• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
sari já házela jen odkaz co chci, našla jsem to levněji a mám to uložené :slight_smile: ale chci to v Ostravě tak toho zas tolik není, to víš není to Praha
3. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: dneska teda byla hrozná cesta už to začíná být docela nepříjemné :frowning2: mlha a námraza no fuj snad se to zlepší ještě to musí aspon 2 týdny vydržet :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
jj to je jasný já ten paragliding objednala u nás u chaty..
jinak mrkněte do albíčka..dala jsem tam fotku ze včera..Sofinka i hrála jednou rukou s panenkou a mluvila přitom na Ijáčka :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

sari, Sofinka je na fotečkách opravdu nádherná!!! :dizzy_face:
3. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Sari krásná a jak si je hlídá :slight_smile:
my jsme včera v Ikei koupili plyšového jezevčíka a už se těším jak bude v postýlce u mimmíska :slight_smile:

jo holky vy máte všechny tu matraci kokos pohanka ? a kde jste ji objednávali prosím písněte mi odkaz :slight_smile: díky
3. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Ofi mám tuto http://www.dmoda.cz/index.php?mid=&sid=2&zid=241 z tohoto obchodu..posílají to i jinam ale já jsem z Litoměřic, takže když jsem tam byla tak jsem si to vyzvedla a naši mi ji pak dovezli..je super
3. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Sari díky moc to je i dobrá cena :slight_smile: mrknu se na to
3. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
sari malá je nádherná :slight_smile:, hlídá si co je její

ofi jo my máme taky kokos pohanka, pro oba dva a kupovala jsem ji tady http://www.sambaby.com
3. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky, psala mi Raada: Cau holky, zitra snad pujdeme domu. Jsem sama na pokoji, zakaz navstev,m je to hrozne. Maleho trapi prdiky, kojim snad porad a odmita usinat jinde nez u prsu, dyl si pospi jen u me, uz jsem 4 dyn nespala. Melu z posledniho a bonus - mam totalne popraskane zily v ocich i pod ocima. fotky na www.tuleja.eu Heslo je jindra.

chudák si to taky pěkně "užívá"... :confused:
3. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
radus drž se, připomíná mi to mého Tomáška ten se choval stejně v porodnici i doma ale neboj bude líp
3. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Mili díky za zprávu teda Jindra jí teda taky dává co pro to :slight_smile: a ten zákaz návštěv tomu asi moc nepřidá :frowning2: škoda že to tak vyšlo :frowning2: snad se to zlepší a bude Jindříšek aspon doma lépe spát :slight_smile:

teda dneska je tu nějak mrtvo venku hnusně mlha :frowning2:
3. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
ofi u nás už mlha není a svítí krásně sluníčko, ale na autech jde vidět námraza tak bude asi hezky zima. Já ted dala Toma spát a jak se vyspí jdeme ven
3. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile: Zrovna jsem uplácala těsto na perníčky, odpoledne se vyřádím :slight_smile:

Teda koukám na Raďu, chudák malá, musí jí být hrozně. A malej má takový naducaný tvářičky, takovej malej cvalíček nebo to jsou taková miminka všechny? :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
poštačka mi ho vzbudila, už usínal a zvonek ho vzbudil :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dala nové fotky Nikči :slight_smile:
Radi, tak to znám a držím palce a přeju hodně sil, malou trápilo bříško taky už v porodnici a já s toho byla fakt hotová :pensive: Je to strašný jak tam je na to člověk sám a ještě je strašně unavený a do toho poblázněný hormony :confounded:
Ale Radi opravdu bude lépe, malého to jednou přejde, doma na to nebudeš sama a hlavně budeš doma ve svém a Jindříšek se potom bude smát a bude šikovnější a šikovnější a ty toho vydržíš víc a víc :wink: Já jsem taky někdy na odvoz na psychiatrii :angry: , no ale chce to holt přežít a opravdu bude lépe a lépe. Je blbé to tak říct, ale ještě že to jsou jen prdíky a jinak jsou zdraví :wink:
3. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
Jinak včera jsem tu měla mamču, tak jsme umyly okna, převlíkly postele a poklidily, no měly jsme obě co dělat celý den, do toho Nikolka :grinning: Ale teď je tady celkem tulno, jsem zvědavá, jak dlouho ten pořádek vydrží. Na stole mám adventní věnec na oknech vločky, ale cukroví asi letos nedám a to tak ráda peču :frowning2:
3. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
sari, Sofina je šikulka, hračky jsou opravdu její :grinning:
raada, Jindříšek je teda kus, Nikča tuhle váhu zdolá tak v 8týdnu :grinning:
3. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj simi! Krásný fotečky... :slight_smile: Máte malou princeznu. Jo Jindřišek je teda kus, to jo :slight_smile:
PS: simi, vymaž si ty týdny těhu, nebo z toho někoho cizího klepne pepka :sweat_smile: :grinning:
3. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
ivi, já už jsem se dlouho chystala to oprait, nějak ale nebyl čas :grinning:
3. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
holky díky..Sofinka tak neskutečně roste..ted mám fakt pocit, že už si s těma hračkama hraje záměrně..
Simi tvoje Nikolka je fakt pusinka.. naše je takový pučmeloun proti ní :slight_smile:
jinak my pořádně grutnovali před nastěhováním zač. řijna, tak už moc gruntovat nebudu..a pečení asi upeču pár drůhu a dostanu pak taky něco od mamky..manžel to nejí a manželův syn taky ne..tak nemá cenu toho moc dělat..
Jindříšek je fešák :slight_smile:
jinak kamarádka co rodila v pondělí tak první porod měla v Ostravě protože FMácká porodka byla zavřená, tak jí to moc mrzelo že spousta lidí nestihne návštěvní hodiny..ted sice druhý porod měla ve FM, ale taky mají zavřeno kvůli chřip.epidemii tak za ní taky nikdo nemůže.. to je fakt pech..
3. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
holky, mě se teď Nikolka začíná vztekat u prsa, přitom mlíčko tam je, ale dokrmuju flaškou po kojení, tak nevím, takyzačala při kojení hrozně slintat, tak z toho nejsem moc moudrá :angry:
3. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
sima tomu se říká bojkot :wink: to je normální, toník to měl taky...musíš vydržet. trvá to pár dní...Toník děla kraviny, vztekal se...tak co jsem mu vnutila, to jsem mu vnutila, zbytek měl smůlu :sweat_smile: Za pár dní to přejde... Simi máš málo mlíčka že dokrmuješ nebo proč? Ona se taky může vztekat, že ji to neteče tak snadno jako z flašky...
3. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Holky tady je tak hnusně. Od rána je jakoby mlha a sluníčko ani nevysvitlo. Už teď, pokud bych neplánovala jen TV, musím mít rozsvíceno. No hnus. Ale naštěstí pokud mám co dělat, tak si takové dny "depresivní" nepřipouštím. No taky jsem si udělala po dloooouhý době radost a objednala v Quelle vlněný kabát ze 3000,- slevněný na 1500,- a po měsíci čekání je na poště! :dizzy_face: Akorát ho využiju snad v tom únoru, březnu, až nebudu mít pupík. Tak se těším, snad nebudu zklamaná a padne mi!

Simi snad ti Nikolka začne "sekat dobrotu", jako začal Toníček. :wink:
3. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holky, mám dotaz...jak jsem byla v úterý na té prohlídce, tak mě udělala normálně stěry z čípku jo a řekla, že po tom můžu zašpinit dnes a zítra. Tak já špinila ten den, včera trošku ráno, pak to bylo lepší a teď zas jsem po čůrání měla na papíře hnědý :frowning2: je to normální bojím se...dokud mě nic nedělala nešpínila jsem ani malounko :frowning2:
3. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
ahoj holciny :slight_smile:

Teda chudak Radka, to musi byt hrozne bez navstev - ja si nedovedu predstavit, ze by za mnou manza nemohl - dost mi to pomahalo, kdyz jsem zacinala silet z tech hormonu :wink: Jesteze uz jde zitra domu :dizzy_face: :dizzy_face: Ja jsem taky rada, ze tu jsem.

Dnes je tu krasne, tak jsme byli dopolko na prochazce, ted jsem vyslala jeste jednou moji mamku a pujdu se natahnout. Mala potrebuje hodne vzduchu a svetla, je porad trosku zluta. Ale vysledky z krve vcera byly hodne dobre, uz je to na ustupu :dizzy_face: Zitra nam prijde Natalku zvazit porodni baba, tak jsem zvedava, ale s tim jak se porad futruje , si mylsim, ze eco uz pribrala :grinning:
3. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
iva - já špinila 3 týdny v kuse a v půlce těhu znova :wink: A po vyšetření můžeš klíďo špinit i týden - znám to z konce těhu...takže neboj:slight_smile: Kdyby to byla jasně červená krev tak to je něco jiného - to bych šla raději k dr. :wink:
3. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
holky myslíte že to je ještě pro TOma http://www.olymptoy.cz/velky-dinosaurus-se-60-micky/d-74846/

mám vymyslet ještě jeden dárek-od tchýně a prababičky společný prý něco většíno at u nich taky něco má ale nic mě nenapadá, padlo mi do oka tohle ale nevím. co jsem chtěla at dostane už je koupeno-bud to dostane od nás nebo babi a dědy, od strejdy dostane stavebnici
3. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Smar, já myslím, že jo.. to je moc hezké...a s tím si vyhrajou i větší děti
3. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
sari dík, asi do toho půjdu :slight_smile: má balonky moc rád tak by s tím mohl vyhrát, jen představa balonku všude je úžasná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ta cena je taky dobrá, jinak to je všude za 1400 a to už je poslední co dostane, jak to vše od babiček posbíráme domů tak to u nás bude jak v hračkářství :grinning:. ale ještě mi padlo do oka i tohle http://www.olymptoy.cz/velka-zebra-ryan-s-28-funkcemi-zabavy/d-74843/

je to sice obojí od 6měsíců ale to by si s tím Tom ještě nepohrál
3. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
smar mě se více líbí ta zebra :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.