• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
já chci i vařit, aby měl i domácí..tak půl na půl. ale začnu skleničkama, už jsem rozhodnutá - stejně nemám koupenou bio mrkve, takže je rozhodnuto. nebo ještě týden počkám,.ale to už je ais jedno. chci začít o víkendu - manža chce být u toho :wink:
29. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
já taky buzení neznám,jen kňourání, dám dudu a je pokoj :wink:
29. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
sluni já začínala na skleničkách-dr. je doporučoval že je to více hlídané takže první lžičky měl skleničky a jak už si zvykl na víc zeleniny tak jsem začla vařit doma a střídala někdy měl skleničku, někdy vařené nebo jsem to i míchala půl na půl-to hlavně jak už mu třeba ta menší sklenička nestačila tak jsem doma uvařila zeleninku a masíčko a smíchala to a měl to na dva dny, ted jí hodně s námi ale zas mu ještě všechno nedám na určité jídla mi ještě přijde malý, někdy se mi prostě vařit nechce takže má skleničku - jede mu tak proč ne. Jen kamarádka mě nechápe že proč mu furt nevařím že je na skleničky už velký a že mu nic nedají
29. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
mili taky budu varit, pokud to bude jirik chtit jist...terezka nechtela. to je udalost....u toho manza byt musi. :dizzy_face:
29. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
sluni závidím, mi spal celou noc od 2-5měsíce, to jsem kojila a jak jsem přestala kojit tak hrůza a vzhůru i 10 za noc, ted tak posledních 14dní už spí celou noc nebo se budí kolem 3-4na mlíčko ale vždycky si vybere super čas: půl noci nemůžu spát a jak se mi konečně podaří usnout vzbudí mě že musím na WC a když zas pak třeba po hodce sladce usínám začne se budit na mlíko :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
co to je za blbost, ze mu nic nedavaji??? :angry:
29. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
smar mas tedy rusne noci. :sweat_smile: :grinning:
29. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
sluni nevím prostě že je na ně velký no, že doma vařená strava mu dá víc-víc vitamínů, víc ho naučí jíst normální jídla. Přitom s jídlem fakt problém nemáme, co nejí je dušená mrkev a červená řepa ale jinak s ní vše bez problémů, jasně jsou jídla co sní ale šklebí se a jídla co je nadšený že je má a vždycky musím přidávat-třeba rajská ale s jídlem opravdu problém nemám, není vymyšlavý. Mu to takhle vyhovuje, mě taky takže ještě chvíli takhle budem pokračovat :slight_smile:. ale upřímně u kamarádky je to spíš otázka peněz
29. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
smar aha, delej si to podle sebe. ty sama vis, co ma maly rad... :wink:
29. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
sluni už se to ted dá - až na poslední 3noci to furt manža sebou mele že nemůže spát protože měl rýmu a kašel, včera jsem to nevydržela a vyhnala ho spát do obyváku ale jinak už se to dá jak Tomík začal hezky spinkat :slight_smile: snad to už tak zůstane-i když to je jedno když bude Honzík, nepočítám že bych měla to štěstí a on spal krásně. My jsme oba s manžou byli ve spaní hrozní-mamka říká že jsem byla vzhůru i 20x za noc a poprvé jsem celou noc prospala ve 3letech a manža byl to samé
29. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
tak oni ty skleničky drahý jsou...ale upřímně řečeno, kdo se má furt patlat s vařením, když ta možnost tady v dnešní době je že...? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
smar tak to nemas dobre vyhlidky...ale treba Honzik prekvapi. :wink:
jak dopadlo tomikovi to vysetreni???
29. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
mili jsou drahy, to jo...ale co je dnes levne. :rolling_eyes: mne se desne libi to, ze delaji uz i samotne maso....super vyhoda. :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
mili jo skleničky drahé jsou ale zas jak je nedáváš každý den tak tě to nezruinuje a bývají v akci že :slight_smile: :slight_smile: já ted koupila ty jeho oblíbené těstoviny v hypce ve výprodeji za 24 Kč a normálně stojí 49 takže se to dá. no ale u té kamarádky to není že by na to neměli peníze, jen jí je líto jí to za skleničky dát, její manžel je tak 4-5x týdně v hospodě na pivě a hraje tam karty, malá má pokojíček za 50 000 vyrobený na zakázku ale vůbec tam není-spí s nimi v ložnici (je stejně stará jak TOm, v pokojíku má krásnou postýlku s kvalitní matraci ale spí v ložnici v cestovní postýlce), hraček má hromadu, oblečení má tolik že fakt něco neměla vůbec na sobě takže o penězích to není, jen mamince je to líto dát za skleničky. Mě třeba ne, prostě malému chutnají tak mu to dopřeju :slight_smile: když to jde a oba máme radost-on si pochutná a já jsem štastná že mu můžu dopřát něco co mu jede
29. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
sluni vyšetření dopadlo dobře - dneska jsme byli pro výsledky a je zdravoučký, ještě musíme za 2měsíce na kontrolu ale to už jen tak pro jistotu. Dr se mě ptal jesli se zlepšil po těch lécích a já mu říkám nedávala jsem mu je, přišlo mi to zbytečné a on na to: to nevadí, byl to jen test
29. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
sluni to samotne maso mají taky v DM nebo kde kupuješ skleničky nejvíc?
29. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
smatr tak toho doktora bych nakopala do zadku...jaky test???!!!! :angry: :frowning2:
29. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
mili kupovala jsem je jen v DM...samotne maso dela babylove i Hipp

smar to je des ta kamaradka teda... :unamused:
29. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
smar to je dost hrůza teda..takže jako test dal ročnímu klukovi prášky jo..kokot...
29. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
sluni nevím jaký test prostě to tak řekl, jsem fakt ráda že jsem mu je nedala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a že je to moje štístko zdravé
29. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
holky hlásím bolesti po 10 minutách a začíná to celkem bolet, zatím jsem si dala spršku a nepřešlo to spíš to zesiluje takže uvidíme jak to půjde dál, ležet ale nemůžu tak jsem tady nebo se procházím a pro jistotu jsem si překontrolovala tašku do porodky a dala ji do předsíně
30. led 2010 v 00:48  • Odpověz
holky bolesti po 7minutách, čekáme až přijede hlídání k malému a jedem, ozvu se snad už s Honzíčkem v náručí
30. led 2010 v 01:30  • Odpověz
jééééé Honzíček na cestě :slight_smile: držím pěsti :slight_smile:
30. led 2010 v 08:37  • Odpověz
Jéé bude další miminko.. Smar přeji rychlý bezproblémový porod :slight_smile:
30. led 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahojky holky, tak 5:59 mi Smar napsala, že se moc omlouvá, že nás předběhla ale už má malého u sebe.
Blahopřeji ať jsou hlavně zdraví a Tomášek si rychle na malého zvykne a nezlobí.
30. led 2010 v 08:43  • Odpověz
juuuu mimísek tu další je...já věděla že smar bude první...veeeeelkááá gratulace
30. led 2010 v 08:47  • Odpověz
velikaaa gratulace k narozeni Honzicka. To byl fofrrr. :dizzy_face: Hodne zdravicka.
30. led 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak Honzík je na světě, smar mi taky psala - ale dostala jsme se k PC až teď:slight_smile: Narodil se 4:45 a měl 2900g/50 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 v 09:10  • Odpověz
jééééé tak moc gratuluju to měla rychlé :slight_smile: to bychom si přáli asi všechny :slight_smile: hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
30. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahojky! :slight_smile:
No tak konečně nás ubylo! :slight_smile: Tak to je báječný a trefila se o den, to je bezva! Tak doufám, že mi to taky tak nějak vyjde. :sweat_smile: Tak to má smar zase malýho drobka.
30. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.