• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky březňátek 08 plánují společnou dovču

(Zamčená)
15. dubna 2009 
Jéé, tak mě se tohle netýká :frowning2: - s dvouma dětma to zřejmě sama nedám a MM by asi nejel - by se ustyděl :grinning:
19. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
noa, muzu s sebou vzit svou lesbickou kamosku ? aby se po ranu mela cim pokochat :grinning:
kolouch by jel, jo ? :grinning:
19. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Tak to já taky zůstávám doma, další makrela se tam chce vystavovat... :angry: :grinning: :wink:
19. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
kozin kdyz zarve decko ze chce mliko du delat mliko a ne abych hledala ponozky :slight_smile: a v cervnu az srpnu bude teplo tudiz asi vsechny budem nalehko :wink:

zuzi vem rada se seznamim
19. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz
muj by do babince, kde vsem jede huba nejel ( stacim mu bohate ja, natoz jeste par ukecanych exemplaru)
a kdyby tam byli jeste ukecani chlapi, tak to uz by tuplem nejel. On se nerad druži a kamaradickuje s nekym koho vidi poprvy....

a taky by se bal tech temat hovoru...jako stravit tyden nebo prodlouzeny vikend hovorama o detech, vareni, nasich rodinach , domacnosti atd...tak to by ho zabilo :grinning:

on na tohle proste nejdni, no...

ja jsem pro vikend, kde je babska drbarna a kde se muzu bavit o chlapech, detech atd.....
a je mi jedno, ze Jaryni jsou ukecany a spolecensky jako baby :grinning: :grinning: :wink:

to uz bych se nedostala ke slovu a to ja proste nepreziju :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:

akce kde jsou i chlapi bych brala jen jednodenni....vylet apod.
19. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz
noa: a kdyby jel kolouch, spal by nahatej? a chodí dělat mlíko i on? To by si taky asi nebral ponožky, že ne, :grinning:
19. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz
noa, to by chlapům určo nevadilo:slight_smile:))))
Já manžu neberu a on by ani nechtěl:slight_smile:))))
19. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz
saji kolouch taky nema pyzamo :wink: pro mliko nechodi mame ho na nocnim stolku a ponozky urco bude mit naky pohozeny u postele :grinning:
19. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz
noa: na nočním stolku? Jako vodu v termosce a mlíko nadávkovaný? My ho chodíme dělat až do kuchyně :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kojíš ještě?

Jéé, se omlouvám - to sem nepatří...už mizím....
19. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz
saji IP :wink:
19. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz
Holky, já vás tak moc chci poznat osobně :pensive: ....ach jo, ale Maty v bříšku tak dlouho nevydrží a já to sama s dvouma prckama nedám, tedy myslím, že ne... :pensive: ach jo...
19. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz
jj MM řekl, že mám supr kámošky a jestli mají tak supr chlapy, tak že jede semnou a třeba i do Brazílie... :grinning: :grinning:
19. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz
sajo:příště :wink:
19. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz
mjanco, vidim, ze moje holka modrooka na tebe zanechala silny dojem, doufam, ze jsem lucinku moc nepoznamenala :sunglasses:

baby, zvazte ty dva srazy, myslim, ze by to nebylo uplne od veci :wink:
19. únor 2009 ve 23:46  • Odpověz
zuzik : me by to teda nevadilo....bud bych jela na oba nebo jen na ten bliz....
jako rada bych videla vsechny, ale nelamala bych to pres koleno...Pokud by vetsina Ostravy chtela brat chlapy, tak proc ne, udelat si separe dovolenou na tyden, ale hold bychom tam nejeli vsichni.
A pokud by se to rozdelilo, byla bych spis pro vikend nez tyden....nebo prodlouzeny vikend, pokud by to slo.

a me osobne by nevadilo ani zari....ale vy vsechny chcete v lete, co ?
no ja mam zkusenost, ze v cervenci dost prsi a je kosa...vedra jsou nejvetsi v cervnu....tak srpen ?
fakt nevim, jen hazim napady...
20. únor 2009 v 00:03  • Odpověz
autor
To by možná fakt nebylo špatné udělat srazy dva :slight_smile: ale taky bych ráda viděla všechny dětičky a mamušky :pensive:
20. únor 2009 v 07:53  • Odpověz
Já bych taky ráda viděla všechny.
20. únor 2009 v 10:31  • Odpověz
no ja si proste nedovedu predstavit, ze jede treba 15 paru :astonished:
MM davovky nema rad. A ani by nechtel jit s cizima chlapama do hospody. On je docela tichej i mezi svymi kamradady, ale byt s cizima, tak se jednak nezapoji a jednak se nebavi....On je docela tolerantni a vyjde s kazdym, i kdyz to je uplne jiny typ cloveka, ale proste se nebavi a ja ho nechci tahat na dovolenou, kde by se nebavil.
Ja myslim, ze dovolene celych rodin jsou mozne jen v mene parech nebo mezi ldima, ktery se zanji nebo si aspon sednou typove..
kozin, kozim, dibla : vasi chlapi si sice sedli, ale to nemusi byt pravidlo pro vsechny. Mame tady fakt uplne ruzny manzele, typove a ja si fakt nedovedu predstavit, ze by si vsichni rozumeli jen proto ze to jsou chlapi.
Takhle to funguje u zenskych, ze si pokecame, i kdyz jsem kazda jina a s nekym pak kamradime vic, protoze jsme stejne typy a s nekym min, protoze toho tolik spolecneho nemame, ale i tak si proste pokecame :grinning:

ma to takhle i u kvetnacek, kazda jsme uplne jina a pritom si rozumime. Moje kamosky jsou uplne jiny typ lidi, nez treba kvetnacky nebo nektere z vas.

Moje kamosky jsou takove ty prirodni typy :grinning: , co jezdi na tabory, oblikaji se v Sanu babu a v posavovanych a malovanych hadrech, cestuji na vlastni pest po Peru nebo Indii, pracuji v socialni sfere, chodi na koncerty s etno hudbou, nenosi lodicky ani kostymky, nekoukaji na TV (nejvetsi televizni maniak jsem ja) :grinning: , nectou bulvar, nesleduji reality show atd atd...

tim nerikam ze jsou lepsi nez ten kdo zije jinak..to jen tak pro predstavu mezi kterymi lidmi se pohybuju.
Az diky MK mam kamaradky i jine nez jsem ja a je to super. Hrozne me to bavi se seznamovat a kamaradit i s holkama, co nemaji stejny styl jako ja. Je to prijemna zmena.

jsem se rozepsala mimo tema, omlouvam se....roman pro zeny.... :grinning:
20. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
kamradady...dobry slovo co ? :grinning:
20. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
Tak pak jedině bez těch chlapů, když se budeme chtít vidět techny :unamused:
20. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
Všechny
20. únor 2009 v 18:36  • Odpověz
všechny se naráz nikdy neuvidíme :wink:
20. únor 2009 v 18:57  • Odpověz
zuzi si moudra zena :dizzy_face: to rikam porad
20. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
Čus mamči,
hele já už si budu připadat fakt trapně když ani na tenhle sraz nepojedu.... :grinning:
Chci jet moc a moc, ale ta dálka je pro mě bez řidičáku dost problém. MM by mě tam možná po dlouhém přemlouvání a po naslibování hoooodně suxuálních zážitků odvezl, ale nechce se mi vrážet peníze za zbytečné cesty navíc. No možná by se dalo jet vlakem, ale to by jste některá Pražanda musela jet se mnou páč sama s houmlesama teda nepojedu.

Takže bych brala vyriantu Zuzika: 2 srazy. Jeden blíž Praze a jeden blíž Ostravě. A co se týče období, jela bych buď Květen-červen, nebo pak až třeba konec srpna-září. Nejsem si jistá, že ty šílený pařáky jsou zrovna plusem na dovolený...... :sweat_smile: A v květnu nebo září je taky ještě moc hezky a není takové vedro....

Jo a bez chlapů..... :grinning:
20. únor 2009 ve 20:10  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz
dik noa, od tebe to potesi :grinning:
20. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
Je jasný že se všechny nikdy neuvidíme, ale aspoň většina jo :slight_smile:
21. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
Holky tak to mě mooooooooooooooooooooooooooooc mrzí, že se to tu rozděluje an co čech to moravák :frowning2: :frowning2: :frowning2: a já se tak těšila, že zase uvidím ukecanou a pohublou Petrunku, Ubrečenou Lenkabu a uchcavající Majmumu, chodící mjancu a dlouhánka Viktorku,,,, pardon kačamarku...prdelatou kozinku a kozatou kozimurku... :grinning: :grinning: hi,hi holky soráč to mělo být asi naopak.... no a vy takhle :frowning2: :frowning2: :frowning2:
budu plakat :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
22. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
jo a ještě ponocující klarošku :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
dibla: jinak by jsme se asi fakt nikdy nedomluvili....
23. únor 2009 v 18:32  • Odpověz
Tak ten sraz se nějak nechytl co? :grinning: :frowning2:
24. únor 2009 v 17:56  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.