• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky hyperaktvních robátek :-)

(Zamčená)
17. února 2010 
Zdravím všechny maminky a jejich ratolesti... Zajímalo by mne, zda tady najdou nějakou maminku, která má krapének hyperaktivní dítě... :slight_smile: a podělila by se o zkušenosti a poznatky... a taky jen tak pokecala. Jednoho takového raracha mám doma a někde už opravdu nevím jak ho zabavit. :confused:
16. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
Ichlupatka, jak staré je tvoje dítko? Já sice nemám hyperaktivní dítě (aspoň o tom ještě nevíme :wink: ), ale moje 7 letá neteř je hyperaktivní. Tím myslím, že to má jako diagnozu opravdu ADHD a od Vánoce bere Strateru. Zatím to vypadá, že trošku zabrala a Terezka se uklidnila. Chodí do první třídy a je to boj :slight_smile:
16. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahojky, my sice nemame diagnozu ADHD ale ta nase opicka se chvilku nezastavi. Pres den spi jen jednou dve hodinky a jinak porad radi a hopsa. Rikame ze nema prdelku, protoze chvilku neposedi :stuck_out_tongue_closed_eyes::grinning::grinning::grinning:
17. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Ahoj holky, taky nemám potvrzení o hyperaktivitě svojí holčičky, ale myslím, že jestli hyperaktivní není, tak se tomu celkem slušně blíží. Někdy je to na palici, ale jinak je to zlatíčko.
:slight_smile:
17. únor 2010 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.