• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dětí kolem 2 let

(Zamčená)
3. září 2009 
Ahojky holky :slight_smile: Tak jak jste si užili sluníčkový víkend. My byli v sobotu v Konopišti na oslavách rádia Blaník a včera jsme se váleli u známých u bazénu :wink: Snad počasíčko ještě vydrží.

Mobo: byli jste v aquaparku??? My tam taky chceme vyrazit tak potřebuji nějaké hodnocení.

zatím pa pa.
2. čer 2008 ve 22:14  • Odpověz
afinka - jakej aquapark? kde??
3. čer 2008 v 06:17  • Odpověz
autor
Ahoj amj tak jak se máte holky? mi tedˇmarodíme tak že horor doma ho ta nebaví, měl horečku přes 39 tak že nic moc
:frowning2:
3. čer 2008 ve 13:23  • Odpověz
Aquapark v Průhonicích, strašně dlouho ho tam budovali a teď je konečně otevřený.
3. čer 2008 ve 21:59  • Odpověz
moba - marodim já, nějaká pí** mi v nákupáku přejela nohu košíkem, tak to mam nějak pošramocený, a nechodí se mi moc ok, takže ven jen na rychlovku... a doma ji to taky nebaví. a dneska navíc pěkně leje :confounded:
4. čer 2008 v 08:10  • Odpověz
autor
Ahoj afi nakonec nebyli tak že zatim nevíme jaké to tam je, jen vim že vstup je dost drahej
amj - tak se ti to brzo zahojí Patrik už je snad dobrej, hlavně bez teplot :slight_smile:
4. čer 2008 ve 14:13  • Odpověz
aquapark je dražší, hlavně o víkendu, myslím, že je to nějak www.aquapalace.cz
já bych tam šla určitě ve všední den, kdy tam bude méně lidí, co kdyby mi někdo nakopnul do břicha že?
:slight_smile: .
5. čer 2008 v 08:07  • Odpověz
petule - ty už nikam nelez, nebo tam ještě porodíš a budeš v telce :grinning: :grinning:
5. čer 2008 ve 13:32  • Odpověz
nojo v bazénu bych nechtěla :grinning:
5. čer 2008 ve 13:34  • Odpověz
autor
Ahoj no Peťu já bych už taky raději nikam nešla, přeci jen máš to za pár
:slight_smile:
5. čer 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
To se nedivim že by jsi tam nechtěla rodit, tolik obecenstva :slight_smile:
5. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz
petule - zas bys byla slavná :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2008 v 16:41  • Odpověz
no jo na slávu prdim, doufám, že mi to zase vezmou císařem :slight_smile: a bez slávy :grinning: . Jinak jelikož jsem první těhu přenášela 11 dní a dělala psí kusy a nic, tak nevím, nevím...každopádně uvidíme nyní 7 týdnů do konce a stále mám páru :slight_smile: , ono je to taky těch 5 kg nahoře, jsem zvědavá na kolik to dotáhnu a kolik bude mít malej, každopádně u prvního to bylo 9kg a tomík 3800 a 52
5. čer 2008 v 19:08  • Odpověz
to je dobrý ne?? já nepřibrala ani tak v těhu, jako z psych. teroru v porodnici :sunglasses:
5. čer 2008 v 19:57  • Odpověz
a kdepak jsi rodila?
6. čer 2008 v 08:11  • Odpověz
autor
No jo to se ti to pohybuje když máš tak málo kilíček, to je pohoda co? Já rodila v Podolí a byla jsem spokojená.
amj a co se tam dělo tak hrozného v té porodnici?

Peťo máte ještě plínky????? :slight_smile:
6. čer 2008 ve 14:13  • Odpověz
jo plínky máme neboj...ale už né přes den doma...dávám mu je do krámu...auta...atd, navíc kadění opravdu nezvládáme..čůrání jo :grinning:
6. čer 2008 ve 14:35  • Odpověz
autor
hele jsk ty to děláš že stíháš psát když ti Tom nespí?
6. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz
celej den jsme na zahradě a teď si poručil pohádku, takže jsem mu jí pustila, to je na chvilku klid :slight_smile: jinak já s ním stíhám vše, ale dá to fakt zabrat :grinning:
6. čer 2008 ve 14:49  • Odpověz
no a hlavně tedy jsem se snažila odmala, abych se mu nevěnovala pořád, pak jsou ty děti strašně vteklé, když se jich nevšímáš(některé) mám kamarádku, ta s tím má strašné problémy a bude teď rodit, tak má celkem strach, pač nemůže ani nikam moc jít...ale je to určo individuální
6. čer 2008 ve 14:52  • Odpověz
autor
To jo taky docela s Patrikem vše stíhám ale u PC se mi tady snaží taky pomáhat, a přesně taky jsem ho nechávala aby se naučil hrát si chvilku sám a jde nám to, ale v noci když se vzbudí a jde k němu petr tak se čílí a musim já to samé když marodí, jak to máte s večerním spaním?
6. čer 2008 ve 14:58  • Odpověz
neusne sám, střídáme se po dnech, ale usíná max do 20h jak nespí přes oběd, jinak by tady lítal ještě ve 22h.Teď spí se mnou v posteli, tomáš spí velkej sám... :grinning: , ale jak se to narodí, ta asi budou spát spolu nevím...to se dořeší, ale já budu mít ložnici pro sebe...
6. čer 2008 v 15:01  • Odpověz
autor
no já se bojim kdybych musela někam jít třeba do nemocnice tak nevim jak by válčili, přes den mu je jedno kde a skym je ale večer a v noci někdy se ještě probudí a to chce jen mě. A kdy se přijedete na nás podívat?
6. čer 2008 v 15:16  • Odpověz
jqakmile mi doufám vrátí řidičák, ale přijedete vy...nebo Vás přivezu, nebo máš papaíry a aauto?
6. čer 2008 v 15:32  • Odpověz
autor
Papíry mám auto u baráku taky ale nejezdim nějak se bojim a MHD se ti nechce?
6. čer 2008 v 15:37  • Odpověz
soráč, jsem líná jet mhd z dubče na pankrác, to mám trošku na delší lokte :slight_smile:, ale jdu už 19.6. k soudu, tak třeba mi ho vrátí, doufám...myslela jsem to tady proto, aby jsme je vypustili na zahradu a nemuseli se o ně starat, mají tu klouzačku, rampolínu, pískoviště, prostě všechno :grinning:
6. čer 2008 v 15:49  • Odpověz
autor
no jo to máte super zahradu, to mi máme jen dvorek tam má pískoviště a tedˇjsme koupili stůl a židle, ale úplně tě chápu že se ti takovou dálku nechce MHD no tak snad ti je vrátí, záleží za co ti je vzali?? No rádi by jsme přijeli, ale nevim jak by jsme to zvládli na jižňák jezdíme běžně, ale tohle je přeci jen dál
:slight_smile:
6. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz
petule - apolinář :grinning: ,
petule - jak vrátí řidičák????
tak koukám, že jsem na tom nejhůr - nemáme ani dvorek, ani zahradu, jen kousek za barákem pískoviště, odkud nás vyhazujou maminky - fifleny - namalovaný, načesaný s nehtama, děti na písek oblečený nový značkový oblečky apod... :confounded:
7. čer 2008 v 05:34  • Odpověz
holky nebudu Vám ani povídat, za co by mi ho asi tak vzali?? no škoda se chlubit, nicméně to bylo už vloni v září a tak te´d jsem zažádala o vrácení v půlce...taik doufám :slight_smile:
7. čer 2008 v 16:36  • Odpověz
petule - ty jsi teda drak :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2008 v 19:18  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.