smile:
25. led 2010 v 10:40  • Odpověz
takže teď je "pořadí" - baru, já, smar a ivanas, doufám, že jsem nikoho neopomněla.... takže žádné předbíhání a pěkně popořadě, takže Baru šup ať můžu jít já :grinning:
25. led 2010 v 10:46  • Odpověz
tar ahoj! takže šup šup, já chci rodit prvního! :sweat_smile: na dva dny dřív snad právo mám ne?! :wink:
25. led 2010 v 10:49  • Odpověz
jejda..nakouknu a další miminko na světě a koukám zase předbíhačka :slight_smile: Oldří držíme palce, at se to pak rozjede rychle... a at jste brzo spolu :slight_smile:) hodně sil..
Ofi jj koukejte hezky vydržet do 38. týdne :slight_smile:)
Smar, já se tě vlastně chtěla už dávno zeptat, ale je mi to jakové blbé ale docela brzo jste se rozhodli o mimíska druhého..co vás k tomu vedlo..víš jako druhé chci ale ted si to tak nějak nedokážu představit..jem ráda, že to tak nějak funguje..jeslti mi rozumíš :slight_smile:)
25. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Tar ty mě bavíš moc ráda bych už šla abys mohla jít i ty jenže te malé princezně se nechce, dnes ještě vydržíme, večer s manžou trošku prošťouchneme cestičku - konečně !!! A zítra uvidím co mi v porodnici řeknou.
Akorát jsem zjistila že moje doktorka tento týden nemá vůbec službu tak mi asi nikdo na prosbu porod nevyvolá a budu muset čekat třeba i do příštího týdne, ta představa je však strašná.
25. led 2010 v 10:53  • Odpověz
budete postýlku pro malé povlíkat sami, nebo zaúkolujete někoho než přijedete z porodky? já bych si to ráda nachystala sama, ale zase si říkám, ať se na to zbytečně nepráší
baru: já jdu ve čtvrtek na kontrolu do porodky, tak se chci zeptat, jak dlouho tak nechávají přenášet... tak uvidím co mi řeknou.
25. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Baru já myslela, že dnes se už ani na prosbu porod nevyvolává, že to nechávají fakt na přírodě a pak když už se přenáší dýl nebo se chýlí k hranici přenášení 14 dnů, tak pak teprve (nebo dle velikosti mimi, když hrozý, že bude moc velký po přenášení). Pokud to vyvolání jde, tak je to paráda! To bych si taky nechala líbit.
25. led 2010 v 11:05  • Odpověz
my cestičku proštoucháváme každý den ale Honzík se drží jak klíště :grinning: :grinning: :grinning:

tar já mám postýlku povlečenou asi 14dní
25. led 2010 v 11:05  • Odpověz
tar já si to právě taky chtěla nachystat sama, tak jsem to minulý týden udělala. mamka měla taky řeči o prášení, ale když to vezmeš logicky, peřinky tam budou s mimískem taky pořád a taky se na všechno bude prášit stejně tak, jako by se prášilo teď. A přecijen nebudeš to tam mít měsíc před, ale pár dní. :wink: nebála bych se toho, nehledě na to, že většina už to měla dlouho dopředu nachystaný. tak si to užij a nachystej sama. :wink:
25. led 2010 v 11:06  • Odpověz
smar taky začneme, přenášení se fakt bojím kvůli velikosti Lucinky.
25. led 2010 v 11:07  • Odpověz
ivi já taky budu o vyvolání prosit pokud se nenarodí v neděli tak hned příští týden se budu snažit dovolit, nedokážu si představit jezdit co 2dny nebo dokonce každý den autobusem a tramvají přes hodinu a půl s Tomem a nevím co tam s ním, v kočáru by mi nevydržel, jak bych byla na monitoru řval by. Já doufám že se to fakt u mě rozjede ale nevím co dělat, sexu a teplé vaně Honzík odolává
Sari no doufám, že ještě vydržím :slight_smile: Oldriška ale měla trošku zkrácený čípek a byla i na nemocenské tak možná proto se to tak uspíšilo.

Leni : jsem zvědavá na popis porodu taky jsi to měla rychlé :slight_smile:

Moni: musíme vydržet a jak ti je ? a už máš všechno nachystané ??

Ivi : prvního by bylo krásné datum :slight_smile:
tak super, tak dneska nebo zítra postýlku nachystám :slight_smile: třeba se pak na to bude chtít Mates jít podívat :grinning:
25. led 2010 v 11:15  • Odpověz
tar :grinning:

smar v tvém případě bych se divila doktorům, kdyby ti nepomohli. ty to máš z nás nejsložitější. Věřím, že vás všechny trápit nenechají.
25. led 2010 v 11:25  • Odpověz
ivi uvidíme, já myslím že dr. je celkem jedno zda mám doma nebo nemám doma malé dítě. no ale fakt z mého hlediska by bylo vyvolání po domluvě nej řešení-manža by v poho nahlásil v práci že nepřijde a hned si vzal volno, moji rodiče by si taky mohli vzít v práci volno a bylo by to bez nervů
25. led 2010 v 11:28  • Odpověz
malý usnul tak to jdu zabalit taky :grinning: :grinning: :grinning:, dnešní noc stála totiž za houby
25. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Smar : dobrou :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 11:36  • Odpověz
ofi-no uz je to horsi jak idem do mesta ledva pridem naspet tak mna vsetko boli a vzdy mna zacne boliet podbrisek jak ms ked dlhsie chodim no ale lepsie to uz urcite nebude :grinning:
no mi mame uz asi skoro vsetko len niake drobnosti ked tak a postilku potom povlecem a ty si ako na tom?
25. led 2010 v 11:53  • Odpověz
tak já jsem si konečně nachystané věci do porodky dala do tašky, no je to sice pozdě, ale přeci :sweat_smile:
25. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Čauvejc :wink: :wink: ,

koukám tady se někdo snaží vystrnadit mimoušky z teplíčka :grinning: . No holky, fuj, vy jste teda macešky :grinning: . Ještě, že se prďouškové nedají :grinning: , mají totiž rozum. Komu by se chtělo do té zimy, kde ho každý fotí a otravuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
25. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Moni : tak to mám asi tak stejně taky mě bolívá podbřišek jako na ms a taky mě hodně bolí záda a kostrč a připadám si při převalování nebo při přemístění jako slonice :slight_smile: no ale bude asi ještě hůř :slight_smile:
dneska peru další věci pro mimi a manžel dělá přebalovák a myslím taky budeme mít skoro všechno.
25. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.