• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ahoj Mili, tak jake byly hory? :dizzy_face:

Radi, pekne fotecky, Jindra je uz pekny chlapak - Natalka je urco mensi :sweat_smile:
27. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
ivanas: jdu zítra na kontrolu do porodky, tak jsem zvědavá co mi tam řeknou, ale tuším, že zase nic :angry:
27. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
ahoj deni, hory super, byl to relax pro všechny 3 :dizzy_face: :dizzy_face: toník nám dopřál dovču, přes den byl hodňoučkej a ráno dlouho spinkal :dizzy_face:

jinak my už máme skoro 8,5kg :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
ahoj mili
teda Tonik uz je obrik... :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
...mělo tam být zdeni, vypadlo mi Z :wink:
27. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
ahoj slun, no to teda:slight_smile:))) a ted se i vytáhl, ale neměřila jsem ho...jak se máte?
27. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Mame se dobre. Jiricek je prehodny. Terezka ve skolce nadsena. Pekne tam basti, tak mam radost a po o tam i spinka. :slight_smile:

Hory jste si teda uzili, fakt super. :dizzy_face:
27. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
sluni tak to se máte fajn :dizzy_face: takže terezka už se srovnala?
27. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
mili, tak to je prima, ze i Tonik dovolenkoval :dizzy_face:

Ja jsem ted konecne ukonejsila Natalku, pustila jsem ji cd detskych pisnicek a ona u toho usnula, tak tu litam, abych toho co nejvic stihla udelat :wink:
27. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
mili jojo, uz je hodna a zlata. :dizzy_face:
27. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
mili: krasna ta spolecna fotka na konci albicka :dizzy_face:

sluni, co ze jsi smazala fotecky?
27. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
zdez mam je ted na rajceti....nechci, aby me fotky okukoval nekdo cizi. :sweat_smile:
27. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
zdeni díky :dizzy_face:

sluni až poleví ty mrazy, musíme domluvit tu návštěvu :wink:
27. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
sluni, aha, jasne :wink:
27. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
hurrrra, mam vybaleno, uklizeno, prvni varka pradla visi...uz jsem mylsela, ze me to Natalka nenecha udelat a nasi prijedou do tohodle zmatku, ufff
27. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Čau holky co nového?? :slight_smile: Mám dotaz - koupila jsem si magnesium 400+ vitamín C - mývám v noci křeče v nohách, nebo teda takové ztuhlé, těžké nohy a blbě se mě narovnávají... doktorka mě řekla, že si můžu koupit nějaké vitamínové doplňky myslím, že říkala to magnesium, ale nejsem si jistá...co myslíte je to tak?? Neublíží mě to?? Na tom je napsané, že je to vhodné pro těhotné
27. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ivanau, magnesium určitě můžeš brát :slight_smile: to nevadí. Je však divné, že ti to doktorka nenapsala sama ale že ti to jen doporučila.
27. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Mili,my sestejně u vás v albíčku líbí 2 fotečky, ta jak si Toníček čte s tatínkem a největším favoritem je ta v fotka Toníčka v bílé osušce, tam je prostě naprosto k sežrání:slight_smile:
27. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Zdeničko, je super, že Natálka zvládla cestu tak krásně, je super, že máte pořád co dělat. :slight_smile: A že jsi všechno zvládla když malá spinká.

Sluni, je fajn že se terezka tak spravila a že je hodná.

U nás taky byla hrozná zima ale né tak velká.
27. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
radi že bych byla na řadě já? no zatím tomu nic nenasvědčuje ale uvidíme ale i bych tomu věřila že zákon schválnosti bude fungovat a ted to začne protože manža je pořádně nachlazený takže k porodu asi nepůjde :frowning2: :frowning2:

tady je dneska jen -10 takže před chvíli šel malý s dědou ven, v posledních dnech bývalo - 15 a studený vítr a to jsme byli fakt jen chvíli venku, zdálo se mi to jako velká zima hlavně kvůli tomu vichru a upřímně fakt ted nechci být nemocná
27. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahoj BAruško, tak co v porodce? Vlasntě jsi tam byla včera viď? Já na to zapomněla. Kdy jdeš znova?
27. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahoj Ivi, pořád nic, znova jdu v pátek a snad příští týden už nám doktoři pomůžou. Dnes se malá v bříšku mele celý den vůbec nespí, buď má škytavku a nebo se na poslední chvíli zkouší otočit o 360 stupňů. Je to divné, přece kdyby se to připravovalo na porod tak by nevyváděla.
27. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Ahoj Holky byl jsme až do ted v práci :frowning2:doufám, že už tam nebudu muset jet :frowning2:

Ivi IP :slight_smile:

Psala Oldriska: ze jsou oba v pořádku jen zatím nemá mlíčko, ale že se snad rozjede Staníček prý dýchá sám, ale je v inkubátoru . A že šití se jí docela hojí . a všechny Vás pozdravuje :slight_smile:

Zdení tak to je super že jste se měli dobře a že jste to všichni zvládli :slight_smile:
27. led 2010 v 17:42  • Odpověz
Baru já ani nevím, jestli se před porodem má prcek hýbat nebo spíš přestane, to fakt netuším. Tak jsem zvědavá, s čím v pátek přijdeš.

Ofi jdu číst. :wink:
27. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Tak už mě předběhla i známá modelka Petra Faltýnová, dnes porodila dceru Adrianu, a ještě na začátku února má termín Zuzana Belohorcová jestli porodí i ona a malá ještě nebude venku tak ji budu fakt ŠŤOUCHAT aby vylezla ven. Z mojí mamky si už každý dělá srandu, kdy prý bude mimčo na světě...
27. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Baru....neboj porodis!!!!! :dizzy_face:
27. led 2010 v 19:42  • Odpověz
baru neboj porodíš už brzy :slight_smile: a k těm pohybům asi je dneska nějaký divoký den protože Honzík dneska taky řádí jak šílený - normálně už se ted spíš líně převaluje ale dneska vyvádí už od rána šíleně, cítím ho všude a asi tam dělá kotrmelce nebo já nevím a asi nějak změnil polohu protože mám pocit že je úplně mezi nohama a jak se někdy hne mě to tam úplně štípe, fakt mám pocit jak kdyby tam cpal ruku nebo nohu, to si u Toma fakt nepamatuju

jinak jsem byla na té pojištovně jak mi to tady nechtěla proplatit a paní říkala že je samozřejmost že to proplatí, že tady u nás říkala blbosti a že bych měla fakt tu stížnost podat protože neví co kecá, takže do 14 dní mám 2500 na účtě což teda poznám zda mám či ne

zítra jsme měli mít to focení pod vodou ale nepojedem, za prvé kvůli těm mrazům i když nás vyfénuju přece jen člověk jde rozehřátý do mrazu a to je tak akorát na nemoc a my bychom museli autobusem a za druhé už jsem otevřená na 1cm tak ani moc nemám odvahu at nechytnu nějaký zánět nebo něco takže raději nepůjdem
27. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Holky taky vám někdy připadá to břicho tak strašně tvrdý, jako že ten prcek tak tlačí na ty stěny, že to až úplně šponuje? Připadám si jak balon před prasknutím a těžko se mi chodí, sedí, jen ležet na boku pomáhá. Jenže vůbec netuším, co budu dělat v noci, když už teď mě bolí záda z ležení. :confounded:
27. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
SMAR, S TÍM KOUPÁNÍM SES ROZHODLA DOBŘE, ZA ZÁNĚT TO NESTOJÍ, UŽ JSTE V POŘÁDKU VE FINIŠI, PROČ TO KAZIT...JINAK ALE TY BOLESTI A POCITY, ŽE MALÝ MI CPE RUKU VEN JSEM TAKY MĚLA:slight_smile:HOLKY, JÁ VÁS OBDIVUJU, JAK TRPĚLIVĚ ČEKÁTE A UŽ TO MÁTE FAKT ZA PÁR, ZÍTRA Z VÁS MŮŽOU BÝT MAMINY.A KTERÁ PORODÍTE 30.1. BUDE MIMŠO PŘESNĚ O 2 MĚSÍCE OD NAŠEHO jINDRULKY, KTERÝ TED TEDA MOMENTÁLNĚ VYVÁDÍ, JAK JSME DNES POPRVE NEBYLI VENKU, MÁ TO CELÉ ROZHÁZENÉ, NENÍ VYSPANÝ A JE PŘETAŽENÝ PLÁČE:frowning2:
27. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
radi právě nestojí to za zánět nebo případné potíže a museli bychom musem a máme to skoro hodinu a půl tam a zpět a to fakt ted pár dní před porodem v těch mrazech nemám odvahu když můžu kdykoli začít rodit, focení může být jindy ale zdraví mám jen jedno a člověk neví co takže budem doma, fakt je že ven s Tomem chodím ale držím se už tady u baráku kdyby něco. Já právě pocit že mi cpe ruku ven u Toma neměla ale ted to stojí za to, včera to bylo asi 2x ale dneska je to furt tak nevím co to vyvádí. No co nám zbývá než trpělivě čekat že :grinning: :grinning: :grinning: ale mi to s Tomem utíká, ted si hraje s kolíčkama spát jde až 21:30 protože spal v autě jak jsme jeli od našich
27. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.