• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
moni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neříkej mi ale Honzíkovi
28. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
HONZIIIIIIIKUUUUUUUUUUU-a veeeeeeeen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: třeba pochopí ale nevím je odolný, manža ho přesvědčuje každý den at už jde konečně ven že nechce do práce do té zimy, že už chce být doma a starat se o jeho brášku a pak mi ho nosit do postele na kojení, malý někdy hladí bříško a někdy ho má jako průlizku ale Honzík se drží a drží :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
smar-mna Honzik urcite pocuvne ja mu verim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
moni vyřídím
28. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
no to jsem teda zvědavá :grinning: . Jestli máš Moni pedagogické sklony - mohlo by to vyjít :grinning: .
28. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
moni, aji uvidíme dám vědět a i bych brala kdyby měla mona pravda tak uvidíme ale zas když jsme u těch pedagogických sklonů tak to by spíš ajka měla Honzíkovi domlouvat.

ted se vzbudil malý ale tak poslední 2dny po vyspání nechce ven z postýlky a jak ho chci vytáhnout odstrkuje mě a hraje si, takže tak 20 minut tam ještě bude :slight_smile: to je tak jeho doba kdy už chce ven, ve 14 si dá obídek a půjdem chvíli ven
28. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma z prohlídky, máme 6150g a jsme zdraví jako rybka:slight_smile:

Smar, Baru, no honem rodíme:slight_smile: teda tady je ted moderní přenášet:slight_smile: Smar, ty se hlavně vyleč, at si ten porod můžeš jakž takž užít:slight_smile:

Moni, IP.
28. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
radi to je teda kus chlapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Smar, no už se pronese:slight_smile:

Zdeni, Leni a Moni (a kdokoliv jiný:slight_smile:- dotaz- manžel je slovák, nevíte jestli je možné dvojí občanství? že by měl české i slovenské? jde to?
28. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
radi to ti věřím, takovou váhu měl Tomík snad v půl roce :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Raduš, je super že prohlídka dopadla dobře, jste už velicí. :slight_smile:

Holky, v dubnu máme jet na svatbu malé bude kolem 3 měsíců, oblékly byste ji do šatiček?
Děkuji za rady a názory.
28. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
radu teda to musí být obr a kolik měří? Takovou váhu budeme mít asi v 1/2 roce :grinning: Ale včera jsme byli na kyčlích a Nikolka strašně vyrostla, doma se mi to nezdá, ale když jsem viděla ty křičící skoro novorozeňata, musela jsem se smát, bylo mi těch ženskejch líto, začátky jsou těžké :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baru no šatičky bych jí klidně dala, ale musíš si počkat, jaká bude mít malá povahu, jestli to bude kliďas nebo řvoun,aby jsi jen celo svatbu nelítala s ní na ruce a je jedno jestli s šatičkama :sweat_smile:
No ale musím říct, že kolem 3 měsíce už je z dětma trochu pořízení, tak jestli se ti nenarodí taková dračice jako nám, tak by to mělo být v poho :wink: Jinak já mám pro malou šatiček hodně, ale ještě jich moc na sobě neměla :unamused:

No my bychom chtěli jet koncem března nebo začátkem dubna na hory, bude malé skoro 6měs., ale nevím, jestli to není blbost, abychom nebudili celou chalupu, když by brečela, jak zvládne spát v cizím prostředí a hlavně v čem ji budeme tahat v tom sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kočárek sice máme terénní, ale už jsem si o teď ve sněhu zkusila a teda nic moc :angry:
28. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Smar a čteš pohádky nebo věnujete se hodně nějakým knížečkám?

Baru já myslím, že ve 3. měsících už to bude v pohodě a kor když to bude duben, to bývá někdy i skoro letní počasí. A když jí dáš teplý punčocháčky a něco teplýho pod a třeba svetýrek, bude to paráda! Ale jak píše Sima, záleží jaká to bude dračice. :wink:

Aji napiš, co ti ti šmejdi řekli!
28. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky Simi, moc děkuji za názor, takže uvidíme co bude a jak budeme s malou fungovat. :slight_smile:
Vím, že se ptám moc brzo ale jak teď jenom čekám tak sedím na netu a koukám na mimibazar a mají tam krásné věcičky. Tak jsem tak uvažovala :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Jinak musím říct, že se malá hodně zklidnila, krásný je, že už se směje nahlas, to bych kvůli tomu dělala klidně celý den na ni opičky, někdy mi z toho teda už hrabe :grinning:

HOLKY, chtěla jsem se zeptat, budete nechat děti očkovat na toho pneumokoka, jak to teď platí stát? On to totiž proplací jen od 2 do 6. měsíců a malá bude poprvé očkována hexou až ve 4.měs, protože má méně kg a tak by chudák i s tím pneumokokem byla očkovaná co 14 dní od 4 do 6měs. :frowning2:
28. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
baru, já to znám, já už přes net kupuju v bazaru běci na roční dítě, jsem blázen :grinning:
Včera jsem byla po dlouhé době v Praze po nákupech a manžel hlídal malou doma, koupila jsem zase spoustu věcí pro malou a pro sebe skoro nic. Ona je jak ze žurnálu a já nemám co na sebe :grinning: Když jsem přišla domů, manžel seděl s malou u počítače a hráli počítačovou hru, Nikolku to vyloženě bavilo, byla tam jak malý skřítek.
Byla jsem pryč pár hodin a tak se mi po ni stýskalo, je to hrůza, jak je ženská s tím dítětem spojená
28. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Simi to musí být úžasný teda! :slight_smile: Už se na to moc těším. A snad nejvíc na to, jak se bude přešťastně a vyvaleně tvářít tatínek, až bude ty pokroky pozorovat. :dizzy_face:
S tím očkováním fakt nevím, jak to na ni bude působit, když to musí mít takto po sobě. Ale já každopádně o očkování jsem rozhodnutá. Teda neznám žádný zápory, tak proto, takže mě kdyžtak opravte. :wink:
28. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
ivi jo je to krásný, proti tomu začátku, u nás to bylo fakt krušný, měla každý večer koliky a brečela několik hodin.
Z ničeho nic to po Vánocích vymizelo, pláče jen když má hlad nebo když se nudí a nechce si už hrát sama, je opravdu kouzelná a doufám, že to bude lepší a lepší.
28. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
My jdem za měsíc taky už na očkování a taky chci očkovat, i kdbyychom chodili co 14 dní, on na to zapomene,a le horší by bylo, kdyby pak něco chytl...holky, ty šatičky vám teda závidím, fakt:slight_smile: snad budeme mít příště taky kočenku:slight_smile: jinak já chci taky před internet nakupovat tedka pro malého, už musím najet na další velikost, 68 nám asi taky už brzo nebude:slight_smile::slight_smile:já jsme si bodíčka a overálky nakoupila v tescu, tam to vyjde i na 30 Kč a koupila jsem si i ty obyč bílé a chci na ně malému ubrosukovou technikou udělat obrásky, jenže to lepidlo na textil jsme sehnala, ale hezké ubrousky nemůžu sehnat, nějaké s dětskou tématikou, všude mají jen kvítka a kraviny:slight_smile:
28. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Radu - tak když mu uděláš kvítečkované hadříky, tak budeš mít hippies dítko - to je taky dobrý ne? :grinning:
28. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Simi nedokážu si představit, jak vám asi bylo. :unamused:

Radu a za těch 30,- to mají třeba v akci nebo se to dá i normálně? Mě se i ty bílý líbí, protože jdou kombinovat krásně s jakýmakoli dupajdama a tak. Pro větší děti s "tepláčkama" to bude moc hezký, když to nakreslíš. :wink:
28. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Ty jo Radulko, Jindříšek je teda macek, ale to vůbec nevadí, hlavně, že je zdravý a má se čile k světu. :slight_smile:
28. led 2010 v 15:40  • Odpověz
Radu -- Při posuzování státního občanství České republiky se postupuje podle zákonů platných v době kdy tato skutečnost nastala. Zákon 40/1993 Sb. v platném znění, nezrušil[pozn. 1] všechny předcházející právní normy k určení státního občanství. Při posuzování státního občanství České republiky musíme brát v potaz též dvoustrané mezinárodní smlouvy zamezující dvojímu státnímu občanství. Tyto smlouvy byly uzavřeny s bývalým SSSR, Polskem, Maďarskem, NDR, Bulharskem, Mongolskem a poslední je smlouva o naturalizaci s USA.

Občanství České republiky se uděluje na principu ius sanguinis, což znamená pokrevně po rodičích skutečnost, že místo narození je Česká republika, k nabytí občanství neopravňuje automaticky. Dvojí občanství je vyloučeno až na výjimky (mohou je mít mj. děti jejichž rodiče mají občanství dvou různých států, pokud druhý stát dvojí občanství umožňuje, nebo též občan České republiky, který uzavřel manželství s cizincem, může podle §17 zmíněného zákona, nabýt státní občanství manžela, ale jen za předpokladu, že manželství pořád trvá).
28. led 2010 v 15:53  • Odpověz
ahojte holky! tak jsem zpátky z kontroly. na monitoru sice žádné kontrakce nebyly, ale už se začínám pomalu otevírat, což je pokrok z minulého týdne, kdy jsem to ještě všechno měla uzavřené. další kontrola je už v pondělí, tak uvidíme :slight_smile:
28. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Radi, jeee, to je tedy Jindrisek poradny kus chlapa - Natalka ma porad velikost 62 trochu vetsi, tricka a mikinky ma porad 56. Myslim, ze bude mit tak 58 cm, vic asi ne....a tak kolem 5kg tipuju...
28. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Tar tak to je fajn. Já jdu taky v pondělí. :wink: Teď jsem měla CS 3 a dr. se mě ptala, jestli už chci rodit. Tak jsem řekla, že pokud vydržíme do konce týdne, nebude mi to vadit, ale pak by se to rozjet mohlo. Takže dle její otázky soudím, že bych na to už mohla mít nárok, jen tomu nějak pomoct.
28. led 2010 v 16:34  • Odpověz
byli jsme skoro 2hodiny venku a jsem hezky zmrzlá, ten vítr je studený a hnusný fuj

baru já bych klidně šatičky dala ale měla bych asi připravenou variantu že se ji v nich nebude líbit tak at se netrápí a je jí do čeho převléct

ivi knížky ho začli zajímat až ted, ukazovala jsem obrázky nebo četla i dřív ale on vydržel jeden obrázek a 2věty a odhodil knížku a šel do vedlejšího pokoje, prostě nechtěl ale tak poslední týden ho začli knížky zajímat tak sedíme spolu a já mu ukazuju obrázky a vydrží u toho i půlhodiny a nejvíc se mu líbí kůn, na toho pořád ukazuje :slight_smile:

simi já mám prevenarem očkováného Tomáška, šel hned ve 2,5měsících a Honzíka budu nechávat taky jen nevím jakou vakcínou, ale u Toma jsme si to platili sami - 2020 za dávku a měl tři a ve 2letech bude mít poslední

ivi za 30 Kč měli ted body v akci ale bílé jsem nekupovala, byl by jak prasátko to je fakt pro dětí co jen léží
28. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Ahoj holky tak jsme zpět :slight_smile:
cesta ráno byla hrozná, ani jsme to přesně na čas nesihli , ale dojeli jsme :slight_smile:
Na Kardio je vše v pořádku a můžu rodit přirozeně tak jsem i docela ráda :slight_smile: jen mě budou muset víc hlídat i tlak a tak dostanu před porodem nějaká antibiotika :slight_smile: takže dobré :slight_smile:

Vidím, že tady jste všechny v celku :slight_smile:

děkuji že jste na mě myslely :slight_smile:
28. led 2010 v 18:08  • Odpověz
HOLKY NA MIMIBAZARU NABIZÍM NĚJAKÉ OBLEČENÍ. TAK KOUKNĚTE, KDO MÁTE ZÁJEM. ID JE 112220.

A ted vas jdu docist.

ofi jsem rada, ze js v poradku a porod urcite zvladnes. :dizzy_face:
simi jsem rada, ze uz se mala srovnala. Jiricek je ted taky zlaticko.
smar to jste se krasne provetrali. Ja byla s kocarem ve skolce. Byla to rellye nez jsem dojela.... :grinning:
28. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.