• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky březňátek 08 plánují společnou dovču

(Zamčená)
15. dubna 2009 
Teda holky já nevím zda bych taky mohla jako nově příchozí ale byla bych ochotná jet i někam dál a vzala bych samozřejmě kač,kdyby chtěla :wink: Ale bylo by super poznat všechny najednou :wink:
24. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz
mas, no jasne, ze bys mohla, proc by ne ? tady se na to nehraje, nova stara, loni tam byly i kamosky holek odsud.

tomi, to se rozjede, zatim to neni zas tak aktualni, tak vsichni vyckavaji (nebo chystaji rocni oslavy :wink: )
24. únor 2009 ve 22:34  • Odpověz
mas:jasně,pojeď :wink:
25. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ha zrada, MM protestuje..... :angry: :angry: :angry: :angry: To jsem teda vůbec nečekala, prý mě samotnou s malým tak dlouho nepustí, ať si jedu sama bez Adámka, že se mu bude stýskat. :sweat_smile: Takovou reakci jsem od něj slyšela poprvé za 5,5 roku. Tak jsem mu řekla že to teda neeeeee, že jedu a basta!!! :grinning:

Mas pojeď.... :slight_smile:
27. únor 2009 v 10:51  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz
Jééééé to jsem ráda že to nedělíte :grinning: tak kam a kdy mám dojet?????????? :grinning:
27. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz
Holky už je něco vybrané nebo je ještě dost času a kdy to tak vidíte??
4. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
vybrané není nic, myslím, že se to začne pořádně plánovat až v dubnu, teď všichni řeší 1. narozeniny. viděla bych to na červen nebo září.
super chalupa je tohle www.moravskykarlov.cz, je teda beznadějně obsazená a trochu dražší, ale tam se děti (i rodiče) musí mít jak prasata v žitě, i když je to spíš pro větší děti.
4. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
Zuzik, ta chata je nádherná :dizzy_face: vypadá to tam líp než u nás doma :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
Klárka volá že už má varhanky a prej i Davidek tak je jdu vytáhnout :grinning:
6. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
Tady jsem to dat nechtěla :grinning:
6. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
http://aparthotel.sumava2000.cz/cs/ubytovani-na-sumave/rychly-pruvodce-hotelem

mamulky koukněte na tenhle hotel, vypadá to dost zajímavě, je to v Kašperských horách, tedy na čerstvém vzduchu... :wink: Mají tam dětskou hernu, atd............
15. bře 2009 v 09:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz
teres pěkný, to by se mi líbilo:slight_smile:) Akorát by to ais vyšlo na dost co?:slight_smile:)
15. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
teres, vypada to pekne, ale osobne bych byla pro pronajmuti soukrome chaty, v hotelu jsi prece jen trochu svazana pravidly, na chate budou mit decka vetsi volnost a my taky :wink:
15. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
No kdyby nás jelo hodně, tak by jsme ho zabrali celý..... :grinning:
Ale byl to jen jeden z dalších tipů. Líbilo se mi to okoli...
15. bře 2009 v 11:48  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz
Teda pořád nic :grinning: koukám sem po jaké době a tu ani noha :grinning:
15. dub 2009 ve 23:14  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.