• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ahoj holky, myslím moc na Oldřišku a hlavně mimíska.

My dnes byli u kámošky, má 3,5 měsíční mimčo a náš Jindrula už je větší :grinning: :grinning: :grinning: chudák, bude asi fakr obřík...

Jinak já antikoncepci nechci brát, chci si užít pohodu a klídek a nestresovat se z otěhotnění, budem používat kondom, případně plodné a neplodné dny- až bude MS- a když otěhotním, tak co už:slight_smile: chceme teda další až za 3 roky, ale zrovna v těch 3 letech, když se stane nehoda, tak mi to až tak nevadí a ušetří nás to dalších stresu se snažením se:slight_smile: no a potom bych si asi dala tělísko, ale to je na 5 let, takžë to až po druhém mimískovi. jo a jinakmy se chránili před snažením přerušovaným sexem a to je ochrana jak prase:slight_smile: a nic z toho nebylo, u nás to byl zázrak a ovu testy, co pomohly...no dpisuju to po 2 hodinách tak to asi enní aktuální reakce na debatu:slight_smile:

Dobrou!
25. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Holky psala Oldriska
že se nic nechystá že nemá žádné kontrakce a že jí ráno asi vyvolají porod :frowning2: je to blbé když víc jak měsíc ten porod musí vyvolat i když nemáš žádné kontrakce a nic :frowning2: no budeme ji držet moc pěsti napsala jsem ji že na ni všichni moc myslíme :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Raduško, když jsi přenášela a chodila na kontroly do porodnice, nosila sis sebou pokaždé tašku do porodnice?

Na Oldřišku pořád myslím, snad jim to dopadne dobře a co nejdříve bude mít mimíska u sebe.

Ivi je dobře že kontrola dopadla dobře.

Dnes manžu asi těžko přemluvím k milování, takže zase nic. Uvidím co mi zítra řeknou v porodnici, ale 4kg dítě rozhodně rodit nechci. Ale asi nikoho nebude zajímat jestli chci nebo nechci. Bohužel musím prostě vydržet.
Mějte se hezky.
25. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
dobré ranko, hlásím se jako kindervajco, nevyspané kinder vajco-manža celou noc kašlel, smrkal, měl zimnici takže jsem se nevyspala ani já ani Tomášek protože ho to budilo, ted čekám zda usne a půjdu si taky lehnout-před 6se zase vzbudil s tím svým pro mě nevysvětlitelným a neutušitelným řevem (prostě ze spaní nebo jak je vzhůru začne řvát-tomu se nedá říkat plakat a nedá se nijak utišit, třeba za 15minut se zas z ničeho nic zklidní a je v pohodě), už se uklidnil tak jsem ho dala ležet s mlíčkem tak snad usne at si můžu lehnout taky, spala jsme asi 2hodiny. Chtěla jsem at je manža doma at se pořádně vyleží, vypotí než se to rozjede ale musel do práce což je na houby protože dělají celý den venku v Nošovících což je pod horama kde je přes -20, před den mají tak -17 takže super :frowning2: :frowning2:. Tak nevím zda mám doufat at porodím co nejdřív a mám to za sebou nebo at přenáším, v tom stavu co je by k porodu nešel určitě a na návštěvy taky ne, Tom by asi šel k našim takže všechno se sere tak to vidím tak že brzo porodím
26. led 2010 v 06:37  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
U mě taky stále stejný!

Baru mám přesně stejný obavy jak ty. Ale já mám výhodu ještě 8 dní, tak uvidíme. Držím palečky, aby to bylo co nejdřív.
U nás taky sranda. Manžel v noci tak naříkal, skřípl se mu nerv u lopatky a nemůže otočit hlavou, sotva leze, ani se nemůže oblíct a při otáčení v posteli fakt sténal. Bylo mi ho tak líto. Takže do konce týdne nechám malou fakt v klidu a pak nevím no. Přemýšlela jsem, že ji pošťouchneme, že třeba fakt zkusím i ty schody, co dělala i švagrová a mamka, jenže mě to přijde, jako bych malý ubližovala, násilím ji někam "tlačila". Už to, že bych s ní tak skákala a bylo jí to nepříjemný mi přijde blbý. Ach jo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky tak se taky hlásím v celku :slight_smile: včera jsem byla na posledním kurzu a tam mi ta porodní asistentka říkala že pokud mimčo není nachystané tak nic moc nepomůže, ale třeba jen to trošku urychlý jako je tulení se a horká vana.
nevím jak Oldriška musím jí napsat myslím, že jí dneska budou vyvolávat asi hned dopoledne.
26. led 2010 v 09:02  • Odpověz
ofi kdybys psala old tak že na ni myslíme at to má co nejrychleji za sebou :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Jasně ofi pozdravuj od všech! Myslíme na ni! Pokud už praskla voda, nic jí od porodu nepomůže. Někde jsem četla, že musí se porod vyvolat do 18 hodin.

Holky mě teď začali v podbříšku nějaký křeče.
26. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Budují pozdravovat :slight_smile: včera nám ta PA říkala že pokud oddteče voda tak se musí vyvolat do 56 hodin, ale to je už hraniční. že většinou se to vyvolává na druhý den .

Ivi : a bereš magnézium? snad to nic nebude a kdyby jo tak Lucinka se už třeba dere na svět. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Neberu, nikdy jsem ho nepotřebovala. No uvidíme co to je, chvíli je to silnější, chvíli slabší..... Když to za chvíli nepřejde, zkusím si lehnout, třeba tam tlačí jen malá. Ale to jsem už zažila a bylo to sice taky bodání, ale do močáku.
26. led 2010 v 09:21  • Odpověz
ivi že by?? :slight_smile: :slight_smile: já jdu na poradnu odpoledne tak jsem zvědavá co mi řekne a asi mě už pošle do porodky
26. led 2010 v 09:31  • Odpověz
MÁME DALŠÍ MIMČO :slight_smile:
Oldri psala :Vyvolávačka nebyla třeba STANÍČEK SE NARODIL V 8.15 PŘIROZENĚ.
26. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Kukuč holky :wink:
26. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Jůůůůů jupíííí, velká gratulace Oldřišce. Přeju hodně zdravíčka mamince i miminku :slight_smile: :dizzy_face: .
26. led 2010 v 09:33  • Odpověz
JÉÉÉ NĚJAK se mi to poslalo a pokračuju :

Staníček váží 1980 g a měří 43 cm a právě se dopéká v inkubátoru :slight_smile:

tak moc gratulujume a snad bude vše v pořádku :slight_smile:
26. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Ivíku??? Možná už chce Lucinka vidět taky nový domeček :dizzy_face: .
26. led 2010 v 09:35  • Odpověz
old moc gratulujem ke Stáničkovi :slight_smile:, hlavně že jste oba v pořádku váhu za chvíli dožene a dopeče se v inkubátoru :slight_smile:
26. led 2010 v 09:44  • Odpověz
jéééééééééééééé gratulace!!!!!držte se!!!
26. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Baru,já jsem si brala tašku s sebou,nikdy nevíš,kdy si tě tam nechají. jinak s tebou soucítím, nejhorší je, jak už u sebe mají mimča i ty, které měly termín dávno po tobě a ty furt nic...musím se přiznat, že když se narodila natálka, tak jsem se rozbrečela,jak jsem zdeničce záviděla, že už ji má u sebe:slight_smile: to čekání bylo hrozné...ale dočkáš se, neboj.
26. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Holky já se pořád tak nějak nedokážu na malou těšit, spíš stále převládají obavy. To proč chci už porodit není kvůli tomu, abych ji už měla u sebe, ale abych už byla venku! No bohužel to tak mám. Já si pořád nedokážu představit, že budu mít svýho drobka, kterej bude závislej jen na mě - a to už za pár dní.
26. led 2010 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
az budete psat oldrisce tak ze ji taky moc gratuluju :slight_smile:
26. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme doma stále 2v1.
Ráno jsem přišla na příjem a tam přede mnou snad 10 lidí tak jsem si řekla to bude fakt na dlouho ale naštěstí doktor určuje pořadí, takže mě brali tak do 5 minut. Pak jsem strávila skoro 40 minut na monitoru, sestřička na mě zapomněla. Pak mě poprvé v životě co chodím na gyndu vyšetřoval doktor, trošku strach ale překvapivě byl šetrnější než doktorka.
Včera jsem se s manžou milovali ale ani to nepomohlo protože jsem stále otevřená tak na jeden prst a to už od 12.1. kdy jsem měla ten příjem.
Pak mi doktor řekl, že normálně těhotenství je počítáno jako donošené až do 42 týdne což jsem příští týden takže uvidíme. V pátek jdu na kontrolu, a pokud se nic nerozjede tak pak příští úterý a to už asi budou řešit vyvolávání. Fakt jsem už unavená. A závidím všem které už mají miminka u sebe.

Oldřišce blahopřeji a jí i Staníkovi přeji vše nejlepší hlavně zdravíčko.

Ofinko magnézium musíš přestat jíst začátkem 36 týdne. To jsem dostala nařízené doktorkou tak ať víš.
26. led 2010 v 10:33  • Odpověz
jee, velika gratulace Oldrisce. To je Stanicek pekny. :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth:
26. led 2010 v 10:35  • Odpověz
juu koukám dalíš miminko..velká gratulace tak to zvládli super.... to je bomba..
Radu a kolik měří Jindříšek?? no Sofinka na holky je taky dost velká na dýlku.. :slight_smile: taky má být po kom, ale třebas se to zastaví...
Ivi k vyvolání porodu po plodovce je to myslím do 24 hodin, ale záleží na stavu mimča a maminy..mě plodovka odtekla ve 23 a řekli mi, že kdyby do rána nic v 8 vyvolávačku..ale taky asi kvůli tomu mému vysokému tlaku..takže fakt záleží.. a hlavní je se nestresovat..já ve 12 byla jen na 1,5cm a pak to vzalo hopem..najednou na 6 a za 30 min jsem byla už na 10 :slight_smile:))
Baru já v úterý u doktora byla na 1cm v noci plodovka a jen na 1,5 takže fakt to nehraje roli..můžežete klidně jet v noci rodit..
26. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Sari já už fakt nevěřím ničemu, sice manžel říká, že by byl moc rád kdyby prskla voda a mohli jsme jet, bylo by to nejistější ale já už teď budu brát za vysvobození úplně cokoliv. Jak mi sestřička řekla, že na monitoru nějaké kontrakce jsou, že jsem se jí hned nezdála tak jsem měla naději že by se něco mohlo dít ale doktor řekl, že to nic není a že můžu v klidu domů. Takže si jdu lehnout a je mi všechno jedno.
26. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Barunko nepropadej beznaději :wink: . Drž se, myslím na tebe.
26. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Baru ale mě taky řekla doktorka že když neodrodím do 6.11 - můj termín dle MS tak jdu hned na vyvolávačku a na porod to není..víš ono i tím vyšetřením jak tě tam proštouraj..kdo ví... držím moc palce.a vyvolávačky se neboj..někomu porod urychlí a někomu ne.. to je jak s normálním porodem...
drž se..
Ajko..jak ti je??
26. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Baru je to hrůza co?! Takže když nic, tak 2.2. ti to asi vyvolají? Ale neboj, už to stejně víc jak pár dní nebude. :wink: Mám dojem, že půjdu ve tvých šlépějích....
26. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Holky, žádnej stres!! Přece šlo to tam, musí to jít ven!!! :wink: Pěkně klídek, nožky nahoru, odpočívat, internet, knížka, tv.. Ono to přijde, až bude ten správný čas.

Sari je mi už líp, byla jsem včera vyndat stehy, tak snad už bude jen líp a líp. Jinak jsem měla zítra jít na zkoušku z deviací, ale bojím se, že nastydnu (spodek). Má být -27, takže nejedu nikam, nechci už žádný zánět ani srůsty. Stejně mě ještě pobolívá to břicho. Takže nejedu a je mi fajn - nemusím se učit :grinning: .
26. led 2010 v 11:06  • Odpověz
to je mazec jaka ma byt zitra kosa....fakt sila. nevystrcim nos z domu. :grinning: teda do 15hod nez pujdu pro terezku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Holky, nebojte-porodite....uz brzy. Verim, ze je to narocne. Ja jsem vzdy rodila driv, takze jsem takove nervy nemela... :sweat_smile:
26. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.