• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Smar a je malej hlavičkou dolů? A co ty Baru, malá taky, a Tar?
Může to být naléháním hlavičky třeba.
Já se doma taky celkem zabavím, ale už mi to neutíká tak jak dřív.... :unamused: Pořád mi přijde nepochopitelný, že by mi měli nastat nějaké porodní bolesti nebo tak. Celou dobu mi nic nebylo, pořád si na tu představu prcka nemůžu zvyknout a teď to má být každým dnem. Je to děsně divný.... Ale už je to trochu únavný.
27. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
ivi ještě včera hlavičkou dolů byl tak snad jo ale řádí dneska teda hrozně a fakt to celkem bolí a štípe jak ho cítím dole, právě jsem říkala manžovi že mám pocit že kdybych si dneska dala vanu a ten sex že bychom asi jeli :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Smar ty pocity a bolesti mám taky a někdy se mi stává, že mě bolí jakoby v tříslech a to nemůžu ani chodit.
Udělala jsi dobře že zítra na bazén nejdete.
Malá mi pořád vytlačuje nohu pravým bokem, tak jí vždycky nohu zatlačím zpět. Dnes měla snad 3x škytavku.

Raduš nevím jestli je to na obdiv jak říká Smar nic jiného nám nezbývá než čekat.

Ivi, malá je hlavičkou dolů už tak 6 týdnů. Jsem moc ráda, že můžu v klidu spát a nic mě nebolí, kdybych mohla tak bych jenom ležela a spala. :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
smar, myslím, že už se neotočí.... no a když máš takovej dobrej pocit, tak bych to nepodcenila :wink: ... já mám zase pocit, že budu přenášet alespoň 4 dny do dalšího víkendu
27. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
nevím proč, ale něco mi říká 7. nebo 8. února
27. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
baru o tříslech mi raději ani nemluv, kolikrát se musím něčeho chytit abych sebou netříska jaká je to bolest a je to čím dál častější a nejlepší je jak to přijde když mám malého v náručí, to stojí fakt za to. Jo nohu taky někdy vytlačuju jen nad levým bokem, to je jeho místo
27. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Baru tak to máš tak jak já. Malá je hlavičkou asi od 32tt a taky mi lozí nohou na pravém boku a celou dobu mě tlačí (a někdy to dost bolí) pouze pod pravýma žebrama. Ty tříšla to taky občas znám a je to možná něco k těm poslíčkům, protože se mě na to ptala i sestra na kontrole, když jsem jí říkala, že nemám stahy, poslíčky a tak, tak se mě ptala i na bolesti v tříslech a ty občas mám.
27. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj kočky jedeme do Brna ke kardiologii na kontrolu tak nám držte pěsti venku je nasněženo tak bude asi hrůza cesta :frowning2: večer tu budu :slight_smile:
28. led 2010 v 06:12  • Odpověz
Ahoj holky..kontrola maminek a miminek :slight_smile:)
Ofi jed opatrně..počasí nic moc a určo to dopadne dobře..
já jdu dneska na dvě zkoušky..budu dlouho bez Sofinky... tak dostane odstříkané mlíčko..snad to s babičkou tady doma zvládnou :slight_smile:)
28. led 2010 v 08:24  • Odpověz
dobré ranko hlásím se 2v1 :slight_smile: :slight_smile: a manža mě asi nakazil a bolí mě v krku, začínám mít rýmu tak už mám udělaný čaj, stříkla jsem si bioparox a budu se snažit at se to nerozjede v něco víc
28. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím stav 2v1. Večer malá snad tančila tanec hulahu protože se vrtěla každou částí svého malého tělíčka, pak jsem unavou usnula. V pět hodin ráno jsem musela na záchod a pak mě vylekala když se mi 3x zachvělo břicho jako by se nějak dusila nebo co a pak už nic jenom mi tvrdlo břicho, myslela jsem že pojedeme do porodnice na kontrolní monitor po 20 minutách kdy jsem pořád kontrolovala bříško a rozdýchavalo to tak mě 2 kopla pak jsem usnula a teď už zase kopká.

Sari, ať ti zkoušky dopadnou dobře. Myslíme na tebe. Určitě to všechny tři zvládnete!!!!
28. led 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahojky!
U mě taky stále nic! :slight_smile:
Jen jsem včera někde vyčetla mezi radama, jak na porod, tak si udělat kořeněnej čaj: zázvor, hřebíček, skořice, sporýš (bylina, kterou teda doma nemám, tak jsem do toho hodila i maliník) a má se to pít průběžně celej den. Dávkování jsem nečetla, tak jen zlehka jsem to namíchala, jsem zvědavá, jak to bude chutnat. Bude to asi pálit - škoda, že nemám zázvor čerstvej. Je to vlastně obmněna kořeněného jídla.

Ofinko dávejte pozor. Ale věřím, že dojedete v pořádku a kardio bude taky OK.
Smar dívala jsem se minulý týden na sama doma a tam říkali, že na nachlazení u těhu je dobrý sirup Sinupret nebo tak nějak.
Baru neboj, ona se tam prostě třeba jen rozčiluje, protože se nemůže moc hýbat. :wink:
28. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Teda holky, čaj je zajímavej, pálí trošku jak po pepři z toho zázvoru a hřebíčku. :wink: Fakt dobrej.
28. led 2010 v 09:42  • Odpověz
ivi že bych to vyzkoušela? ale musím koupit zázvor ten nemám ale jdem do obchodu jak se Tom vyspí ale jen na chvíli je tu hnus počasí-nevím jak je u vás ale tady už v noci začlo šíleně foukat, hustě sněží a na stupně jsem se raději nedívala. jo já musím do lékarny tak něco koupím tak uvidíme, já zjistila že třeba kapky do nosu máme doma sice 4 ale všechny dětské, pro nás nic a něco na kašel je to podobné-asi 4 na různý kašel ale vše pro děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ofi jedte opatrně venku je hnusně a kardio bude určitě v pořádku :slight_smile:
28. led 2010 v 09:51  • Odpověz
ahojte zlaticka tak vas kontrolujem a stale nic no holky je to napinave :grinning:
28. led 2010 v 10:38  • Odpověz
http://www.celostnimedicina.cz/alternativni-zpusoby-vyvolani-porodu.htm
Smar tady jsou ty rady. A je tu i přesnej návod na čaj.

Jinak rad je fakt moc, ale většinu tu známe.
28. led 2010 v 10:45  • Odpověz
uf mám dost, před chvíli jsme s Tomíkem dopřevlíkali peřiny a s jeho asistencí je to tak na hodinu, chce strašně pomáhat, skákat po posteli :slight_smile: :slight_smile: ale už je uložený s mlíčkem a bude spinkat :slight_smile:, já chvíli spočtua jdu zamést a vytřít

ivi jo většinu rad znám, něco jsem i zkoušela a straším tu
28. led 2010 v 11:02  • Odpověz
no všude většinou píšou, že to pomůže jen v případě, že je vše na porod fakt připravený - že to jen uspíší. Takže pokud se prckovi ven prostě ještě nechce, nikdo s tím asi nic neudělá. :wink:
28. led 2010 v 11:15  • Odpověz
ivi jo tak nějak to bude, takže na to kašlu a počkám až se Honzíčkovi bude chtít ale můj pocit mi říká že sobota to jistí :slight_smile:
28. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojky tehulky, takze porad nic? :grinning: Opravdu nas napinate! jeste vic nez ja vas s Radkou ... ale to uz jsou dva mesice!!! To to leti!!!!!!!!!!!
28. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Zdeni, my to ale neděláme schválně... to dělají naše děti.
Hodně to letí!

Kde je dneska Tar, říkala že má dnes kontrolu? Nebo už rodí?
28. led 2010 v 11:41  • Odpověz
zdez my bychom chtěli rodit ale našim dětem se nějak nechce ven :grinning: :grinning: :grinning: asi by jim někdo měl vysvětlit že mají jít k maminkám

ach jo měla bych jít něco dělat ale šíleně se mi nechce
28. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Čauvec holky :wink: . Tak jsem se vrátila z práce a jsem grogoš, to byl dneska asi můj poslední hrdinský čin :slight_smile: .

Smar tak nic nedělej, odpočívej s Tomíkem a Honzíkem u nějaké pohádky.
28. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahoj Aji! Hele a jak to máš teď vlastně s prací? Jsi pořád na nemocenský nebo už ne?

Ahoj Zdeni. No jsem zvědavá, jestli aspoň jeden prcek bude ještě lednovej - aby jsme všechny nepřekročily až do února!
28. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
No jsem na vas fakt zvedava, aby opravdu z vlny lednovek preci jen nebyly unorovky :grinning:
28. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
aji Tomík spinká (spává 11-13) a já byla ve vaně a ted jsem zas tady, uklid počká dneska jsem převlíkla peřiny, až se vzbudí jdem na procházku a to stačí :slight_smile: pokračování zítra. No a zatím Tomíka pohádky nezajímají ale sleduje s námi ulici a pak Combek či jak se to píše :slight_smile: to i jak jsou ukázky sedí a kouká a ani se nehne a ještě má rád tenis :slight_smile: ale pohádky ne to si nevšímá, to je přece pro mrnata :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Smar a jo, pohádky jsou pro mrňata - a pro mě :grinning: .

Iví já stále marodím, už půl roku. Příští týden po kontrole se uvidí, jestli mě pustí do práce. u nás jsou stejně první týden v únoru jarní prázdniny. Dnes jsem si byla jen pro témaťáky a zjistit, kde skončili s výukou, abych mohla po prázdninách pokračovat. A zas mě hned naštvali, takže nejradši bych marodila dál :angry: .
28. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
aji já mám taky ráda pohádky ale malého fakt nechávají chladný, to ten tenis nebo ulice se mu líbí to sedí a ani se nehne nebo celkem ho ještě zaujmou černobílé filmy ale pohádky zatím fakt ne

jak ti je? už se cítíš líp, co to provedl v práci, postěžuj si to pomáhá :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Naštvali mě :angry: , šmejdi.
28. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
smar-ty tu moc nevikecavaj a sup rodit aj vy holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.