• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ahoj zdezli....co mala?
29. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Teda Zedni, to mě zatím nenapadlo, že budu ze začátku vyděšená z jejích zvuků. No to bude fatk sranda teda :sweat_smile: .
29. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Sluni koukala jsem na tvoje věcičky, nádhera! Ale bohužel co jsem tam propočítávala ty velikosti, tak nám to vychází opačně. Co máš ty letního, my budeme nosit v zimě a naopak, takže bych si snad ani nic nemohla vybrat, až na nějaký tepláčky třeba. :unamused:
29. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
ahoj sluni: mala se ma dobre, je hodna, v noci uz mi zacala i spinkat :grinning: budi se tedy k jidlu po 3, to je jasne, ale po 5-10minutach opet usina, takze jsem nadsena :grinning:

ivi, ta prvni noc byla fakt maso, porad jsme vstavali ke kolibce a zjistovali, zda dycha, zda ji neco neni a proc dela takove zvuky, jestli je vzhuru - ona totiz miminka moc potichu nespi :sweat_smile: ted uz ted docela jo, ale ze zacatku jsem z toho byla docela vyjevena
29. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
holky jsme doma u dr. byli jsme pro výsledky EEG a vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile: ještě tam musíme za 2měsíce na kontrolu ale to jen aby se neřeklo :slight_smile: :slight_smile: takže mám radost a fakt už můžu v klidu rodit

jinak jsem celou zimu zatím ani v těch mrazech nespadla tak dneska mi podklouzly nohy a hezky jsem spadla ale naštěstí na bok a do sněhu tak dobrý, jsem trdlo
29. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Samr : tak to moc gratuluju k dobrým výsledkám :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže tedka můžeš v klidu rodit :slight_smile:
a dávej na sebe pozor venku je to opravdu zrádné :frowning2:
29. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
ofi jo rodit už fakt můžu, stihli jsme úplně vše ted je otázka zda to Honzík chápe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
musíš mu domluvit -) třeba to pochopí :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
ne ne, žádné předbíhání :slight_smile: Baru v pondělí a já třeba v úterý, takže Smar na Tebe to vychází nejdříve ve středu :grinning:
29. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Mili, blahopřeji Toníkovi k půlročnímu výročí :slight_smile: Je to chlapák, a je super že se tatínek tak zapojuje. Už to není miminko ale přesto je to tvé dítě které člověk miluje a když roste je to fajn a čekají Vás nové a nové zážitky a věci:slight_smile:
děkuji za popis průběhu noci :slight_smile:

Tar, taky to s tím spaním mám jako ty a jsem za to moc ráda, jen už se mi to krátí, takže asi víkend prospím celý v kuse :grinning:
Super plánované pořadí našich porodu :slight_smile: Díky i kdyby někdo porodil dříve tak já už se prostě dočkám. Hlavně aby byli mimisci v pořádku.

Zdeni taky krásně pospíváte a je super že jste si našli svůj režim který vám vyhovuje :slight_smile: I když děkuji za upozornění na první noc doma :slight_smile: už se nám to blíží.

Ivi s tím spaním a pitím to máš složité. Tak snad to bude už dobré.
29. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky, s tím spaním to u nás bylo na začátku hrozný, už v porodnici to začalo, malá bez ustání kroutila hlavou ze strany na stranu, mručela, hekala, chrochtala, funěla, brečela :grinning: :grinning: :grinning: Nemohla jsem spát, manžel si dával peřinu přes hlavu a já nespala snad 1,5měs skoro vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když s ní šel někdo na 2h ven, neusnula jsem, byla jsem na začátku ze všeho tak vyděšená a člověk je na to dítě hrozně napojenej.
Ale všechno jednou pomine a díky tomu jsem to vydržela, prostě jsem doufala, že se to zlepší. No a teď spí přes den tak 3x po cca 1,5h a v noci tak 6-8h v kuse, no někdy je to lepší a někdy horší, ale proti dřívějšku paráda :wink:

Holky vám se snad nechce rodit nebo co :sweat_smile:

Mili, jak jste s malým zvládli hory, chtěli bychom jet taky mezi 5-6 měs.
29. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Simi, vytrpěli jste si svoje ale teď už je všechno super a máš to jako odměnu, že jste vydrželi :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
baru ono je vždycky něco, ale prostě se to nedá srovnat, s manželem se kolikrát o malou pomalu přetahujeme, dřív večer jen brečela a brečela a teď se na nás řechtá :slight_smile: Ale stejně jsem unavená, ale už nejsem chodící mrtvola :grinning:
baru budu na tebe v pondělí myslet, vím, že rodit velké mimčo nic moc, ale nebudeš se potom tak bát s ním manipulovat, bude to prostě kus, Nikolka byla jak staženej králík :stuck_out_tongue_closed_eyes:, v porodnici ji pediatrička říkala blecha nebo kapesní miminko :grinning:
29. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Simi :slight_smile: to jsi mě teď pobavila s tím oslovením. Hlavní je že už jste si navykli a s Nikou jste v pohodě :slight_smile:
Doufám, že nebude tak velká, sice odhad je kolem 3,5 kg ale tak to musíme zvládnout. Nemůžu být těhotná pořád.
29. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
simi my sjem si ce na horách byli, ale bez lyží. to by se s malým ještě určitě nedalo... to by jeden musel být s ním a druhej jet sám lyžovat a to jaksi postrádá smysl. vzali jsme kočár a saně a chodili na procházky, prostě si to užívali jako rodina. to samý bychom asi dělali doma, ale takhle jsme měli aspon změnu prostředí a odpočinuli jsme si :wink:
29. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
baru: to máš dobré, mě váhový odhad nedělali, tak uvidíme, ale jsem malá, takže žádného obříka nečekám :grinning: no i když... nikdy neříkej nikdy......
29. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
tar dík super naplánování porodu, vyřídím to Honzíkovi :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
tar ono možná někdy lepší váhový odhad nedělat...mě když řekli 4,5kg, tak jsem si ten porod fakt dedovedla představit :confounded:
29. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
mili a byli jste někde v chatě, kde jsou i jiný lidi nebo jste bydleli někde sami?
29. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Tar my s manželem jsme taky malí a malá měla v 36+0 odhadem 2900. Prý tak 3300 3400 mít asi bude a dr. se zdála celkem velká na holčičku, tak nevím. Takže na to se taky nedá spolíhat. Od tý doby odhad nedělala a jsem za to i ráda, protože číslo přes 3500 fakt nehci radši vědět.

Smar tak to já taky ještě nespadla. Ale je fakt, že skoro ven nechodím, jen když jedu k dr. nebo s manželem na stavbu.
29. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
ivi já chodím ven kvůli Tomovi, sice na už tak jak dřív ale snažím se kvůli Tomáška chodit, včera bylo hnusně ale byli jsme aspon na hodku a půl at se provětrá
29. led 2010 v 15:04  • Odpověz
smar to já vím, ono je dobře, že chodíš ven, i když teď je to dost nebezpečný. já bych se ráda courala tím sněhem, ale za prví se bojím, za druhý "nemusím" jak ty a za třetí už mi to chození taky moc nejde. a fakt mě to mrzí, sníh mám ráda.
29. led 2010 v 15:09  • Odpověz
ivi asi bych chodila i bez Toma, nedokážu si představit být jen zavřená doma a procházka mi neuškodí :slight_smile:, v neděli jsme byli bez Toma a byli jsme s manžou na kafčo v kavárně a pak na procházce :slight_smile:, třeba na hory bych si už ted netroufla ale na hodinku na procházku v pohodě
29. led 2010 v 15:11  • Odpověz
Smar mě je to taky líto, že nechodím, ale samotnou mě to nebaví a hlavně mám fakt děs z prasknutí vody někde na cestě v těch mrazech. Jsem ráda, když můžu aspoň s manžou na stavbu. Teď už na něj čekám jak na vysvobození, i když mě teda berou záda, ale musím to rozhýbat.
29. led 2010 v 15:27  • Odpověz
tak ja som konecne poupratovala a som mrtva :confounded: a pochutnala som si na strudlu mnam :grinning:
ja sa za vas asi zacnu modlit uz aby mimiska vysli ven :grinning:
29. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Čau holky :slight_smile: něco nového?? Nějakej mimísek nebo porod?? Mrkla jsem na poslední stranku a asi nic že?

Já byla včera cvičit a pak u našich - mamka se sestrou letěly dneska do Turecka (sestra tam má golfové soustředění), měla jsem z toho úplně hrůzu, asi to těhotná nějak víc prožívám, to cestování rodiny a vzdalování se od mě... No a just přistávali v šílené bouřce, podařilo se to až na podruhé, někteří lidi prej i plakali...no já jsem z toho na mrtvicu...teď už jedou do hotelu, ale je to hrůza...šíleně tam prý leje...jen aby se to uklidnilo, až pojedou za týden domů a vše už bylo ok. Už aby byly doma...
29. led 2010 v 16:02  • Odpověz
ivi-neboj
no to su tehotenske hormony :slight_smile:
ako sa citis?tak strasne rychlo to leti ty si uz v 19 tt :slight_smile:
aj chcete vediet pohlavie?
29. led 2010 v 16:06  • Odpověz
moni tak pedagogické sklony asi nemáš :grinning: :grinning: :grinning: Honzík tě neposlech a furt tu straším
29. led 2010 v 16:06  • Odpověz
smar-on chcel pockat do piatku on si to naplanoval na vikend takze urcite dneska :grinning:
29. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Mončo, mě zas příjde, že to letí tobě :grinning: cítím se docela dobře i když mě bývá často blbě od žaludku, ale nezvracím, tak to prý nevadí... Pohlaví miminka chceme vědět určitě, už jsem doufala, že mě to řeknou minule, ale nekoukali se, takže snad toho 17.2. Včera se mě zdálo že cítím kopanečky a ndeska už nic moc jen jednou a úplně slaboulinko...už bych ráda kdyby se mimis pravidelně vrtěl, ať mám kontrolu...
29. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.