• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ren já HA brala ale ted už tu chybu neudělám a na vítaní občánků neporadím když máme kluka
25. led 2010 v 17:53  • Odpověz
reny beru od konce šestinedělí..ten stres zda otěhotním byl silný..beru azalii..
jinak my bohuže vítání občánků nemáme jinak bych dala určitě šatičky... :slight_smile:) má takové krásné manžestrové :slight_smile: ale budeme mít křtiny na jaře :slight_smile:)
25. led 2010 v 18:12  • Odpověz
sari dávej si na azalii pozor, chodím ještě do jedné diskuse a jedna přes azalii otěhotněla a dr. říkal že je nespolehlivá. Já ji brala a jen jsem po ní špinila a začli nám problémy s kojením takže já nic brát nebude
25. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahojky!
Tak jedu z kontroly, CS 3, jinak se prý asi uvidíme i za týden, nic se zatím nechystá. I sama dr. mi radila koupit maliník, tak už se mi luhuje.
25. led 2010 v 18:36  • Odpověz
snar jakto, ze ti to nechti proplatit??? :angry:
a jo, oldriska bude mit mimi.....tak snad budou oba v poradku....miminku se teda zachtelo brzy ven. :cry:
ivanas tak snad malinik pomuze...CS3 uz je dobry nalez. :wink:

ja myslela, ze pri kojeni se muze brat jen cerazette. :confused:

terezka mela na vitani saticky a jiricek mel ted kompletek. moc mu to sluselo.
kdyby jste chtel nekdo videt foto-pisnu vam do IP heslo. :wink:
25. led 2010 v 19:06  • Odpověz
Sari, no právě, ten stres mě docela ničí, Terezka momentálně bohatě stačí a co kdyby to náhodou ujelo.. Zítra půjdu na gyndu, tak se tam poradím.. A měla HA nějaký vliv na kojení, chtěla pak Sofinka mlíčko normálně?

Sluni, já chcu vidět fotky :slight_smile:
25. led 2010 v 19:11  • Odpověz
ja brala cerazette a s kojenim jsem problem nemela. :wink: ted mam telisko....ale nekojim.
25. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Sluni no uvidíme. Jen netuším, jak to pozná, když mě jen prohmatala. To jako odhadem? Taky jsem se ptala, kam až to CS vede a ona řekla, že až k 10 - což je na porod.
Taky jsem někde četla, že stejně jako maliník funguje i pohanka - pohanková nať teda, tak jsem ji taky koupila.

Reny já mám taky krásný šatičky, tak doufám, že to stihneme na to vítání. U nás záleží na tom, kolik se narodí dětí - kvůli 2 nebudou vítat že? Pak by jsme šli třeba až po půl roce a to už jí nebudou. No uvidíme, třeba to do těch 3 měsíců stíhneme. Takže podud máš nějaký šatičky, ty jsou na holčičkách nejhezčí. No a klukovi bych dala prostě dokoliv, buď něco šmrncovního, elegantního nebo i sportovního. Prostě aby byl frája! :wink:
25. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Holky, ja mam po Terezce nadherne vecicky....nechcete na mimisky?? Nafotila bych vam je....je to jen navrh. :wink: A po Jirikovi budu mit postupne taky paradni kousky....
25. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Ivi, mě tenkrát taky doktor říkal, že se uvidíme na další kontrole a ta se už nekonala.. Mně porod rozjela česnečka, kterou jsme si dali s manžou k večeři.. Do půl hodiny začaly bolesti a pak to už jelo..

Jj, asi oblečeme šatičky.. Pak pošlu fotečky :slight_smile:

Sluni, určitě nafoť a pošli :slight_smile:
25. led 2010 v 19:24  • Odpověz
sluni prý se doklady k té manažerce propláceli jen do konce prosince ale jak jsem volala na jejich linku a psala tam tak mi bylo řečeno že to lkonce ledna takže zítra pojedu do Ostravy a uvidím jak dopadne, tady u nás je vždycky problém a pokud to v pohodě proplatí jsem rozhodnutá si stěžovat protože toho mám dost

sluni jak jsi spokojená s tím tělískem? já o něm pak uvažuju, hned po porodu ne hormony fakt nechci ale jak přestanu kojit hodně zvažuju právě tělísko

reny u nás začli po brání HA problémy-já po ní pořád krvácela a dost a malý začal odmítat moje mlíko, takže já ted raději budu volit kondom nebo prostě má manža smůlu ale ne HA
25. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Reny a to ještě ten den po kontrole?! Já si teď dala maliníkový čaj, česnekovou pomazánku, ale mám takovej vnitřní pocit, že malá se nedá. Mě taky málo co skolí. :sweat_smile:
25. led 2010 v 19:30  • Odpověz
A nevíte jak je to dle nějakých statistik, jesli je větší procento těch, co rodí "do" termínu nebo těch co přenášejí? Člověk už se chytá všeho :grinning:
25. led 2010 v 19:31  • Odpověz
ivi já maliník piju od 34týdny a jsem tu
25. led 2010 v 19:32  • Odpověz
smar tak to bych si taky stezovala. co to tam je u vas za babi???? :angry: :angry:
smar s teliskem jsem spokojena moc. sice jsem ze zacatku spinila skoro mesic a pul s mensima prestavkama....ale ted uz mam pokoj a MS probiha tak, ze jen spinim. :dizzy_face:
25. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Holky, mne je tech paradnich kousku znacky next, mothercare, zara, fetjee a jine lito....lezi v krabici. Jsou jako nove. Ja si obleceni dost vazim.... :wink:
25. led 2010 v 19:37  • Odpověz
sluni jdu si stěžovat protože tam je opravdu vždycky problém (jen namátkově ještě v těhu s Tomem jsem tam hlásila přerušení studia a nástup na mateřskou a jak jsem tam došla v červnu po svatbě tak prý vy jste na mateřské? já vás mám jako studentku; těhu kurs mi proplatit nechtěla že na to nemají živnost-ona si našla IČ té firmy a protože v nějakém rejstříku neměli psané že můžou pořádat těhu kurzy neproplatila mi to-ted samý den jsem jela do jiného města s tím samým účtem a do 5minut jsem odcházela s penězi; má tam ofocený oddací list, novou občanku a stejně mi v říjnu nová kartička došla k rodičům na jméno za svobodna, adresu za svobodna) takže fakt tohle už je poslední kapka

sluni škoda že nemám holčičku hned bych něco brala :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 19:42  • Odpověz
ofiku: kočárek se mi moc líbí :wink: :dizzy_face:
-a co se týká těch bolestí, tak můžu říct, že jsem opravdu ponaučená :pensive: . Ono sice nejde jen ležet, když mám doma Šimouše,ale nákupy atd. přenechám asi už manžovi. Dnes jsem byla na poště a musela jsem si hned, jak jsem došla sednout a vyložit nohy, , neb břicho jako kamen. U Šími jsem s tímhle problémy vůbec neměla... tak mě to v tu sobotu docela překvapilo-vylekalo.

reny:HA-mě tenkrát po šestinedělí gyndr. dala na výběr injekci na 3 měsíce a tbl. Cerazette -oboje je vhodné právě u kojících maminek....vyzkoušela jsem oboje a kojili jsme do roku - z toho plně 7 měsíců. Takže bych neřekla, že by byl nějaký problém. :wink:
oblečko na vítání: cokoliv slušivého...já myslím, že to není nijak omazené,že by se něco nehodilo... Nosí se dupajdy i rifličky, šatičky, kompletky,.... prostě si Terezku nějak načanči :wink:.

ivi: jen jsem ti chtěla říct a možná i trošku povzbudit.... že CS není rozhodující, to se může vše tak hrozně rychle změnit... minulý týden v pátek rodila moje kámoška...dopoledne ten den, byla i na kontrole, CS 2 a prý že to vůbec nevypadá a za 7 hodin už byla malá na světě :grinning: :grinning: No koulela jsem oči a spadla mi čelist, když jsem četla sms od ní , že malá už je nasvětě:confused:
25. led 2010 v 19:42  • Odpověz
smar budu mit super kousky po jirikovi..... :slight_smile:
25. led 2010 v 19:44  • Odpověz
sluni tak mi pak pošli fotečky :slight_smile:, sice nic nepotřebuju mám vše po Tomíkovi ale nějaké super kousky užijem vždycky :grinning: :grinning: :grinning:, třeba mikin a svetříků má Honzík 15 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 19:45  • Odpověz
holky já se omlouvám za ty moje dlouhé romány, ale mám toho vždy plno na jazyku nebo spíš v prstech :sweat_smile: :grinning: a pak se zapomenu a zjistím, že zase jsem vám tam hodila liebesbrief :zipper_mouth:
25. led 2010 v 19:46  • Odpověz
ahoj marku. davej na sebe pozor. ono je druhe tehotenstvi opravdu narocne.... :rolling_eyes: pekne odpocivej. :dizzy_face:
ja jsem s Terezkou byla na kontrole CS 0 a za dva dny byla na svete....praskla mi voda.
25. led 2010 v 19:47  • Odpověz
smar ja jsem uchyl na hadry....terezka a jirik maji lepsi obleceni nez my. :grinning: :grinning: :grinning:
ja zboznuji znacky feetje a mayoral.....no, taky to od tchyne schytavam....ze utracim atd atd. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Marku díky za útěchu. Vlasntě o nic ještě nejde, ale toho přenášení se fakt obávám - moc komplikovaný by to bylo. No i Sima tu myslím psala, že se z CS 3 otevřela na 10 při porodu za půl hodiny myslím! :sweat_smile: Beru to všechno jen informativně, protože jsem slyšela (viz. tvoje kamarádka) tolik historek, že se tomu vážně nedá vůbec věřit!
25. led 2010 v 19:52  • Odpověz
sluni jo kluci mají taky lepší oblečení než my a určitě víc :grinning: :grinning: , u nás vede teda Net, fajn je i Gap, marks a spencer ale ty tvoje neznám nemáš odkaz že bych se kukla? ale fakt je že kluci mají spíš starší oblečení ze sekáče nebo z MMB nebo z výprodejů, nové mají malo co
25. led 2010 v 19:55  • Odpověz
sluni: děkuju, jsi hodná...no budu muset na Kubulku víc myslet.... abych si pak nevyčítala a netloukla se do hlavy, že jsem se měla k té posteli přivázat :rolling_eyes:.
-Sluni,už několikrát jsem se tě chtěla zeptat, jak přijala Terezka Jiříčka...byly nějaké žárlivé scény??? Šíma je na brášku moc natěšný a pečuje o něj už te´d přes břicho(nosí mu kokina a dudlíky na bříško, přikrývá dekou a pořád se vyptává co Kubča dělá-je to moc milé), ale vím že skutečnost pak asi bude trošku jiná že?
25. led 2010 v 19:56  • Odpověz
marku Terezka se Jiricka nemohla dockat. Porad se ptala-Kdy uz vyskoci z pupiku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jak jsem pak nahle skoncila v nemocnici a ona na to nebyla pripravena....tak jsem pak byla uplne v soku. Kdyz za mnou do nemocnice prisla, tak delala veci, ktere normalne nedela-cucala si tkanicky u obleceni, cucala si prsty....proste byla asi psychicky rozhozena. A pak me chytla nejakou virozu a 40 horecky.....ale to jsem byla jeste v porodnici.
Doma jsme si taky uzili sve....zarlila a vynucovala si pozornost. Tak 2 mesice to byl mazec....desne zlobila-vztekala se, mela hysteraky, delala vylozene naschvaly....no, hnusne obdobi.
Myslim, ze to budete mit podobne....ale treby ma Simonek jinou povahu.

Jdu na VYPRAVEJ a pak jsem jeste juknu.
25. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
holky jdu do vany, naděje umírá poslední :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Smar tak to já bohužel nemůžu. U nás jsme s vodou na štíru, věčně taky není teplá a dost šetříme, takže se sprchujeme. Nemám koupání ani ráda. No budu muset doufat, že se malá umoudří a narodí se do termínu.
25. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
sluni: obávám se, že to u nás asi bude taky takové :frowning2: , malý je hodně zvyklý, že se mu pořád někdo věnuje,takže asi žárlit bude, že už není středem vesmíru jen on. Už jen to, že nebudem třeba chodit do těch našich týdenních aktivit a kroužků a taky se mu změní trochu režim.... Musím, říct, že není třeba vyloženě rozmazlený mazánek to zase ne....abych to uvedla na pravou míru :sweat_smile:,ale bude to pro něj změna. No uvidíme co si na nás vymyslí :sunglasses: ...ale myslím, že žárlivky asi dělá většina starších sourozenců :sweat_smile: .
25. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.