• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky březňátek 08 plánují společnou dovču

(Zamčená)
15. dubna 2009 
autor
mjanči: ták ta se mi teda moc moc líbí!! :dizzy_face: akorád není psáno (nebo jsem si nevšimla) jestli se platí i za dítě :confused:
19. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
kozinko: taky jsem nenasla. Klidne zkusim napsat mail, jak to je. Ale je to muj favorit pro Jeseniky :dizzy_face:
19. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
ale myslim, ze se platit nebude, protoze deti budou v cestovnich postylkach a tam pisou za osobu a luzko - tak si to aspon vysvetluju ja :sweat_smile:
19. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
a taky jde o to, jestli budou tolerovat, ze bychom jely treba na 4-5 dnu, byly byste ochotne jet nekam i na tyden?
19. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
mjanči: na ty prcky se určo poptat je třeba.... a myslím si, že jestli týden nebo 5 nocí, to je fuk, ne??? Vždyť nemají nikde psané že se platí týdenní pobyt nebo tak něco, je tam psané jen denní taxa, takže by to mohlo být ok
19. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
taky si myslim, ze tam je jedno. No, zajela jsem do objednavky a je tam psano, ze preferuji tydenni pobyty od so do so.
19. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
mjanči;: myslím že je nám úplně jedno co preferují oni. :grinning: :wink:
19. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
mjanca dobra poznamka cerven - srpen je sezona a to vetsinou vsude maj terminy po tydnech :wink:
19. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky
taky jsem pro červen, jen mi řekněte jestli se jede i s chlapama??? MM by moc rád jel...a týden bez natinky si nějak nedokáže představit...
19. únor 2009 v 17:20  • Odpověz
ahojki,vidím že řešíte chatu
jůů tak ráda bych jela také.ale jestli plánujete červen tak to nemůžu, je svatba a 20.6.jedu na týden na Vranov.
19. únor 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz
holky já v červnu nemůžu od 14-21. 6.09 je to od nedělě do neděle
19. únor 2009 v 18:42  • Odpověz
První bude asi lepší ať tu všechny napíšou kdy se jim to nehodí a pak plánovat termín :wink:
19. únor 2009 v 18:54  • Odpověz
ja nemuzu prvni vikend v cervnu, to jedeme s kvetnackama z BRMS
19. únor 2009 v 19:00  • Odpověz
S těma chlapama nevím....výprachtice jsme prokecaly o sexu,milencích,porodech a pomluvily manžele....chcete to probírat před chlapama?
19. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
leni: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
Holky, paráda. Jen nevím... Teď se nám od ledna všechno finančně hroutí, takže ještě na 100% nevím. Je docela hloupé, že jsme se s MM dohodli, že dovča kvůli financím ne a s váma bych na týden jela... :unamused: Proto bych byla i pro ty chlapy :sweat_smile:
19. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
Leni, chlapy pošlem do hospody, ať tam pro změnu drbou nás :grinning:
19. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
A co říkáte na ty chaty??? Není to pro Pražandy moc velká dálka??? :confused: Ale ty Jeseníky by fakt byly super, ne jako potože je to blíž, to vůbec, ale protože je to tam opravdu nádherné!!! Ve Zlatých Horách jsem byla v ozdravovně a pomohlo mi to tam na začínající astma :dizzy_face: a měla jsem jako malá časté záněty průdušek a od té doby šmitec :slight_smile:
19. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Taky bych byla pro ty chlapi a buď to vyřešit jak psala kozi - hospoda :slight_smile: jeden den my a druhý oni.. :grinning: ale taky je to pravda ohledně těch financí, jako než by mě měl někam vozit a pak se vracet... tak ten proježděný benál mu zaplatí tam pobyt.. :sweat_smile: a taky by se doma asi unudil... nejsme moc zvyklí být bez sebe... a on by bez malé taky asi nevydržel.. :slight_smile:
19. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
s chlapama nejedu :slight_smile:

bych to videla na dve chalupy jedna pro pary a druha pouze pro matky s detmi :grinning:
19. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
zdarec, chaty jsem jeste neprohlidla, ale mam stejnou poznamku jako noa - cervenec srpen bude na tech chatach sezona, mozna i ten cerven, na kratsi dobu nez tyden nas tezko vezmou a byva to i drazsi.

co se tyce vzdalenosti, mozna by nebylo od veci naplanovat srazy 2, jeden cesky, druhy moravsky a kdyz nekdo bude chtit, muze se zucastnit obou nebo toho blizsiho. me je fuk, jestli jedu do ase nebo bratislavy a dalsiho cloveka do auta vzit muzu, petru :wink: jsme prece s vyprachtic jely s mjancou a vy s majmu a bez problemu, takze myslim, ze by to bylo v pohode.
19. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak MM by asi nejel...vsak ten tyden doma bez nas vydrzi :slight_smile:. jen by mne pripadne nekam odvezl, kdyz bych se nedomluvila s nejakou prazandou. Cesta se zuzik z Vyprachtic byla super :slight_smile:, od te doby si zpivam Holku modrookou :grinning:
19. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Hele ale pokud teda chcete jet bez chlapů noproblemo podřídím se většině :slight_smile:
19. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
Můj by nejel a já ho tam nechci.
19. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
muj by mi rek ze sem na palici jestli to po nem chci :sweat_smile:
19. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz
Můj by jel a já ho tam nechci. :sunglasses:
19. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
majmu: :grinning: a kdyby jsi slyšela jak nadšeně takhle nápad okomentovali chlapi (od Dibli, od Kozimury a můj) :grinning:
19. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
Mě je to šumák :grinning: mě pustí :slight_smile:
19. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
jen mam jeste pripominky kdyz vemete sve drahe polovicky, v lete spim naha teda na te chate bych na sebe neco hodila, ale rano vstanu a du tudiz se tam budu po ranu pohybovat v kalhtokach a tilku :sunglasses:
19. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
Noa, :grinning: mm se rád podívá :grinning: ale já ho brát nemusím :slight_smile:
19. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.