• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky-Kbely

(Zamčená)
28. února 2010 
ahojte holky

bell...mě taky hrozně pálily bradavky, jsem to říkala i v porodnici když jsem byla, prej je to normální,l že se to spraví samo, jsou to jen citlivý prsa, mě pomáhal bepanthen, mi říkali ať chodim pak doma bez trika a podprdy, hmm jenže když teče mlíko,tak to jde těžko, takže jsem musela mít podprsenku i na spaní,ale asi 3týdny po porodu mě to přešlo
2. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky.. :slight_smile: tak dnesni noc byla naprosto uzasna.. Natalka spala od 02:00 do 6:00, chtela jsem se zeptat..jestli ji mam tak nechat.. nebo jestli ji mam budit.. jinak kojime po dvou hodinach..
Evik.. Natalka je hodna.. vetsinou v noci spi.. prave takhle dlouho.. ale predtim..tak hodku kouka a chce se prave chovat.. jakmile ji dam do postylky, tak rve a rve.. tak asi jak rikas.. potrebuje dotyky.. :slight_smile:

Dumbi.. pali to porad.. i kdyz vetram, i kdyz je mam v podprde.. nekdy je to fakt sileny.. ale snad se to zlepsi..

Sluninko.. ja se mazu bepanthenem po kazdem kojeni.. bez trik chodim taky.. a nechavam si to mliko odkapavat.. i kdyz je nekdy vsude.. Je mi to prave divny.. protoze predtim me napalili.. a ted jak se mi zahojilo to rozkousani.. kdyz jsme jeste meli spatnoou techniku.. tak zase tohle.. no nevim.. budu se muset nekde zeptat.. :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
cusik. ja mela na prsa takovy chranice, ze jsem si mohla namazat bradavky bepanthenem a vzit si nromalne triko i podprdu a ty bradavky jsou volny a muzou dychat. je to super. ja je mela rozkousany hrozne, ale paleni taky neznam. jinak v noci bych ji nechala spat, pokud se nebudi hlady. pres den taky kojime po dvou hodkach, ale v noci spala. do dvou mesicu spala s nami v posteli, protoze v postylce proste nechtela, ale ted uz spi normos v postylce. myslim, ze na rozmazlovani ma prdolka jeste casu dost. jednoho dne jsem ji pak proste dala spat do postylky a byla v pohode. ale do tech osmi tydnu to bylo proste nemozny :grinning:
ty chranice na bradavky muzu klidne zapujcit, jestli chces. jsou do Medely.
zatim papa
2. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
artee79 - příští týden můžem v pondělí nebo v úterý. Co vy?
No, když to tak čtu jak pěkně spíte, tak mlsně závidím :slight_smile: Náš prcek usíná v postýlce, ale po prvním nočním kojení (okolo 1:00), jde k nám do postele. No a pak jak cejtí mlíko, tak je vzhuru i po hodině. Takže se s ním chodím dospávat přes den. Když byl maličký taky hodně spal a já hlupačka se bála, že přijdu o mlíko, tak jsem ho budila. No a teď to mám :slight_smile: Jsem zvědavá, kdy ho to pustí...
Tenhle týden jsem ho zkusila nechat spát v postýlce celou noc. Okolo čtvrté si uvědomil, že je v postýlce sám. Stoupl si a začal s postýlkou lomcovat, to jako, "co sis to mamko dovolila, mě tady nechat" :slight_smile: Dala jsem ho do postele a spal do půl sedmý...
3. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
ahojky. muzem v pondeli i utery. ale spis by bylo lepsi to pondeli. v kolik a kde? my bydlime u letiste, ale srazik muzem dat kdekoliv. uz se tesim. snad nam to pocasi neprekazi. tak zatim cusik
3. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
čauky, tak platí pondělí ve čtyři? My bydlíme u bývalé zahrádkové kolonie. Tak co třeba u cukrárny u hlavní silnice? Chodíme tam na kornoutky, prckovi moc chutnaj:slight_smile: pa
3. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Holky muzeme se taky pridat na prochazku?Akorat teda nevim,kde je cukrarna :frowning2:
4. čer 2009 v 07:12  • Odpověz
ahojte holký..jůů,můžeme se taky k vám v pondělí přidat? my teda nebydlíme přímo ve Kbelích,ale máme to za rohem:wink:
akorát taky nevíme kdepak je cukrárna :confused:
4. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
čauky, no jasně pojďte, aspoň můžeme pořádně pokecat :wink: Jinak cukrárna Avanti je hned u hlavní silnice (Mladoboleslavská), u zastávky Kbely, kde staví bus 259 z Vinoře, další orientační bod pro cukrárnu je to hned vedle lékárny. Kdyby něco můj tel je 777 618874. Snad nám vyjde poco, pácek
4. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
cusik. no tak super. to nas bude pekna hromadka. cukrarnu mame kousek, takze souhlas. jak rika pavelaiva, je t hned vedle lekarny. taky je tam sazkova kancelar chance myslim. Pisu si na tebe mobil. tak v pondeli ve ctyri. jooo a napis nejaky poznavaci znameni. My mame kocarek cerveny Xlander, sportak a dam si do alba nejakou svoji aktualni fotku. Ono tam chodi docela dost maminek s kocarkama, tak aby nedoslo k nejakemu chaosu :grinning: cusky
4. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
taky ukládám tel. kdybysme se nějakým způsobem přehlídly :wink:
my máme zelenej kočárek, a moje individum byste měly poznat-jsem skoroblonďatej prcek,vypadám na 15let :grinning:

zaparkuju auto u rybníka a lékárna vim kde je,tak tam dojdu

MOC se těšíme :dizzy_face:
4. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
jeste asi jedna informace. ja jsem Martina. abysme se neoslovovaly prezdivkama :grinning:
4. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahooj holky.. jeee vas tady je.. to je super.. :slight_smile: Ja bych sla taky moc rada..alle jeste to nemame zabehnuty.. takze nejsem schopna rict.. zda budeme moct v ty ctyry jit.. :slight_smile:

Dneska jsme byli u dr.. (evi moc dekuju za kontakt.. ta doktorka je fakt uzasna, jsem z ni uplne nadsena),
odchazeli jsme z porodky minuly ctvrtek a meli jsme 2860g,49cm a dnes (vlastne po tydnu) mame 3045g,51cm.
Dr. nas pochvali.. ze na novorozence je to hoodne dorby.. takze mam fakt radost.. (ze ta bolest bradavek, je alespon k necemu dobra), je pry zdrava jak rybicka..takze super :slight_smile: mam ji pry prodlouzit intervaly mezi kojenim.. (kojili jsme kazdé dve hodky), tak si kozenky alespon odpocinou.. za coz jsem i rada..

Jinak ahoj Marti.. ja jsem Mirka :wink:
4. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mirko..teda tak to Natálka pěkně prospívá :dizzy_face: jste holky šikovný

...jinak já jsem Věrka
4. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
ahojky. krasne Natalka roste. Nase Elis pribrala za prvni tyden pul kila. Mudra. z toho byla trochu na vetvi a pry ze ji mam trochu sidit a nedavat ji tolik. no ale u nas to bohuzel neslo, pac byla prisosnuta snad cely den. ty nase zacatky byly hooooodne krusny. Ja rano sedla v pyzamu na gauc a vecer me tam manzel nasel ve stejne poloze :grinning: se rvoucim ditkem v naruci. fakt jsem byla na mrtvici.
v pondeli se budem tesit.
zatim pa a dobrou noc.
4. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky.. musím si postezovat.. doufam, ze to nevadi.. Dneska mam nejaky splín nebo co... Ja se z tech bradavek asi zblaznim.. :frowning2: Dneska asi jak jsme byli u dr..tak mi to nejak ofouklo (i kdyz jsem byla docela dost oblecena), je mi hrozna zima.. kozenky musi byt venku.. protoze kazdej dotek je jak tisic jehel.. Natalka se nechce prisat... bradavky me strasne boli na dotek.. a kdyz uz se teda prisaje,tak trpim jako kun.. a pred chvili jsem to strasne obrecela.. Nevim nevim.. jestli to vydrzim a budu kojit.. Zlepsi se to?? Nebo nam to kojeni proste neni prano.. (techniku pry mame dobrou..) :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Mirko...neblázni,vůbec se ničeho neboj,hlavně nebreč, to je ještě horší, malá to vycejtí a budete nešťastný obě...bohužel ty začátky jsou trochu těžký, celý tělo je jiný a musí si zvykat...nemáš ty prsa třeba moc nalitý, že Naty nechce sát?
4. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Věrus.. ja jsem to spis myslela tak.. ze jsem brecela..kvuli te bolesti.. boli to fest.. ale musím to nejak vydrzet .. :fearful: nality uz je prave nemam.. (mela jsem..,ale pomohlo odstrikavani a horka sprcha a pak studene obklady).. a vzdycky se prisavala bajecne.. nevim co to najednou je..
4. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
bell, hlavne vydrz, zlepsi se to. ja jsem taky pri kazdem prisati zatlacovala slzy bolesti. mela jsem bradavky pekne rozkousany. a ona se jeste navic pri kazdem kojeni stokrat odtrhla a zase pricucla, takze to bylo fakt desny. jednou mi dokonce Elis udelala cucflek na dvorci :grinning: ale ted uz je to uuuuuplne v pohode. a na druhou stranu mam ted ty bradavky zase skoro necitlivy, manzel ma radost :sweat_smile: jukni se na web www.kojeni.net, tam je hodne rad ohledne kojeni a vseho kolem. ja jsem tam byla denne ty prvni tydny. je tam seznam otazek a k tomu odpovedi a je to hezky prehledne tridene podle temat. fakt dobry. no a taky je dobre si nechat po kojeni zaschnout trochu mlicka na bradavce, ono je to dost hojive.
drzim pesti, at to zvladnete holky. pa
5. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
arteee.. dik moc.. ty stranky znam..taky jsem tam pecenaa varena.. ale zatim mi to je k nicemu..kdyz nic nezabira.. kazdopadne pro natalii cokoliv.. takze zatím zuby a kojim..
Fakt nechapu..jak muze nekdo rict, ze kojeni je prijemne.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky, my máme mocca peg perego se sportovní korbou s červeným slunečníkem - myslím, že jsme nezaměnitelný :slight_smile:
Bel... taky jsem mívala takovýhle splíny, a to jsem problém s bradavkama ani neměla....Manžel měl občas problém odejít do práce, když mě viděl a pak možná co hodinu volal jak jsme na tom :sweat_smile: Když mě začaly trochu pálit, natřela jsem je bepantenem a vlastně hned po natření to bylo o moc lepší. Nic jinýho nevim, co by mohlo pomoct. Ale co zkusit zavolat dětský doktorce, že máš tenhle problém. My máme taky super doktorku a můžu s ní řešit cokoliv i po telefonu... Pa a držte se holky, Iva
5. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky, koukám jak se to tu rozjíždí. :grinning:
Bellmir držím palce já myslím že se to opravdu časem zlepší a pak budeš ráda že kojíš, a nepomáhají ani kloboučky?
Jinak vám všem posílám pozdrav z dovolené, jeli jsem s cestovkou dovolená s dětmi a je to tu naprasto skvělé všem vřele doporučuju. Malej si tu hraje naučil se plavat v bazénu a já tu mám relaxaci aqaerobic masáže a břišní tance a manžel si užívá nás obou a dokonce se mnou chodí i na ten aqaerobik a malýho nám mezi tím hlídají no prostě pohádka.
5. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
dum..téda, tak to se máte? a kdepak jste?? :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
No momentálně doma, ale byli jsme v Penzionu na Vysočině, je to spešl penzion pro rodiny s dětma a super:slight_smile: Akorát jsem si přivezli trochu rýmu
7. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Holky ja teda nevim,kde je tady cukrarna?Jsem asi tele,ale fakt nevim,ani tu lekarnu :frowning2:
7. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
No jestli víš kde je tam světelná křižovatka. Tak kousek od ní, když půjdeš od rybníka nahoru a pak na křižovatce zahneš doleva.
7. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahojky. tak jak valcite bell? je to lepsi? nezkousela jsi tam na to kojeni napsat sama za sebe? treba by ti pani poradila neco primo na telo. Dumbi pise spravne popis cesty k cukrosce, od rybnika nahoru, vpravo jsou rozestavene bytovky, vlevo takovy ten zarostly parcik a nove dostavene bytovky a pak na svetelne krizovatce doleva a hned asi po 100 metrech je cukrarna. Takze jsme tam ja, sluninka a pavelaiva? nebo jsem nekoho vynechala? kdyztak se pridate. takze ve 4 zitra. ma byt kraaaaaaaaasne :grinning:
dumbi, jak se jmenuje ten penzionek? neni to bystre u policky?
7. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jo jo je to v Hartmanicích u Bystré. Už jsi tam někdy byla? :grinning:
7. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
jsem napsala příspěvek a není tu :confused:

tak zítra se těšíme :dizzy_face: mám číslo na Ivu, tak kdyby něco, písnu..ale neměl by být problém, pokud nebudu stát zase 15min na přejezdu...to radši rovnou objedu :slight_smile:

tak ve čtyři jsme s Naty tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Holky.. je to porad stejna tragedie.. i kdyz je to drobatko lepsi.. ale porad to boli jako svina.. byli jsme s Natalii u doktora.. a asi mi nejak ofoukly kozenky nebo co.. tak musím byt v teple..
Vcera jsme byli na pohotovosti, protoze natalie blinka obloukem.. delali ji vysetreni..tak snad ok.. ale dneska zase ten hrozny oblouk..tak jdeme zitra na kontrolu.. doufam, ze si nas tam nenechaji..
8. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.