• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dětí kolem 2 let

(Zamčená)
3. září 2009 
Ahoj chtěla bych najít nějakou kamarádku,na procházky a popovídání, mám kluka jsou mu dva roky a bydlíme na Praze 4
23. dub 2008 ve 14:47  • Odpověz
ahoj,sice nejsme ze 4, ale třeba by ti to nevadilo :grinning:
9. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz
autor
Ahoj tak už jsem myslela že se nikdo neozve, to víš že nevadilo, bydlíme na Pankráci a kde ty? :slight_smile:
13. kvě 2008 ve 12:54  • Odpověz
na ládví - nebo mezi L. a Kobyl. přesně. tam jsem včera byla :slight_smile: :grinning: :grinning: nám je teda trochu mín :slight_smile:
13. kvě 2008 ve 14:18  • Odpověz
autor
Tak tam já to vůbec neznám maximálně, když jedeme s manželem autem :frowning2: koukala jsem že rok a kousek, ale to přeci nevadí ne? Má zvláštní jméno, ale moc hezké, tak že ty to na Pankráci znáš tak to máš oproti mě výhodu :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 13:35  • Odpověz
no znám... spíš na budějárně :slight_smile: jezdím tam hodně nakupovat :slight_smile:
no my máme i zvláštního tatínka, tak musíme mít i jiný jméno, aby nám pasovalo k exot. příjmení :grinning:
15. kvě 2008 ve 13:46  • Odpověz
autor
To mi je jasný, tak že tatínej je asi černoch, kamarádka taky žila s černochem
Nebo jsem se sekla?
16. kvě 2008 ve 13:15  • Odpověz
nene, nesekla, mrkni do albíčka -taky tam je :slight_smile:
16. kvě 2008 ve 14:02  • Odpověz
autor
Juknu mám málo času sem chodit, tak se omlouvám za častou nepřítomnost
:frowning2:
20. kvě 2008 ve 13:05  • Odpověz
jj, já čas mám když spí...nebo to mam připojený a občas mrknu. jinak nejsem furt na pc, to by mě to moje dítě zničilo :confounded: :confounded: :confounded:
20. kvě 2008 v 15:32  • Odpověz
Ahojky holky, našemu prckovi je 20měsíců, jsme z Příbrami....tak spíš jen tak na pokec tady. Ale nějakému srazíku v Praze se určitě nebráníme :wink:
21. kvě 2008 ve 23:21  • Odpověz
afinka - ahoj, vítám tě :slight_smile:
22. kvě 2008 v 07:18  • Odpověz
autor
Ahoj to je pech když jsem konečně na netu tak ten kůnˇblbne něco napíšu a zase to vypadne ach jo. Jinak ahoj afinka jak se máte? Do Příbrami jsem jezdila jako malá na tábory
amj - tak jak se vede? Co malá nezlobí? :wink:
22. kvě 2008 ve 13:41  • Odpověz
Ahojky, no já tu žiju dva roky, jsem původně z Benešova. Ale celkem se mi tu líbí, už tu mám nějaké přátelé a není to zrovna malé městečko a kousek do Prahy. Dřív jsem v Praze dělala než jsem šla na mateřskou tak se tam občas ráda podívám a mám tak přátelé.
22. kvě 2008 ve 23:17  • Odpověz
moba - moje dítě a zlobit ?? co to je? :astonished: zrovna ted má záchvat vzteku a řve jak pominutá, protože nutně!!! potřebuje moji peněženku. :grinning:
když máš auto, je to dneska kousek všude, a ta Praha je na hraní - myslim pro ty mrňouse fakt nic moc... my tu sice máme pískoviště, kousek za barákem, ale jak jsem psala na mnoha jiných diskuzích, tak mě několikrát maminky vykázaly - že si jejich dítě s cikánětem hrát nebude. :frowning2:
23. kvě 2008 v 08:17  • Odpověz
amj: no tak to koukám, dost ostré, hm!!! Myslím jak jsi psala to vykázání z pískoviště, tak to je fakt opruz. To je vážně moc. My se zrovna zítra chystáme do Človíčkova na Zličín, v tomhle počasí je to fakt na nic být doma. Zatím pa pa
23. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz
autor
amj- tak to dost hnusný, už i na tak malé děti dokážou býl lidi hnusný a rovnou ho odsuzujou, já bych se nakopala, vždytˇkaždej je nějakej, ale taky u nás má asi každej vžité že když není člověk bílej tak je hned špatnej to je fakt horor :frowning2:
23. kvě 2008 ve 13:30  • Odpověz
afinka - doma je to na prd, to to dítě zabavíš na chvíli ale jak s neproběhne, tak je celý den neutahaný...a nechce se mu spát.. teda aspoň u nás
moba - nojo, já se nehádám, teda hádám, pokud dítě spí. nemusí furt vidět, jak se rozčiluju :grinning:
23. kvě 2008 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes už je počasíčko úplně jiné, co?? No my byli na dnešek domluvené s kamarádkou, že pojedeme na Zličín do Človíčkova tak jsme vyrazili a super, o malém jsem tam skoro nevěděla :slight_smile: Pak jsme prošli pár krámků a teď jsme dorazili domů.
Zítra by jsme chtěli vyrazit na Dobříš na květinový den, snad počasí vydrží.
24. kvě 2008 v 18:38  • Odpověz
ahoj. jooo, konečně zas hezky a dá se jít ven... snad to chvilku vydrží. kdepak se nám toulá moba???
27. kvě 2008 v 06:39  • Odpověz
autor
Ahoj nějak nic nestíhám, jak se máte? Byli jsme v sobotu na celodením výletě parním vlakem byla to paráda, vřele doporučuji , Patˇa byl nadšenej, jak se jinak máte? a co nového? :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 13:50  • Odpověz
jakym parnim vlakem??? kde? máš nějakej odkaz?
27. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz
moba: našla jsem si tě tady, jak se jmenuje tvůj manžel, nebo vlastně ty příjmením?
amj: už zase ty :slight_smile:
28. kvě 2008 v 10:31  • Odpověz
petule - ty mě pronásleduješ :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2008 ve 14:38  • Odpověz
nene, :wink: , stala se mi taková věc, že mi na IP napsala moba, že jsem původně z košíku a ona si vzala kluka z košíku...takže jsem si ji vyhledala a zjistila, že psala sem a ty tady :grinning: . Nicméně schodou okolností si vzala mého kamaráda :slight_smile:
28. kvě 2008 v 19:32  • Odpověz
z jakýho košíku? ty jsi mi souzená :grinning: potkáme se spolu v každý diskuzi :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2008 ve 20:18  • Odpověz
ale ze sídliště
29. kvě 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
Ahoj amj nevim jestli jezdí nějak pravidelně, jukni na české dáhy jeli jsme Posázavským pacifikem z Bráníka ale vim že dělak i vyhlídkové jízdy po praze a okolí
29. kvě 2008 ve 14:31  • Odpověz
aha...
jj, kouknu na to...zas dobrej program na víkend :slight_smile: :grinning:
29. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz
autor
to máš pravdu , chystáme se do pruhonic do toho nového aquaparku, ale chtěj dost za vstup, tak jsem zvědavá, přeju hezký víkend pa :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 14:12  • Odpověz
já se chystám pomalu na stěhování, páč mě sousedi vyštvou :confounded:
30. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.