• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj Oldri :slight_smile: to je fajn že jsem tě tu zastihla :slight_smile:
jo jo záda bolí spíše z práce :frowning2:
koupili jsem komodu, na které bude přebalovací pultík, který musí teda ještě manžílek udělat :slight_smile: a taky jsme koupili postýlku, vaničku a už máme i první plínky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: měli je v akci tak jsme je vzali
a co už máte vy ?
2. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Ofi ja jsem taky rada ze jsem se te dockala :slight_smile:
My mame zamluveny kocarek - zaplacenou zalohu a docela dost oblecku,bodycek,ponozek a cepicek.Kupovala jsem to v akcich po kousku a dost jsem take dostaloa od rodicu,babicek a kamaradek.Postylku budeme objednavat na konci prosince a k tomu i komodu s prebalovakem.Plinku nemam jeste ani jednu, dneska jswem koukala do diskusi o latkovkach...
2. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
ofi takže super nákupy :slight_smile:, já bych i na dárky věděla co kupovat, jen penízky navíc mít :slight_smile: :slight_smile:

holky psala jsem Ježíškovi (manžovi přes internet) tak psal i on a dneska mi to došlo a napsal tohle:
Mily Jezišku, ja letos moc zlobil a proto si nic nezasloužim,ale moc bych si pral at mame zdrave deti Honzik se teprv narodi,...ale potesi mne maličkosti a hlavně aby mně ma manželka pořad milovala a ja abzch jim mohl dat vše aby byli štastni,moc dekuji ježišku.
---
Pokud mu můžeš něco z toho pořídit, tak neváhej a udělej mu radost

fakt vím co mu pořídit :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
jinak vetsinu mam nafocenou, ted to jenom stahnout...Tvoje ulovky jsou take moc pekne :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Smar: ale je to od něho krásný :slight_smile: ale asi ti nedal žádnou nápovědu co ?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co by jsi měla nápady pro rodiče a tak dál :slight_smile:

Oldri :a jaký máte ten kočárek X- lander ? no my jsme se taky už na kočárky dívali, ale zatím jsme to ještě neobjednávali. Myslím stačí po novém roce říkali že to bude trvat 3-4 týdny :slight_smile:
na látkovky že by jsi najela na ně ? nevím zatím jsem o tom neuvažovala, ale asi zůstanu u klasiky papírovek, ale ještě si o tom pročtu :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Smar,tak to je krasny :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Oldri tak jak budeš mít čas tak to sem hod :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Ofi mame Xlander XA2008 za veletrzni cenu,oranzovy.
Latkovky urcite zkusit chci,alespon na doma, uvazuju o Bambino mio, maji cely system i s vrchni separacni plenou co se da splachnout do wc...
2. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ofi a jaky kocar jste si vyhledli vy?
2. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
no my jsme si vyhlédly asi V-cross --
o Xlanderu jsme taky uvažovali, ale vadí mě že ten sporťák nelze otočit na druhou stranu. Že vlastě můžeš mít dítě jen na jednu stranu no mě vadilo. Ještě nejsme rozhodnutí, ale V-cross se nám docela líbí. No jsou všechny dost podobné.
2. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
ofi jo krásné to je :slight_smile: ale moc mi neporadil, no ale vím že chce hru Ubongo-už je na cestě k nám :slight_smile: a asi dostane http://www.darujsen.cz/jizda-segway-praha-brno-ostrava-cesky-krumlov-p-624.html vím že by na to chtěl jít :slight_smile:

ofi komu potřebuješ dárky kromě rodičů? my ted rodičům budem dávat fotoknihu + fotokalendář (o ten si řekl tatka že ho chce do kanceláře do práce) a to je vše, vím že za víc dárků by nadšeni nebyli že ví zas tolik peněz navíc není. Ale jinak vím že by chtěli polštář, pak mají rádi dřevěné doplnky tak něco ze dřeva, předplatné časopisu, tatkovi nějaký ten adrenalinový dárek on na to je :slight_smile: na narozky dostal skákací boty ale ještě na to nebyl až na jaře nebo v létě, oběma masáže :slight_smile: je jich hromada druhů, pivní lázně :slight_smile:, nějaký wellnes víkend :slight_smile:. c
2. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Kazdy ma sve pozadavky, me to zas tak neva.V-cross vypada moc take dobre.Ofi myslim ze uz toho mas za dnesek dost a jeste te ceka prace,takze si pekne odpocin...Ja jdu jeste zlikvidovat nadobi a pak spat.Pa.
2. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
sarónko jasne napis mi do IP navrh na pomstu..... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
cele dopol so dopisuji a telefonuji s PPL a s tou firmou, co mi balik poslala.......je to zacarovany kruh jedne hazi vinu na druheho, ale stejne na to dojedu ja a penize uz neuvidim. :cry:
2. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Smar . máš dobré nápady :slight_smile: něco z toho použiju spíše rodičům a taky manželovi ten si přeje nějaké nářadí a potom něco musím vymyslet jako překvapení a to nevím my moc na takové sporty nejsme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
fotoknihu jsme dávali minulý rok je to velice hezký dárek
2. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Oldri jo jo jdu si lehnout a asi usnu :slight_smile: tak pááá a dobrou
2. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Teda Smar, vy jste teda akcni rodina, skakaci boty pro tatku, to by u nas neproslo :grinning: .Ty masaze a welness ale maji uspech vzdy...Tak pekny zbytek vecera.
2. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
ofi u nás bude překvápko asi to sagwey či jak se to píše ale trošku uvažuju ještě o pivních lázních tak nevím :slight_smile: :slight_smile: ještě uvidím, jinak mám pro manžu společenskou hru Ubongo-tu vím že chce, někde ji viděl a dost o ni mluví a my i často spolu něco hrajem jak malý usne :slight_smile: a pak mám pro něj autodráhu z KIK-takovou obyč, není na ovládání jen auto se natáhne jakoby na setrvačník a dá na ni ale u známých si s ní hodně vyhraje a říkal že by ji chtěl :slight_smile: + jedno z toho co jsem psala a to stačí :slight_smile:, možná ještě nějaký ten měkkouš-trenky nebo kosmetiku ale to uvidím, to jsou stejně věci co se kupují když je třeba tak nevím a zas na vánoce by měl dostat co si přeje pokud to jde :slight_smile:. No upřímně chci mu udělat hlavně radost, s rodiči nic moc vánoce neměl :frowning2: :frowning2:

co má manža rád? nemusí být sport je tam toho víc, koukni tady třeba ti něco do oka padne mě toho padlo do oka dost http://www.darujsen.cz/
2. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
old skákací boty dostal od sousedů ale on takový je, na 50 zas dostal let větronem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale zas mamce bych to nekoupila, ta na takové věci není
2. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
cau holky koukám, že řešíte Vánoce - já mám pro manžu: šálu a rukavice, parfém Armani, knížku, CD a ještě chci koupit dřevěné korálky na krk a kožný diář s vyměnitelným vnitřkem. A jelikož byl letos opravdu hodný, tak ještě asi tričko nebo mikinu :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
mili teda ty jses rozsoupla......to bude mit manza radost. :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
sluni a ty už jsi jim ty další 2.000,- zaplatila? stejně moc nechápu, jak to ten řidič udělal...?
2. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
sluni bude - letos jsem měla hodně nápadů, tak jsem i ráda :dizzy_face: A všechno tak nějak chce nebo o tom mluvil. Tuší jenom parém, protože mu dochází a pořád říká, že píše ježškovi o nový :grinning: :grinning: Ale neví jaký..KOupila jsem mu ARMANIHO - moje obíbená vůně. Sna dmu bude sedět :wink: Co máš pro manžu Ty?
2. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
mili ja musela. ta firma mi jinak hrozila exekuci. :confounded:
ten ridic mel v papirech vedeny balik jako nedobirkovy, tedy bez castky, ale na tom baliku byla etiketa s 2020,-Kc a ja mu je dala a nezkontrolovala si, co podepisuji-jsem blba a mela jsem chtit stvrzenku. :angry:
jee, mili Armani-ten nadherne voni. :dizzy_face: to te bude manza pritahovat jeste vic. :dizzy_face:
ja mam zatim jen mikinu....musim taky jeste neco vymyslet. Ja od manzi dosanun notase. :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
sluni tak to taky dostaneš super dáreček!! :wink: Jo, jsem zvědavá, co na Armaniho řekne - koupila jsem klasiku ACQUA... Jakou jsi koupila mikinu a kde?? Manžovi dost sluší věci z CA...
2. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
mikcu jsem koupila ve Sladkovskeho v HISu....modra s napisem na rozepinani. Ted mu takove mikiny moc slusi.
je ACQUA-to voni paradne.....hmmm, ze bych do ni sla taky.... :wink:

jojo, dostanu......preji si ho uz dlouho a hlavne budu moc byt pripojena cely den dole v obyvaku. :wink:
2. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
sluni já ji objednavala na www.elnino.cz Mrkni tam, mají super ceny a doprava a poštovné je zdrama! Koupila jsem 50ml za 970 myslím..
2. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
mili diky za typ

pujdu do hajan. dobrou noc vsem a miminka at moc nezlobi
2. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
dobrou sluni :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Čau mamušky a těhušky.

Sluni to je nějaká blbost s tím PPL - řidič ti přece nemá vydat žádnou zásilku, která je na dobírku, aniž bys jí zaplatila - jinak by to musel zaplatit sám. Tudíž - kdo by ti asi vydal balík a nechal podepsat převzetí bez peněz???! To že to převezmeš a podepíšeš znamená, žes zaplatila! To si teda nenech líbit 2 tisíce nejsou 2 koruny.
Klidně zavolej do té PPL - zjisti, která to je a stěžuj si, ať ti dají jméno řidiče a zavolej vedení PPL, co udělal. Na PPL se dá dovolat na dispečink, kde ti jméno řeknou - kdo, kdy jezdil a kam. Evidence té zásilky by měla být také uvedena u tvé objednávky - asi teda na netu.

Hnus co si ty lidí dovolí, a kdoví kolik lidí už takhle okradl! Zmetek :angry: .
2. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj holky.. nějaké zprávy od Radu?? už by ji dnes mohly pustit že..
smar doporučuju více googlovat.a seženš to napřímo od dodavatelů..já takhle kupovala paragliding a ušetřila jsem 800kč..koupila jsem to přímo od letiště..
3. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.