• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ofi-ja mam este jeden kos na zehleni :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je tu tak hnusne a ja mam ist do mesta :stuck_out_tongue_closed_eyes: prsi jak blbe aspon ze nieje zima asi tak 10 stupnov
25. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Tar tý brďo, takhle pozdě chystat tašku do porodky? To je teda odvaha :wink: .

Mona :slight_smile: a jak to, že chodíš? Proč tě manža nevozí na saních? :grinning:
25. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
aji-lebo tu nieje ziadny sneh :frowning2:
25. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
ajkaa: já jsem to všechno už měla nachystané na jednom místě teď už jsem to dala jen do tašky :grinning:
25. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Tar ahááá, jak fikané :grinning: .

Mona a sakra, s tím jsem nepočítala. Tak to je blbý. :grinning: . A nemrač se :wink: . U nás je sníh, led i mráz :angry: , no na plavky to ještě není.
25. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
tu sme mali sneh asi 2 dni a uz mi volali zo slovenska ci sme v poriadku ze hlasia ake kalamity ze sa nechodi do prace a do skoly a to tu bolo mozno 5cm snehu no smiala som sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
No však, kalamita je různá že? :grinning: A proč pořád chodíš do města? Musíš?? Abys nenastydla víš, v tom dešti, nic moc :frowning2: .
25. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Mona IP.
25. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
aji-musim dnes aj ked sa mi tam straaaasne nechce musim na postu do obchodu ceskoslovenskeho a pre jedny papiere na urad
25. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
do Československého obchodu? co to je?, jako pro poštu do toho obchodu?
25. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
aji-ip
ne tu v Londyne mame obchod zo slovenskymi a ceskymi potravinami tu v obchode nemaju polohrubu muku a taketo veci
a na postu poslat dopis
25. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Aha, já myslela, že děláš nějakou doručovatelku pro ten obchod :grinning: . Tak papa a opatruj se.
25. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
jsem tu nemůžu spát a nevím jak bych si lehla tak jsem to vzdala ale malý ještě spinká i když pláče ze spaní, i v noci pořád plakal ze spaní. no a volal mi manža že má asi teplotu a že na něj něco leze takže hned jak dojde domů dostane čaj-coldrex a mám to homeopatika na nachlazení a chřipku, zalehne a budu doufat že se to nerozjede a nebude nemocný nebo mě asi klepne, ted fakt nesmí
25. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Smar nesmí - musí, to pro nemoc moc neplatí :unamused: , však to znáš. Snad to dobře dopadne a vyleží se z toho.
A je ti dobře??
25. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
aji jo já vím že to pro nemoc neplatí ale prostě ted by to fakt bylo na houby - kvůli porodu i hlídání a vrátit se domů s malým mimčem k nemocnému manžovi by taky asi to pravé nebylo a at to od něj chytne Tom taky ne. No asi to u nás s tím porodem ještě bude zajímavé
25. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
ahoj holky
stale zadne nove miminko?
ahoj aji
25. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj Dark : Oldrišce odtekla v noci plodová vova takže se chystá další miminko sice trochu předčasně, ale snad bude vše v pořádku :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
taky jdu juknout jak je na tom Oldřiška a koukám že sále žádné info..snad už budou brzo spolu
jo mrkněte do albíčka hodila jsem pár foteček
25. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
dekuju za info, budu to sledovat... teda old pekne predbiha...
sari sofinka je vesanda :wink:
25. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
teda fesanda, my jeji krasa zamotala hlavu :grinning:
25. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Čau holky, tak jsem si včera pořídila těhu kalhoty a sukni, oboje riflové...mamka mě je zkrátila a zúžila a už jsem kalhoty dnes prubla, je to příjemný an tom bříšku...sice ho nemám veliké, ale riflový elasťáky už mě ho tak přepůlovaly a vypadalo to jako špeky :sweat_smile: nakonec jsem oboje koupila v CaA, i když teda 34 a bylo to velký a široký, ještěže je mamka tak šikovná :wink:

Oldřišce přeju ať je to co nejrychlejší a vše v pořádku.

Saru malá je krásná
25. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
ivanou já mám taky z CaA kalhoty a to 34 a taky mi je mamka musela spravovat, byli mi velké :slight_smile: :slight_smile:, nikde jinde jsem na sebe nic nesehnala, všechno velké

tady se oteplilo a je už jen -9 tak se jdem na chvíli provětrat :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
ivi teda ty uz jsi v 18tt to strasne rychle leti, za chvili budes mit pulku za sebou...
25. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ahojka holky,
teda jen sem kuknu a další miminko na cestě :dizzy_face: . Snad to bude mít Oldřiška rychlé a hlavně bez komlikací. Těch porodů před 37tt je teď kolem mě hrozně moc :frowning2: , tak mě to až děsí.
smardi: do neděle je relativně daleko, :wink: tak třeba už budete i z porodky i doma:wink:
-holky zlatý, to přenášení bych tu nepřála ani jedné z vás. :pensive:
I když Baruška má termín myslím už dnes, viď. Vydrž kočko,já vím, že už je to te´d takové protivné to čekání, ale snad už je to jen otázka hodin-max. dnů:wink:.
Já teď s manžou domlouvám malému do bříška každý den, že ještě měsíc ať si u mě pohoví a pak děj se co má....to budem ukončený 37tt..takže už se bude brát jako donošený a váhově jsme v předstihu 2 týdny, tak by to mělo snad být dobrý. Ale hlavně musela bych teď jet do porodky sama, neb nemáme do 1.3. hlídání Šimonka :frowning2: . Babička nám teď odjíždí na měsíc na dovču někam na jih Afriky :rolling_eyes: .
V sobotu jsme byli s manžou a Šimonkem na prochajdě...ostatně jako každý den-jen trochu delší prochajdě. A v půlce zpáteční cesty, děsná bolest podbřišku a šlo mi to do zad :cry: ...no vystrašilo nás to hodně, celý zbytek cesty jsem šla domů zkroucená jako paragraf...břicho mi za tu půl hoďku než jsem se doplazila domů ztvrdlo asi opravdu 10x a cvrčky v očích z představy, že už by se měl prcek narodit. Jsem moc ráda, že se to nakonec vše do druhého dne zklidnilo a jsme stále 2v1...dostala jsem řádné ponaučení o které jsem si koledovala už delší dobu a teď už opravdu vše pohoda klídek.
Je asi pravda, že jsem to trochu přehnala ten den i s úklidem, ale neměla jsem žádné problémy a cítila se v sobotu mimořádně svěže.Což už dlouho nebylo.
Nachystané mám raději už vše, jen čekáme na kočár. I tašku jsem si v něděli z větší části napakovala :sweat_smile: , jen pro případ. Neb pak už bych nerada řešila jestli jsem na něco nezapomněla, když ještě budu balit věci pro malého k babičce na hlídání.Zítra jdem na kontrolu, tak jsem zvědavá jestli je dole vše ok.
25. led 2010 v 15:23  • Odpověz
holky nenechávala jste si některá proplatit u 205 ted v lednu doklady z lonska na tu jejich manažerku? já se zrovna šíleně rozčílila u nás v pojištivně a ted tu nadávám a nadávám
25. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Oldriska psala : že se nic neděje že dostala i oběd takže neví jak dlouho to bude trvat tak večer jí potom napíšu co a jak :slight_smile:

Ahoj MArku: já jsem to měla tak před 3 týdny bolest v podbříšku už jsem myslela že budu rodit taky jsem se strašně bála no ale tedka snad ještě vydržíme :slight_smile:
25. led 2010 v 16:07  • Odpověz
tak jsem hodila do alba fotku kočárku :slight_smile: tedka jdu a kurz :slight_smile: dneska budeme kojit a přebalovat no to bude sranda :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
25. led 2010 v 16:37  • Odpověz
smar ahojda. Copak se ti stalo v pojistovne???
25. led 2010 v 17:21  • Odpověz
sluni ale nechtějí mi proplatit doklady z lonského prosince jak jsme se bavili tak jsem se vytočila
25. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Jéé, bude další mimísek, tak přeji rychlý bezkomplikovaný porod :slight_smile:

Maminy, berete nějaká antikoncepci, když kojíte? Já jsem byla rozhodnutá, že jí brát nebudu a teď o ní přemýšlím..

A co jste oblékaly mimískům, když jste šli na vítání občanků?
25. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.