• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Dobré jitro :wink: .

Jůůůůů nové miminko, Smar vše nej a hlavně hodně zdravíčka pro tebe i Honzíčka. :wink:
30. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Honzík už je na světě, tak ho tady vítáme a přejeme, ať se mu tady líbí :slight_smile: Má stejné míry jako Terezka, když se narodila :dizzy_face:
30. led 2010 v 09:49  • Odpověz
velka gratulace k novemu mimi :slight_smile:
30. led 2010 v 10:04  • Odpověz
ja som to vedela ja som davala Honzickovy cas do piatka takze pedagogicke sklony mam :grinning:
ked jej to zacalo tak som si vcera pisala zo Smar a vyslo to huraaaaaaaaaaaaaaaaa a vyhrala som
aji-vydis niesom taka zla hehehe :grinning:
30. led 2010 v 10:27  • Odpověz
jejda,já jsme měla tucha, že bude smar na řadě,psala jsem to sem :grinning: tak to je super, Honzík je maličkatý, ale udělal mi radost, je přesně o 2 měsíce mladší než Jindříšek, ale když říkám přesně, tak to myslím doslova a do písmene ,Smar porodila v 4.45 a já porodila v 5.15, takže rozdíl je bez půl hodiny přesné 2 měsíce:slight_smile: mám z toho radost:slight_smile:

Holky, jsme nadšená z toho šátku, Jindříšek je v něm tak strašně spokojený, šátkujete tady někdo?

Zdeni, už dlouho se tě chci zeptat, jak kojení, dáváš večer UM nebo jste se rozkojili???

Jinak k tomu mazání,já malého mažu každý den po koupání a někdy i ráno - má problémy se seboroidskou dermatititou - a mažu porávě tím Excipialem, jak psala Mili a jsme totálně spokojená a předepisuje nám ho Mudra a stojí nás to jen 30 Kč za recept:slight_smile: je fakt dobrý. Mazala jsem i olejem z lékárny, ale ten mu tak moc nepomáhá. On má tu dermatitidu i ve vlasech:frowning2:

ještě jsme vám toho chtěla napsat mooc, ale manžel čeká, jdem ven a na nákup:slight_smile:
30. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky,
smar grrraattuuuulujju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ať Honzíček roste, jak z vody a tobě přeji hoodně sil do prvních měsíců s dvěma drobkama :wink:

raada, já jsem o šátku uvažovala, ale bojím se, aby potom nechtěla nosit pořád :sweat_smile:
30. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Jééééééé miminko :dizzy_face: já to nějak tušila, tak jsem se šla mrknou, říkala jsem si, že to není možný aby jste se všechny ještě držely :grinning: ale teda byla to rychlost...kéž by to tak měly všechny maminky. Tak´Honzíkovi a mamce hodně štěstí a zdraví :slight_smile:
30. led 2010 v 11:27  • Odpověz
téééda taková předbíhačka tady :slight_smile: Smar velká gratulace k Honzíčkovi
30. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Radi, uz jsme se zase rozkojily - u nas je to vzdy jen nejaka faze, kdy je Natalka nenasyta. Tak jednou za 14 dni by porad jen jedla, ale zaroven prso vyplivuje. a pak place hlady. Tudiz jsem ji parkrat um dala, pro uplne male mimi od narozeni a v lahvicce s uplne malou dirkou pro novorozence, aby pro ni bylo prso porad snadnejsi nez um
30. led 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
Hoky já napíšu sma sms, že na ní myslíme a že ji gratulujeme ju? :slight_smile: Jinak toník dnes dostal první mrkvičku a mooooc mu chutnala - sápal se po tom pěkně!! :grinning: dám do alba fotečky...celé jsme to s manžou zdokumentovali :dizzy_face:
30. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, hlasim navrat z porodnice a take koukam, ze se to konecne spustilo :grinning: - Smar velika gratulace, at se vam obema dari.
30. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
ahoj oldri - veliká gratulace!!!!!!!! je vše ok? jak to zvládáš? :slight_smile:
30. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky, malej spinka, tak nakukuju. Oldrisko a Smar, moc gratuluju!!!
30. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj Mili, Leni,

dekuju vam vsem za podporu, Ofi me informovala.Je mi celkem dobre, az na unavu.Kazde 3 hodinky odstrikavam do lahvicky, abych Stanickovi vylepsila jidelnicek a jeste jsem i nezvykla... :wink:
30. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
autor
oldri a ty nekojíš plně?
30. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
- jé co to tu čtu, Smar to má za sebou :dizzy_face: a měla to teda bezvadnou rychlovku :confused: -tááááák jí to závidím. :dizzy_face: :wink: A posílám VELKOU gratulaci k Honzíčkovi...ať jste zdraví a mamča ať je brzy fit!
Mili- suprácké foto z první lžičky :wink: :grinning: :grinning:......a co ledvinky malého?? něco nového?
oldři-jak se daří Staníčkovi?? kdy ti slíbili, že by malého pustili??je to nějak omezené váhou -až přibere určité množství??
30. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
mili: krásné fotečky malého :slight_smile:
30. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
oldri aha...ty jsi doma bez malého? :frowning2:

marku - ledvina zatím pořád stejný...ani lepší ani horší. 11.2. jedeme na konzultaci do Hradce a dohodnem se s primářem co dál...jak to vypadá u vás?
30. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
tar díky :dizzy_face: už je to velký kluk... :sunglasses:
30. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
mili: takže v podstatě nic nového viď...alespoň že se to nezhoršilo. U nás taky zatím vše stejné, nezvětšilo se to ani nezmenšilo.Ale dr. byla optimistická a říkala, že to vidí dobře, uvidíme jaká bude skutečnost.
30. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
oldři, nebo jsem to špatně pochopila a máš malého už doma??
30. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jinak jak psala Ofi, 25.1. mi praskla voda (cast) v 1.00, porodnici nam 5 minut pesky, takze jsme tam dosli a bez kontrakci jsem cekala 24 hodin jestli se to rozjede prirozene. Nastesti jsem Stanicka premluvila a presne za 24 hod, tedy v utery 26.1. mv 1 rano mi odtekl zbytek vody + zacaly kontrakce. V 6 rano jsem mohla zavolat mazu a presunuli me na porodni box, dali mi infuzku s oxitocinem, aby posilili stahy, udelali preventivni nastrih a v 8:15 se maly narodil. manzel byl uzasny, masiroval, otiral pot atd.Po tom celodennim cekani jsem byla hodne unavena, tak jsem si prala aby uz to bylo za mnou. Maleho nam na chvilku ukazali a pak musel do inkubatoru.Me dali na gynekol. odd, odkud je to na JIP blize.Maly se nam tam dopeka, muzeme za nim chodit a nosit mlicko.Az se zmatori ze zloutenky tak me znovu prijmou a budu tam s nim do propusteni.Maly je tak nejvetsi darek k mym 30. narozkam, ktere jsem mela o 2 dny pote, asi nechtel chybet na oslave :grinning:
30. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
JJ, tak tyden tam budu za Stanickem dochazet a pak snad uz budu moci byt s nim.Sice bojuje se zloutenkou, ale pribira a testy ma zatim v poradku...Krmi ho strikackou tim co donesu a pak budeme zkouset kojit.Ted by se vysiloval.
30. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Tak přejem, ať je vše bez problémů a máte prďolku brzyčko doma :slight_smile: :slight_smile: .
Taky jsem si prvního syna nadělila k narozkám...je to ten nej dárek...souhlasím!!! :dizzy_face:
30. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Dekuju Marku, ted se s vami loucim, jdu pripravit mlicko a za chvilku vyrazime na navstevu za prckem.
30. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
oldřiško, já si Nikolku taky nadělila skoro k narozkám, měla se narodit 12.11. a vykoukla už 18.10. ,28.10 nás pustili z porodnice a 29.10. jsem měla narozky.
Stáníček bude určitě šikula jako Nikolka, byla tak malinká a tolik za ty 3měs vyrostla, uteče to jako voda a bude se na tebe smát od ucha k uchu :wink:
30. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Oldri : už jsem tě asi nezastihla :frowning2: to je super že už jsi doma a Stanik bude určitě brzo s Vámi :slight_smile:
hod se nějakou fotečku :slight_smile:
30. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Oldřiško moc na vás myslím, ať už jste co nejdřív spolu! :slight_smile:

Mili moc hezký fotečky, Toníček má tatínkův kukuč. :slight_smile:
30. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Oldři, mě se z vás chce brečet,musí to být hrozné chodim mimi navštěvovat do nemocnice, ale neses to statečně, jsi šikula.dej malému za nás pusinku, nebo aspon pohlazení.

Marku neboj, tvuj porod bude taky rychlejsi jako druhorodicka, vubec se niceho neboj, to co bylo minule už nebude!!!jo a mohli bychom se sejít, než budeš rodit, ne? a pak budem vozit, jééé, to už se těším. vy jste tam na janovce pořádně zapadaní snehem, co?:slight_smile:

Sima,malý mi stejne spí přes den v kočáře nebo na rukách a tak s tím šátkem mám aspon ruky volné:slight_smile:myslím, že nikči by se to líbilo moooc.

mili,fotečky úža a uplně mě dojaly...letí to strašně...
30. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
jee koukám ja se tu řeší narozeniny.já zase byla trošku zklamaná, že se má Sofinka narodit v listopadu, že nebude váha jako já..no a vida ...taky to na tu Váhu stihla pusinka moje :slight_smile:)
Oldři musí to být nároční když u malého nejsi..ale uvidíš brzo ho budeš mít u sebe..
jinak Leni, Oldři..koukejte změnit profil..jste tu ještě jako těhulky :slight_smile:)
tak a kdo bude další miminko??
30. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.