• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Sluni a je sranda jak se nás na to každý ptá a když řeknem že to nevíme tak nám nechce nikdo věřit :slight_smile:

jo jsem ted ráda že to nevíme a jsem strašně natěšená na ten okamžik kdy řeknou A JE TO ........... to bude moc pěkný :slight_smile: a jsem napjatá :slight_smile:

jj nemoci jsou hrozný a zvlášt když je to u dětí :frowning2:
29. led 2010 v 19:37  • Odpověz
ahoj zdez

ja jsem taky moc zvedava. a hlavne u Jirika by to poznal i slepy na utz, ze je to kluk. :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 19:38  • Odpověz
ofi jste fakt dobry!!!! :dizzy_face:
29. led 2010 v 19:38  • Odpověz
ja mam anstesti zatim obe deti zdravy...doufam, ze to tak i nadale vydrzi,...

ale u brachovych kluku je budoucnost nejista a to me strasne trapi a desi. :pensive:
29. led 2010 v 19:39  • Odpověz
ofi, mas i muj obdiv, ja bych to nevydrzela :wink:
29. led 2010 v 19:40  • Odpověz
copak natalka???
29. led 2010 v 19:42  • Odpověz
zdez-ahoj ako slunicko ? :slight_smile:
sluni-tak to mi je luto moja sestra si toho tiez vytrpela kazdy rok chodi na vysetrenia nakolko mala ma od narodenia tukovy nador na rucickach a ked sa narodila mala pri srdiecku a uz bola 3 krat operovana a ked bola tehotna s chlapcom tak mala havarku a mala zdratovanu pusu nemohla jest na co mala chut vsetko muselo byt pomixovane a ked sa maly narodil tak musela s nim cvicit bolo riziko ze nebude dobre chodit ale nastastie je v poriadku :slight_smile:
no to zdravi je najdolezitejsie
29. led 2010 v 19:42  • Odpověz
papka....a trochu se u toho vzteka...mam ms :confounded:
29. led 2010 v 19:43  • Odpověz
zdez- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak na to sa netesim :rolling_eyes:
29. led 2010 v 19:44  • Odpověz
mony teda to je taky smutny, ach jo. deti by nemeli byt nemocny. :pensive:
kluci brachy maji cystickou fibrozu...
sluni-to ani nevim co je :frowning2:
moni. snad to nebudes mit jak ja - ms uz po 4 tt i pres kojeni :rolling_eyes:
29. led 2010 v 19:45  • Odpověz
zdez to je desny, jak to poznaji, vid?! :rolling_eyes: a ty neberes HA?
29. led 2010 v 19:45  • Odpověz
beru, asi druhy tyden, je to bez hormonu a bere se to bez pauzy, takze by se ani nemelo krvacet - jsem nejaka divna asi :sweat_smile:
29. led 2010 v 19:47  • Odpověz
moý v plicich se jim tvori hnusny mega husty hlen, ktery jim ucpava plice....zatim 2x denne inhaluji, pred kazdym jidlem berou leky, aby si telo z toho jidla neco nechalo a nevyslo to ven stolici, berou kupu vitaminu a jinych leku....no desny a davky leku a vitaminu a leku pred jidlem se jim bude neustale zvysovat. jeste je forma strevni...tu ma trochu jeste k plicni druhy brachuv kluk. desny!!!!
29. led 2010 v 19:48  • Odpověz
zdez a co beres??? cerazette??
29. led 2010 v 19:48  • Odpověz
sluni, jo presne tak - znas?
29. led 2010 v 19:50  • Odpověz
jojo, brala jsem po porodu Terezky. Ja si pamatuji,ze nekdo u toho krvaci...a to dost nepravidelne. ja s tim problem nemela...trebas e ti to srovna a budes mi klid. :wink:
29. led 2010 v 19:51  • Odpověz
mne dr rikal, ze bych nemela...no jo, snad to zas odezni
29. led 2010 v 19:52  • Odpověz
zdez na cerazette je dost ohlasu, ze se prinem nepravidelne krvaci... :confounded:
29. led 2010 v 19:58  • Odpověz
no ja tiez rozmyslam nad ha lebo druhe mimco bych nechcela najskor po 3 rokoch ale zasa sa bojim nieco do seba davat a viem ze niektore po ha aj priberaju no neviem mam v tom mix
29. led 2010 v 19:59  • Odpověz
sluni, no tak s tim budu muset asi zit, druhe mimi zatim rozhodne neplanuju :wink:
29. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
zdez jasne, az prestanes kojit, tak prejdes na normalni HA. :wink:

mony ja HA brala, ale uz bych ji nechtela. ted mam telisko....ale u nas uz dalsi mimi nebude, takze to neni problem. :wink:
29. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Natalka je nadherna!!!
29. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
ja ma foto na rajceti, kdo chce dam do IP heslo
29. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
sluni-to mas uz jasne no :slight_smile:
uvidim poradim sa tu s mojou porodnou babou :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
jo,mam aniz bych chtela...ja jsem tolik chtela 3 deti... :cry:
29. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
sluni-nechapem a treti nemoze byt?
29. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
mony asi ne, teda urcite....porod jiricka, cisar a nasledna operace me total dodelala....dr uz mi dalsi mimi nedoporucuje...jsou tam obrovska rizika prasknuti delohy nebo infarkt delohy a dalsi mimi by bylo asi zase hypotrofni... :pensive:
29. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Sluni cystickou fibrózu ma sestřenčin kluk a je to hrozná nemoc :frowning2: a s nejasnou prognózou je to strašný :frowning2:

pokud to neva tak mi pošli číslo do IP ráda se mrknu na fotečky :slight_smile:

Zdeni: no ale jsem napjatá a zvědavá , ale už mi to ani nepřijde už bych to tedka nechtěla vědět tak snad se nikdo nepřeřekne :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.