• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ofi jojo, je to des. u brachy je to horsi,ze to maji jejich oba kluci.dvojcata.

ofi taky bych to uz nechtela vedet, kdyz jste tak dlouho vydrzeli. a na utz to nebylo nikdy poznat??
29. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Sluni máte krásné fotečky moc Vám to sluší a obě děti jsou na tebe hrozně podobný no Terezka úplně a Jiřík myslím taky :slight_smile: je to šikulka :slight_smile:

na ultrazvuku jsem nic neviděla a manžel taky ne tak buď je to holčička a nebo to nešlo vidět, ale doktor říkal že to vidí :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
ofi diky za pochvalu. terezka je cela ja...jiricek vic na manzilka..oba jsou k sezrani!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

ofi terezku jsem na utz poznala,az kdyz dr ukazal a u Jiricka se to teda nedalo prehlednout. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ježíšiiii teda holky, vy jste se rozjely :grinning: :grinning: , takových stránek :slight_smile: .

Sluni :frowning2: , je to smutný, ale tvoje zdraví je přednější, a dva prcky už máš, to je fajn. Nemocné děti nikomu nezávidím, je to strašný.

Mona ty netlačíš do bříška??? to je nějaká novinka ne? Musíš tu pedagogiku ještě trénovat, myslím, že se ti bude hodit :grinning: nejen u Smar :grinning:
29. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
ajko ahojdaa
jak je??
29. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ježiš, co jste toho napsaly!!! Já byla s manželem a švagrovcema na stavbě, uklízeli jsme, teď mě teda berou záda a půjdu se ospršit. Šůrovala jsem podlahy, tak snad se stihnem s manželem i pomuchlat. :slight_smile: Už je na "nás" připavenej, na stavbě už stojí soudek, chlazení a pípa. :grinning:
29. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
ahoj holky:slight_smile: jak je? já byla dneska odpolko s kamarádkou na kafi a včera taky - a slupla jse u toho ještě steaka s hranolkama :grinning: maža hlídal včera, dneska obě babičky a bylo to super - užili jsme si to všichni, Toník přijel domů uplně psokojenej a usměvavej :wink: ted dělá manža večeři, zítra razím ráno do města - potřebuju nové džíny - tak bude vařit i oběd a hlídat Toníka - holky, to je báječná dovolená!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
...jo jinak zítra dám Toníkovi první lžičku mrkvičky - tak to vyfotím a dám pak do albíčka :dizzy_face: jsem zvědavá, jak se na to bude tvářit. začnu teda skleničkama, už jsem rozhodnutá. vařit budu až později. potřebuju, aby se mi ty skleničky naučil jíst, až budeme v nemocnici, abych tam někde nemusela složitě vařit :unamused:
29. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
ahoj ivanas a mili
mili, ze ty jsi zase zhubla??? :confused: budu zavidet. :rolling_eyes: pekne jsis to uzila, super. to je pohoda, kdyz uz jsou mimsikove na prikrmech. :wink:
29. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
jee, mili ja myslela, ze uz tonik sklenicky bastii...promin. :sweat_smile: ja jsem taky daval sklenicky, terezka mi varene nechtela.
29. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
sluni nene, váhu mám ted už dlouho stejnou :wink: možná jenom v obličeji, ale to mi říká víc lidí... jinak stále plně kojím, až od zítra začneme skleničky - začnu s nimi, aby mi je pak vůbc chtěl :confused: Kojit chci tak max. do 10m, pak přejdeme na Sunar...
29. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
mili ja chci taky zhubnout....ale pomalu se dari...omezila jsem trochu jidlo a mam dole 1,5kg...ale dnes jsem mela navecer zravou, jsem si dala korbace. :angry:
myslim, ze tonik bastit bude pekne. :dizzy_face: ja davam zatim Nutrilon, ale taky premyslim, ze pak zkusim sunar...
29. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
sluni ja se zatim v jidle vubec neomezuju, kdzy kojim..na diety pak času dost si říkám :wink: já asi najedu rovnou na sunar, je sladší...tak at to nemusim měnit. rovnou na to najedeme...
29. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
mili mne dr poradila nutrilon, ze je nejkvalitnejsi. :wink: alem od 6 mesicu bude jirik papat i prikrmy...tak si myslim, ze mu bude sunar stacit. :wink:
jenze ty kojis...ja nee.... :wink:
29. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
sluni myslíš že těch prvních pár lžiček můžu ohřát v mikrovlnce??
29. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
ja vim...kdybych nekojila, tak bych taky davala nejdříve nutrilon, to je jasný - na imunitu je prý lepší :wink:
29. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
mili to vis, ze jo....dej si je do misky a lehce prohrej. :wink:
29. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
terezka mela taky sunar a na noc mlicko s kasi ....to chutnalo i mne. :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
sluni a nezničej se tim nějaký vitaminy nebo tak něco??
29. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
mili mi dr. říkal že v dnešní době jsou všechy UM kvalitní, že Nutrilon lepší není jen je hodně reklamovaný a dražší a Tomovi Nutrilon nevyhovoval stejně jako Sunar
29. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
mili nastav mikrovlnku na mensi vykon a jen lehce prohrat....ale treba ti tonik hned sni celou malou sklenicku a budes moct ohrivat v pare... :wink:
co jsi koupila za prikrmy???
29. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
jirickovi nutros jede.... :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
sluni Tomíkovi nutroš taky jel, ale nezasytil ho - místo 90 vypil 190 a za hodinu řval hlady zas
29. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
smar aha tak to nevím...nám říkali v porodnici že na imunitu je nutrilon lepší...že kdybychom dávaly dokrm, tak máme začít nutrilonem a pka až zkoušet dál. kdyby nevyhovovl...ale asi co doktor to názor.

sluni to neumím :sweat_smile: :sweat_smile: mrknu do návodu. no celou skleničku mu asi hned na poprvé nedám, začnu opravdu 5-6 lžiček... jinak mám hipp, snad je to ok.
29. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
smar aha...tak to jirika zasyti dost... :wink: a co jsi mu teda davala???
29. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
mili v pare= ve vdoni lazni. :wink: treba bude chtit vic nez par lzicek....no uvidis. jirik mel uz kasi a snedl mi ji z 60ml vody...dlabal jako prorvany. :sweat_smile:
29. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
mili jo stejně jako porodnice propagují bepanthen a z kosmetiky johnson-aspon většina. Mám známou v porodnici a ta sama říká že porodnice to propaguje jen protože že to dostávají bud lacino nebo jak propagaci. Malý teda Nutroš neměl-měl asi 14dní a pak jsme přešli na jiné a zatím nebyl nemocný, 2x byl teda nachlazený ale to jsme zvládli odsávačkou a mořskou vodou a přírodními kapkami na kašel ale nemocný nebyl, znám děti co v jeho věku měli už třeba 2x antibiotika
29. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
ja johnson nesnasela....jirika ani moc nemazu, moc to nema rad. :sweat_smile:
29. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
sluni no chvíli nám mlíko trvalo: Nutroš nezasytil, pak měl Sunar a ten ho zasytil ale zas se nemohl vykakat a bolelo ho bříško tak jsme nakonec skončili na Hami a je na něm dodnes

já johnson ani nezkoušela, dost si na něj stěžují takže jsem o něm ani neuvažovala, máme sebamed-je dost chválený takže jsme vyzkoušeli ten a spokojenost, vyzkouším ho i na Honzíka a uvidíme jak bude vyhovovat
29. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
sluni já neumim nastavit mikrovlnku na nižší výkon, tu lázeň chápu :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

jinak johnson nemůžu ani cítit...my mám welledu do koupele, na zadek bepanthen a infadolan a pak mám ještě olejíček a krém na zadek z DM a oboje super., tem olejíček mi vyhovuje více než olej welleda. ten z té dm je mastnější a krásn ěvoní :wink: jinak obličej a suchá místa mažeme Excipialem U Lipolotio
29. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.