• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ja mam johnson jen sampon terezce na vlasy,.....ale uz se mi zda, ze ji je moc neumyje. :angry: taky zmenim znacku, ma vlasky uz dost dlouhe...
29. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
ja mam veledu do mrazu i na leto na oblicej, jak pro maleho, tak i prom terezku. DM dela super veci...chodim tam nejradsi. mili ´jukni tam na prikrmy, maji plne bez soli. :wink:
mili fakt ti nejde nastavit nizsi vykon????
29. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
holky já už jsem neštastná z malého z té jeho prdelky, roste mu zas zub a zas jen průjem a prdel šílená :frowning2: nevím už čím ho mazat jak má ten průjem, jak mu nerostou zuby má prdelku krásnou ale jak jde zub tak i průjem a fakt prdel šílená a to přebaluju po hodině, ubrousky berem jen na cesty a jinak jen voda ale je to děs. Jediné co na to pomáhá je imazol ale tím se nedá mazat furt, už přemyšlím že bychom šli na kožní protože to se fakt nedá :frowning2:
29. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
smar tak to ti neporadim.....jeste se daval pytiol
29. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
sluni já hipp koupila v DM a hipp není bez soli???? já myslela že je tohle všechno hlídaný... akor ten hipp je podle mě dobrý značka.. :confused: jinak výkon tam nastavit jde, ale jenom to neumim, musim kouknout do návodu :wink:

smar a zkoušela jsi welledu?
29. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
sluni pytiol nepomáhá, ten nám minule dal dr. a nepomohl, zatím fakt pomáhá jen imazol ale to by se fakt nemělo dávat dýl a může se 2x denně

mili nezkoušela, asi vyzkouším snad to pomůže protože už nevím čím ho mazat, jak nemá průjem není problém a má prdelku krásnou ale ted zas šílenou :frowning2:
29. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
smar ta welleda je fakt super...kamarádka má stejný problém, malá se jí hodně n zadečku opruzuje apomáhá jedině welleda. je to kojenecký měsíčkový krém, koupíš v lékárně. já ji mám jako cestovní nebo když má toník na zasdečku nějaký pupíne. fakt to zkus.
29. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
hipp bio je bez soli....
29. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
mili dík vyzkouším cokoli jen at to pomůže
29. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
sluni já jsem vůl...td na to koukám...mrkev první lžičku mám hami. až pak karotku s bramborem mám hipp bio :wink: tak snad to nevadí ne že nebude mít všechno jednu značku co...?
29. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
mili nemusí mít vše jednu značku, vyzkoušej co malému pojede-u nás vedlo Hami a Hipp, vůbec mi nechtěl Sunárek a ještě jednu značku na kterou si ted nemůžu vzpomenout
29. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
nevadi. :wink:
29. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
terezka jedla taky nejradsi hipp a hami...a ty sklenicky prot rocni deti jsou nami nami i me moc chutnaly
29. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
autor
jo tak dobrý holky:- ) mě osobně pak strašn ěchutnaj svačinky od hamánku nebo jak se to jemnuej - známá ted u mě holce dávala nějaký banán a cosi a já to dojídala, páč malá už nechtěla - výborný :dizzy_face:

sluni a ty dáš mrkvičku přímo tu babylove?
29. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
mili myslim, ze mam babylove a hipp bio. ja chci jeste pockat, tak mesic..i kdyz dr rikala, ze zacneme od 8.2.
29. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
autor
sluni už tuhle jsem ti chtěla pochválit novou profilovou fotečku - moooc pěkná :dizzy_face: sluší vám to tam :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
sluni já i ted malému občas dám skleničku a fakt jsem chutově dobré a i mi jedou a krásně voní :slight_smile:, malému strašně jedou bolonské špagety od Hami a pak Hipp má nějakou novinku pro děti 1-3 roky a jsou to jen těstoviny a to mu taky šíleně jede, je to v plastové misce ale jedna 49 a nemá to ani na 2obědy

mili ted jsi mi připomněla tu značku co mi malý nejí-nechce Hamánky ale zeleninové, ty jako přesnidávky jo
29. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
tak ono u nekojených dětí se začíná většinou v 5. měsíci, ale jestli Ti \jiřík přibírá a stačí mu Nutrilon, tak bych se taky snažila vydržet co nejdýl :wink:
29. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
mili diky. taky se mi libi.

mili ale vam to taky moc slusi....fotecka s knizkou a spolecna posledni je boziii. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
holky my jdem v březnu na profi focení s klukama, to bude sranda :slight_smile: :slight_smile: jsem se praštila přes kapsu
29. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
díííík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta fotečka s nížkou myslíš jak sedí u tatínka nebo jak má na ni ručičky? :wink:
29. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
smar my taky cheme jít..ale až bude tepleji..někdy před létem, nebo až bude toníkovi třeba rok :wink:
29. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
mili zatim mu jede a staci mu.ted mu delam ze 150ml vody a vydrzi 3hod,v noci 10h. jeste asi pockam...mel zatim 2x kasi, ale ´jen proto ze nechtel vubec mlliko. :sweat_smile:

smar jojo spagety jsou mnam a vubec vsechny testoviny...ja zboznuju siroke nudle se smetanou a brokolici, mrkvi...mamtu jednu sklenku koupenou, kdyby se mi nechtelo varit. :grinning:
29. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
:dizzy_face: mili jak an ni ma rucicky, prijde mi rozkosna. :dizzy_face: :dizzy_face:

smar to je dobre. :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
mili já chtěla Tomíkovi na rok ale to nebyli penízky a pak už paní neměla místo a měla ho až v lednu a to už jsem říkala že to kašlu, že už počkám až bude i Honzík a budou mít fotečky oba dva spolu :slight_smile:

sluni jo těstoviny jsou u nás oblíbené jídlo ale fakt po těch bolonských špagetách se může utlouct, to nestíhá otvírat papulu a pokaždé mu musím přidávat. já mu ted občas sklínku dám říkám si když mu chutná a můžu mu ji koupit proč mu to nedopřát
29. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
toník mi vydrží 9-10h v noci, takže taky super :wink: kaši zatím neplánuju, až jako 3. příkrm asi...uvidím.
29. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
smar super pristup...ja sjem taky dlouho kupovala sklenicky. terezka je mela taky rada. jsem zvedava na jiricka.
29. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
mili mi už taky vydrží 9-10 hodin v noci-někdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: někdy se mi budí a někdy spí celou noc ale už je to super že není vzhůru třeba 10 za noc
29. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
mili tonik je od zacatku borec. :dizzy_face: :dizzy_face: ja jsem kasi taky nemela jeste v palnu, ale byla to zachrana. :wink:
29. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
smar tohle fakt neznam...nejake buzeni... :sweat_smile:
29. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.