• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
moni aha tak to jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ale kdoví v neděli jedem k našim a bude na oběd salátek a kapřík tak kdo ví zda ještě nezůstane u mě aby si taky mohl pochutnat :grinning: :grinning: :grinning: a zítra něco slaví sousedi tak máme slíbené řízky-ty za chvíli přinesou a budou u nás v ledničce protože nemají místo a dortík tak kdo ví
29. led 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
sima byli jsme sami - máme v orlickejch horách domeček po babičce :wink:
29. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Ahojky tak jsem zpět z kontroly :slight_smile: vše v pořádku nic se nechystá pan doktor říkal že jsem "zabetonovaná " :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
od příštího týdne už chodím na monitor :slight_smile:
akorát mám snížený krevní obraz tak mi napsal železo takže budu dlabat :slight_smile:
29. led 2010 v 16:33  • Odpověz
smar-ty mi ale robis chute sakra dostala som na nieco zasa chut
ivi-neboj za chvilku ho budes stale citit :slight_smile: a co by si si viacej zelala viem ze urcite ti je to jedno hlavne aby bolo zdravucke aj ja som to tak brala ale niako som viacej chcela chlapceka a aj som si s nim bola ista citila som to ked som bola n utz a dr sa mna pytala ci chcem vediet hned som jej povedala ze viem ze je to chlapec :slight_smile:
29. led 2010 v 16:33  • Odpověz
moni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já tu ted jím jablko ale mám na něco chut, ale nevím na co
29. led 2010 v 16:36  • Odpověz
smar-ani ja nevim na co mam chut pomooooooooooooooc :angry:
29. led 2010 v 16:40  • Odpověz
no moj mi pisal ze uz bude za chvilku doma tak idem ocistit hriby ma chut aj s vajickama ja to nelubim fuuuuj tak ja si idem tiez nieco vymysliet :unamused:
29. led 2010 v 16:41  • Odpověz
moni :grinning: :grinning: :grinning: až něco vymyslíš dej vědět, my ted čekáme zda usne Tomášek spal malá a byl protivka protivná tak jsem ho uložila a jdem se pokusit vyvolat jeho brášku pokud usne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Moni no přesně jak říkáš je to jedno, ale asi mě nějak hlodá ta holčička...i když možná je to tím, že mě všichni přisuzují chlapečka..
29. led 2010 v 16:59  • Odpověz
tak já vám udělám chutě já jsem ted dopekla tvarohovou buchtu a voníííííííí :slight_smile: ale je ještě horká jinak bych ji už začala jíst :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2010 v 17:13  • Odpověz
ofi mi chutě neděláš, sousedi nakonec přinesli dort dneska a už není, snědli jsme ho s Tomáškem a chutnal mu :slight_smile:
29. led 2010 v 18:27  • Odpověz
KUK ahojdaaa
smar ja chcii taky dort.... :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 18:39  • Odpověz
stale pridavam fotecky na MMB...jen kouknete, nikomu nic nenutim. Nez anfotim tech 5 krabic co tu mam, tak bude jaro... :sweat_smile:
29. led 2010 v 18:40  • Odpověz
sluni dort nenííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí všechen jsme s Tomíkem a snědli :slight_smile: a mě je ted z toho těžko :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 18:57  • Odpověz
tak ja som si spravila cocku :grinning:
29. led 2010 v 19:12  • Odpověz
jeee smar a ja myslela, ze mi posles... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

mony mi mely dnes cockovku a bramboraky
29. led 2010 v 19:15  • Odpověz
sluni-ja mam stale na nieco chut ale jak si to spravim tak uz nemam je to teras strasne somnou :grinning:
29. led 2010 v 19:15  • Odpověz
mon ja bych dnes taky zrala teda hlavne ted.... :angry:
29. led 2010 v 19:19  • Odpověz
sluni-hehe
je malinky uz ma 4 mesice to to leti :sweat_smile:
neviem teras mi to niako moc leti a to som aj rada lebo zacina obdobie co sa uz nemozem ani zohnut spat a viem ze bude este horsie :wink:
29. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Moni : a kolik jsi přibrala ? já mám tedka asi 12 kilo cca :slight_smile:
29. led 2010 v 19:25  • Odpověz
mony jojo ma...uz je s nim obrovska legrace. nadherne se smeje,povida,zacina si hrat....a kdyz me spatri rechta se nahlas, je k zulibani. Obe sve deti zboznuju!!!!

mony bude hur...to mi ver... :sweat_smile:
29. led 2010 v 19:26  • Odpověz
ofi ahojda...ty jo jen 12kg...to ja mela uz tak 18 :rolling_eyes: a zustalo mi po porodu 10...ale uz mam 2,5kg dole.
29. led 2010 v 19:27  • Odpověz
ofi-11 kg som pribrala :slight_smile: ale je mi jedno aj keby sa to tera vysplhalo nech je malinky v poriadku a ostatne mam na haku :grinning:

sluni-vim uz to zacinam pocitovat a este mam vela pred sebou :slight_smile:
29. led 2010 v 19:28  • Odpověz
:zipper_mouth: mony jen si to uzivej....tehitenstvi je krasne obdobi. :dizzy_face: jauz ho nezaziju. :pensive: :cry:
29. led 2010 v 19:29  • Odpověz
jee co to tam mam za smailik...pardon
29. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahoj Sluni:máš krásné dvě zlatíčka a co může být větší štěstí než mít dvě krásný zdravý děti :slight_smile:

no já jsem zvědavá kolik mi zbyde a budu muset shazovat, ale je mi to taky jedno hlavně at je mimísek v pořádku :slight_smile:
a neboj dvě děti ti dají zabrat takže to shodíš co by dup :slight_smile:
29. led 2010 v 19:31  • Odpověz
ofi snad mas pravdu, ze zhubnu....zatim mam pohodu, krusno nastane od pul roku maleho...ale to budeme pak na jare a vlete porad venku. se tesim na tury s kocarkem.
jsem moc stastna, ze jsou zdravy. :dizzy_face: bracha ma kluky nemocny a je to des. :frowning2:
29. led 2010 v 19:32  • Odpověz
ofi to jste dobry, ze jste si nenechali rict pohlavi.....ja bych to nevydrezela :wink:
29. led 2010 v 19:33  • Odpověz
no to ja by som urcite nevydrzala nevediet pohlavie som totiz straaaaasne zvedava :grinning:
29. led 2010 v 19:35  • Odpověz
zdravim od kojeni :grinning:
29. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.