• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Holky budu sem chodit dál - tak snad tu nezůstanu sama.
Nevím, jestli najdeme nějaké lepší stránky, vesměs všechny jsou veřejné. Alba si můžeme zařídit někde jinde, IP nepotřebujeme, máme na sebe maily - je to stejně rychlý. Moc by jsme mi chyběly, takže kdo sem bude chtít chodit dál, budu ráda.
31. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
ja neviem holky chapem ze ste nahnevane ale ved ip nemusime pouzivat staci ked si posleme mail a tu si pisat mozme ved to aj tak vsetci citaju a kaslem na vsetkych co mi pozeraju fotky sak su normalne ako mne osobne bude smutno za konikom a nikde uz takto nebude som tu zvyknuta ip mam vymazane a je vsetko ok no neviem ako vy
31. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
ivi-obe sme sem napisali rovnako myslenky hehe :slight_smile:
31. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj Mony. Reaguju na tvoji otázku, jak se cítím. Jo je to fajn, akorát to sedění u PC je hnus! Bolí mě záda a žebra, jak tam malá tlačí, ale donuť se si lehnout, když jste tu?! :sweat_smile:
31. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
ivi-ja mam maleho strasne kludneho cele tehotenstvo hlavne teras on spi skoro cely den niekedy do neho uz picham nech sa pohybe ci je v poriadku :grinning: ale co sa mu nepaci je ked sedim troska zgrcena to dostanem hned kopanec :slight_smile:
ja som tuto noc dostavala krce do nohy no hruza :frowning2:
31. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Mony to Lucinka je taky brouček, jen ji cítím jak se mele, ale nijak nevyvádí. Ale teď už je fakt veliká a tlačí mě pořád, nemusí se ani mlet.
31. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
ivi-no to ti verim neboj za chvilku ju mas u seba :slight_smile: ja sa uz nemozem dockattoho nasho certika :grinning:
31. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Mony net se mi hodně seká, tak asi holky vyřídím po mailu a pro dnešek (nebo alespoň na chvíli) to tu zabalím
31. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj, tak popravde nad timto premyslim uz od vcerejsi noci a nejak se nemuzu s konikem rozloucit, hodne mi pomaha, kdyz si nevim rady s Petrikem tak napisu maminkam na kojenci treba nove tema a dost me poradi, tak si asi vratim par fotek a zustanu tady.A IP nepoužívám.Dobrý hacker se dostane všude, dokonce i na zaheslovane stranky takze tak.............
Holky přivítejte měěěěěěěěěěěěěěěě :grinning:
31. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
Luci taky mě to napadlo - že prostě si tady můžeme jenom povídat a nebudeme používat IP a fotky jsou na facebooku :wink:
31. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
..jinak jsem koukala taky a všecho je veřejný, nebo to má určitý podmínky... myslím si, že když skoro všechny máme faceboo, fotky tady stejně nepotřebujeme...
31. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
no supeeeeeeeeeeeeeer :grinning:
31. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
No tak jo, souhlas. Mona a ty se koukni na facebook do zpráv a odepiš :grinning: .
31. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Lucajdak vííítáááme těěěěěěěěě :grinning:
31. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Holky to je super!!!! :slight_smile: Já teď všem vám psala mail, že tu budu stále. Pár foteček si tu nechám, mě to nevadí. A mrknout se můžeme kamkoliv, to je fakt. Jen bych vás poprosila, bylo by možný hodit fotečku aspoň do nicku? Je to takový hezky osobní :wink: (i když už vím jak vypadáte)
31. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Holky já bych bez vás umřela!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Lucí ahooooooj
31. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
hele a vysvetli mi nekdo jak ten facebook vlastne funguje, jsem na nem uplne stracena...
31. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ivanko neumíreeeeeeeeeeeeej prosím tě, ještě ne, ještě sis nic neužila :slight_smile:
31. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
dark to já taky, vůbec se mi nelíbí
31. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky holky, to jsem ráda že tady zůstanem.
31. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
ivi to sem rada, ze nejsem jediny exot :grinning:
a neumirej ted mas dulezitejsi povinnosti :wink:
31. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
prvni foto v profilu
jsme zpet :slight_smile:
31. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
holky jak kdyby se mi teď vrátila chuť do života! :grinning:
31. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
jen se musím trochu natáhnout, sedím tu už od rána
31. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Holky včera jsem Petříkovi dala trochu banánu a dojel se mlíčkem, moc mu to šmakovalo a dnes už sbaštil větší čtvrtku a trošku mlíčka, už sám otvírá pusinku, je to borec, jsem zvědavá na mrkvičku, ale s tou ještě počkám :grinning:
31. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Tak to je super Luca, musí to být sranda viď, když otvírá sám papulku. Je určitě k sežrání :grinning:
31. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
ahojka holky, jsem taky zpět. IP jsem si očistila a když budu potřebovat soukromě, tak už jen přes mail a tady budu s vámi klebetit dál :wink:. o tom, že to čtou i jiní, jsem stejně věděla a do albumu jsem si dala jen foto, které mi nevadí zveřejnit. :slight_smile:
31. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem taky zpět.. Sice jsem teď moc nechodím, ale až dám tu poslední zkoušku, tak bude víc času.. A budu muset najít zase nějakou fotku :slight_smile:
31. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Čau holky to byla včara taková lavina, jsem nevěděla co se tak hrozného děje...škoda, že jsem si vymazala albíčko, měla jsem tam jak to bylo s IVF a nenapadlo mě si to včera uložit :frowning2:
31. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Reny ahoj!
Ivi já taky všechno smazala, aspoň psané údaje jsem si zkopírovala. Hlavně že jsme tu spolu. :slight_smile:

Holky řeším dilema záclon do domečku. Máme vyšší úzký okna, jednoduchýho stylu bez nějakých zlatých či jiných příček uvnitř a nedokážu si k tomu představit žádný tip záclon. Katastrofa!
31. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.