• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Sluni : děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem taky moc ráda tak doufám, že všechno zvládnu v pohodě :slight_smile:
28. led 2010 v 19:35  • Odpověz
ofi super jak jsme dopadli :slight_smile: ted už jen doklepat to tak do 38týdne a vzhůru do porodu

sluni už se jdu k tobě podívat :slight_smile:, jo bylo to hezká procházka ale chodníky prohrnuté tak se jelo dobře, jsem zvědavá jak se bude jezdit s tím sourozeneckým. akorát jsme došli jak zmrzlíci-teda hlavně Tomášek protože si pořád sundává rukavice a já odmítám co metr stát a dávat mu je, jeho smůla. Jak je mu fakt velká zima tak si je nechá a nesundává
28. led 2010 v 19:46  • Odpověz
sluni chce to klučíčí
28. led 2010 v 19:48  • Odpověz
dobré ranko, hlásím stav nezměněn - kindervajco :slight_smile:
29. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: u nás vše OK odpoledne jdem na kontrolu už do nemocnice a asi na křivku tak jsem zvědavá co mi řekne :slight_smile:
29. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem doma po kontrole. Stav je stejný ale v pondělí už nastupuju na vyvolávání. Teda pokud se to o víkendu nerozjede jakože asi ne. Otevřená jsem pořád stejně, ale ani mimčo a maminka není ohrožena na životě, takže ještě vydržíme, stejně má Frýdecká nemocnice plný stav - navíc přijímají rodičky z Havířova a Nového Jičína. Tak snad v pondělí už bude volněji.
29. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahojky! :slight_smile:
U mě taky furt stejný! Vidím to fakt na příští víkend....

Baru tak v pondělí budeš konečně vysvobozena?! No hlavně, že už víš nějaké datum, že se začne něco dít, máš takový záchranný bod. To je fajn, že už konečně něco přesnějšího víš že?
29. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Ivi, teď je bude sranda, když vím termín kdy mě vysvobodí :slight_smile: jen to asi bude možná i v úterý :slight_smile: což nevadí. Ale když teď začnu být více v klidu a začnu se připravovat na blížící se porod tak malá se narodí o víkendu :slight_smile:
29. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Baru to už je fuk, jestli o víkendu nebo potom. Hlavní je, že tě to trochu uklidnilo že. :wink:
29. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Dobré poledne :wink: , kontrola stavu :slight_smile: .

No vidíš Baru, už se to chýlí ke konci :slight_smile: , dočkáš se brzo.

Ahoj Ofi, ať ti to dobře dopadne.

Čau Iví.
29. led 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak furt niiiiic?? :sweat_smile: ale koukám, že nejdéle v pondělí bude na světě Sárinka od Barushky :dizzy_face:

jinak co nového? u nás jen to, že nám včera bylo přesně půl roku...v sobotu začneme s mrkvičkou :wink:
29. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Mili. To neskutečně letí, fakt síla! :slight_smile: Každým měsícem je u vás veseleji co?
29. led 2010 v 11:08  • Odpověz
dobré ranko, tak já také stále vcelku :slight_smile:
29. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Jo Mili a co manža, má k Toníčkovi čím dál větší vztah? Ptám se tak nějak všeobecně skrz ty tatínky. Myslím, že si to užívají čím dál víc, až se dá s prckem víc než jen kojit. :grinning: Tak jestli to tak opravdu je.
29. led 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
ivi no už to není žádný mimi, ale takovej kluk prostě:slight_smile: myslím, že mimi období máme za sebou :wink: a manža je uplně skvělej - s toníkem si ted vyhraje...ta super!! :dizzy_face:
29. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Mili a není ti líto, že už to není miminko nebo je to zas o něčem jiným a má to zase něco krásnýho do sebe? I když to zní asi blbě, po celou dobu je krásný mít děti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tar ahoj! To je fakt divný, že se tu vyskytuje nejnižší 40tt a nikdo zatím nerodí. To je snad fakt tou zimou nebo co!
29. led 2010 v 11:16  • Odpověz
iva: ale mě to zatím nějak výrazně nevadí, že nerodím, pěkně se vyspím do kdy chci, akorát doufám, že nebudu rodit 4kg mimčo :grinning:
29. led 2010 v 11:28  • Odpověz
tar no mě většinu dne taky ne, ale už nevím, jak si sednout a vyspím se jen, když se pořádně stahám, třeba na stavbě. Malá mě šíleně tlačí do žeber
29. led 2010 v 11:37  • Odpověz
tak to já spím celou noc, akorát si v průběhu noci zajdu tak 2x na záchod a jinak spím jak miminko :slight_smile:
29. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Holky, tak pokud se vyspite, tak o nic nejde - ja osobne se vyspim vic ted, i kdyz za noc 2x kojim, nez posledni mesic v tehu...to jsem koukala cele noci do stropu, ci na TV :unamused:
29. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky. ar, tymáš dnrs termín! Holkyto je divné,tady ve vždy rodilo předčasně až na 2 vyjímky a ted?:slight_smile: holky,nezávidím vám to teda, ale já se třeba zas líp vyspala jako těhu. Ted to vstávání mě ničí:slight_smile:

Jindříšek už mi 3 hodiny spí v šátku. Začla jsem ho tam dávat spát ted jak jsou ty velké mrazy a on je v něm totálně spokojený, stulený u mě,vrní si a oddychuje, jednou se tam pěkně i napapal a spinká dál. Holky,fakt je tam strašně spokojený a i já z toho mám dobrý pocit.
29. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Tar tak to já chodím po hodině a čtvrt na wc, takže si to spočítej.... potřebuju totiž čerstvej vzduch na spaní a když ho je nedostatek, vždy za noc minimálně 3dcl vody vypiju, takže mám co čůrat

Já myslím, že mě to vstávání ničit nebude. Radši několikrát vstanu a tvrdě a dobře usnu, než moct spát dlouho a stejně nezaberu tolik, ještě když se budím na wc a pak mě všechno bolí, že stejně musím vylézt a jdu si odpočnout třeba až odpoledne, až fakt cítím, že už nezvládám...
29. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahojda. Nikdo nerodi???
29. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
smar kdyz ja moc klucicho nemam a co je neutralni schovam Jirikovi...ale ted nafotim uz male veci po Jirickovi a tam neco kluciciho bude. :wink:
29. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
iva: jenže s miminkem tvrdě a dobře neusneš témeř nikdy... :sweat_smile: i když usneš, stejně budeš mít tak lehký spánek, že tě vzbudí každé kňournutí...a pokud nakojíš, tak pak trvá, než sama usneš a kdžy se ti to konečně povede, mimi tě opět vzbudí a tak pořád dokola :wink: my sice kojíme až kolem 5h ráno, ale stejně se v noci několikrát vzbudím...a kolikrát mi dělá problém zpátky usnout :confounded: jinak to se nedá říct líto nelíto s tím mimnkem..to poznáš sama :wink: každé období má svoje plusy a minusy, ale stejně svoje dítě pořád miluješ :dizzy_face:
29. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
ahojda mili.
Az bude leosi pocasi urcite se domluvime na prochajdu. :dizzy_face: A Tonikovi velika gratulace k pul rocku.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
to ja jsem ted mela obdobi, ze jsem spala jako spalek...jsem vecer uplne hotova.... :unamused:
29. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
sluni díky :slight_smile: a až bude lépe, už se těším!! :wink: a stím spánkem to má asi každej jinak...ale já začala opravdu tvrdě občas spát až te dnějak, i když v noci v podstatě vůbec nevstávám...
29. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ja tedy ted uz docela spim - nejhorsi byla ta prvni noc s miminkem doma, to jsem nespala ani ja ani manza. Ted uz jsme na jeji zvuky zvykli a vime, co ktery znamena. Takze ja ted spim docela tvrde a vzbudim se, kdyz slysim, ze si knoura o jidlo. A tim, ze Natalie s nami momentalne spinka v posteli, tak u kojeni obe usiname a budime se zas po tech trech hodinach :grinning:
29. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
mili ja mam taky obdobi, ze spim an jedno oko....ted spis vstavam vic k Terezce....v noci se odkopava a chce prikryt... :wink:
29. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.