• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Smar tak to je super že jste to tak zvládli a že jsi tam nemusela být s Tomáškem :slight_smile: tak o víkendu bude štouchat a uvidíte :slight_smile:

Vrátila jsem se od obvodní a ještě musím na plicní :sunglasses:

holky byli jste na plicním ?
26. led 2010 v 15:02  • Odpověz
ahojky holky tak jsem tu konecne blbnul nam internet :angry: oldrisce moc gratuluju at je chlapecek vporadku to my uz mame 2,80kg dneska jsme byli v nemocnici na kontrole s ledvinama a mame vse vporadku jsme uplne zdravi jupiii a sharonko my taky musime cvicit vojtovku mame 2 cviky takze nebut smutna ono to miminkum pomuze ver mi ja taky ztoho byla hotova :wink: ve ctvrtek me ceka kontrola po 6nedeli to to uteklo :slight_smile:
26. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahoj Gol : to je fajn že ses na nás přišla podívat a že se máte dobře a že pěkně rostete jste šikulky :slight_smile:
strašně to utíká že ?
26. led 2010 v 15:48  • Odpověz
holky ted jsem se hezky pobavila, manža je trdlo a já mu jdu psát manuál na použití dítěte po dobu co budu v porodnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslela jsem že není třeba ale po dnešku vidím že jo
26. led 2010 v 15:58  • Odpověz
Smar a co se mu stalo ?
26. led 2010 v 17:39  • Odpověz
ahojka :slight_smile: , tak první posílám Gratulaci Oldřišce!!!hlavně, že jsou oba v pořádku :slight_smile:
naše dnešní kontrola: mě moc nepotěšila, ale ani mě moc nepřekvapila po té sobotní procházce :unamused: . Hlavička je prý nízko a naléhá na čípek, který mám zkrácený, ale prozatím prý drží.... a otevřená jsem na 1 cm :frowning2: . Tak snad měsíc ještě nějak vydržíme. Dostala jsem nějaké léky a dr. mi brala stěry jestli prý ty kontrakce nevyvolává nějaká infekce. Takže za týden budu vědět výsledek.
gol: tak to jsou samé dobré zprávy :wink:, to je moc fajn :dizzy_face:
smardi: taky jsem si už sepsala pro manžu pokyny -aneb, jak na Šímu :grinning:.... až budu v porodce :grinning:
26. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Maru : tak snad to tak zůstane a mimísek vydrží až do termínu nebo aspon ještě měsíc :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
ahoj holky, veliká gratulace a přání všeho dobrého pro Oldrisku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě něco nového jinak??
26. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj Mili myslím, že jinak nic nového holky se zatím drží a u všech to zatím na porod nevypadá, ale kdo ví :slight_smile:
já snad taky ještě vydržím aspon 2 týdny :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
ofi ale manža je trdlo a Tom byl kvůli tomu hlady. Viděli jsme se už jen ve dveřích tak jsem mu psala SMS co mu má dát na oběd, napsala jsem mu tohle: dej mu polivku-je v ledničce ta od našich tak mu dej z té sklinky kde je mrkev,vyber maso, krupky a trošku vody a dej mu to a on to pochopil tak že mu má dát jen tu vodu takže chudák Tomík měl na oběd jen vodu. A pak mi doma říká že si myslel že jsem střelená že mu má dát jen vodu, že mu to přišlo divné a ještě mi říká že jak to chystal tak že mu do misky spadlo nějaké maso a mrkev tak že to všechno vyjedl jak ho krmil aby měl jen tu vodu, chudátko moje malé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. takže manuál na použití Tomáška je asi nutný
26. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Dobré ránko holky, hlásím stav stále 2v1. Vypravila jsem manžu do práce a jdu si ještě lehnout. Dnes tchán přijede popřipojovat elektriku a spotřebiče. Pak mě čeká umývání kuchyně.

Smar nemáš to vůbec jednoduché. A ten manuál asi bude lepší.

Marku držte se!
27. led 2010 v 07:34  • Odpověz
dobré ranko, hlásím stav 2v1

baru já jsem se pobavila jaké je to trdlo, kdyby aspon zavolal a nic a manuál už mám rozepsaný a zbytek dopíšu ještě dneska
27. led 2010 v 07:37  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

Smar teda no to jsou chlapi :slight_smile: ale zasmála jsem se a návod bude myslím na místě :slight_smile:

jo holky chtěla jsem Vám říct že ode dneška je na hypernově akce na plenky 1+1 takže o 50 procent levnější a jsou to bella Happy tak jestli chtete tak tak zajděte :slight_smile:
27. led 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahoj holky..koukám stav mimísek nezměněn... Baru ta kuchyn..to se rozhýbe :slight_smile:) ale i tak opatrně jo :slight_smile:)
holky.. jsem zvědavá kdo bude z vás první.. baru a smar :slight_smile:)
27. led 2010 v 08:19  • Odpověz
ofi já jsem se taky zasmála, ještě jak mi tady líčil jak si tukal na hlavu proč to má tak přebírat když mrkev apod. mu normálně dávám a ještě jak mu jedl to co mu do misky uteklo at má fakt jen vodu já:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, návod je určitě na místě a prý ho mám napsat jak pro blba at to pochopí jednoznačně :grinning: :grinning: :grinning:

sari já to u sebe vidím na neděli, Honzík čeká na termínek

no od pondělka musím jezdit do porodky tak zvažujem zda už má manža zůstat nebo nebo ne, na jednu stranu je to nejlepší bude s Tomem a já můžu v klidu do porodky ale zas na druhou stranu je to na houby co když budu přenášet tak to by taky mohl být 14dní doma zbytečně a já ho chtěla doma hlavně po porodu a měsíc doma mu asi neprojde v práci no a upřímně i kdyby náhodou jo tak to co by přišlo na účet by byla katastrofa
27. led 2010 v 08:23  • Odpověz
Ahojlky! :slight_smile:
Tak u mě taky žádná změna, nic nenasvědčuje tomu, že by se malý chtělo ven.

Marku doufám, že tam prcek zůstane ještě měsíc. Věřím, že jo, jen na sebe dávej pozor.

Baru už se moc těším na fotečky kuchyně. Třeba to uklízení pomůže. Ale já uklízela na stavbě v sobotu asi 5 hodin a nic.
27. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Dobré jitro :slight_smile: .

Koukám, že nic nového :wink: .
U nás dneska kosaaaa -15, ještě, že to není těch -27, fuuuj, ee. Naštěstí nikam nemusím, jen odpolednew konečně na kosmetiku, kde ze mě udělají zase člověka :grinning: .

Smar no tak trošku nesrozumitelný to bylo, a pro chlapa už vůbec :grinning: .
Můj manža zase dostal jednou za úkol uvařit polévku - droby měl vyndané ve dřezu. Jsem nevěděla, že v životě neviděl droby, a protože mu bylo trapný zavolat mě, tak volal naší kamarádce, jestli prý tam má dát i ty plíce!!!! Nakonec po delším vyptávání kamarádka zjistila, že to nejsou žádný plíce, ale játra. Hned mi volala :grinning: , že prej za boha nemohla pochopit, co to má být za polívku, když jsem mu tam připravila plíce.
No ale stejně tam nechal celý ten kus tuku (bylo to z domácích kuřat) a pak tam hodit snad půl pytlíku nudlí. takže to nebyla polévka, ale nudle se sádlem.

No já jsem zvyklá, ale občas mě ještě něčím překvapí. Holt chlapi :grinning: .
27. led 2010 v 09:50  • Odpověz
aji kdyby ho polívkou krmil poprvé ještě to chápu ale takhle když ho už krmil a ví jakou polívku mu dávám? no nic se nestalo jen musím udělat opatření at Tomášek tu jeho péči ve zdraví přežije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, ale jak tak čtu tvůj manža je taky šikulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 10:07  • Odpověz
U nás bylo -18 a teď při vyjasnění to ukazovalo prej -25. Ale nevím, kde to naši viděli, to se mi zdá fakt moc.

No a zamrzla nám doma voda. Nikdy jsme s tím neměli problémy a už to máme spravený, od loni nový trubky, ještě když to poprvý zamrzlo po vánocích, tak jsme to zateplili a je to tu znova. Fénem se to rozmrazovalo, tak už teče aspoň teplá, tak doufám, že poteče i studená. je to fakt děs, sousedům to teče normálně.
27. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Smar jj, chápu. Ale jak vidíš, nejsi sama, kdo má doma šikulku :grinning: :grinning: :grinning:

Iví fuj -18, no tak to je brutus :frowning2: . Našim známým taky zamrzla voda v domečku - naštěstí jen přívod k pračce, to mají nějak ze zahrady, takže nemůžou prát. No a dvě malé děti. Tak snad brzo mrazy povolí.
27. led 2010 v 10:32  • Odpověz
ivi u nás je posledních 5dní nebo kolik nad -15každý den :frowning2:
27. led 2010 v 10:33  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem skoro po tydnu zas tu - byli jsme u tchanovcu. Prvni velka cesta s Natalkou - skoro 500km. Ale byla zlata a vse zvladla, cestu prospinkala a kupodivu se i dobre aklimatizovala...

No ted uz jsme zas doma a dnes pro zmenu prijedou nasi....stres stres stres :sweat_smile:
27. led 2010 v 11:08  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile: tak my jsme v 6 hodin ráno mělí -26 stupňů, docela mazec. začíná se mi ta mateřská před porodem líbít, člověk si spí do kdy chce :grinning:
27. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahoj Zdeni. Tak to máš teda veselý co? Jak je u vás, taky tak extrémě mrzne a je tolik sněhu?

Tar no hlavně to, že nemusíme v tom mrazu ven co? I když bych i na procházku šla, ale sotva už lezu a hlavně se bojím na to náledí. No a taky bundu sice velkou mám, ale nemám žádný "podvlíkačky" pod klahoty. Mám jen termo pod lyžáky, jenže tam není počítáno s břichem že...
27. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
ivanas: já už taky raději nikam nechodím jen k doktorovi nebo když jedeme na nákup.....
27. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
tar a kdy jdeš zase nebo jsi teď někdy byla? zatím taky nic?
27. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
ahoj zdeni, už jsme po tobě pátrali:slight_smile:

dnes u nás byla jedna kámoška s roční princeznou-ona malého houpala, utírala mu pusinku, hladila, pusinkovala, no byli rozkošní:slight_smile:fotečky jsou na www.tuleja.eu v albu jindra2 -jsou tam i fotky z kyblíkování:slight_smile:

jinak maminy vy nás napínáte!!!ale smar, mám tucha, že jsi na řadě:slight_smile: a baruška už to taky snad bude mít brzo za sebou...
27. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
ahoj Ivi, jo, uz jsem z toho trochu na hlavu - vybaluju kufry (cestovani s mimcem je fakt sranda, ma toho vic nez my dva dohromady), poklizim byt a neustale litam k Natalie, ktera nemuze usnout a vyrvava - asi me trefi slak :grinning:
27. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jinak k nam se ty mrazy pry teprve chystaji, zatim jsme tak na -8 a slunecno.
27. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak tady dnes -19,5 takže faaaakt ven nejdeme... Už se těším na jaro... :dizzy_face:
27. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.