• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Jo jo jak píše Aji, musí to jít ven a věčně to trvat nemůže. :wink:
26. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Holky moje, moc děkuji za podporu, ani nevíte jak to pomáhá. Necháme to prostě osudu.

Ivi, asi nebo další den, asi se uvidí jak budou mít plno. Jeden den už nikoho nezabije. Jen mám hrozný strach, že budu rodit 4 kg dítě, teď už má přes 3500g. Nebudu moc jíst a třeba už nebude moc přibírat :slight_smile:

Aji ten tvůj optimismus je obdivuhodný. Drž se. Myslím na tebe. Je dobře, že je ti lépe.
26. led 2010 v 11:12  • Odpověz
holky tak dneska bude poradna zajímavá :slight_smile: volala jsem sestřičce jestli můžu přijít později že na 13:15 nestíhám ale na později už má samé monitory a musím vzít Tomáška sebou takže bude sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Ajko super, že ti je už trošku líp...deviace závidím to se učí lip než církevní dějiny..jdu ve čt. a pak ještě odpol na speciální etiku..ta bazíruje na dělení, přesné definice...je to šrotárna..
Baru jen hezky bašti..neboj to je jen odhad váhy..může mít i mín..fakt se tím nestresuj, vím ž emě se to řekne..já to nečekala a bylo to..ale prostě hodně odpočívej a čerpej síly.. mysli jen na to jak už budete spolu..i při porodu..prostě jen na ten okamžik jak jí budeš držet v náručí...
Smar..drž se... at to s Tomášekm v podstatě ve 3 zvládnete :slight_smile: tak ho sestřičky musí zabavit hihi
26. led 2010 v 11:18  • Odpověz
sari bude sranda je tam jen jedna sestřička a ta má většinou fakt co dělat, mají tam hodně pacientů-střídájí se tam 4 doktoři takže furt se někdo objednává, chodí pro prášky apod. ale holt se to nějak zvládne,bude muset aspon bude sranda :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 11:20  • Odpověz
jeeee miminko tu mame oldriske moc gratulujem hlavne nech su zdravucku
mna vcera tiez pekne bolelo brucho vecer doteras som to mala le ked som dlhsie chodila a uz to zacalo aj ked lezim :frowning2:
radi-ip
zdravim vsetky
barus-neboj mozno teras uz to tak ani necakas a za hvilku tu bude sprava ze rodis :grinning:
26. led 2010 v 11:20  • Odpověz
dobré ranko, no spíš poledne :grinning: Oldříšce velká gratulace...
26. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Baru stejný obavy mám i já. Mě malou už neměří a radši to ani nechci vědět. Ale sestra mě uklidňovala, že do 4kg je to pořád v pohodě. A Raduška to taky musela zvládnout, tak to zvládneme taky. :pensive:

Smar vůbec ti nezávidím, že se musíš v tomhle stavu štrachat v tomhle počasí s kočárem kdo ví kam. Je to dost nebezpečný mi přijde. Acho jo
26. led 2010 v 11:28  • Odpověz
No Barušo!! to si zkus :angry: . Prej nebudu moc jíst, aby nepřibírala Sárinka. To ať tě ani nenapadne, vtipálku :grinning: .
Přibereš i ze vzduchu a dýchat musíš :grinning: nebo nemusíš???? :grinning:

Čau Tar :wink: - dobré jitro :grinning: .

Sari to zvládneš, jsi šikovná. Vždycky je nějaký předmět. Taky jich máme dost. A kam dáš Sofinku??
26. led 2010 v 11:32  • Odpověz
No a Ivuš taky, taky nebudeš jíst joooo???? Asi přijedu, když vyrazím hned, tak Vás stihnu obě, a dostanete na prdel...ku :grinning: .
26. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Sari - chybka se vloudila, oprava - nějaký blbý předmět
26. led 2010 v 11:34  • Odpověz
ivi mám to k dr. ani ne 10minut pěšky to je v pohodě ale budu ho muset vzbudit-než jsem se dovolala na gyndu tak usnul tak bude asi ufnukaný, on po cestě zas usne jenže jak dojedem do toho tepla tak se vzbudí :frowning2:, problém je spíš v tom co tam bude dělat, minule jsem byla na monitoru skoro hodinu protože dr. se nelíbilo srdíčko a to on bude muset být v kočárku v tom je problém, on má kočár rád ale musí jet jak bude stát a uvidí že já tam někde ležím bude chtít ke mě. No budem to muset s hračkama zvládnout prostě není kam ho dát: manža z práce dojet nemůže, kamarádce v tu dobu dcera spí takže tak nemůže přijít ke mě a hlídat, sousedka je v práci. tohle je v pohodě, problém bude asi v tom že to vidím tak že mi dneska řekne že už jsem 40.týden a at už chodím na monitor do nemocnice a to bude teprve sranda - tady u nás porodnice není takže 50 minut autobusem, pak 15minut tramvají a bůhví jak dlouho čekat a to vše s Tomáškem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně proto mě štve že jsem ještě neporodila-manža si sice může vzít volno ale zas měsíc být doma nemůže a co když budu třeba 14dní přenášet, pak 5dní v porodnici a to už máš 3týdny a bylo by to v prdeli s prominutím. sice by to bylo lepší ale oba si myslíme že by měl být doma po porodu at mi pomůže s Tomáškem-už jen at se malý dostane ven, ted v těch mrazech nehrozí jít s Honzíkem ven, v práci je domluvený na 14 dnech ne na měsíci. ach jo
26. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Smar ty seš dobrá, jak to zvládáš :slight_smile: .

Holky já mám vždycky upřímnou radost, jak vám to vše jde, a co jste zvládly. Jste šikovné berušky.

Se mi zdá, že už tu dlouho nebyla Zdenička nebo ne? Že by jí teď víc bavil soliter??? Nebo někam odjeli?
26. led 2010 v 11:37  • Odpověz
aji beru to optimisticky, jediné co se může stát je že holt bude řvát a vztekat se

aji jsem ráda že už je ti líp :slight_smile: :slight_smile:

potřebovala bych nutně žehlit ale šíleně se mi nechce-ráno vstávám jak Tom, když spí přes poledne spíme oba dva a večer jak usne mám fakt dost
26. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Smar a Tomík v kočárku už asi neusne viď?, když spinká teď. Mě napadlo, jestli se vzbudí v kočárku, když dojedeš k dr., třeba by mohl spinkat.
26. led 2010 v 11:39  • Odpověz
ajko přijede máma a bude hlídat.. budou tentokrát u nás doma..a Sofnka dostane odstříkáno.. 2x takže snad pak bude chtít pít z prsa..dám ji ala od aventu dudlík pro novorozence a tam musí tahat...nic nestříká :slight_smile:)
26. led 2010 v 11:39  • Odpověz
jo byly jsem ráno na rehabce..dostaly jsem pochvalu jak se hodně zlepšila za tak krátkou chvilku..dostaly jsem cvičit jeden cvik z vojtovky...no brečela u toho šíleně ale snad to zvládneme... 3x denně to musíme přežít ...
26. led 2010 v 11:40  • Odpověz
holky, nemate nejaky recept co uvarit z brokolice???
26. led 2010 v 11:40  • Odpověz
aji jo malý v kočárku v pohodě spinká jenže přijedem ze zimy do tepla a tím se mi vzbudí :frowning2: to spí tak 15minut jak tak dojedem, jinak venku i 3hodinky. nějak to zvládnem musíme, sestřička říkala že musím přijít že je třeba monitor udělat takže půjdem, naštěstí je ochotná a vezme mě hned jak přijdu že to nebude natahovat at je to pro malého co nejrychleji
26. led 2010 v 11:42  • Odpověz
sluni já ted dělala s brokolice omáčku-sice pro Toma ale byla super a dali jsme si i my s manžou :slight_smile:, dělala jsem ji se sýrem a těstovinama
26. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Smar tak to chápu. No ale přežiješ to, ikdyž to bude veselý :wink: , to už sis ale asi zvykla že?

Sari tak to jo, to je fajn, že ti mamka pohlídá. A Sofinka určitě bude čekat, až se jí mamulka vrátí a dá jí pořádně napít :slight_smile: . Nějakou flaštičkou se nedá obalamutit, ikdyž má spešl dudana. :slight_smile:
Tý jo , takový pokroky za týden? To má teda vážně účinek. A proč pláče? Myslíš, že jí to bolí?? Nebo je too jen nepříjemný?
26. led 2010 v 11:52  • Odpověz
smar jooo, a jak jsi ji delala. :confused:
26. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Sluni tak ti nevím ...... asi budete mít dneska chleba s máslem. Smar už šla určitě k doktorovi :grinning: . Ne si dělám srandu. :grinning:
26. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
ajko ahojda. :grinning: ja uz bastim.....mam od nedele veprovou panenku s fazolema a testoviny, mnamka. :grinning:
26. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jééééééééé tak já taky posílám obří gratulaci miminku i mamince :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsme dneska u našich, mamka balí do turecka, ségra tam jede na soustředění, tak mamka dělá doprovod. :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
aji byla jsem ve sprše, tak ve 40malého musím vzbudit,přebalím,obleču a jdem, po cestě koupíme rohlík to ho na chvíli zabaví :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
ivanau-jeeee to to leti za chvilku mas kopanecky :grinning:
26. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
ahojky,tak gratuluju k novým přírůstkům a jejich maminkám
jinak u nás co nového : tomík už má skoro 63 cm a 6 kg,jinak už papáme skleničky a začínám mu pomalinku i vařit,zatím mu vše chutmá,mrkev,jablíčko,maso,květáček,mám připravený i špenát a králičí,vepřové a hovězí maso,tak jsem zvědavá,jinak 30.3. máme vítání občánků,tak se těšíme,taky už jsme zaregistrováni na plavání,tak čekáme až se ozvou
mějte se krásně papa
26. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj verunko! :slight_smile:
Teda už jsi tu dlouho nebyla že? Moc jsem na tebe myslela. Říkala jsem si, jestli už bydlíte sami?
26. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
holky tak jsem doma z poradny nakonec jsem malého sebou tahat nemusela, manžovi se podařilo utrhnout z práce a dorazil jak jsme byli mezi dveřma tak jsem ráda protože se zrovna nejlíp nevyspal. No u dr. na monitoru kontrakce žádné, otevřená na jeden prst a v pondělí se mám hlásit v porodnici, sám říkal že pokud chci rodit at mě manžel proštouchne že někdy to pomáhá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.